Autor Wątek: Gry przy których spędziłeś najwięcej czasu.  (Przeczytany 10014 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ser

• Super Badass
Odp: Gry przy których spędziłeś najwięcej czasu.
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 18, 2010, 22:16:04 »
U mnie zdecydowanym numerem 1 będzie Football Manager a wcześniej jeszcze Championship Manager. Zaczynałem od sezonu 01/02 i tak to trwa do dzisiaj. Tysiące godzin przegranych. Trudno przy tej grze podać jakieś konkretne wartości :).
Można podać "poziom uzależnienia" ;)

Offline Jabol

• Super Badass
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 18, 2010, 22:20:45 »
Maksymalnie maksymalny. Przy obecnym "sejwie" (FM 2010, 7 sezonów Zniczem Pruszków) mam na liczniku 11d i 8h. Nie jest to jednak zbyt wiarygodne bo często w weekend na przykład siadam przy kompie rano, włączam grę, rozgrywam dwa mecze, potem internet (gra chodzi w tle), jakiś serial, zostawiam kompa włączonego na kilka godzin a wieczorem gram 5 spotkań.

Offline Łukasz

• Padawan
  • **
    • 2pady.pl | zupełnie lajtowy blog o grach
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 19, 2010, 11:05:18 »
Ja najwięcej ile nabiłem na liczniku jakiejś gry, to około 60 godzin. Była to oczywiście trzecia część Fallouta, czyli gra, od której długo nie można się oderwać :). Jednak mimo tych kilkudziesięciu godzin spędzonych przezemnie nad tym tytułem, nie udało się przejść wszystkich zadań pobocznych.

Offline Pafnucy

• Stały bywalec
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 19, 2010, 11:35:51 »
Najwięcej czasu (nie wliczając WOWa ;)) spędziłem przy pecetowych fajnalach - 7 (jakieś 150h played) i 8 (3 razy po ~110h), do tego Might and Magic 7 (dokładnie nie wiem ile, nigdy nie przeszedłem jej do końca, ale zaczynałem z 10 razy :D) oraz Heroes of Might and Magic... 4 - jedyna część, w której przeszedłem wszystkie kampanie, niektóre nawet po dwa razy.

Offline crow

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 19, 2010, 22:42:41 »
Ultima Online 3 lata z krótkimi przerwami.
WoW 1 rok nałogowego grania (min. 5h dziennie)
Lineage 2 0,5 roku (min. 2h dziennie)

Z nałogu wyleczyła mnie PS3 :)

Offline Ajax

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 20, 2010, 10:39:06 »
Ultima Online 3 lata z krótkimi przerwami.
WoW 1 rok nałogowego grania (min. 5h dziennie)
Lineage 2 0,5 roku (min. 2h dziennie)

Tekst jak z reklamy :D

Offline bartukas

• Badass
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 20, 2010, 12:05:45 »
Tekst jak z reklamy :D

Się śmiej, a Katanka mu pewnie jakąś gierkę za to wyśle. :D

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 20, 2010, 12:14:50 »
W sumie mógłbym napisać to samo, co crow. W WoW grałem ładnych parę lat - nawet nie wiem dokładnie ile, ale z cztery lata to minimum.

PS3 sprawiła, że postanowiłem sprzedać PC. :) I w sumie wstrzymałem się ze sprzedażą PS3 - po prostu dokupię do niej X360 do multiplatform. I tyle, do PC nie zamierzam wracać.

Offline Deshirey

• Stały bywalec
  • Lubię placki!
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 20, 2010, 13:57:03 »
Hmm... Najwięcej czasu spędziłem chyba przy The Elder Scrolls III: Morrowind wraz z dodatkami. Piękna gra i wielokrotnie do niej wracałem. Jednak co zabawne, nie ukończyłem jeszcze dodatków, a mam specjalne wydanie zbiorcze. Chyba niedługo przyjdzie czas je nadrobić.

Poza tym ponad 100 godzin spędziłem przy Grand Theft Auto IV na PC. Gra sama w sobie po prostu genialna pomimo słabej optymalizacji (patche na szczęście pomogły), a multiplayer wciągnął mnie na dłuuugie godziny. Ponadto dzięki tej produkcji poznałem moc achievementów :D I kilka miesięcy po tym wydarzeniu postanowiłem nabyć X360 :)

Offline Shunkan

• Mieszkaniec tego forum
  • death to all who oposse us
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 20, 2010, 14:20:04 »
Trudne... Z konsolowych to nie patrzę ale coś koło 2 dni w MW2 i BFBC2 no i już 16h w singlu Just Cause 2.

Co do CORPG (nie MMO, CO czyli competitive online) to Guild Wars, koło 4 i pół tysiąca godzin będzie.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 20, 2010, 14:25:20 »
Tak sobie jeszcze przemyślałem temat i z gier na konsole nowej generacji to chyba L4D jedynka z kumplami :).
Z poprzedniej generacji chyba DMC 1 i Halo 1 bo DMC przeszedłem z 5x, Halo 1 ze 3 albo 4.

Na PC to Civilization 1 i Quake 2. O WoW już wspominałem.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 20, 2010, 14:32:11 »
Z poprzedniej generacji to spędziłem około 200 godzin z Gran Turismo 3. Zapomniałem o tej grze, a grałem codziennie przed długi okres czasu ...

Crying_Wolf

• Gość
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 20, 2010, 15:44:09 »
1. U mnie na pierwszym miejscu będzie WoW. Tłukłem od premiery aż do The Burning Crusade minimum po 5h. Później znowu wróciłem do tej gry i pewnie jeszcze nie raz wrócę.
2. Na pewno seria Final Fantasy. Uwielbiam maksować postaci i tak lekką ręką na FF7 zeszło minimum 200h, na FF8 jakieś 120h, na FF9 hmm... w sumie przeszedłem tą część jakieś 12 razy i oprócz jednego speedrunu zawsze maksowałem. A najwięcej czasu poświęciłem genialnemu FFX, gdzie nabiłem dosłownie wszystko dla każdego i z każdym.
3. Resistance 2, Killzone 2, Modern Warfare 2 - R2 to był pierwszy shooter na PS3 w którego sporo grałem, na pewno jakieś 100h. Killzone 2 pomimo że był crapem to był sezon ogórkowy i nie było czego katować, więc mam tam nabite jakieś 160h (+ kampania 33h to daje prawie 200h). No i MW2 w które gram do dziś, na pewno będzie jakieś 150h.
4. Monster Hunter Freedom Unite - tutaj pękło ponad 120h ale sprzedałem PSP i nie skończyłem. Pewnie do tego wrócę. :)
Reszty nie pamiętam.

Offline ksztyrix

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 20, 2010, 17:06:09 »
CoD WaW - multi ponad 15 dni
CoD 4 - 12 dni
BF BC - ok 12 dni
GTA SA - nie mam już sejwa ale coś ponad 200h
GTA VC - graliśmy w to z kumplem przez całe wakacje, a potem praktycznie do SA, podejrzewam że 500h mogło cyknąć.
Teraz gram w F3 i na liczniku 63h.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2010, 17:14:28 wysłana przez ksztyrix »

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 23, 2010, 10:30:52 »
Zapomniałem o Cabal Online - przez pół roku, regularnie po 8 godzin dziennie w dni robocze.

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 23, 2010, 10:41:31 »
Z mmorpg Atlantica Online (wciągnął mnie turowy system bitewny). Było tego na prawdę sporo, komp chodził 24 na dobę przez przeszło rok. Niestety okradli mi konto. Jak? Nie wiem do tej pory niestety. Strata niewyobrażalna. Przez to rzuciłem granie na PC i nie robię tego do teraz. Nawet już nie sprawdzam czy coś nowego z mmorpg ma wyjść czy też nie. Zraziłem się niestety.

Jako, że nie chce się powtarzać, a wiele tytułów już padło, podam tylko: Soccer Kid!

Jest to jedna z tych gier, których nie ukończyłem, nie byłem w stanie, zacinałem się w pewnym świecie. I pomyśleć, że było to z 15 lat temu :)