Autor Wątek: gry które trzeba omijać  (Przeczytany 23659 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mark24

• Badass
gry które trzeba omijać
« dnia: Maj 31, 2009, 18:46:39 »
MOże taka propozycja wątku, każdy by wpisywał nowości (lub też starsze tytuły), które jego zdaniem nie zasługują na wydanie tych kilkuset złotych:
Zapisałem się w UK do wyporzyczalni i zaszalałem z 3 tytułami, X-Men Wolverine ładnie się broni (30F) moim zdaniem całkiem niezła gra.
Natomiast napiszę troche o dwóch pozostałych nowościach:
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena (30-40F) - brzmi zachęcająco na płycie są w sumie 2 gry:
1. tytułowy
2. The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher's Bay
Samo wrzucenie 2 tytułów jest pomysłem extra ale na Boga dlaczego jest tylko jeden save? Nie mozemy zacząć grać w oba tytuły naraz bo savy się nadpisują...
Grafika - porażka, obraz jest jakiś nieostry, 2-3m od nas jeżeli się poruszamy wszystko jest rozmazane i bez szczegółów, mimo kiepskiej grafiki całość cały czas haczy, zresztą wystarczy wspomnieć że escape jest dokładnie na tym samym poziomie graficznym, a to konwersja z 2004r.
Sterowanie - jest jakieś dziwne opóźnienie często przyjdzie nam spaść z platformy bo postać jakąś część sekundy jeszcze biegnie zamiast się zatrzymać
Długie loadingi, jeżeli zginiemy w jakimś checkpoincie konsola musi od początku dograć etap w którym gramy - dla mnie bez sensu.. a dogrywanie trwa z 1min
Trofea - specjalnie wspomnę dla trophihunterów - jedno z nich to 10 000 killi online, ktoś już na ps3trophies.org przeliczył, że zajmie to kilka tygodni online.. Sporo ludzi trudność trofeow ocenia na 10/10

Bionic Commando (30F):
grafika: dużo ładniej niż w Riddicku ale szału nie ma, gra nie jest tak brzydka, i nie haczy tak mocno, ale do pięknych też nie należy, pozycja całkiem przeciętna
sterowanie - gra nie jest prosta, platformówka 3d w której trzeba dokladnie mierzyć każdy krok/skok, co lepsze wszystko co w danym checkpoincie zebraliśmy, należy jeszcze nam zebrać jeżeli chcemy mieć to zaliczone, co jeszcze lepsze jak etap przejdziemy to przejdziemy; nie możemy do niego wrócić, chyba, że zaczniemy grę od początku
Jako ostrzeżenie - gra jest miejscami nieziemsko trudna, a moim zdaniem za wiele w zamian nie daje, jest tytułem średnim i mocno przecietnym, ot takim do przejścia w 3 wieczory, niestety, są miejsca które trzeba masterować tygodniami by przez nie przebrnąć (przynajmniej gracz casualowy jak ja).

Offline Świt

• Aktywny forumowicz
Odp: gry które trzeba omijać
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 01, 2009, 10:17:53 »
Viking: Battle for Asgard - kupiłem, bo lubię taką formułę zabawy (walka jak w najlepszej grze ever, Dynasty Warriors, klimaty podobne do całkiem fajnych argonautów). O ile samo siekanie przeciwników się broni (choć nie jest rewelacyjnie, podoba mi się za to odcinanie członków), grafika też ujdzie, to nie potrafię wybaczyć głównego-bohatera niemowy i braku klimatu. Lepiej nie kupować.
Bandits are coming, you fool. Why worry about the beard, when the head is about to fall?

A.K.A. Wehr

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 01, 2009, 10:19:26 »
Ej no, Riddick jest zajebisty, bez takich proszę :D

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 01, 2009, 10:20:17 »
Viking: Battle for Asgard

E tam. Viking kosztuje 40 PLN i jak na taka kwote to moim zdaniem daje wystarczajaca ilosc zabawy.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 01, 2009, 10:33:40 »
Kane&Lynch.To zdecydowanie najwiekszy crap, jaki zagoscil w czytniku mojego xboxa.Omijac z bardzo daleka!

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 01, 2009, 10:37:51 »
Gra, ktorej fenomenu zupelnie nie rozumiem (zreszta, niestety, powoli to staje sie moim generalnym odczuciem co do pozycji od Rare) - Perfect Dark Zero.

Offline r4v

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 01, 2009, 10:47:54 »
Beowulf. Za te 30zł lepiej iść do kina. 2 godziny rozrywki to więcej niż przy tym "dziele".

Offline Vir

• Ultimate Badass
  • Burp.
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 01, 2009, 10:52:12 »
Czezare: E, Kane nie byl taki zly. Cos poszlo nie tak, ale ogolnie pomysl na gre i postacie calkiem fajny. Gralo mi sie w miare przyjemnie :)

Kraven PL: O tu sie w miare zgodze, mam strasznie mieszane uczucia do tego tytulu, a samo Rare to dla mnie srednia firma z kilkoma wybitnymi tytulami na koncie. W kazdym razie PDZ moglby byc calkiem fajny, ale znowu cos nie poszlo. Szkoda.

Sam nie moge odradzic zbyt wielu gier, bo z kazdej mimo wszystko jaki fun wyjmowalem. Ale obiektywnie patrzac, to do listy crapow moge zaliczyc Bullet Witch - calkem fajna, komiksowa opowiesc i jedna z najfajniejszych bohaterek (Lara Croft ssie palke), calkowicie spieprzone przez monotonie, paskudna grafike, kiepskie sterowanie, frustracje z wszelkich powodow (od "zdechlbys w koncu", przez "o, magazynek poszedl w sciane" do "ilez mozna lazic po tym wysypisku polygonow, niech ta misja sie juz skonczy") i lipne Osiagniecia (tak jak w Dishwasherze - Achi po 1G, a ich uzupelnienie jak gre wymasterujesz na 100%).

Nie polecam tez Splinter Cell'a 4, tzn. gra sama w sobie nie jest zla, ale jesli ktos jest fanem serii (jak ja), to ta chinska podrobka (serio, chinczycy ta czesc robili) jest mniej-wiecej tym czym Mroczne Widmo dla fanow SW.

Lost Planet - tandeta straszna jak dla mnie. Swietny pomysl na gre, zniszczony przez nijakosc - gra jest zwykla japonska arkadowka, ubrana w ladna graficzke. Ale poza prostote arkadowek typu Pac-Man nie wychodzi.

Steam, Origin: EvilVir; UPlay: Virek
---
The time has come for me to kill this game
Now open wide and say my name
Space Lord Motherfucker

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 01, 2009, 11:06:36 »
podoba mi się za to odcinanie członków

Ja wolę piłkę nożną.

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 01, 2009, 11:07:01 »
Lost Planet - tandeta straszna jak dla mnie.

O, wlasnie, zapomnialem o Lost Planet. W okresie raczkowania X360 grafika na pewno robila wielkie wrazenie, dzis niestety nawet ona nie ratuje tej gry. Na minus takze zle zbalansowany poziom trudnosci.  

Offline kinetiKc

• Super Badass
  • zamaskowany muczaczo.
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 01, 2009, 12:05:43 »
Już chyba mówiłem o Lost Planet w innym topicu, dla mnie to taki wannabe-Gears of War.

Może dodałbym jeszcze MoH: Airborne. Nie jest to jakiś strasznie zły tytuł, ale singlu dość skutecznie irytuje. Wrogowie respawnują się w nieskończoność, póki nie przejdziesz linii, za którą ich nie ma :D Poza tym punkty trafianie przeciwnika są dość dziwnie zrobione, nieraz kula powinna trafić, jednak tak się nie dzieje. Podobnie ze strzelaniem zza zasłony, i w zasłaniających się (stojących za czymś) wrogów.
leukemia, schizophrenia, polyethylene.

Offline Tartaq

• Forumogadka Team
  • Super Badass
  • recovering WoW addict
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 01, 2009, 12:43:43 »
FarCry2 - gra o nie dojeżdżaniu i ginięciu w drodze na misje

Offline Filon

• Aktywny forumowicz
    • http://www.360voice.com/tag/Filonek
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 01, 2009, 12:45:33 »
Ninety-Nine Nights
gra o bolacych palcach i slabej grafice

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 01, 2009, 13:06:43 »
Mi tam się Beowulf podobał, za 30 zł zdecydowanie warto jak komuś się podobał film.
"Gra, ktorej fenomenu zupelnie nie rozumiem (zreszta, niestety, powoli to staje sie moim generalnym odczuciem co do pozycji od Rare) - Perfect Dark Zero." Bo ta gra wyszła w czasach kiedy nie było innej gry na xboxa, no jeszcze było Kameo bodajże :)

Offline olas

• Super Badass
    • http://www.woollenteddies.net
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 01, 2009, 13:30:27 »
Wg mnie nalezy omijac szerokim lukiem Star Wars : Force Unleashed, takiego szmelcu dawno nie widzialem: a jestem wielkim fanem swiata SW. Gre da sie przejsc w 1 dzien, fabuly wlasciwie nie ma (tak, filmiki jakies tam sa) ale ogolnie mega slabe. Tyle glitchow tez dawno nie widzialem: iles razy sie zablokowalem w skale, platformie ....

Gre kupilem 2 tyg temu, niebawem leci na allegro :]

Dark Sector: tutaj nawet nie dalem rady dojsc do polowy: kleska na calej linii

Offline ico72

• Aktywny forumowicz
  • psn ID: ico72
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 01, 2009, 13:44:45 »
Omijac szerokim łukie Cabelas Dungerous Hunt (to największa kapa tej generacji a pamietam jak zzagrywałem sie w ta gre na starym Xboxie, gdzie była poprostu swietna) i Stormirise (sory ale w to nie da sie grac)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2009, 13:47:18 wysłana przez ico72 »

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 01, 2009, 15:49:46 »
Mi tam się Beowulf podobał, za 30 zł zdecydowanie warto jak komuś się podobał film.
"Gra, ktorej fenomenu zupelnie nie rozumiem (zreszta, niestety, powoli to staje sie moim generalnym odczuciem co do pozycji od Rare) - Perfect Dark Zero." Bo ta gra wyszła w czasach kiedy nie było innej gry na xboxa, no jeszcze było Kameo bodajże :)

Oj nie, gra ma (a wlasciwie to raczej miala) spory fan base, zreszta na forum bywal kiedys przedstawiciel tej grupy, osoba ktora ma prawie 1000 GS (arcyciezkie, swoja droga) o nicku Mike PL. ;)

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 01, 2009, 18:20:38 »
Jak moglem, w chwili pisania o krapiszczu pt Kane&Lynch, zapomniec o krapsku pt FarCry 2?Jest to najwieksza i najgrubszego kalibru pomylka w mojej karierze gracza!W Lipsku 2008 gra wydawala mi sie osmym cudem swiata, tymczasem po "lekturze" calosci dostalem obuchem przez swoj glupi leb, na ktory dodatkowo chlusnal kubel lodowatej wody.Tartaq  w krotkich, zolnierskich slowach celnie ja strescil, wiec nie mam juz wiecej do roboty...Dziekuje za uwage.

Offline michal

• Badass
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 01, 2009, 18:35:26 »
Soldier of Fortune: Payback - 5 godzin, gra skonczona, ale zalatywala nuuuuuuda. Poza tym w ostatniego bossa (normalny czlowiek, nie mutant, nie koles w futurystycznej zbroi, normalny "gangsta" w garniturze) mozna wyladowac mnostwo magazynkow a on nadal bedzie sie trzymal i juz lepiej (spojler) podejsc do niego i go recznie rozwalic - szybciej i bez straty energii - glupie.

Mithos

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 01, 2009, 18:36:56 »
Resistance Retribution na PSP - zwalone sterowanie, rozgrywka nijaka i na maksa uproszczona. Szybko się poddałem.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 01, 2009, 18:40:38 »
Jak dla mnie rzecz od ktorej trzeba trzymac sie z dala to Oblivion - polaczenie mialkiej fabuly i beznadziejnych dialogow z jeszcze gorszym systemem levelowania postaci (skocze sobie z urwiska to mi akrobatyka urosnie i jeszcze czar leczacy podtrenuje) i sieczka zamiast walki. Jedyne co go ratowalo to wielki swiat i piekna jak na owe czasy grafika. Teraz zostal juz tylko z tego wielki swiat.

Offline SirMike

• Forumogadka Team
  • I Am Robot
    • SirMike's blog
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 01, 2009, 18:48:34 »
Gra, ktorej fenomenu zupelnie nie rozumiem (zreszta, niestety, powoli to staje sie moim generalnym odczuciem co do pozycji od Rare) - Perfect Dark Zero.

Jak to nie rozumiesz? To chyba najtańsza gra na allegro :D Wszystkie dzieci to kupują.

Offline SirMike

• Forumogadka Team
  • I Am Robot
    • SirMike's blog
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 01, 2009, 18:54:53 »
Jak moglem, w chwili pisania o krapiszczu pt Kane&Lynch, zapomniec o krapsku pt FarCry 2?Jest to najwieksza i najgrubszego kalibru pomylka w mojej karierze gracza!W Lipsku 2008 gra wydawala mi sie osmym cudem swiata, tymczasem po "lekturze" calosci dostalem obuchem przez swoj glupi leb, na ktory dodatkowo chlusnal kubel lodowatej wody.Tartaq  w krotkich, zolnierskich slowach celnie ja strescil, wiec nie mam juz wiecej do roboty...Dziekuje za uwage.

Wszystko zależy od punktu siedzenia i nastawienia grającego ;)

Odnosnie Far Cry 2 - nie nastawiałem się na "niewiadomoco" a tu miła niespodzianka. Całkiem sympatycznie się strzela a ciągłe dojeżdżanie i odradzających się przeciwnikow można przeboleć. Natomiast za to co zrobili z dialogami, powinni wisieć. Kretyńskie teksty, niewyraźne i niesamowicie ciche głosy oraz brak porządnych cutscenek. Chlopaki zrobili sandboxa a zapomnieli o calej reszcie.

Kane & Lynch - o tej grze nigdy nic nie slyszalem ale zagralem w demko i spodobalo mi sie niesamowicie - calkiem przyjemna odmozdzajaca strzelanka.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 01, 2009, 18:55:27 »
Juiced 2 - totalna padaczka z najgorszą grafiką i animacją jaka widziałem na current-genach. Do tego strasznie nudna, a model jazdy wzięli chyba z ... sam nie wiem - latanie dywanami? Nie polecam nawet za friko brać.

Kameo - Okropne sterowanie, fatalna grafika, jeszcze gorsza animacja i totalna nijakość. Przeraziłem się, bo wielu mi wmawiało, że to dobra gra.

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 01, 2009, 19:13:29 »
Jak dla mnie rzecz od ktorej trzeba trzymac sie z dala to Oblivion - polaczenie mialkiej fabuly i beznadziejnych dialogow z jeszcze gorszym systemem levelowania postaci (skocze sobie z urwiska to mi akrobatyka urosnie i jeszcze czar leczacy podtrenuje) i sieczka zamiast walki. Jedyne co go ratowalo to wielki swiat i piekna jak na owe czasy grafika. Teraz zostal juz tylko z tego wielki swiat.

O wlasnie, Oblivion!
Nie dalem rady ukonczyc, pelna zgoda z Michaeliusem.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 01, 2009, 21:07:57 »
Kilka dziwnych typów podajecie, zwłaszcza zabolał mnie:
- Perfect Dark Zero - przecież to bardzo fajna gra, zwłaszcza pod względem fabuły i klimatu no ale jest bardzo trudno można rzecz bardzo pecetowo trudna.
- The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher's Bay -oj bo się pogniewam i to bardzo klimat, klimat i jeszcze raz klimat miażdży

Z czym się zgadzam:
Lost Planet - fajnie się strzela tylko ile można
Oblivion - no cóż gdyby Oblivion był teledyskiem - http://www.dailymotion.pl/video/x7rx97_chris-dane-owens-shine-on-me_music
Kane & Lynch - szumnie zapowiadana fabuła, klimat i antybohaterzy okazali się kompletną porażką
Sacred - lepiej poczekać na coś lepszego

Offline Yeb

• Ultimate Badass
  • aka Yebaka
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 01, 2009, 23:15:26 »
Totalny crap. Star Wars: The Force Unleashed po przejściu 2 levelu natychmiast wymieniłem się z kimś.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 02, 2009, 13:06:30 »
Kameo - Okropne sterowanie, fatalna grafika, jeszcze gorsza animacja i totalna nijakość. Przeraziłem się, bo wielu mi wmawiało, że to dobra gra.

Dzizas - musze sie znowu zgodzic z Katanka :). Gram w to teraz i gra jest bardzo slabowata. Rozumiem, ze to tytul startowy, ale ukazal sie po Psychonauts, Beyond Good & Evil i Stranger's Wrath, a kazda z tych gier jest od Kameo o 2 klasy lepsza.

Nie grac, nie kupowac.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Torin

• Super Badass
  • Forumowicz Roku 2049
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 02, 2009, 13:11:00 »
dla mnie gta4 byl totalna porazka... szkoda gadac
Steam/Origin/UPlay: Toriniasty

Offline Ryszard Chojnowski

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 02, 2009, 13:12:41 »
Kameo słabe? To kapitalna gra. Świetna grafika, jak na tytuł startowy i masa dobrej zabawy. Chyba zaraz sobie włączę, dla przypomnienia.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 02, 2009, 13:17:02 »
Kameo słabe? To kapitalna gra. Świetna grafika, jak na tytuł startowy i masa dobrej zabawy. Chyba zaraz sobie włączę, dla przypomnienia.

Swietna grafika? Moim zdaniem kanciasta, bardzo prosta (te brazowe polacie i pustka) i bez polotu.
Masa dobrej zabawy? Moim zdaniem bohaterowie nijacy, fabula mialka, walka monotonna. Jedyny fajny pomysl to te potworki, ale ich jest za duzo i czesc wydaje sie na sile.
Jesli tym tytulem by mnie przekonywali do kupna konsoli nowej generacji to bym ich wysmial.

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 02, 2009, 13:19:57 »
Grafika w Kameo była dość przeciętna, aczkolwiek miała swoje momenty. Dla mnie Kameo było bardzo dobrą grą ale nie ze względu na grafikę tylko ciekawy pomysł klimacik i muzykę.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 02, 2009, 13:23:12 »

Tez sie nie zgodze z tym, ze Kameo kiepskie.Do dzisiaj pamietam dzwiek trzeszczenia mojej szczeki, jak u kumpla po raz pierwszy zobaczylem na LCD HD Ready (wywczas mialem jeszcze SD TV) grafike z tej gry.Wyglad wody i laki wybil mnie doslownie z butow!

Mithos

• Gość
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 02, 2009, 13:42:50 »
Swietna grafika? Moim zdaniem kanciasta, bardzo prosta (te brazowe polacie i pustka) i bez polotu.
Masa dobrej zabawy? Moim zdaniem bohaterowie nijacy, fabula mialka, walka monotonna. Jedyny fajny pomysl to te potworki, ale ich jest za duzo i czesc wydaje sie na sile.
Jesli tym tytulem by mnie przekonywali do kupna konsoli nowej generacji to bym ich wysmial.

Sam jesteś kanciasty. W momencie premiery 360 to była najlepsza gra na tę platformę, jedyna jaka pokazywała czym może być next-gen.

Offline Torin

• Super Badass
  • Forumowicz Roku 2049
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 02, 2009, 14:35:44 »

Prawie jak Lewik uwazasz, ze grafika jest mega hiper ultra waznym elementem gry, co jest
TOTALNA BZDURA
Steam/Origin/UPlay: Toriniasty

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 02, 2009, 14:48:03 »
Prawie jak Lewik uwazasz, ze grafika jest mega hiper ultra waznym elementem gry, co jest
TOTALNA BZDURA

No tak, lepiej zignorowac czesc postu, zeby bylo wygodniej dopasowac do tezy.

Gram na swiezo w Kameo i niestety jeszcze nie jestem taki stary, zeby nie pamietac Psychonauts, czy Beyond Good & Evil.

Pomijajac grafike Kemeo jest po prostu jakies archaiczne. Nudna fabula, wkurzajace niedorobki (filmiki nieprzewijalne), postacie niby zroznicowane, ale momentami na sile, bezwaldne sterowanie, totalna nedza etapow podwodnych, nijaka bohaterka glowna, nieciekawy swiat. Ogolnie nie jest jakos super tragicznie, ale ja oceniam ten tytul na 5/10.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 02, 2009, 14:52:27 »
Fabuła w platformówkach? No nie, trzymajcie mnie :)

Nie twierdzę, że gra jest świetna, bo nie jest :P. Mnie np. zirytowała w pewnym momencie i jej nie skończyłem. Graficznie bardzo mi się podobała, ale grałem tuż po premierze, więc nie dziwota.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 02, 2009, 15:03:42 »
Fabuła w platformówkach? No nie, trzymajcie mnie :)

Te tytuly, do ktorych porownuje Kameo (nie bede ich znowu wymienial) maja bardzo dobra i ciekawa fabule.

Mithos

• Gość
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 02, 2009, 15:04:22 »
Pomijajac grafike Kemeo jest po prostu jakies archaiczne. Nudna fabula, wkurzajace niedorobki (filmiki nieprzewijalne), postacie niby zroznicowane, ale momentami na sile, bezwaldne sterowanie, totalna nedza etapow podwodnych, nijaka bohaterka glowna, nieciekawy swiat. Ogolnie nie jest jakos super tragicznie, ale ja oceniam ten tytul na 5/10.

Super Mario też ma nudną fabułę  ;D

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 02, 2009, 15:34:28 »
no nie - ja tam zawsze chcialem dociec, w ktorym zamku jest ta cholerna ksiezniczka. a za kazdym razem slyszalem, ze w innym, wiec ciekawosc mnie zzerala tym bardziej ;-)