Autor Wątek: Grand Theft Auto V  (Przeczytany 1513196 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LukeSpidey

• Mieszkaniec tego forum
Odp: Grand Theft Auto V
« Odpowiedź #6640 dnia: Listopad 05, 2017, 18:33:59 »
https://www.youtube.com/watch?v=4H25gYql3Zg

Nie wiem, czy konsole przyszłej generacji osiągną taki efekt, ale gały mi wyszły z wrażenia.  :o

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #6641 dnia: Listopad 05, 2017, 18:44:47 »
Tego oczekuje po PS5.

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #6642 dnia: Listopad 05, 2017, 18:47:48 »
Tych postaci rodem gier mobilnych? Nie, dzieki. Na mnie nie zrobiło to wrażenia.

subtelnie zastawiam pułapki :)

Offline LukeSpidey

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #6643 dnia: Listopad 05, 2017, 18:48:17 »
Tego oczekiwałem po PS4, a potem po PS4 Pro. Raczej bym nie liczył, że PS5 zapewni taką grafikę.  ;)

Offline meatbag

• I Am Robot
  • "Je n'avais pas besoin de cette hypothese-la."
« Odpowiedź #6644 dnia: Listopad 05, 2017, 19:28:13 »
Tych postaci rodem gier mobilnych? Nie, dzieki. Na mnie nie zrobiło to wrażenia.
No ale jak?! Przecież na dziele Microsoftu to chodzi!

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #6645 dnia: Listopad 05, 2017, 19:31:49 »
No i?
subtelnie zastawiam pułapki :)

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #6646 dnia: Listopad 05, 2017, 19:44:44 »
Czyli co, nawet Office ci nie imponuje?

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #6647 dnia: Listopad 05, 2017, 20:53:12 »
Ładny pop-up samochodów na moście na samym początku :v
I te paskudne palmy w ujęciu z (mającym zapewne odwrócić uwagę od tej liściastej biedy) kuso odzianym dziewczęciem.

Dalej nie patrzyłem.
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline hadxmen

• Super Badass
  • https://stareforumpoly.pl/
« Odpowiedź #6648 dnia: Listopad 05, 2017, 21:43:29 »
Okropny mod. Zdecydowanie bardziej wolę NVR.

Offline LukeSpidey

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #6649 dnia: Kwiecień 21, 2018, 16:17:36 »
Oficjalnie możemy się pożegnać z fabularnym dodatkiem do kampanii dla jednego gracza. Nie żebym jakoś mocno liczył na takowy szczególnie, że minęło już tyle lat od premiery a Rockstar inwestuje tylko w mikrotransakcje do trybu online. Teraz ogłoszono jakieś grube wydanie ze wszystkim dodatkami do GTA Online.

Mogę chyba powiedzieć, że czuję się rozczarowany. Przecież to Rockstar wprowadzili pierwsze porządne DLC w postaci dwóch dodatków do GTA IV oraz rewelacyjny Undead Nightmare do RDR. Widać jednak, że pazerność nie ma granic. Rozumiem, że tryb sieciowy gry robi furorę i dostaje DLC za darmo, ale nie każdy lubuje się w tego typu rozgrywce (przynajmniej ja nie). Na początku bardzo liczyłem na jakieś rozszerzenie fabularne, bo bazowałem na historii dewelopera w tej kwestii. Teraz to się nawet boję o RDR 2. Coś czuję, że dostaniemy całą masę zawartości do trybów online i zero wsparcia dla graczy lubiących spędzać czas w kampanii.

Nie wiem, może się mylę. Przynajmniej mam taką nadzieję, ale już raz takową miałem i dupa.  ::)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #6650 dnia: Kwiecień 21, 2018, 16:18:50 »
Ale przecież od wieków było wiadomo ze nie będzie fabularnych dodatków do GTA V.

https://www.gamespot.com/articles/gta-5-story-dlc-expansions-wont-happen-and-heres-w/1100-6454293/

Offline LukeSpidey

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #6651 dnia: Kwiecień 21, 2018, 16:25:11 »
No, ale ja tak trochę swoją frustrację tu chciałem wylać.  ;) Rozczarowanie faktem, że deweloper obrał inną drogę niż wszyscy liczyli, kiedy GTA V debiutowało.

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #6652 dnia: Kwiecień 21, 2018, 16:27:44 »
Właśnie RDR będzie miało dodatki. Jestem tego pewien. Co mieliby dodać do Multi w RDR2? Polowanie na gołębie? Western ma konkretne ramy. W GTA mogą dodawać co chcą. Że względu na realia gry jak i jej klimat. Stawiam, że będzie próba przedłużenia życia RDR poprzez jakiś dodatek.

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
« Odpowiedź #6653 dnia: Kwiecień 21, 2018, 16:42:07 »
Który mamy rok żeby płakać za dodatkami do GTAV? 2014?

Offline Ja Być z Polska_

• I Am Robot
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #6654 dnia: Kwiecień 21, 2018, 17:14:10 »
Właśnie RDR będzie miało dodatki. Jestem tego pewien. Co mieliby dodać do Multi w RDR2? Polowanie na gołębie? Western ma konkretne ramy. W GTA mogą dodawać co chcą. Że względu na realia gry jak i jej klimat. Stawiam, że będzie próba przedłużenia życia RDR poprzez jakiś dodatek.

Przecież w RDR były prawie same dodatki multi z pierdołami i to płatne. Tylko co-op był darmowy.

Tu pewnie będzie to samo co w GTA V. Ale akurat battle royale na dzikim zachodzie może być fajne.

Najsłabsze, to że na tej generacji może być tylko jedna nowa gra R*, chyba że z GTA wyskoczą znowu na sam koniec, co wydaje się bardzo realne, bo znowu trzy razy sprzedadzą to samo.
Ale o innych (nie mówiąc nowych) IP to chyba można zapomnieć.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2018, 17:16:10 wysłana przez Ja Być z Polska_ »
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #6655 dnia: Kwiecień 21, 2018, 20:52:32 »
pazerność nie ma granic.

Przepraszam, ale jaka pazerność? W dobie skandali EA czy innych gówien z lootboxami Rockstar pokazuje, jak się powinno rozwijać online w grach. Wszystkie dodatki są tam ZA DARMO. Oczywiście można wydać kasę na milion rzeczy, ale w ogóle nie trzeba tego robić i w 2018 cały czas fajnie spędzać czas w tej grze, bez ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW. To ja poproszę, żeby każdy był tak "pazerny".

Rozumiem, że nie lubisz online, ale postaraj się też zrozumieć, że są ludzie, którzy lubią. Możesz się frustrować, że gra nie jest rozwijana tak, jakbyś chciał, ale nie oskarżaj jej producenta o coś, o co oskarżany być nie powinien, a raczej za to chwalony.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Ja Być z Polska_

• I Am Robot
« Odpowiedź #6656 dnia: Kwiecień 21, 2018, 21:03:44 »
Ale chodzi o to, że nie opłąca im się robić czegoś na czym zarobią mniej niż na Online, mimo iż dalej byłyby to kosmiczne kwoty. Na singlowym dodatku by zarobili więcej niż inni wydawcy na kilku grach, ale mniej niż na Online.
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #6657 dnia: Kwiecień 21, 2018, 21:06:58 »
A jeszcze więcej, jakby kazali za te dodatki online płacić. Ale tego nie robią. I za to należą im się pochwały, a nie nagany.

pozdr
psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #6658 dnia: Kwiecień 21, 2018, 21:10:28 »
A czy przypadkiem nie obiecali kiedyś tych singlowych dodatków?

Ode mnie karny kutas za brak singlowego DLC którego oczekiwali i domagali się praktycznie wszyscy gracze.

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #6659 dnia: Kwiecień 21, 2018, 21:11:26 »
Zwłaszcza, że historia i bohaterowie IMO słabi w głównej grze

Offline LukeSpidey

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #6660 dnia: Kwiecień 22, 2018, 14:09:25 »
pazerność nie ma granic.

Przepraszam, ale jaka pazerność? W dobie skandali EA czy innych gówien z lootboxami Rockstar pokazuje, jak się powinno rozwijać online w grach. Wszystkie dodatki są tam ZA DARMO. Oczywiście można wydać kasę na milion rzeczy, ale w ogóle nie trzeba tego robić i w 2018 cały czas fajnie spędzać czas w tej grze, bez ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW. To ja poproszę, żeby każdy był tak "pazerny".

Rozumiem, że nie lubisz online, ale postaraj się też zrozumieć, że są ludzie, którzy lubią. Możesz się frustrować, że gra nie jest rozwijana tak, jakbyś chciał, ale nie oskarżaj jej producenta o coś, o co oskarżany być nie powinien, a raczej za to chwalony.

pozdr

Chwała za to, że Rockstar rozwija tryb online, ale nie robi tego, bo jest dobrym samarytaninem tylko dlatego, że kasa z mikrotransakcji bardziej im się kalkuluje niż kasa za fabularne DLC do kampanii. Jak inaczej to nazwać jak nie pazerność. Może to trochę za mocne słowo, ale przecież wiadomo, że chodzi o kasę.

Nie zrobili dodatku fabularnego, bo po prostu jakieś tęgie głowy w Take-Two doszły do wniosku, że im się to nie kalkuluje. Albo inaczej... może im się to kalkuluje, ale łatwiej taniej jest pykać darmowe dodatki do trybu sieciowego i zbijać kokosy z mikrotransakcji, niż zainwestować w porządku dodatek fabularny, który jak wiemy doskonale Rockstar potrafi zrobić jak należy.

Druga sprawa, że tak jak ktoś wspomniał wyżej gracze czekali na takie rozszerzenie i go nie dostali. W GTA Online bez ekipy nie możesz nawet zagrać w większość trybów, więc kto tu kogo dyma.

Według danych z sieci tryb online przyniósł dochód w postaci 1,1 miliarda dolarów a ta suma cały czas się zmienia. Czy dodatek fabularny równałby się z tą kwotą - wątpię, a na pewno kosztowałby więcej, niż jakieś samochodziki do trybu sieciowego.  ;)

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #6661 dnia: Kwiecień 22, 2018, 14:24:43 »
Zawsze chodzi o kasę, ale pazerność to zdecydowanie za mocne słowo. Rachunek ekonomiczny + pewnie setki innych powodów to lepsze określenie:-). No ale jasna sprawa. Dodatek fabularny do GTAV to bym przytulił...
Ceterum censeo reviewers esse delendam!

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #6662 dnia: Kwiecień 22, 2018, 14:38:36 »
pazerność nie ma granic.

pozdr

Chwała za to, że Rockstar rozwija tryb online, ale nie robi tego, bo jest dobrym samarytaninem tylko dlatego, że kasa z mikrotransakcji bardziej im się kalkuluje niż kasa za fabularne DLC do kampanii. Jak inaczej to nazwać jak nie pazerność. Może to trochę za mocne słowo, ale przecież wiadomo, że chodzi o kasę.

Nie zrobili dodatku fabularnego, bo po prostu jakieś tęgie głowy w Take-Two doszły do wniosku, że im się to nie kalkuluje. Albo inaczej... może im się to kalkuluje, ale łatwiej taniej jest pykać darmowe dodatki do trybu sieciowego i zbijać kokosy z mikrotransakcji, niż zainwestować w porządku dodatek fabularny, który jak wiemy doskonale Rockstar potrafi zrobić jak należy.

Druga sprawa, że tak jak ktoś wspomniał wyżej gracze czekali na takie rozszerzenie i go nie dostali. W GTA Online bez ekipy nie możesz nawet zagrać w większość trybów, więc kto tu kogo dyma.

Według danych z sieci tryb online przyniósł dochód w postaci 1,1 miliarda dolarów a ta suma cały czas się zmienia. Czy dodatek fabularny równałby się z tą kwotą - wątpię, a na pewno kosztowałby więcej, niż jakieś samochodziki do trybu sieciowego.  ;)

W takim razie dokładnie każdy biznes na świecie trzeba określić mianem ?pazerny?. Już wyżej dowiodlem, że R* jednak takie pazerne nie jest, bo spokojnie te wszystkie DARMOWE dodatki mogłoby pchać za dodatkowy hajs. A jednak tego nie robi, wiec to obala zarzut pazerności, który rozumiem jako ?hajs ze wszystkiego z czego się da?.

Pozdr
psn - Skrubolski

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #6663 dnia: Kwiecień 22, 2018, 14:46:26 »
Ale, ale, ale... dodatek do singla nam się należy!!!1!1??!

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #6664 dnia: Kwiecień 22, 2018, 15:18:15 »
Jak psu!
psn - Skrubolski

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #6665 dnia: Kwiecień 22, 2018, 15:46:59 »
Mi w tej generacji bardzo brakło gier od R. Poprzednia miała GTA 4 i dwa dodatki, RDR i GTA V oraz Paynea. Same killery, ktore ulozyły by mi top 5 obecnej generacji. Ok moze top 6 bo jest W3.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #6666 dnia: Kwiecień 22, 2018, 18:08:05 »
Tylko dlaczego nie można wspierać online i wypuścić dodatki?

Offline Astarot

• Super Badass
« Odpowiedź #6667 dnia: Kwiecień 22, 2018, 18:24:11 »
Bo dużo ludzi siedzi nad RDR2? GTAOnline to pewnie obsługuje 3 typów i stażyści :D

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #6668 dnia: Kwiecień 22, 2018, 21:11:44 »
To od kiedy robia te RDR2?

Ale dziwne bo koszt dodatkow bylby duzy- ale stopa zwrotu gwarantowana. Czy mniejsza niz kasa z online? Pewno tak. Ale ciagle na duzym plusie z tym, ze przy zachowaniu zachwytu wszystkich fanow

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #6669 dnia: Kwiecień 22, 2018, 21:20:37 »
Dokładnie. Przecież ten dodatek pójdzie jak bułki świeże, a mają już podstawy solidne, aby zrobić. Ja w online nie gram, a do dodatku kupiłbym raz jeszcze podstawkę i sam dodatek.

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #6670 dnia: Kwiecień 22, 2018, 21:35:50 »
W takim razie wychodzi na to, że robią nam po prostu na złość
Ceterum censeo reviewers esse delendam!

Offline Ja Być z Polska_

• I Am Robot
« Odpowiedź #6671 dnia: Kwiecień 22, 2018, 21:39:37 »
Bo dużo ludzi siedzi nad RDR2? GTAOnline to pewnie obsługuje 3 typów i stażyści :D

https://en.wikipedia.org/wiki/Rockstar_Games#Current

Wszyscy chyba nad jedną grą nie siedzą. Nie ma co tego bronić i tyle. Oczywiście w większości to wina wydawcy, ale jakby R* stwierdzili, że chcą dodatek zrobić, to nie ma chuja żeby im nie pozwolili.

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #6672 dnia: Kwiecień 22, 2018, 21:40:51 »
Ja też tak myślę. Skandal!

Offline SinfulScholar

• Prezes
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #6673 dnia: Styczeń 06, 2019, 21:07:26 »
Mimo ze przeszedlem na premierze na ps3 zachcialo mi sie ponownie na ps4 i o jeju, jaka ta gra jest swietna. Dodatkowo ten original score tangerine dream.....miod
Jakby tego bylo malo dodali niedawno nowe radio los santos underground  ktore miazdzy hitami w swietnych setach djskich. Selekcja Solomuma jest tu mistrzowska. Ponownie zakochalem sie w tej grze.

I nawet grafika po tylu latach nie odstrasza a niektore widoki i rozwiazania dalej robia robote.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2019, 21:49:38 wysłana przez SinfulScholar »