Autor Wątek: Grand Theft Auto V  (Przeczytany 1487391 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jinofthelamp

• Super Badass
  • moczę nogi w musztardzie
Odp: Grand Theft Auto V
« Odpowiedź #5280 dnia: Grudzień 24, 2013, 00:22:24 »
Ostatnio też wróciłem. Śmigam z poradnikiem za kawałkami statku kosmicznego.
Jak w to się dobrze gra łojejku. ;)

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5281 dnia: Grudzień 25, 2013, 01:02:40 »
Jestem po jakichś trzech godz gry, mam nastepujące pytanie: jak zmienic pore dnia? Wiadomo, wchodzi sie di sypialni i robi save...tyle, ze gdy wchodze do domu zaróeno Franklinem jak i Michaelem to startuje mi misja...a j np nie chce grac w nocy bo noc wygląda nahgorzej. Help.

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #5282 dnia: Grudzień 25, 2013, 01:43:20 »
Wiele misji odbywa się w porach określonych przez rockstar, także obawiam się, że nic nie da się zrobić

budda

• Gość
« Odpowiedź #5283 dnia: Grudzień 25, 2013, 01:57:52 »
Lol, a ja właśnie w kiblu rozmyślałem, że właśnie noc wygląda zajebiaszczo, a w dzień grać się nie da.
(kliknij)

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #5284 dnia: Grudzień 25, 2013, 02:02:23 »
Lol, a ja właśnie w kiblu rozmyślałem, że właśnie noc wygląda zajebiaszczo, a w dzień grać się nie da.
(kliknij)

bo tak jest..gra jest najbrzydsza imo w południe: szimeringi, aliasingi, piksele

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5285 dnia: Grudzień 25, 2013, 02:03:59 »
To pół biedy, chciałbym połazic po miescie za dnia np,  (bez robienia misji) ale jest noc .Dom Franklina czy Michaela z automatu rozpoczyna mi nową misję. Ok, może potem inaczej to rozwiązane bedzie i będe mógł do domku sobie wchodzić...

swoją drogą gra sie super, ale najbardziej zaskoczyła mnie grafika. Skok między czwórką a piątką jest olbrzymi. Zachód słońca czy poranek wyglądają śliczie. Dzień też daje radę...niestety noc tradycyjnie odstaje znacznie.   

edit: z kolei w gry piłkarskie nie mogę grać meczu w dzień, musi być noc :p (w grze oczywiście)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2013, 02:10:14 wysłana przez Orson. »

budda

• Gość
« Odpowiedź #5286 dnia: Grudzień 25, 2013, 02:10:32 »
Ale co ci w nocy nie pasuje?  Światełka świetnie wyglądają.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5287 dnia: Grudzień 25, 2013, 03:40:11 »
No jakos gorzej mi sie podoba...ale znalazłem sposób: do chaty Michaela da sie od tyłu dostać, co nie uaktywnia zadania :)

btw właśnie zrobiłem misje w której gonimy nauczyciela tenisa- powaliła mnie, grałem i śmiałem się pod nosem :p

Offline charlesz

• Badass
« Odpowiedź #5288 dnia: Grudzień 25, 2013, 11:17:36 »
A ja właśnie wczoraj wróciłem do gry po prawie dwu miesięcznej przerwie i jakoś nie porwało mnie tak, jak na premierę. Chyba zmęczyłem się tematem. Skończę pewnie gł. watek ale... bez jakiejś większej ekscytacji. Nie lubię robić zbyt długich przerw w graniu w dany tytuł, inaczej by było pewnie gdybym skończył go za jednym podejściem. Nawet Trevor już tak nie śmieszy jak wcześniej.

(kliknij)

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #5289 dnia: Grudzień 25, 2013, 11:26:18 »
Ja w online doszedłem do 35 poziomu grając bardzo regularnie, ale w zasadzie w grudniu włączyłem grę może ze 3 razy. Gdy ma się już trochę kasy, dobre mieszkanie i parę aut to nie ma na co wydawać. Możliwość posiadania jednego lokalu to wielki błąd tak samo jak brak domów, tylko same mieszkania. To tak dla mnie. Jednocześnie to zarabianie wolno idzie, możesz dostać max kilkanaście tysięcy jeśli będzie wygrywał w poszczególnych trybach. No i tak naprawdę nie wiem co robić w tej grze. Ogólnie w deathmatchach nie jestem takim wymiataczem, wyścigi w większości już znam, a reszta to nic ciekawego. Czekam na napady, ale to bardziej dla funu i organizacji, jeśli będzie ona tak rozbudowana jak w singlu, a nie tylko wjazd i wyjazd. Nawet nie chce mi się za bardzo jeździć i zrobić rozwałki.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #5290 dnia: Grudzień 25, 2013, 12:11:14 »
No niestety, GTA Online to moglo byc cos niesamowitego, a zamiast tego jest niesamowicie zmarnowany potencjał.

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #5291 dnia: Grudzień 25, 2013, 12:13:09 »
Może kiedyś coś z tego będzie, jak zrobią osobną gre i będą cały czas rozwijać, a chyba taki plan.

Offline daniob

• Badass
  • Natural Born Asshole
« Odpowiedź #5292 dnia: Grudzień 25, 2013, 12:25:05 »
No niestety, GTA Online to moglo byc cos niesamowitego, a zamiast tego jest niesamowicie zmarnowany potencjał.

+1, imho najwiekszy rozczarowanie 2013

Offline draker

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #5293 dnia: Grudzień 25, 2013, 14:31:44 »
Tak poza tym, nie wiem, czy ktoś widział, ale jest śnieg w GTA O :). Całe San Andreas jest pokryte śniegiem, który ponadto pada (chyba od dziś, bo wczoraj było normalnie). Zadziwiające, że potrafią to zrobić prawdopodobnie za sprawą jednej zmiennej (nie trzeba było pobierać patcha). Zupełnie inny handling pojazdów :)

Offline draker

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #5294 dnia: Grudzień 25, 2013, 14:44:17 »
Nieco jeszcze posprawdzałem, fajnie jest :). Handling daje znać (ostro zarzuca na zakrętach). Nawet tereny pozamiejskie są zaśnieżone i to bardzo przyjemnie, a nawet Mount Chilliad.

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #5295 dnia: Grudzień 25, 2013, 14:53:38 »
Ej no jak tak sie da to niech dadzą przełącznik w opcjach żeby se ustawić na stałe, najlepiej do singla.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5296 dnia: Grudzień 25, 2013, 14:54:19 »
Mnie to irytuje bo miałbym chrapkę na wymaksowanie gry (platynka), ale multi u Rockstara zawsze nieciekawy. Tu jeszcze nie odpaliłem, ale z tego co słyszę nic specjalnego....

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #5297 dnia: Grudzień 25, 2013, 15:13:51 »
To jest w ogóle całe świąteczne DLC, poza śniegiem w sklepach z ubraniami są też tematyczne dodatki jak czapki Mikołaja itd, a także obniżki na samochody. Niestety to wszystko ma zniknąć 5 stycznia. Na stałe zostaną dodatki w growym aparacie fotograficznym, do zdjęć można dodawać ramki i tekst, robić jakieś memy. To może być nawet zabawne, na kilka razy, jeśli trafi się jakiegoś buga czy coś fajnego.

Offline draker

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #5298 dnia: Grudzień 26, 2013, 16:52:13 »
Ej no jak tak sie da to niech dadzą przełącznik w opcjach żeby se ustawić na stałe, najlepiej do singla.

No i już po śniegu - jeden dzień i koniec... Strasznie słabo. Może i niszczy to klimat gry dla niektórych, bo raczej śniegu w Los Angeles się nie uświadczy, ale mimo wszystko wyścigi w śniegu były zajebiste, a już latanie samolotem w nocy, gdy pada śnieg... Superowo :). No i draw distance się przez ten śnieg zmniejszył = więcej fps.

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #5299 dnia: Grudzień 26, 2013, 17:02:00 »
Coś czuję, że śnieg zobaczymy w single'u wraz z dużym DLC. Jakieś nadnaturalne wydarzenia pewnie to uzasadnią, jak zombiaki w RDR.
Podziwiaj moje trofea. Zobacz, ile osiągnąłem!

Offline daniob

• Badass
  • Natural Born Asshole
« Odpowiedź #5300 dnia: Grudzień 26, 2013, 17:09:36 »
A ja bym wlasnie chcial DLC z zombie do GTAV >:[

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #5301 dnia: Grudzień 26, 2013, 17:16:03 »
Daj już spokój z tym zombie. Rzygam od tego.  >:(

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #5302 dnia: Grudzień 26, 2013, 17:20:32 »
Zombie przyjmę w każdej formie w dowolnych ilościach ;D
Grunt żeby było straszno i trudno.
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

password

• Gość
« Odpowiedź #5303 dnia: Grudzień 26, 2013, 18:14:40 »
Zombie w GTAV i zrujnowane San Andreas zmiażdży system przecież :)

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #5304 dnia: Grudzień 26, 2013, 18:32:07 »
W RDR nie zmiażdżyło to tutaj tym bardziej tego nie zrobi.  :P

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5305 dnia: Grudzień 27, 2013, 01:01:12 »
Właśnie poznałem pana Trevora. Mało co robi na mnie wrażenie, ale to zrobiło. Nie wiem, może dlatego, że pamiętam The Lost and Damned, Johnnyego i tę ćpunkę, oraz ich wzajemne relację...

I tak mi się przypomniało: kilka dni przed świętami byłem świadkiem jak ojciec kupował Gta V tak na oko z 6- 7 latkowi. Niby nic nowego, to Polska i nie każdy kuma, że są gry dla dorosłych....ale tak jakoś po tej scence przypomniał mi się ten dzieciak.

A sama gra...mimo iż R* mogło pewne elementy wykonać lepiej (model jazdy!, w końcu to kolejna część a nie dlc) to muszę się zmuszać by wyłączyć konsolę (chce sobie dozować tę konkretną grę)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2013, 01:03:06 wysłana przez Orson. »

budda

• Gość
« Odpowiedź #5306 dnia: Grudzień 27, 2013, 01:38:11 »
Haha! Prezenter na reggae'owej (yay) stacji (Blue Ark) miążdży suty. Na serio, kto przegapił koniecznie posłuchać.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5307 dnia: Grudzień 27, 2013, 01:54:11 »
Haha! Prezenter na reggae'owej (yay) stacji (Blue Ark) miążdży suty. Na serio, kto przegapił koniecznie posłuchać.
Lee Scratch Perry - The Upsetter ;D
Byłem kiedyś na jego koncercie. Przy wejściu kupiłem sobie kanapkę z sałatą - weszliśmy pod scenę i akurat jak skończyłem jeść to podali mi jointa, weszły basy i zjadłem talerz ;D
(kliknij)
Stare dobre czasy :)

Offline SimonX

• Prezes
  • Przechodzimy na stareforumpoly.pl
« Odpowiedź #5308 dnia: Grudzień 27, 2013, 10:56:46 »
(kliknij)

bo tak jest..gra jest najbrzydsza imo w południe: szimeringi, aliasingi, piksele

ja pier...le ogarnijcie się...

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #5309 dnia: Grudzień 27, 2013, 11:34:15 »
Ale, że co? Nieprawdę piszą? Bo jak prawdę, to to jest takie: Cii.., jak zamkniemy oczy to ten wielki potwór zniknie. Tylko musimy w to mocno wierzyć. ;)

(kliknij)

Offline SimonX

• Prezes
  • Przechodzimy na stareforumpoly.pl
« Odpowiedź #5310 dnia: Grudzień 27, 2013, 11:38:36 »
Po prawdzie, nie do końca wiem czy prawdę, bo nie wiem co to jest szimering :)
Widzę jak gra wygląda, widzę pojawiające się nagle obiekty, widzę aliasing i widzę dziwnie zmasakrowane tekstury (to jest ten szimering? że tekstura wygląda jak w połowie wczytany gif z przeplotem?)
Ja to widzę, ale nie powiem, żeby mi to w grze przeszkadzało, bo MIMO TO gra wygląda jednak świetnie, a poza tym broni się wszystkim innym i to jest naprawdę szukanie dziury w całym.

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #5311 dnia: Grudzień 27, 2013, 11:48:51 »
No nie do końca, ale mniej więcej takie samo jak wytykanie fabuły w FPSach mimo, że jej tam nie powinno być. Podobnie jak aliasingu, szimeringów itp. :)

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #5312 dnia: Grudzień 28, 2013, 02:52:41 »
Panowie, dalej jakaś drama występuje przy instalce na lepszą konsolę? Wciąż lepiej nie instalować 2 płyty? Czy tam na tym samym dysku? Mój eksboks z 2007r. plus LiteOn nie wytrzymie tego doczytywania z płyty...

Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Offline ReganRegnis

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #5313 dnia: Grudzień 28, 2013, 02:59:11 »
Nic się nie zmieniło i nic się nie zmieni. GTA5 jest zaprojektowane, żeby otrzymywać lepsze rezultaty przy wielowątkowym wczytywaniu danych. Jak nie chcesz używać 2 płyty to proponuje pendriva.

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #5314 dnia: Grudzień 28, 2013, 05:12:04 »
OK, dzięki za szybką odpowiedź! Zatem czas sformatować pena.
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5315 dnia: Grudzień 28, 2013, 16:52:30 »
Odbyłem właśnie pierwszy lot samolotem- cóż R* rządzi. Zachodzące słońce i refleksy świetlne na widzianej z przestworzy rzece. Po prostu miód.

Brakuje mi tylko lepszego soundtracku: wg mnie ten z V jest najgorszy od lat (co nie znaczy, że zły; Gta ma jednak swoje standardy). Szkoda, że nie można własnej muzyki podłożyć. Pamiętam do dziś latanie samolotem nad pustynią z San Andreas- z głośników  leciał kawałek "Two tickets to paradise", klimat urywał dupę...

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5316 dnia: Grudzień 31, 2013, 03:27:59 »
Mogę jakoś sprawdzić czy dany wyścig już odbyłem? Bo nie wiem czy to tak ma być, ale mi te ikonki, symbolizującece dany event, nie znikają i się gubię...

btw Misja Michaela, gdy je dragi (a właściwie pije) totalnie mnie rozwaliła. Właśnie uświadamiam sobie, że już któryś raz to piszę i coś mi mówi, że nie czynię tego po raz ostatni...

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #5317 dnia: Grudzień 31, 2013, 11:32:22 »
Ukończone wyścigi mają inną ikonkę na mapie, nie pamiętam jaką, ale bez problemu się je rozróżnia.

bodi

• Gość
« Odpowiedź #5318 dnia: Grudzień 31, 2013, 11:34:36 »
Wszystko co jest ukończone ma bodajże "V" na ikonce.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #5319 dnia: Grudzień 31, 2013, 11:45:15 »
Wszystko co jest ukończone ma bodajże "\/" na ikonce.
;)