Autor Wątek: Hatred  (Przeczytany 31371 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maxplastic

• Prezes
Odp: Hatred
« Odpowiedź #200 dnia: Czerwiec 06, 2015, 00:06:48 »
Nie chcę mi się czytać całego tekstu Szewczyka, m.in dlatego że za nim nie przepadam. Może też nie rozumiem w czym problem. Przyznaję, że gdy pojawiły się pierwsze informacje o Hatred to pomyślałem, że to jest ładny marketing, zagranie pod publiczkę ze swoją wydaną pierwszą grą. Nie jestem obrońcą moralności, przez 15 lar robiłem rozwałki, zabijając niewinnych ludzi i policjantów w kolejnych częściach GTA, jednak uważam, że to nie jest głównym celem tej serii. Więc nie można mi zarzucić hipokryzji, ale po prostu nie mam ochoty w to grać, bo czuję że twórcy robią mnie w dupala swoim podejściem. Dodatkowo gra okazała się średniakiem więc tak jakby problem się rozwiązał.

No ale ja w zasadzie nie chciałem o grach. Może ktoś mi wytłumaczy sens tego trollingu Olafa Szewczyka. Dodatkowo chciałem przypomnieć, że zupełnie poważnie wystawił on GTA V ocenę 1/6 w "Polityce" za sceny tortur. Tak więc byłoby miło, żeby ktoś mnie wyprowadził z błędu albo potwierdził czy nagle przestało mu przeszkadzać coś tak nagannego jak mordowanie cywili, czy może bez tortur to jest lepszy sposób. Ogólnie to moja opinia na temat jego osoby sprowadza się do tego, że nadaje się on właśnie do takich periodyków jak Polityka, gdzie dostaje pół strony. No ale może czegoś nie wiem.

Offline okoo

• Badass
    • fajne obrazki robiem
« Odpowiedź #201 dnia: Czerwiec 06, 2015, 00:15:16 »
No zebrał fragmenty z kilku recenzji, pod np.: "wystrzeliłem bez mała szesnaście tysięcy pocisków, położyłem trupem prawie dwa tysiące ludzi: cywilów, policjantów i żołnierzy." wstawił "Zgwałciłem i położyłem trupem prawie dwa tysiące ludzi: kobiety, mężczyzn, dzieci." i to w zasadzie tyle, w końcu wiadomo że na skali moralnej naganności nie ma nic gorszego od zabijania więc podstawienie w to miejsce gwałcenia i zabijania ma pefect sens. W efekcie tak poprawione teksty recenzji są dużo bardziej szokujące i mają być krytyką wymierzoną zarówno w grę jak i w nieczułych recenzentów.

Offline inf.in.it

• Padawan
  • **
    • Jawne Sny
« Odpowiedź #202 dnia: Czerwiec 06, 2015, 10:15:41 »
Może ktoś mi wytłumaczy sens tego trollingu Olafa Szewczyka. Dodatkowo chciałem przypomnieć, że zupełnie poważnie wystawił on GTA V ocenę 1/6 w "Polityce" za sceny tortur. Tak więc byłoby miło, żeby ktoś mnie wyprowadził z błędu albo potwierdził czy nagle przestało mu przeszkadzać coś tak nagannego jak mordowanie cywili, czy może bez tortur to jest lepszy sposób.

Ja! Ja! Mogę? :)

Nie chcę mi się czytać całego tekstu Szewczyka

To jest właśnie ten błąd, z którego chciałbym Cię wyprowadzić. Nie przeczytałeś całego tekstu  :-\. Mam podejrzenie graniczące z pewnością, że gdybyś przeczytał, nie zastanawiałbyś się, dlaczego przeszkadzała mi scena tortur, a mordowanie cywili już nie.

Ogólnie to moja opinia na temat jego osoby sprowadza się do tego, że nadaje się on właśnie do takich periodyków jak Polityka,

Hej, to także moja opinia! O rany, podzielam opinię na swój temat z osobą, która za mną nie przepada - fajne uczucie! Czy to nie daje naszej relacji jakiejś nadziei?  :D

gdzie dostaje pół strony. No ale może czegoś nie wiem.

Nie wiesz, że czasami dostaję stronę, dwie albo trzy. Aby nie być gołosłownym, polecam swoją recenzję Wiedźmina 3:
http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kultura/1618713,1,trzecia-czesc-wiedzmina-podbije-swiat.read

Spróbuj się przemóc, proszę, i przeczytaj. Zdarza się, że oponenci, którzy krytykują moje teksty, po przeczytaniu ich zmieniają zdanie.
To naprawdę nie takie straszne doświadczenie!  8)

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2015, 10:19:55 wysłana przez inf.in.it »

Offline Punkstyler

• Super Badass
  • Best game ever? Counter-Strike 1.6
« Odpowiedź #203 dnia: Czerwiec 06, 2015, 17:22:15 »
Po przeczytaniu Twojego wpisu już wiem, że będę Twoje teksty omijał. A co do gry, to jakim cudem można tak położyć optymalizację? :/

// Tapatalk. Sorry za ewentualne błędy

Offline okoo

• Badass
    • fajne obrazki robiem
« Odpowiedź #204 dnia: Czerwiec 06, 2015, 17:27:19 »
Ej, to jest nie fair, Olafie, ustosunkowałeś się do najłatwiejszych do zbycia wypowiedzi na swój temat(omijam; nie czytam) a moją wypowiedź olałeś, i jak ludzie mają mieć ochotę na dyskutowanie w internetach?

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #205 dnia: Czerwiec 06, 2015, 18:23:52 »
Od czasu dramy o GTA5 wiarygodnosc tego pana jest zerowa. To znaczy moze wiarygodnie wyglasza swoje opinie, ale sa one na biegunie podobnym do andronow tej pani od feminizmu. Fajne, jak jedziesz na safari i chcesz popatrzec na miejscowe dziwy.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline inf.in.it

• Padawan
  • **
    • Jawne Sny
« Odpowiedź #206 dnia: Czerwiec 06, 2015, 18:35:59 »
Ej, to jest nie fair, Olafie, ustosunkowałeś się do najłatwiejszych do zbycia wypowiedzi na swój temat(omijam; nie czytam)

Nie zbyłem, wyciągnąłem pomocną dłoń. Maxplastic uprzejmie poprosił o wyprowadzenie z błędu, więc mu z pełną życzliwością podrzuciłem wskazówkę, że łatwiej jest zrozumieć teksty, które się przeczytało.

a moją wypowiedź olałeś, i jak ludzie mają mieć ochotę na dyskutowanie w internetach?

Proszę, nie zarzucaj mi olania swojej wypowiedzi i unikania dyskusji. Serio, chciałeś wejść ze mną w dialog na temat mojego tekstu? Przecież nie umieściłeś swoich uwag pod wpisem na Jawnych Snach, ale na forum Poly  :-\.

Chciałeś wyrazić opinię, nie chciałeś dyskusji. Nie ze mną przynajmniej.

Co się zaś tyczy Twojego zdania - szanuję je. Podoba mi się spójna argumentacja, a zwłaszcza to, że polemizując z tekstem, uniknąłeś uwag ad personam. To rzadki w internecie przejaw szacunku wobec oponenta. Zwykle na stronach o grach, gdy ktoś wyraża opinię na temat moich tekstów, lubi dorzucać także jakieś uwagi na temat mojej osoby (Geralt mode on: Nigdy się nie nauczą...). Tym bardziej doceniam normalność.

Nie czuję jednak potrzeby, by pokazywać Ci palcem, dlaczego się z Twoim zdaniem nie zgadzam. Mijamy się na poziomie wrażliwości; o wrażliwości się trudno dyskutuje.

PS. Wpadaj czasem ze swoimi uwagami na Jawne Sny  :).
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2015, 18:38:35 wysłana przez inf.in.it »