Autor Wątek: Jaką grę ostatnio ukończyłeś?  (Przeczytany 1746586 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
Odp: Jaką grę ostatnio ukończyłeś?
« Odpowiedź #9800 dnia: Listopad 30, 2017, 21:06:13 »
Nie :)

Każdy widział plansze z napisanymi zdaniami, gdzie szyk literek jest poprzestawiany. Jesli jest to zrobione subtelnie to nawet można nie zauważyć. Zbyt szybko i zbyt wiele czytamy.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #9801 dnia: Listopad 30, 2017, 21:26:40 »
Ja tu miałem dyskusję z dzikim, a Wy mi tu zaśmiecacie wątek walką o Gregysa! Not cool, ale oczywiście jestem z Gregysem, analfabetyzm trzeba zwalczać. 

A ja chcę widzieć jego poprawianie, bo dzięki forum nauczyłem się języka polskiego.

+1. Kiedyś tłumaczył, że robi to bo jesteśmy wzrokowcami i jak ktoś napisze z błędem, to inny ktoś może sobie zapamiętać tę błędną pisownię.
Dokładnie, dla mnie czyli kogoś kto głównie czyta teraz po angielsku jest to bardzo ważne jednak, żeby nie łapać błędów z forum, a czasem już widzę, że głupieje i się zastanawiam czy dobrze napisałem.

Ile razy napisałeś o tym, że Shadow Tactics jest dobre? Ani razu, więc nie gadaj bzdur, że n-ty raz. Plusów nie podajesz, bo jesteśmy na forum gier.

musisz sie jeszcze nauczyc czytac ze zrozumieniem to moze wtedy cie olsni co znaczy pisac po raz n-ty. Jak bedziesz mial z tym problemy to wal na priv, postaram sie wyjasnic.
Umiem czytać ze zrozumieniem, po prostu to co piszesz nie ma sensu i priv niewiele w tym zmieni.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9802 dnia: Listopad 30, 2017, 21:35:00 »
Teraz sobie wyobraź, że 5 innych użytkowników zaczyna robić to co Gregys i mamy forum botów :)

Offline projektkong

• I Am Robot
  • SHMUPS is my life
« Odpowiedź #9803 dnia: Listopad 30, 2017, 21:44:11 »
Teraz sobie wyobraź, że starasz się poprawiać swoje błędy, pisać poprawnie, Gregys przestaje robić to co robi i mamy "lepsze" forum.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9804 dnia: Listopad 30, 2017, 21:52:30 »
Załóżmy, że robie sobie takie trolo lolo:gdziekolwiek uda mi sie dostrzec błąd to od razu cytuję i poprawiam. Gdziekolwiek. Robię to non stop, czas mam uwierzcie, pojebało sie w robocie i choć skończę swoje to i tak muszę siedzieć. Wrzucam sobie skopiowane posty do Worda, podkresli mi coś, patrzę czy ort, jak ort to cytuje i poprawiam.

Niby walczę o poprawę ortografi, ale....cos czuje ze szybko dostałbym ostrzeżenie.

Offline projektkong

• I Am Robot
  • SHMUPS is my life
« Odpowiedź #9805 dnia: Listopad 30, 2017, 21:57:57 »
Możesz zaczynać.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9806 dnia: Listopad 30, 2017, 22:02:49 »
Nie :) nie chce specjalnie nikomu uprzykrzać życia, swojego też i to po to by udowodnić, że miałem rację (pokazać jak ten mechnizm ort- bota działa)

Gra nr 22

Sniper Elite 3

Uproszczona skradanka, czyli dla mnie ok, skradankowego nobka. Teren gry jest otwarty tylko w teorii. Kaniony, budynki itd "zamykają" pustynię. Na normalu można robic save w każdej chwili, co ułatwia zrobienia misji "na ducha". Ale i tez odbiera troche radochy.

Lepiej niż średniak, mniej niż dobra gra czyli idealnie 3+/6

Offline projektkong

• I Am Robot
  • SHMUPS is my life
« Odpowiedź #9807 dnia: Listopad 30, 2017, 22:06:50 »
Zaryzykuję stwierdzenie, że nigdy nie będziesz lepszy niż Gregys w tym co robi, ale skoro "nie podejmujesz rękawicy" to nie udowodnisz mi jak bardzo się mylę.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9808 dnia: Listopad 30, 2017, 22:14:09 »
Poprzestanę na tym, że rękawicy nie podejmę. Gdyby mi kolega powiedział hmm "założę sie, że tej żaby nie zjesz" to też bym rękawicy nie podnosił.

Robię dostatecznie dużo głupich rzeczy w życiu :)

Offline MsbS

• I Am Robot
« Odpowiedź #9809 dnia: Grudzień 01, 2017, 00:03:00 »
[...]dzięki forum nauczyłem się języka polskiego.

Marzy mi się czasem, żeby ludzie uczyli się języka polskiego ZANIM zarejestrują się na forum :)

#jużpiątek

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9810 dnia: Grudzień 01, 2017, 00:05:59 »
#jużpiątek
Holi fak! :/ Ciągle mam wrażenie że mi tygodnie przelatują przez palce masakrycznie ostatnio.

Offline Vuko Drakkainen

• I Am Robot
« Odpowiedź #9811 dnia: Grudzień 01, 2017, 00:50:14 »

Mi sie przypomina jak przyszedł tu nowy user, miał z 10 postów i go Gregys straszył, ze za chwile go do ignora wsadzi. Nie, nie dla mnie takie odjazdy nerdo szału ;D
Po 10 dopiero? Wow, ma chłop cierpliwość. I nie to nie jest sarkazm, doskonale pamiętam o kogo Ci chodzi.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9812 dnia: Grudzień 01, 2017, 01:20:30 »
A ja nawet nie wiem kto to był, jakiś random. Raczej chodzi o to jak to brzmi: "uważaj świeżak bo cie zablokuje". Taka zabawa w Symetrię czy co? (Ten film). Z kolei świeżak pewno sie pociął bo ktos z internetu, kogo nie znał, groził mu blokadą.

Wiec uwaga: kong, rolek, draak prosze być miłymi bo was zablokuje i wtedy wasze życie będzie do dupy ;D

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #9813 dnia: Grudzień 01, 2017, 02:18:12 »
#teamorson

Mam wrażenie, że Gregys poza swoim gramatycznym naziolstwem wrzuca posty głównie o tym, że nie podobał mu się jakiś film, serial albo kogoś nie zna i jak bardzo on jest ponad to. Wygląda jak smutny człowiek.

Natomiast odnośnie Far Cry 4, Orson, Tobie po prostu nie podobają się sandboxy, może nie graj więcej i nie męcz się ;) Ja w tej części miałem więcej funu z rozgrywki niż w każdej z poprzednich części i niż w GTAV. Co nie znaczy, że to jest lepsza gra, fabularnie, dialogowo, muzycznie, nie ma porównania, choć pod tym względem piątka jest dla mnie najsłabsza ze wszystkich.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #9814 dnia: Grudzień 01, 2017, 09:30:51 »
A z tym poprawianiem wszystkich to guzik: jasne, ze poprawna pisowna to wartość i nie ma co pisać dalej dlaczego. Ale edukowanie wszystkich czy TEGO CHCA CZY NIE przypomina Jechowych pukajacych od domu do domu.

Jehowych.

#teamgregysstrong
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2017, 09:33:10 wysłana przez Sialala »

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9815 dnia: Grudzień 01, 2017, 10:20:45 »
Far Cry 3 był ok, Primal też ok. Czwórka jakoś imo nie wyszła. I zważ, że w serii bardzo mało sie zmienia.
Gta i RDR kocham, teraz Sleeping Dogs powtórnie jadę...

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #9816 dnia: Grudzień 01, 2017, 10:33:07 »
W 3-kę nie grałem, 4-ka mi się podobała a primal to nawet bardzo.
Gta5 przechodziłem na PC i PS4 i dopiero na tej drugiej platformie mi się udało, było to moje pierwsze gta, które ukończyłem. RDR średnio przypadł do gustu, ogólnie nie lubię westernów a i akcja jakoś nie porwała.

Offline Marcin Szymański_

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #9817 dnia: Grudzień 01, 2017, 10:36:17 »
Primal się cos rozwija od któregoś momentu? Odbiłem się, bo mialem wrażenie, że cały czas robię to samo - chyba, że to "urok" Far Cry. Poza FC2 w nic innego nie grałem z serii, a tam i tak odbiłem się dość wcześnie od respawnów na posterunkach.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9818 dnia: Grudzień 01, 2017, 10:38:28 »
To urok Far Cry. Dlatego, nie "że nie lubię". Robiłem juz to długimi godzinami w ich grach. Stąd szału nie widzę.

Knur no to sobie wyobraz, ze grasz w FC3. Jest identyczny jak FC4. Ma sporo lepsza fabułe bo ten szalony typ był naprawde ok.

Offline Marcin Szymański_

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #9819 dnia: Grudzień 01, 2017, 10:44:21 »
To urok Far Cry.
Łeee... Myślałem żeby w święta wrócić i skończyć, ale skoro tak to wygląda, odpuszczam.

Chyba pierwsze święta, w które nie za bardzo mam w co zagrać.

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #9820 dnia: Grudzień 01, 2017, 10:57:11 »
Słyszałem, że 3 i 4 są podobne więc wybrałem 4-kę. ;)
Ja w primalu dobrze się bawiłem strzelając z łuku i jeżdżąc na mamucie więc aż tak bardzo nie przeszkadzała mi typowa fabułą - ocal naszo wjoske dobry capciuchu.
W grach z otwartym światem skupiam się przeważnie na wątku głównym a poboczne sobie na tyle dozuje, żeby się nie odbić od gry.

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #9821 dnia: Grudzień 02, 2017, 15:10:30 »
Argus w WoWie. Na razie tylko normal, ale niczego się nie spodziewając dołączyłem do PUGa. Okazało się, że każdy poza flaskami, potami i żarciem zabrał ze sobą mózg i potrafił go odpalić w odpowiednim momencie. To był jeden z tych momentów za które kocham MMO. 15 randomowych osób o 3 w nocy postanowiło pójść na (łatwy) rajd i czerpało z tego przyjemność. Między bossami leciały żarty, ludzie w pewien sposób się poznali. Wyczyściliśmy kontent i rozeszliśmy się w swoją stronę.

Raid jest świetny. Kto ma postać na 110 poziomie powinien spróbować, bo taktyki można ogarnąć w dwóch zdaniach, a walka z samym Argusem została przedstawiona w obłędny sposób. Czas na hero. Będzie się działo :D

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9822 dnia: Grudzień 04, 2017, 00:09:54 »
Skończyłem Bound. I cóż jestem zadowolony że zagrałem, udało mi się "wejść" w to "doświadczenie". Po prostu świetnie się na to patrzyło i te skrawki fabuły dawały jakiś punkt do przemyśleń, lubie takie nieoczywiste rzeczy(choć ofc historię jak ktoś chce to sprowadzi do banału i nic nie będzie myślał, bo po co ;) ). Technicznie niestety ta gra na wielu polach leży, nawet mi się nie chce przesadnie  rozpisywać, ale generalnie o ile "doznanie artystyczne" to jest na 8/10, to gra już raczej 6/10. Dużo rzeczy nie grało, styl graficzny powodował czasem problemy w odległości skoku, jak wczytałem save to czasem nie wiedziałem w którą stronę mam iść, sterowanie było takie sobie, rozróżnienie złego od dobrego stwora nie przychodziło mi zbyt łatwo ;). Brakowało mi też połączenia ruchów z muzyką, tak żeby tu zapełnić pełnię transu. Styl ma swoje plusy i z jednej strony chłonęło się go fantastycznie, ale też niestety jest monotonny. Wiele się nie zmienia w trakcie gry. Końcówka też mocno rozczarowała.

Szczerze pomimo, że mi się podobała, to nawet tych 33zł, które kosztował plus to tak średnio w moich oczach warte, tak do 20zł bym dał i uważałbym wtedy, że było warte tych pieniędzy, ale cieszę się, że takie gry powstają. Po prostu o ile to dobrze się pochłania ten unikalny art-style, to takiej sobie zresztą gry w tym mało i dawanie tylko kilku prostych punktów wyjścia do rozmyśleń to jednak zdecydowanie za mało. 40-50 na wyjściową cenę(journey chyba kosztowało 50 jak wychodziło na ps3? Ta wiem, że od tego czasu ceny indyków poszybowały sporo w górę), 20 zeta na promo ;).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2017, 00:21:12 wysłana przez Blue__ »

Offline _Music

• Super Badass
« Odpowiedź #9823 dnia: Grudzień 04, 2017, 21:55:35 »
Dwie gry w ostatnim miesiącu:

South Park- Kijek Pawdy- ciekawe, ale sama rozgrywka niestety słaba (brak balansu, zerowy poziom trudności, nie do końca przemyślane). No ale to poszczególne sceny zostaną w pamięci i jak najbardziej było warto- liczę że kontynuacja ma lepiej skonstruowaną samą rozgrywkę.

Order 1886- tu byłem mocno zaskoczony. Fakt, są korytarze, nikomu niepotrzebne QTE, słabo zrealizowane walki z bestiami, banalny poziom trudności, brak konsekwencji (nieudane qte i częste checkpointy) i niepotrzebne obracanie przedmiotów w rękach- to na minus. Na plus świetny klimat, realizacja, gunplay (b. przyjemnie się strzelało), muzyka, dźwięki, długość gry (ponad 10h mi zajęło), solidna (aczkolwiek przewidywalna) fabuła. Też czytałem, że ludzie są rozczarowani zakończeniem- wszystko elegancko wyjaśnione, klamra zamknięta, lekka zapowiedź kolejnych części, jak dla mnie w pełni wystarczająco. Żałuję że wcześniej nie dorwałem tego tytułu (nieskończenie lepsze od Uncharted), bardzo polecam i jeśli powstanie kolejna część, to biorę w pełnej cenie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2017, 21:57:11 wysłana przez _Music »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #9824 dnia: Grudzień 04, 2017, 21:56:45 »

Offline _Music

• Super Badass
« Odpowiedź #9825 dnia: Grudzień 04, 2017, 21:58:53 »
Ano, nie śpieszyłem się. Lizałem wszystkie ściany, czytałem wszystko, a czasem powtarzałem sobie niektóre sekwencje, bo strzelanie było tak fajne.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9826 dnia: Grudzień 04, 2017, 22:00:36 »
No mi z 8 na tym najwyższym. Ale tu ludzie pisali, ze jak to, przeciez to gra na 5 h.

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #9827 dnia: Grudzień 04, 2017, 22:27:56 »
Też czytałem, że ludzie są rozczarowani zakończeniem- wszystko elegancko wyjaśnione, klamra zamknięta, lekka zapowiedź kolejnych części, jak dla mnie w pełni wystarczająco.
Nic tam nie jest wyjaśnione, a na pewno nie jest dokończone. Gra się urywa w najciekawszym momencie, wiele rzeczy otwartych, a sequela nie będzie.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #9828 dnia: Grudzień 04, 2017, 22:32:34 »
Mialem podobne wrażenie jak rudy.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #9829 dnia: Grudzień 04, 2017, 23:43:50 »
Sprzedajesz ordera? Bylbym chetny. Ryse mi sie bardzo podobało, mowia ze to jeszcze lepsze :).

Offline _Music

• Super Badass
« Odpowiedź #9830 dnia: Grudzień 05, 2017, 00:02:47 »
Nie sprzedaję, bo pożyczony- ot dodatkowy kac moralny, bo gdybym wiedział wcześniej że tak mi się spodoba, to bym kupił teraz na promocji.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #9831 dnia: Grudzień 05, 2017, 09:10:03 »
W Orderze niepotrzebne jest wprowadzenie zdradzające jak potoczą się losy głównego bohatera - w sensie, że go posadzą.
Wolałbym aby historia opowiedziana została chronologicznie. Wtedy dostalibyśmy twistem w twarz i czekali z wypiekami na sequel.
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline Ja Być z Polska_

• I Am Robot
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #9832 dnia: Grudzień 06, 2017, 09:01:33 »
Spoiler. Teraz wiem, że go posadzą zanim zacząłem grać.
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
  • Nie liczę klatek, gram w gry
« Odpowiedź #9833 dnia: Grudzień 06, 2017, 09:10:42 »
Ja już nie pamiętam, ale to jest pierwsze 10 minut gry. Gra ma taką konstrukcję - zaczyna się, potem robi długą retrospekcję i wraca do początkowych wydarzeń. Schemat oklepany już w kinie.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #9834 dnia: Grudzień 06, 2017, 09:20:53 »
No, to nie jest jakiś straszny spoiler i mówię to jako król spoilerofobów ;)

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #9835 dnia: Grudzień 06, 2017, 09:27:06 »
Spoiler. Teraz wiem, że go posadzą zanim zacząłem grać.

W sumie, to żaden spoiler, bo dowiadujemy się o tym w sekwencji otwierającej grę, ale fakt - jest to spoiler.
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #9836 dnia: Grudzień 06, 2017, 12:03:35 »
#44 Wolfenstein II: The New Colossus

Kiedy w 2014 roku wychodził nowy Wolfenstein z podtytułem The New Order bardzo się cieszyłem i liczyłem na to, że chociaż dorówna mojemu ukochanemu Return to Castle Wolfenstein. Nie wszystko wyszło tak jak oczekiwałem jednak nie mogę odmówić twórcom zapału co zaowocowało w rezultacie bardzo dobrą grą. Gdy jednak zagrałem w kontynuację tylko jedno słowo narzucało mi się na usta: rozczarowanie.

Więcej: http://forum.polygamia.pl/dyskusje/wolfenstein-ii-the-new-colossus/msg1066127/#msg1066127

lub: https://jaszczukadam.wordpress.com/2017/12/06/wolfenstein-ii-the-new-colossus/

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #9837 dnia: Grudzień 07, 2017, 10:00:02 »
Halo 5 Guardians

Dałbym 7,5/10

Grę w trybie solo kładzie jedno z najgorszych AI towarzyszy w grach ever. Tłumaczenie, że jest to gra pod co-op nie jest żadnym wytłumaczeniem. Mogli, w takim razie, nie robić wersji solo. Głupota i nieudolność AI przewyższa nawet pierwsze Gears, gdzie Dom biegł na jana do przodu i potem byliśmy skazani na ciągłą walkę samemu. Stoją jak słupy soli, gdy wrogowie do mnie strzelają, nie reagują, padają w walce jak muchy, sami nie potrafią sobie poradzić ze zwykłym wrogiem, my jako gracz musimy trzymać się blisko, bo nie zdążą w innym wypadku nas uratować oraz są w stanie zabić niektórych przeciwników dopiero, gdy oznaczysz ich jako cel. Po jakimś czasie gdy zginą, na szczęście, się respawnują. Powyższe przykłady pokazują jakie błędy popełniono na etapie tworzenia gry. Intro pokazuje jakimi kozakami są członkowie mojego zespołu, co jednak nie ma żadnego odzwierciedlenia w grze - w grze są fajfusami. Kolejny raz seria Halo w ten sposób próbuje oszukać gracza (odwołuję się również do ogromnego kontrastu między trailerami pełnymi patosu i dorosłego klimatu a strzelaniem do kolorowych/glupkowatych wrogów w grze własciwej z poczatków serii, jeszcze pod Bungie).

Na plus na pewno strzelanie, klimat, grafika i technikalia. Na minus jeszcze za mało MC, a za dużo Locke.

To po prostu dobra gra, rzemieślnicza robota, bez momentów wow, czy akcji z filmów akcji. Jestem ciekawy gdzie 343 zabierze Halo 6, ale hype lekko opadł.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2017, 10:01:56 wysłana przez Muzi »

Offline dziki

• Prezes
« Odpowiedź #9838 dnia: Grudzień 07, 2017, 11:30:34 »
RE VII - na pocz. lekkie rozczarowanie, bo nie wiedziec czemu nastawilem sie na eksterminacje... zombiakow, ale juz po chwili combo (ciemno + sluchawki + gra) zaczelo sie wkrecac na obroty. Widok ledwo czlapiacego ciapciaka, ktory po trafieniu nagle wrzuca 2gi bieg w naszym kierunku dobrze podnosi adrenaline.
Po (chyba) kiepskim RE 6, bo udalo mi sie zmeczyc tylko demo, ktore bylo strzelanka :D, a recki nie pozostawily zludzen, ze to bedzie kupa, seria wrocila do staroszkolnych patentow. Mamy wiec relatywnie niewielki obszar eksploracji, po ktorym biegamy w te i wewte szukajac sposobow na odblokowanie nowych drog,  klaustrofobiczne przestrzenie, w ktorych musimy sobie poradzic z brzydalami chcacymi sie zamachnac na nasze zycie, klasyczne savepointy, crafting, itd, itp. Jednym slowem, bywalcy serii poczuja sie jak w domu. Gra na szczescie nie prowadzi tez za raczke w kwestii poszerzania swojego asortymentu do ulepszania siebie, czy swojego arsenalu, a satysfakcja z odkrycia/ znalezienia jak to zrobic jest spora takze warto sie rozgladac i do czego moze sie nam przydac potencjalnie niepotrzebny przedmiot.
Troche sie zastanawialem nad minusami i dla purystow na pewno in minus beda doczytujace sie tekstury (wersja ps4). Poczatkowo lekko sie zdziwilem jak podszedlem do szafki z ksiazkami w okladki w ciapki, ktore po chwili dopiero zmienily sie w czytelne. Natomiast dla mnie najwiekszym rozczarowaniem byla finalowa walka. Wiadomo; japonska produkcja to ostatni boss musi miec kilka stadiow i trzeba sie mocno napocic jak sie dziada pozbyc, a koniec koncow byl to najlatwiejszy boss w calej grze.
Poza tym drobnym zgrzytem cala reszta jak najbardziej warta polecenia.
gram w gry, a nie polygony! :P

Offline LukeSpidey

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #9839 dnia: Grudzień 07, 2017, 14:57:06 »
Czekam na ten tytuł, aż stanieje do 80 dyszek albo i mniej, bo uważam, że 7 godzinna kampania to wciąż za mało, aby wydawać więcej kasy.