Autor Wątek: HEAVY RAIN  (Przeczytany 159721 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline skylight

• Mieszkaniec tego forum
  • A felon, a father, sleeping pill addict...
Odp: HEAVY RAIN
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 25, 2009, 10:03:22 »

tutaj sa ostatnie filmiki
http://www.gametrailers.com/game/heavy-rain/2717

jest cos jeszcze?

Sprawdzałeś może czy te filmiki pobrane w formacie WMV działają na ps3 ?

Offline abc

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 25, 2009, 10:48:18 »
Wiele osób pisało do niego listy jak bardzo źle się czuło, gdy nie uratowali dziecka i ich to potem jeszcze długo to dręczyło, i

To dalo sie nie uratowac tego dzieciaka w stawie?
Ja chialem tak pierwotnie zrobic, zachowujac sie tak, jak postaplibym w zyciu, czyli ratowac wlasne dupsko, niestety wtedy robilo sie game over- bodajze lapal mnie policjant.
Nie mógłbym postąpić inaczej jak uratować dziecko :). Ja uratowałem, policjant mnie rozpoznał, ale pozwolił odejść.

Offline HanSatan

• Stały bywalec
  • Üßer Fuhrer
    • HanSatan's BLOG
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 25, 2009, 11:18:24 »

tutaj sa ostatnie filmiki
http://www.gametrailers.com/game/heavy-rain/2717

jest cos jeszcze?

Sprawdzałeś może czy te filmiki pobrane w formacie WMV działają na ps3 ?
Nie działają ;]

Offline skylight

• Mieszkaniec tego forum
  • A felon, a father, sleeping pill addict...
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 25, 2009, 11:33:19 »
Szkoda. Mp4box "łapie" te w formacie quicktime więc może będą działać.

Offline abc

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 25, 2009, 13:30:57 »
SCEP obiecał, że w 2009 r. każda wielka gra wydawana przez Sony będzie spolszczona (i chodzi tu o pełne spolszczenie, łącznie z dubbingiem). Mam wielką nadzieję, że Heavy Rain też będzie z dubbingiem. Ale fajnie jakby była też opcja z oryginalną ścieżką dźwiękową i polskimi napisami. Dubbing w tym przypadku byłby najbardziej czasochłonny ze wszystkich do tej pory tłumaczeń Sony i z pewnością bardziej by się do niego przyłożyli.

Gdy te napisy latają jak szalone, chciałbym widzieć je po polsku niż szybko zgadywać co znaczy Withdrawal.

Offline BaRiBaL

• Mieszkaniec tego forum
  • Hardcore casual gamer
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 25, 2009, 13:45:56 »
Mam wielką nadzieję, że Heavy Rain też będzie z dubbingiem.

Ja mam wielka, ze NIE bedzie dubbingu tylko wersja z polskimi napisami bo inaczej znow, jak w przypadku inFamous, bedzie trzeba sie posilkowac kupnem gierki za granica.

Cezar

• Gość
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 25, 2009, 14:25:13 »

Ja mam wielka, ze NIE bedzie dubbingu tylko wersja z polskimi napisami bo inaczej znow, jak w przypadku inFamous, bedzie trzeba sie posilkowac kupnem gierki za granica.

Dokładnie się z Tobą zgadzam. Jeżeli nie będzie wyboru pomiędzy polską a angielską w grze to trzeba będzie polować na angielską...

Offline Matin83

• Stały bywalec
  • PS3 konsolą tej generacji ;)
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 25, 2009, 14:39:11 »
Kurcze a mnie zastanawia dlaczego do podkładania głosów nie biorą ludzi ze szkół aktorskich czy coś w tym stylu.

Jestem pewny że znalazłoby się dużo osób, które świetnie by się do tego nadały. Znani aktorzy popadli już w zbyt dużą rutynę i albo im się nie chce zbytnio przykładać do takich rzeczy, albo mimo że chcą, po odegraniu już setek ról, nie potrafią z siebie wydobyć takich emocji.

W tej grze, z tego co widać i słychać, dużą rolę będą odgrywali aktorzy, więc lipny dubbing może całkowicie zepsuć odczucia z gry.

Offline Świt

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 25, 2009, 19:08:20 »
Wersje anglojęzyczne raczej nie są zbyt duzym problemem, na allegro zazwyczaj jest ich bardzo dużo i są tańsze. :roll:
Bandits are coming, you fool. Why worry about the beard, when the head is about to fall?

A.K.A. Wehr

Offline HanSatan

• Stały bywalec
  • Üßer Fuhrer
    • HanSatan's BLOG
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 25, 2009, 20:12:48 »
Kurcze a mnie zastanawia dlaczego do podkładania głosów nie biorą ludzi ze szkół aktorskich czy coś w tym stylu.

Jestem pewny że znalazłoby się dużo osób, które świetnie by się do tego nadały. Znani aktorzy popadli już w zbyt dużą rutynę i albo im się nie chce zbytnio przykładać do takich rzeczy, albo mimo że chcą, po odegraniu już setek ról, nie potrafią z siebie wydobyć takich emocji.

W tej grze, z tego co widać i słychać, dużą rolę będą odgrywali aktorzy, więc lipny dubbing może całkowicie zepsuć odczucia z gry.
Ale jak usłyszysz w grze głos znanego aktora to od razu powinno Ci się zrobić "lepiej" ;] *przynajmniej tak twierdza tworcy*, ale fakt że ich zatrudnienie pochłania 90% budżetu i często twórcy tak są zapatrzeni (zasłyszeni) w ich głos, że zapominają zrobić dobrą grę ;]

Offline Max666

• Badass
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 03, 2009, 23:22:34 »
Nowy material niezbyt dlugi ale dosc ciekawy.  :D
http://www.gamersyde.com/stream_11395_en.html

Offline abc

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 18, 2009, 12:31:50 »
Heavy Rain potrzebuje jeszcze sporo szlifów:

There's so much fine-tuning in the game left to do. Everything has to be perfect.
PS3 exclusive Heavy Rain: The Origami Killer has a release window of early 2010.
http://kotaku.com/5294831/lots-of-work-still-needed-for-heavy-rain

Pietyzm to domena Quantic Dream podobnie jak Polyphony Digital. W sumie to bardziej jest plus niż minus (4me).

Offline fireman19

• Junior
  • *
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 25, 2009, 16:16:21 »

BaRiBaL teraz można z powodzeniem kupić obie wersje językowe inFamous u nas więc z Heavy Rain  będzie podobnie jeżeli wystąpi taka sytuacja zajrzyj na ultimę

Offline abc

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 20, 2009, 17:35:42 »
Polecam najnowszy trailer z GC:
http://www.eurogamer.net/videos/heavy-rain-gamescom-footage?size=hd [uwaga, dużo zdradza]

Dzisiaj pierwszy raz zobaczyłem. Tak jak bardzo chciałem zagrać w tę grę, tak teraz ciśnienie na nią przekroczyło wszelką skalę. Nie mam słów.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 20, 2009, 17:41:42 »
dlatego ja od czasu filmiku z tym grubasem zrobilem sobie embargo na filmiki z gry / wiadomosci zawierajace spoilery ;-)
dla mnie to jest 100% pewniak do zakupu w dniu premiery - a ze identyczna metode z embargiem zastosowalem przy okazji MGS4 i mi sie to sprawdzilo, wiec jestem spokojny  8)

Offline abc

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 20, 2009, 17:43:58 »
Ja takie embargo wprowadziłem dzisiaj ;). Nic więcej nie oglądam, bo jednak trochę przesadzają. Dzisiaj mnie zszokowało co tam się dzieje; następnym razem chcę być zszokowany, gdy będę miał pada w ręku.

Offline jojok21

• Stały bywalec
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 20, 2009, 20:51:36 »
Marne szanse, że zagram w Heavy Rain z powodu braku PS3, ale pocieszę się teraz Fahrenheitem, którego demko przeszedłem paredziesiąt razy, a fulla nigdy nie tknąłem.
Za chwilkę wciskam New Movie i wsiąkam na maksa :)

Offline Cybran06

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 20, 2009, 21:49:47 »
heavy rain będzie posiadał duuużo języków i napisów - oto lista z joystiq.
Voice acted:
English
German
Italian
Spanish
Portuguese
Dutch
Japanese
Korean
Mandarin
Russian
French
Note: A Polish language option is unconfirmed. (We'll update the list as needed.)
Do teog 5 wersji napisów. Na bank conajmniej 2 warstwowy blue ray nie? ;p

Offline wugie

• Badass
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 20, 2009, 21:59:01 »
Mi bardzo do gustu przypadła akcja w sklepie ujawniona na Gameconie. Przekonała mnie o tym, że będzie to nowy i lepszy Fahrenheit. Do tego z pewnością gra będzie pozbawiona tej nadprzyrodzonej części.

Offline jojok21

• Stały bywalec
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 20, 2009, 22:58:36 »
Pograłem sobie przed chwilą w tego Fahrenheita. Jest świetnie, a bez elementów nadprzyrodzonych (scena z robalami WTF?!) i zręcznościowych to byłoby idealnie.
Gdybym bardzo czekał na Heavy Rain (tzn. posiadał PS3) to życzyłbym grze, żeby dialogów i samego kombinowania było jednak więcej niż QTE. :)

Offline BaRiBaL

• Mieszkaniec tego forum
  • Hardcore casual gamer
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 21, 2009, 01:37:37 »
Note: A Polish language option is unconfirmed. (We'll update the list as needed.)
Do teog 5 wersji napisów. Na bank conajmniej 2 warstwowy blue ray nie? ;p

Jesli na plycie znajdzie sie rowniez polska wersja to z ciekawoscia przejde gre 'i na niej', zaraz po skonczeniu wersji angielskiej.
Ostatnie materialy z gameplaya zrobily na mnie spore wrazenie, mam tylko nadzieje, ze nie bedzie ich az tak duzo do premiery jak chocby z LBP, coby sie nie przejadly.
Chyba rowniez znow zainstaluje sobie na lapku Fahrenheita i pogram - dobrze miec takie starocie na polce :)

Offline abc

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 22, 2009, 21:41:48 »
Jednak Heavy Rain dostanie polski dubbing ku mojej uciesze :). A ku uciesze przeciwników dubbingu, gra pozwoli wybrać wersję językową, a nie przypisze do języka z XMB (bo wtedy znowu polska wersja musiałaby być wydana osobno; chyba że Sony już wie, że wtedy będzie polskie XMB, hmm). Jednak dobrze jakby były także polskie napisy do oryginalnej ścieżki, w razie niewypału aktorskiego.
Zapewne też Uncharted 2 będzie miał dubbing. Ciekawi mnie polski Nathan ;

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 22, 2009, 21:54:47 »
Jednak Heavy Rain dostanie polski dubbing ku mojej uciesze :). A ku uciesze przeciwników dubbingu, gra pozwoli wybrać wersję językową, a nie przypisze do języka z XMB (bo wtedy znowu polska wersja musiałaby być wydana osobno; chyba że Sony już wie, że wtedy będzie polskie XMB, hmm). Jednak dobrze jakby były także polskie napisy do oryginalnej ścieżki, w razie niewypału aktorskiego.
Zapewne też Uncharted 2 będzie miał dubbing. Ciekawi mnie polski Nathan ;

generalnie jestem zwolennikiem polskiego dubbingu
chociaz, gdy przeczytalem Twoje ostatnie zdanie to sie troche zawahalem :)

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 23, 2009, 01:39:57 »
A ku uciesze przeciwników dubbingu, gra pozwoli wybrać wersję językową, a nie przypisze do języka z XMB.
No, i to jest rozwiązanie satysfakcjonujące wszystkich, nie wiem tylko, dlaczego czasem pomijane.

Ale boję się trochę o jakość tego dubbingu. To nadal jest gra na konsole, a takie, w przeciwieństwie do"superprodukcji na komputery" (BG2 to świetny przykład), są postrzegane raczej z przymrużeniem oka, w Naszym kraju.
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

Offline Pips

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 24, 2009, 02:16:25 »
A ku uciesze przeciwników dubbingu, gra pozwoli wybrać wersję językową, a nie przypisze do języka z XMB.
No, i to jest rozwiązanie satysfakcjonujące wszystkich, nie wiem tylko, dlaczego czasem pomijane.

Ale boję się trochę o jakość tego dubbingu. To nadal jest gra na konsole, a takie, w przeciwieństwie do"superprodukcji na komputery" (BG2 to świetny przykład), są postrzegane raczej z przymrużeniem oka, w Naszym kraju.

Cage sam będzie szukał polaków, mają być emocje. Ja i tak pierw gram po angielsku z polskimi napisami a za drugim przejściem posłucham polskiej wersji.

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 24, 2009, 02:22:08 »
Szczerze wątpię, by
a) szukał tylko polaków
b) szukał aktorów dla wszystkich wersji
Pierwszy wariant odpada, bo... odpada, co innego gdyby grę robili po francusku, i szukali angielskiego składu. Drugi także, wątpię, by mieli na to czas, to w końcu dużo roboty. No chyba, że masz jakieś źródło tych informacji, Pips?

Offline Pips

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 24, 2009, 02:31:03 »
Szczerze wątpię, by
a) szukał tylko polaków
b) szukał aktorów dla wszystkich wersji
Pierwszy wariant odpada, bo... odpada, co innego gdyby grę robili po francusku, i szukali angielskiego składu. Drugi także, wątpię, by mieli na to czas, to w końcu dużo roboty. No chyba, że masz jakieś źródło tych informacji, Pips?

Na polygami dobrze pamiętam że o tym czytałem, pewnie ktoś ci to potwierdzi jeszcze. Cage mówił że sam będzie szukał polaków którzy zagrają to z emocjami.

Offline catalyst

• Stały bywalec
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 24, 2009, 09:15:27 »

Gdy te napisy latają jak szalone, chciałbym widzieć je po polsku niż szybko zgadywać co znaczy Withdrawal.

Zabił mnie ten screen.. Na tym obrazku jest tak masakryczny klimat że aż miałem ciarki.. Rany rany zrobię wszystko żeby dostać PS3 z tą grą do przejścia...

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 24, 2009, 13:41:53 »
Na polygami dobrze pamiętam że o tym czytałem, pewnie ktoś ci to potwierdzi jeszcze. Cage mówił że sam będzie szukał polaków którzy zagrają to z emocjami.
Tutaj napisali tylko, że głosy są  "zatwierdzane" przez Quantic, i Cage'a. Jak mały wpływ na końcowy efekt ma taka "akceptacja", widać w Killzone 2.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 24, 2009, 14:02:06 »
Ci, ktorzy pisza o bardzo dobrej lub swietnej grafice nie wiedza co pisza.Grafa jest co najwyzej dobra, a wszechobecny oblesny wrecz teraring ekranu dodatkowo psuje wrazenia z gry.Mam nadzieje, ze to poprawia do premiery. Maja duzo czasu na ulepszenie tego elementu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2009, 15:01:32 wysłana przez Czezare »

Cezar

• Gość
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 24, 2009, 14:27:36 »
Ci, ktorzy pisza o bardzo dobrej lub swietnej grafice nie wiedza co pisza.Grafa jest co najwyzej dobra, a wszechobecny oblesny wrecz teraring ekranu dodatkowo psuje wrazenia z gry.Mam nadzieje, ze to poprawia do premiery. Maja duzo czasu na ulepszenie tego elementu gry.

Jeżeli będzie to tak wyglądało jak w Uncharted to wielka szkoda. Urywa masę frajdy z gry

Offline Automator

• Junior
  • *
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 24, 2009, 14:44:31 »
Screen Tearing w U2 nie występuje - ND znaleźli rozwiązanie tego problemu wraz z Insomniac i Guerilla Games.
Raczej nie będzie problemem przekazanie tych doświadczeń QD...
"If you can talk you can sing
If you can walk you can dance"

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 24, 2009, 14:59:19 »
Screen Tearing w U2 nie występuje - ND znaleźli rozwiązanie tego problemu wraz z Insomniac i Guerilla Games.
Raczej nie będzie problemem przekazanie tych doświadczeń QD...
Oby, oby... bo to co jest teraz jest po prostu calkowicie nie do przyjecia...Glupio by bylo, gdyby Quantic Dream wylozyl sie na takiej, nazwijmy to - pierdole. Sama gra (klimat!!) to cud miod i orzechy...

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 24, 2009, 15:39:06 »
Tylko zeby Cage znowuż scenariusza nie pokpił.

Elektrookulary s-f dla uzaleznionego policjanta troche niepokoja.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 24, 2009, 17:24:40 »
Elektrookulary s-f dla uzaleznionego policjanta troche niepokoja.

myslisz, ze bedzie probowal je przehandlowac za dzialke prochow? ;-)

Offline jojok21

• Stały bywalec
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 24, 2009, 18:55:05 »
Na razie nie zapowiada się na jakiegoś potomka Neo, ale jak przyznał Kraven, elektrookulary trochę niepokoją :).

Offline Pips

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 24, 2009, 19:10:30 »
Ja na szczęście nie wiem co to ten cały tearing, a skoro tego czegoś nie widziałem w Unchartedzie to mi to nie przeszkadza i w tej grze jeżeli w ogóle to coś jest.

PS.: Co to tearing  ???

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 24, 2009, 19:22:26 »
Cytat: Pips  link=topic=1820.msg47587#msg47587 date=1251133830

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 24, 2009, 22:41:19 »
Dobra wiadomość dla was: będzie możliwość wybrania wersji językowej i dobrania do niej napisów. Tak więc będzie można mieć oryginalne głosy z angielskiej wersji + polskie napisy. Chyba ameryki nie odkryłem ale zawsze to coś ;)

Dobra teraz trochę żalu muszę wylać, bo sobie w tą grę nie pogram :(. Brak PS3  :'(. A widzę, że szykuje się świetny interaktywny film z tejże produkcji. Pozazdrościć wam takiej gry.

Offline Pips

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 24, 2009, 23:11:30 »
Cytat: Pips  link=topic=1820.msg47587#msg47587 date=1251133830

Dzięki, w Unchartedzie tego nie widziałem. Może to od TV zależy? A na tych filmach też tego nie widzę, ale to dobrze dla mnie  ;D