Autor Wątek: GTA Online  (Przeczytany 220160 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
Odp: GTA Online
« Odpowiedź #280 dnia: Październik 03, 2013, 15:14:59 »
Nie próbowałem, ale zapamiętane mam dwie lokacje (1 w mieście druga na zadupiu), gdzie blisko siebie jest kamizelka i apteczka:
1) w miejscu, gdzie odstawiamy holowane samochody jest bramka, która prowadzi na parking posterunku. Wjazd bezpośrednio otwiera się tylko dla służb porządkowych, ale dzięki wysokiemu samochodowi lub właśnie bramce na tyłach można wejść i zgarnąć kamizelkę. Po drugiej stronie ulicy tuż obok znajduje się szpital z apteczką i śmigłowcami do wzięcia na dachu (w nocy może ich nie być bo są na akcji).
2) obok fryzjera na zadupiu jest mały  lokalny szpital - przy drzwiach frontowych apteczka, a na tyłach kamizelka.

W multi nie ma apteczek przy szpitalach.

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #281 dnia: Październik 03, 2013, 15:45:17 »
OMG w końcu zatrybiło i udało mi sie zrobić tutorial. Potem już śmiga znośnie. Jeżdżę sobie i opierdalam Biedronki  ;D

Jakby co to zapraszam  :)
(kliknij)

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #282 dnia: Październik 03, 2013, 15:47:25 »
Sprawdziłeś, czy postać się zapisuje? Bo ja za którymś razem zostałem z niczym. <sadpanda>

Offline daniob

• Badass
  • Natural Born Asshole
« Odpowiedź #283 dnia: Październik 03, 2013, 16:42:42 »

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #284 dnia: Październik 03, 2013, 16:53:40 »
Wielki sukces, mogę zagrać w multi w trybie jednoosobowym, brawo R*!  8)
Gigantyczny sukces, mogę wejść postacią w niebieskie kółeczko, obejrzeć dwa razy animację oddania samochodu (zawsze coś, dwie to nie jedna, a od przybytku głowa nie boli, kradzione nie tuczy i darowanemu ;D ) i przyglądać się godzinami panoramie miasta w oczekiwaniu na pozostałych graczy.

O, nie skasowało mi postaci i chyba nie popsuło misji w singlu, jeszcze  8)

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #285 dnia: Październik 03, 2013, 16:55:39 »
Ja po chwili ścigałem się z Lemarem sterowanym przez grę, ale i tak później postać przepadła, o czym chyba jeszcze nie pisałem ;)

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #286 dnia: Październik 03, 2013, 17:12:38 »
Cieszy mnie, że nie ma auto-aima. Nie na darmo trenuję w singlu, żeby potem byle frajer z "celowaniem wspomaganym" mnie zastrzelił zza linii horyzontu ;D
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline Berek

• Mieszkaniec tego forum
  • Chaotyczny Zły
« Odpowiedź #287 dnia: Październik 03, 2013, 17:17:34 »
Nie ma sensu chyba to całe granie online na te chwilę. Oglądanie loadingów to śrędnio ciekawe zajęcie. Owszem, ścignąłem Lamera, buchnąłem prochy ale co z tego jak trzeba ciągle restatować grę bo się zwiesza.

Offline Nesh

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #288 dnia: Październik 03, 2013, 18:57:46 »
Kłopoty miałem w pierwszy dzień. Teraz loguje się bez problemu i nigdy mnie nie wywaliło z gry.
Robię misje, ale to nudne. Przecież to już było w singlu. Fajnie się poluje na ludzi :)

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #289 dnia: Październik 03, 2013, 19:16:32 »
W tym trybie są w ogole jakieś misje coop, czy tylko wyścigi i ogólnie tysiąc wariantów na temat strzelania się wzajemnie?
Póki co za dużo nie odkryłem, ale z tych kilku misji, które zrobiłem wszystkie polegały na strzelaniu się z innymi graczami.
(kliknij)

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #290 dnia: Październik 03, 2013, 19:37:39 »
Nie ma akcji na wzór tych z GTA IV?!

Dobry i TDM będzie, byle by ludzie z ekipy chcieli grać.

Offline daniob

• Badass
  • Natural Born Asshole
« Odpowiedź #291 dnia: Październik 03, 2013, 19:47:02 »

The correct logo XD

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #292 dnia: Październik 03, 2013, 19:47:48 »
Meh, mi cały czas zawiesza się na pierwszym wyścigu :/

Offline Krojsta

• Super Badass
« Odpowiedź #293 dnia: Październik 03, 2013, 19:49:19 »
Xian, bo na zla platforme gre masz :P Tak to bym zagral

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #294 dnia: Październik 03, 2013, 19:50:36 »
Ludzi gra sporo, ale wszyscy w singla. Trzeba poczekać aż się całość  ustatkuje i wtedy ruszyć z kopyta ;)

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #295 dnia: Październik 03, 2013, 20:08:13 »
Ale wychodzi na to, że można tworzyć sesje z ograniczeniem tylko dla członków załogi. To powinno ułatwić boostowanie trofików. Just sayin'  8)
(kliknij)

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #296 dnia: Październik 03, 2013, 20:11:54 »
Ciekawe, która misja jest najbardziej intratna 8)

Kilka osób dopytywało się, co daje granie w ekipie, poza dziewicami po śmierci i szacunkiem na dzielni, więc daje 30% bonus do doświadczenia.

Offline sew360

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #297 dnia: Październik 03, 2013, 20:28:35 »
Trzeba było dać normalną kampanie coop i normalne playlisty z trybami gry, bo rockstarowy freeroaming jako lobby to porażka. Narazie wygląda to tak że w TDM nikt nie gra (ew. matchmaking ssie), trzeba grać nudne misje żeby odblokowywać dalszą grę, a freeroaming to zabawa w przeszkadzanie innym.

(kliknij)

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #298 dnia: Październik 03, 2013, 20:46:37 »
Jak ktoś chce dołaczyć do fajnej ekipy pojebańców (XBOX), to pisać na gamertaga: dzibril
Jest nas trzech, problemów z połaczeniem nie mamy, gramy na razie closed, ale coś staramy się robić żeby było miło. I tak na razie jest chujnia, bez napadów.

Jutro gramy od 17.00 do oporu, głownie misje, rabunki i pewnie wejdziemy na open zrobić trzodę lub duuuży wyścig.

Offline Nesh

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #299 dnia: Październik 03, 2013, 21:57:49 »
Dlaczego po przelaniu kasy na konto i tak ją tracę jak mnie zabiją? Też tak macie?

Offline theigor666

• Mieszkaniec tego forum
  • I'd rather be broke than muf
« Odpowiedź #300 dnia: Październik 03, 2013, 22:11:13 »
Wydaje mi się że wzorem singla płacisz za pobyt w szpitalu/więzieniu. Za garaż i mechanika też się płaci.

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #301 dnia: Październik 03, 2013, 22:57:33 »
Dobra teraz to tylko ja mam pecha, że mi ten online nie działa?

Offline theigor666

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #302 dnia: Październik 03, 2013, 23:18:51 »
Komunikat o chmurze?

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #303 dnia: Październik 03, 2013, 23:22:41 »
Niech moc chmury bedzie z wami ;) Zaglądam tu i troche to wygląda jak kącik masochistów, nie kamienujcie mnie :) Oczywiscie z winy rockstara.

Offline theigor666

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #304 dnia: Październik 03, 2013, 23:47:03 »
Co śmieszne w pierwsze 2 dni mogłem grać bez problemu, teraz nie mogę. To co udało się pograć (level 13) bardzo mi się podobało i jestem w stanie poczekać aż problemy znikną.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #305 dnia: Październik 04, 2013, 00:30:38 »
Uuu jestem w szoku nie dość, że bezproblemowo dołączyłem, to jeszcze postać została przywrócona ze wszystkim co osiągnąłem :D

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #306 dnia: Październik 04, 2013, 08:00:36 »
Dlaczego po przelaniu kasy na konto i tak ją tracę jak mnie zabiją? Też tak macie?
Bo taka jest mechanika, że jak zginiesz to dropujesz minimum $100. Z tą kasą w bankach to też nie będzie bezpiecznie jak dojdą napady. Przydałby sie dom ze skarpetą w szafie. ;)

Komunikat o chmurze?
W przypadku "Serwery chmury bla, bla, bla" wciśnij jeszcze raz X/kwadrat jeśli tworzysz grę - jeśli dołaczasz, to niestety trzeba cisnąc zaproszenia do oporu.

Policja jest mocno przesadzona, a z tym wykrywaniem czy jedziesz autem swoim czy kradzionym, to mocno przegięli pałę. Wczoraj pierwsza godzina zabawy to było tylko i wyłacznie uciekanie przed policją. Sprawdzone metody z singla działają, ale zgubić tych palantów jest cholernie trudno. :/

No i jak skończy się stamina podczas wyścigu rowerowego, to nie spada życie, a koleś wolniej pedałuje - odradzam BMXa, bo ten tryb pedałowania podczas zmęczenia ma zajebiście wolny. Natomiast polecam wyścigi motocyklowe z bronią - ale tak na 10 osób.
Randomy to w większości idioci, bo zamiast się ścigac, bo zsiadają z motocykla i zaczynają naparzać się na piechotę - w efekcie ja wygrywam i zgarniam kasiore.

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #307 dnia: Październik 04, 2013, 08:12:36 »
Bo taka jest mechanika, że jak zginiesz to dropujesz minimum $100. Z tą kasą w bankach to też nie będzie bezpiecznie jak dojdą napady. Przydałby sie dom ze skarpetą w szafie. ;)

Przytrzymajcie select/back i włączcie sobie tryb bezpieczny w razie czego, tylko napady wtedy odpadają ;)
Ale dziwne, ja nie mając pieniędzy przy sobie, nic nie dropowałem.
Online jest cały czas w fazie testów jak dla mnie, ma pełno błędów - raz można wprowadzić samochód do garażu raz nie można - zasady się zmieniają co chwilę.

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #308 dnia: Październik 04, 2013, 08:24:10 »
Przytrzymajcie select/back i włączcie sobie tryb bezpieczny w razie czego, tylko napady wtedy odpadają ;)
Grałem w tym trybie i jest chujowy - to juz lepiej załozyć prywatną grę niż brandzlować się z przełączaniem. :)

Ale dziwne, ja nie mając pieniędzy przy sobie, nic nie dropowałem.
Powiedz kolesiowi z ekipy żeby przywalił ci w pysk, a zobaczysz, że dostanie $100.

Online jest cały czas w fazie testów jak dla mnie, ma pełno błędów - raz można wprowadzić samochód do garażu raz nie można - zasady się zmieniają co chwilę.
Z samochodami to w ogóle są cyrki. Podjeżdżasz furą na napad, wybiegasz ze sklepu a tam np. stoją dwa twoje samochody, z czego jeden zamknięty i go nie otworzysz. Bo obok zrespił się drugi i tylko jeden może byc aktywny.
Albo to jak odholuja auto na policyjny parkin i gra do nas, że mamy go rąbnąć z parkingu bo inaczej zezłomują. Jak mamy wykupione ubezpieczenie, to niech złomują - odzyskanie auta z ubezpieczenia to około $1000. Za pierwszy z brzegu wyścig dostaje się około $3000. Przynajmniej na początkowej wartości auta, bo jak po pełnym tuningu to jeszcze nie wiem.

No i dzisiaj chyba kupię jakieś mieszkanie.

Zawartośc to faktycznie na razie jest bieda w chuj - takie RDR na samym początku. Dużo strzelania i durnych akcji. :) Kilka misji fabularnych - spodobało mi się jak ekipą mieliśmy rąbnąć auta, podzielilismy się na dwie grupy i każda zajęła się swoim - ale urwania dupy na razie nie stwierdzono. Z tym, że poziom sam się nie wbije.

Offline Nesh

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #309 dnia: Październik 04, 2013, 09:29:25 »
Dla mnie online to bomba. Koleś robi początkową misję z rabunkiem sklepu. Widzę przez szybę jak terroryzuje sprzedawcę. W tym czasie przestrzeliwuje opony w furze stojącej przed sklepem. Kolo wypada ze sklepu, wsiada i dupa nie ma ucieczki. Strzał w łeb i easy money :) Rzucanie fuckami przez HS epic :)

bodi

• Gość
« Odpowiedź #310 dnia: Październik 04, 2013, 10:00:20 »
Dla mnie online to bomba. Koleś robi początkową misję z rabunkiem sklepu. Widzę przez szybę jak terroryzuje sprzedawcę. W tym czasie przestrzeliwuje opony w furze stojącej przed sklepem. Kolo wypada ze sklepu, wsiada i dupa nie ma ucieczki. Strzał w łeb i easy money :) Rzucanie fuckami przez HS epic :)

I to właśnie jest chujowe. Nawet tutoriala nie można skończyć na spokojnie. Jak biegłem po 'dragi' to koleś mnie rozjechał, a później jak jechałem na napad na sklepik, to oczywiście ktoś inny zaczął strzelać do mnie z samochodu. Ale nareszcie multi działa już znośnie.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2013, 10:05:36 wysłana przez bodi »

Offline Nesh

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #311 dnia: Październik 04, 2013, 10:21:18 »
Chujowy to jest pomysł wyrzucenia ludzi do piaskownicy i danie im broni masowej zagłady z zamysłem wspólnej kooperacji :)

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #312 dnia: Październik 04, 2013, 10:29:10 »
Chujowy to jest pomysł wyrzucenia ludzi do piaskownicy i danie im broni masowej zagłady z zamysłem wspólnej kooperacji :)
O możliwości zakładania prywatnych gier słyszał? Wałkowaliśmy z Emielem już ten temat i jeśli liczysz, że ludzie kiedykolwiek zaczną grać w coopie gdy jednocześnie mogą się wybijać, to (podobnie jak i ja) jesteś naiwnym łosiem.

Piękny przykład masz w DayZ - lepszego chyba nie ma.

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #313 dnia: Październik 04, 2013, 10:33:22 »
Wczoraj miałem drugie podejście. O dziwo, moja postać jest zachowana w chmurze. Wchodzę w kółko do odpalenia wyścigu, pojawia się gromada innych postaci i tak sobie stoimy. Czekaj na uruchomienie sesji... czy coś w ten deseń. Czy można pominąć ten pieprzony wyścig i zacząć grać po swojemu?
Gregys out.

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #314 dnia: Październik 04, 2013, 10:34:45 »
Czy można pominąć ten pieprzony wyścig i zacząć grać po swojemu?
Nie. Musisz ukończyć tutorial, którego elementy wypisałem już gdzieś w tym temacie.

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #315 dnia: Październik 04, 2013, 10:36:03 »
Wczoraj miałem drugie podejście. O dziwo, moja postać jest zachowana w chmurze. Wchodzę w kółko do odpalenia wyścigu, pojawia się gromada innych postaci i tak sobie stoimy. Czekaj na uruchomienie sesji... czy coś w ten deseń. Czy można pominąć ten pieprzony wyścig i zacząć grać po swojemu?

GTA Online in Real Life

http://www.youtube.com/watch?v=jkKzgT-Jv0U

password

• Gość
« Odpowiedź #316 dnia: Październik 04, 2013, 10:38:43 »
Dzisiaj ponoć ma być łatka do online naprawiająca major bugs.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #317 dnia: Październik 04, 2013, 10:41:43 »
Ahh wysiedziałem prawie do trzeciej. Przed snem ostatni TDM odpaliłem i wyszło, że gram sam na dwóch. Te bluzgi na kanale... Wygrałem 8)

Są wyzwania dla ekipy, więc poza wyścigami i DM w różnych wariantach  można porobić coś konkretnego.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #318 dnia: Październik 04, 2013, 10:46:52 »
http://www.rockstargames.com/newswire/article/51512/grand-theft-auto-online-launch-updates.html

Update: We're currently working on a title update for both PlayStation 3 and Xbox 360 to address commonly reported issues with GTA Online. We hope to have it out for download as soon as tomorrow.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2013, 10:48:29 wysłana przez Rolek »

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #319 dnia: Październik 04, 2013, 10:49:01 »
Ahh wysiedziałem prawie do trzeciej. Przed snem ostatni TDM odpaliłem i wyszło, że gram sam na dwóch. Te bluzgi na kanale... Wygrałem 8)

Są wyzwania dla ekipy, więc poza wyścigami i DM w różnych wariantach  można porobić coś konkretnego.
Nas wczoraj rzuciło do jakiegoś takiego eventu gdzie każdy gra swoje - musisz zlokalizować kolesia/ówę z dokumentami, zajebać je, zgubić gliny i dotarczyć do punktu odbioru. I każdy gra na siebie.
Zajebista rzeź.

Jeden kolo zgarnął, zapaliły mu się dwie gwiazdki i nagle się okazało, że tak na dobrą sprawę reszta zaczyna pomagać gliniarzom w sprzątnięciu kolesia. Oczywiście w międzyczasie kilka razy zmieniał się właściciel walizki, ale jazda była ostra.