Autor Wątek: growe postanowienia na rok 18:)  (Przeczytany 10469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rudy_rydz

• Gość
Odp: growe postanowienia na rok 18:)
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 01, 2019, 14:54:07 »
Dokończyć fajne gierki z XGP, które mam rozgrzebane i powoli zbliżam się w nich do końca, a poza tym to skupić się na nowościach z racji braku kupki wstydu oraz pomyśleć na PSVR tylko muszę przysiąść i zrobić sobie porządną listę gierek na to. ;)

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 01, 2019, 18:12:53 »
Szkoda, że nie zdecydowałeś się teraz, bo były mega promo na psvr (w media expert wersja V2 z kamerą i pięcioma grami), teraz pewnie długo takich nie będzie.

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 01, 2019, 18:14:28 »
Nie spieszy mi się bo to jednak VR, który nikogo. :D

Najpóźniej kupię pod koniec roku.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 01, 2019, 21:08:19 »
Ja ci dam nikogo! ;)

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
  • Nie liczę klatek, gram w gry
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 02, 2019, 08:48:42 »
Widzę [triggered] powyżej.

W tym roku chciałbym kupować więcej gier w cyfrze, nawet jak nie będą na super promocji, bo mam dość zabawy w odsprzedaż. Jak gra nie jest nowym AAA 10/10, to zawsze muszę się męczyć ze sprzedaniem, a tak to się nie da sprzedać i nie ma problemu.  ;)

Offline soulsonist

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 02, 2019, 08:59:09 »
Widzę [triggered] powyżej.

W tym roku chciałbym kupować więcej gier w cyfrze, nawet jak nie będą na super promocji, bo mam dość zabawy w odsprzedaż. Jak gra nie jest nowym AAA 10/10, to zawsze muszę się męczyć ze sprzedaniem, a tak to się nie da sprzedać i nie ma problemu.  ;)

To ja mam odwrotnie, chcialbym zasilic kolekcje o dvd gier na ktorych mi bardzo zalezy bo to cale licencjonowanie nie napawa mnie pozytywnie a chcialbym moc pokazac synowi ze killa dobrych lat w co ojciec pogrywal. Przez ostatnie 3 lata kupowalem praktycznie jedynie w dystrybucji cyfrowej, ale teraz chcialbym te najlepsze z gier posiadac rowniez na plytach.

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 02, 2019, 09:09:02 »
Kupowałem pudełkowe wydania w poprzedniej generacji. Do dziś mam kilkadziesiąt pudełek, które mi zagracają półkę i nie mogę się ich pozbyć. Nigdy nie gram ponownie w żadną grę, wszytko przechodzę tylko raz. Gdyby nie chore ceny gier cyfrowych, to bym na oczy pudełek nie widział. A najlepsze rozwiązanie dla mnie to usługi typu XGP - gdyby tam trafiały (prawie) wszystkie gry na rynku, to byłbym wielce zadowolony.

Offline soulsonist

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 02, 2019, 09:26:20 »
Kupowałem pudełkowe wydania w poprzedniej generacji. Do dziś mam kilkadziesiąt pudełek, które mi zagracają półkę i nie mogę się ich pozbyć. Nigdy nie gram ponownie w żadną grę, wszytko przechodzę tylko raz. Gdyby nie chore ceny gier cyfrowych, to bym na oczy pudełek nie widział. A najlepsze rozwiązanie dla mnie to usługi typu XGP - gdyby tam trafiały (prawie) wszystkie gry na rynku, to byłbym wielce zadowolony.

A to ja akurat lubie wrocic do gier ktore juz przeszedlem, w szczegolnosci strzelanki (pytanie jedynie czy to sa gry az tak wybitne aby kolekcjonowac pudelka :) )

Zobaczymy, fakt ze z miejscem na pudelka u mnie slabo, dlatego cyfrowa jest tak wygodna, ale kurde czlowiek ze starszego pokolenia jestem co lubi miec jednak cos co moze dotknac nawet jesli mialoby to jedynie kurz zbierac.

Offline Harry Keogh

• Super Badass
  • .
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 02, 2019, 09:32:18 »
- Ukończyć jakąkolwiek grę w tym roku (od 2 lat ciągle 0)
- Nie kupować nowych gier, zanim nie ukończę czegokolwiek  (tego już kiedyś próbowałem, ale potem udawałem, że o tym nie pamiętam)

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 02, 2019, 12:58:19 »
Przejrzałem na szybko co tam ciekawego ma wyjść w tym roku i szczerze mówiąc chyba nic (no może poza days gone, jak złapię na promce) mnie jakoś zbytnio nie interesuje day1, znalazłem kilka pozycji, ale tak bardziej na siłę, jako wypełniacze - far cry: new dawn, rage 2, division 2. W porównaniu do 2018 to jest mega bieda i nie chodzi tylko o exy na PS4, może to i lepiej, złapie się trochę oddechu.  :D

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 02, 2019, 13:02:58 »
Kurła knur, ale crapy wymieniasz. :D
Resident Evil 2 Cie nie jara? Nowe Metro? Ori? Wolfenstein? Doom 2? DMC V?
W 2019 będzie masa dobrych i nowych gier z różnych gatunków.

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 02, 2019, 13:14:37 »
Co ja czytam. Ja chcę zagrać w RE 2, Metro, DL 2, Rage 2, Sekiro, Doom 2, The Outer Worlds plus te o których nie pamiętam. Razem wyjdzie pewnie 10 must have. Najpierw jednak ogram zaległości.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 02, 2019, 13:22:49 »
Przejrzałem na szybko co tam ciekawego ma wyjść w tym roku i szczerze mówiąc chyba nic mnie jakoś zbytnio nie interesuje day1

U mnie tylko Division 2. Doom 2 nie zachwycił, za dużo skakania. Metra nie lubię, wszystkie 3 nowe Wolfensteiny nie wessały. Sprawdzę Anthema w EA Access, ale nie spodziewam się nie-wiadomo-czego.

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 02, 2019, 13:24:15 »
Kurła knur, ale crapy wymieniasz. :D
Resident Evil 2 Cie nie jara? Nowe Metro? Ori? Wolfenstein? Doom 2? DMC V?
W 2019 będzie masa dobrych i nowych gier z różnych gatunków.

Residenta nigdy żadnego nie przeszedłem, poza VII ale to taki resident jak z koziej dupy trąbka. ;) Ta seria żeruje na strachu a u mnie się to niestety nie sprawdza więc tracę całą tę otoczkę i gram jak w zwykłego shootera. Z ciekawości może spróbuję za jakiś czas ale wiem, że to nie będzie coś niezwykłego dla mnie.
To samo z metro - coś tam grałem ale mnie nie wciągnęło. Wolf 2 mnie tak wynudził, że już nie chcę zbytnio wracać do tego uniwersum. Ori podobno trudne a po co się denerwować, no i to microsoft więc specjalnie komputer trzeba uruchamiać żeby pograć! Doom spoko, warty rozważenia, dmc też żadnego nie przeszedłem a robiłem podejścia.
Zmęczenie materiału? Nie do końca, po prostu już coraz mniej chętnie sięgam po tasiemce, dlatego spodobała mi się nowa odsłona assassina ?(origins + odyssey), bo to w końcu coś innego niż wyświechtane do granic możliwości poprzednie odsłony.
W tym roku bardzo brakuje jakiejś większej jakości na papierze, na co się czekało i odliczało dni do premiery, tego co dał nam w 2018 detroit, gow czy spajdi.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 02, 2019, 13:27:35 »
No to RE 2 bedzie taką siódemką.
Ja czekam na E 2 i Ghost of Tsushima

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 02, 2019, 13:34:03 »
Knur piszacy ze mniej chetnie siega po tasiemce po czym wymienia dwa ostatnie asasyny jako gry które to wessaly. ;D
Zeby nie było, fajnie że Ci się podobały no ale asasyny to jednak tasiemiec. ;)

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 02, 2019, 13:35:14 »
Ta seria żeruje na strachu

Residenta nigdy żadnego nie przeszedłem, poza VII

Widać ;).
Residenty nigdy nie były jakoś specjalnie straszne, zwłaszcza na tle silent hill. W Siódemce jest trochę momentów podnoszących ciśnienie, ale ten resident różni się od reszty, choćby przez perspektywę z pierwszej osoby.

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 02, 2019, 13:38:09 »
Knur piszacy ze mniej chetnie siega po tasiemce po czym wymienia dwa ostatnie asasyny jako gry które to wessaly. ;D
Zeby nie było, fajnie że Ci się podobały no ale asasyny to jednak tasiemiec. ;)

Chodzi o to, że seria się mega zmieniła i assassin's pozostał już tylko z nazwy. :) Tak samo nowy GoW, za wiele z poprzednimi częściami już nie ma wspólnego.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 02, 2019, 13:42:20 »
Ta seria żeruje na strachu

Residenta nigdy żadnego nie przeszedłem, poza VII

Widać ;).
Residenty nigdy nie były jakoś specjalnie straszne, zwłaszcza na tle silent hill. W Siódemce jest trochę momentów podnoszących ciśnienie, ale ten resident różni się od reszty, choćby przez perspektywę z pierwszej osoby.
Najlepsze jak grałem w serię za dzieciaka. Z perspektywy 10 latka wydawało mi die to być na serio, a nie, że to pastiż :)

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 02, 2019, 13:50:26 »
No jak miałem parenaście lat i kumpel przyniósł do mnie residenta drugiego to jak zobaczyłem pierwszego zombiaka na filmiku to pobiegłem konsolę wyłączyć ;d. Wpływ na to miał też fakt że strasznie dużo się wcześniej nasłuchałem o tej grze od starszego kolegi i mój młody umysł bał się tej serii strasznie ;).

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 02, 2019, 14:03:36 »
Residenty nigdy nie były jakoś specjalnie straszne, zwłaszcza na tle silent hill.

Rozmawiałem ostatnio z kolegą, który stwierdził, że nie może grać w RE, bo za bardzo się boi. Po czym ja zapytałem czy grał w Dead Space (1), bo dla mnie to była naprawdę straszna gra, na co on odpowiedział, że przeszedł i w ogóle nie było strasznie. Dla mnie Resident Evil jest głupi (nie podchodzi mi ani durna fabuła, ani gameplay z dupy, jak np. w 1 szukanie poukrywanych kluczy w domu czy jakieś mechanizmy i pułapki - kompletny gejmizm bez uzasadnienia w miejscu akcji ani świecie przedstawionym - ciekawe kto mieszkał w takim domu ::) ). Dead Space z kolei ma gęstą atmosferę, a nekromorfy można podciągnąć pod obcą formę życia (jakiś kosmiczny pasożyt) i ogólnie otoczka sci-fi daje radę i czyni grę wiarygodną (oczywiście nadal w ramach science fiction z nastawieniem na drugi człon). Ja tam się bałem i miałem nerwówkę. Residentów nie umiem skończyć, bo mnie poraża ta japońszczyzna. Remake 2 nawet fajnie wygląda, ale ja wiem, że to robią Japończycy, więc na pewno będzie bzdurne. Seria zobowiązuje.

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 02, 2019, 14:07:44 »
No bo tam fabułka jest głupiutka , taki horror klasy C (odpal intro z pierwszego Residenta - klasyk ;d). Dodatkowo te drewniane dialogi robiły robotę. Jak chcesz tą grę traktować na poważnie to faktycznie lepiej w Dead Space zagrać.

Offline _Music

• Super Badass
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 02, 2019, 15:15:39 »
W 2018 wychodzi tyle hitów, że głowa mała.

Najpierw RE2 (nigdy nie ograłem, carty na N64 z tą grą były jednymi z najdroższych), następnie DMC V (zakładam, że gra roku i jedna z top tej generacji), następnie Sekiro, Judgment, Ghost of Tsushima (chyba w 2019?), Outer Worlds, Doom 2, no i być może nowa wersja Persony 5- to jest grania na 2 lata dla mnie.

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 02, 2019, 15:18:55 »
Ale my już mamy 2019. :)

Offline _Music

• Super Badass
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 02, 2019, 16:42:27 »
Ok- jeszcze nienaturalnie mi pisać nową datę :]