Autor Wątek: Grand Theft Auto V  (Przeczytany 291648 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BluePL

• Gość
Odp: Grand Theft Auto V
« Odpowiedź #4520 dnia: Wrzesień 28, 2013, 20:17:54 »
Tak czy owak zrobili coś niesamowitego, na ps3 z płytki popupu nie ma, więc wydaje się jakby ten świat rzeczywiście był nonstop wyrenderowany, latanie helikopterkiem na wysokości kiedy widać, że dalej tam te samochody jeżdżą w dole, ludzie chodzą, a nie nagle znikają i te przeskoki do bohaterów przez GPS. Miodzik pod tym względem :].

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #4521 dnia: Wrzesień 28, 2013, 20:47:12 »
Nie jest tak do końca, jak sie szybko zniżasz to czesto widac jak samochody i ludzie sie pojawiaja. Ale i tak jest opad szczęki podczas przelotu samolotem, nie przeczę.

Widzę, że żeny móc przechowywac samoloty musze każdą postacią kupić hangar za ponad milion. Haha, już lecę.

I a propos odpowiedzi na moje pytanie o zarabianiu - jak rozumiem mam biedować całą grę, bo na samym końcu, kiedy to już nie bedzie miało znaczenia, dostanę kasę.

Offline SzczwanyGapa

• I Am Robot
  • Wyobcowany.
« Odpowiedź #4522 dnia: Wrzesień 28, 2013, 20:51:27 »
Ano nie ma popupu. Chociaż raz mi się dość spory budynek zmaterializował po drugiej stronie ulicy.
Zdarza się, że przy dłuższej sesji gra zaczyna się trochę przycinać. Wystarczy grę wyłączyć i włączyć jeszcze raz.

Simplex jest hangar na pustyni, w którym można przechowywać samoloty, którego nie trzeba kupować.
Nagram i udowodnię :)

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #4523 dnia: Wrzesień 28, 2013, 20:51:58 »
I ten hangar jest dostępny dla Michaela i Franklina? Bo to miałem na myśli pisząc "każdą postacią".

Offline Xian

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #4524 dnia: Wrzesień 28, 2013, 20:55:22 »
Zwróciliście uwagę na odbicia w felgach taksówek i niektórych radiowozów?  :)

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #4525 dnia: Wrzesień 28, 2013, 20:58:28 »
Romek zaznacz mi to miejsce na mapie, to cykne direct-feeda.

Na obrazku z gry nie ma tych różowych drzew. Odbić jest dużo mniej, i nie ma w nich szczegółów (to chyba nie kwestia pogody?).

Moge porobić jakieś porównania do screenshtów gry tam gdzie sie da, ale musiałbym znać konkretne lokacje, bo szukać to mi sie nie chce.

BluePL

• Gość
« Odpowiedź #4526 dnia: Wrzesień 28, 2013, 20:59:38 »
Z tym popupem to też może być kwestia indywidualna w zależności od zajechania napędu w konsoli bądź co badź. Ja póki co nie zobaczyłem, ale też głównie helikopterami latałem, a one się szybko nie obniżają.

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #4527 dnia: Wrzesień 28, 2013, 21:00:13 »
Jak zbierzecie 50 części statku kosmicznego i wrócicie do OMEGI, to koniecznie wsiadźcie do SPACE DOCKERA. Jeśli wyjdziecie z garażu nie będzie możliwości ponownego zdobycia go. Garaż się zamyka i auto przepada. Właśnie jade ponownie po 50 paczke (na szczęście mam save), bo kobita wyszła przez przypadek z garażu i auto zablokowane.

http://gtaforums.com/topic/597711-can-i-get-the-space-docker-back/

ps. auto i tak jest jednorazowe ale..

(kliknij)

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2013, 21:06:29 wysłana przez gurafikku »

Offline Romek

• I Am Robot
  • Was?
« Odpowiedź #4528 dnia: Wrzesień 28, 2013, 21:26:17 »
Romek zaznacz mi to miejsce na mapie, to cykne direct-feeda.

Na obrazku z gry nie ma tych różowych drzew. Odbić jest dużo mniej, i nie ma w nich szczegółów (to chyba nie kwestia pogody?).

Moge porobić jakieś porównania do screenshtów gry tam gdzie sie da, ale musiałbym znać konkretne lokacje, bo szukać to mi sie nie chce.

Lokalizacja tego miejsca: http://i.imgur.com/EONBl55.jpg (dość łatwo było znaleźć na tej sklejonej do jednego pliku wysokiej rozdzielczości mapie z manuala).

Trochę wariantów pogody podczas zachodu słońca:

Znacznie lepiej by było zrobić film poklatkowy z długiego czasu gry, ale to też pokazuje zajebistą różnorodność atmosfery.
Brak chyba kodu na zmianę czasu, użyłem jedynie na zmianę pogody i cyknąłem trochę zdjęć o zachodzie słońca, ale nie udało mi się trafić na taką zieloną wodę jak na oficjalnym screenie. Kwestia odpowiedniej pogody i pory dnia, ale pewnie i tak takiego samego efektu się nie uzyska, zmienili najwyraźniej kolor wody tak samo jak rodzaj drzew.

Z innych oficjalnych screenów te wydają mi się ciekawe i dość łatwe do odtworzenia:
http://www.rockstargames.com/V/screenshots/screenshot/878-1280.jpg
http://www.rockstargames.com/V/screenshots/screenshot/868-1280.jpg
http://www.rockstargames.com/V/screenshots/screenshot/301-1280.jpg

Pod względem energii, do oryginału:

...najbardziej zbliżony jest chyba ten moment:

Poza tym podoba mi się realizm tego:

I kolory tego:

Podczas testów ludzie też sobie siedzieli na pomoście. Poszli sobie gdy wklepany kod spowodował opady deszczu, nawet zostawili klapek czy coś ;D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2013, 22:05:59 wysłana przez Romek »
§ 1. When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up. - C.S. Lewis
§ 2. Tą czy tę? http://bit.ly/1tCy9Vz

BluePL

• Gość
« Odpowiedź #4529 dnia: Wrzesień 28, 2013, 23:27:15 »
Mi się podobało latanie w deszczu, fajnie reagował samolot :]. Musiałem wyjść ze szkoły latania, bo nie chciało mi się przez to tracić czasu na powtarzanie.

Offline Xian

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #4530 dnia: Wrzesień 28, 2013, 23:38:39 »
W poprzednich częściach chyba w ogóle nie było turbulencji? Teraz nawet ze 100% pilotażem nadal trzeba uważać i ma to wpływ. Fajnie :)

Nadal nie rozumiem dlaczego wycieli restauracje i sprzedawców ulicznych. Innym krokiem wstecz w stosunku do TBoGT jest to, że nie można założyć spadochronu tylko zakłada się w magiczny sposób przy skoku.

Offline Romek

• I Am Robot
  • Was?
« Odpowiedź #4531 dnia: Wrzesień 28, 2013, 23:42:02 »
Budek z hotdogami i wspomnianych wcześniej częstych patroli policyjnych nie ma prawdopodobnie dlatego, że to były elementy charakterystyczne dla Nowego Jorku, ale już niezbyt pasują do Los Angeles. Choć oczywiście żarcie w fast-foodach, tycie i ćwiczenia na siłowni powitałbym bardzo chętnie, zwłaszcza że większość jest już pod to gotowa.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2013, 23:44:24 wysłana przez Romek »
§ 1. When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up. - C.S. Lewis

BluePL

• Gość
« Odpowiedź #4532 dnia: Wrzesień 28, 2013, 23:42:10 »
No dlatego mówię, że to miasto to ściema. Ono fajnie żyje do momentu aż nie chcesz wchodzić z czymś w interakcje. Ja to byłem w stanie zrozumieć w Bioshocku, ale tutaj w ponoć najlepszym sandboxie eva? Nie. Oprócz lawet żaden specjalny wóz nie dał się nim sensownie pobawić, ciekawych atrakcji brakuje, można się rolercoasterem przejechać, ale też rozglądanie jest przesadnie ograniczone, na to koło w miasteczku to lepiej nawet nie wchodzić. To jest miasto do oglądania i zwiedzania różnymi pojazdami, zabawy tu mało.

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #4533 dnia: Wrzesień 28, 2013, 23:46:51 »
Które miasto, w jakim tytule, lepiej żyje od tego w GTA5. Zamiast wymagać i odnosić to do swoich oczekiwań, lepiej porównać z innymi grami.

Offline Krojsta

• Super Badass
« Odpowiedź #4534 dnia: Wrzesień 28, 2013, 23:49:15 »
O nie, obawiam się, że zaraz padną Sleeping Dogsy :P

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #4535 dnia: Wrzesień 28, 2013, 23:58:31 »

;D

Offline Krojsta

• Super Badass
« Odpowiedź #4536 dnia: Wrzesień 29, 2013, 00:21:42 »
Ej tam było chyba z 15 rodzajów jedzenia, normalnie w budkach z jedzeniem. GTAV zdeklasowane 8)

Offline Romek

• I Am Robot
  • Was?
« Odpowiedź #4537 dnia: Wrzesień 29, 2013, 00:42:39 »
Da się gdzieś zdobyć piankę do nurkowania i płetwy? O takie.

Offline Xian

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #4538 dnia: Wrzesień 29, 2013, 01:51:31 »
Budek z hotdogami i wspomnianych wcześniej częstych patroli policyjnych nie ma prawdopodobnie dlatego, że to były elementy charakterystyczne dla Nowego Jorku, ale już niezbyt pasują do Los Angeles. Choć oczywiście żarcie w fast-foodach, tycie i ćwiczenia na siłowni powitałbym bardzo chętnie, zwłaszcza że większość jest już pod to gotowa.

Budki nie tylko z hotdogami w grze się znajdują (np na molo i przy drogach), ale nie można z nich korzystać, jak w IV-ce. To samo tyczy się restauracji charakterystycznych dla serii sieci - budynki są, ba nawet fabryki, ale wejść i zamówić posiłku się nie da. W grze są automaty do gier, a nie można z nich korzystać.

Nie są to rzeczy, które stanowią o jakości gry, ale dziwi mnie, że w poprzedniej części były, a teraz ich nie ma, a nie wymagały niesamowitego wysiłku. Takie moje czepianie się na siłę.

Z ciekawostek, to na stacjach benzynowych i marketach 24/7 można prócz ich obrabiania można zakupić energy drinka lub batona (regenerują życie). Można też je ukraść, ale mnie nakryli (kwadrat w menu zakupu).

18 misji za mną, a ja uganiam się za losowymi spotkaniami. Jedno było szczególnie fajne i dawało ciekawą nagrodę - wieczór kawalerski w stylu kac vegas i nagroda w postaci Rollsa :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2013, 01:56:58 wysłana przez Xian »

BluePL

• Gość
« Odpowiedź #4539 dnia: Wrzesień 29, 2013, 06:48:47 »
Które miasto, w jakim tytule, lepiej żyje od tego w GTA5. Zamiast wymagać i odnosić to do swoich oczekiwań, lepiej porównać z innymi grami.
Przepraszam, w GTA 1 i 2, można było wsiąść do autobusu jako kierowca i ludzie wchodzili i wychodzili na przystankach. Były też  misje w karetce i policji(możliwe że w III to było), można było sobie zarobić jako taksówkarz.

Oni zamiast rozbudować takie pierdoły, zrobić fajne generyczne misje pościgowe w policji, zlecenia w karetkach, pozwolić przyczepić jakąś maszynę rolniczą do ciągnika i skosić kawałek pola etc, to poszli w assety w rodzaju panienki, która łapie gumę i próbuje złapać kogoś żeby jej pomógł ją zmienić. Fajnie, tyle że to jest asset dla ludzi, którzy siedzą i oglądają, a nie grają, do tego żeby miał sens musi mieć szansę na zaistnienie na poziomie 15% na godzinę, bo konkuruje z toną innych, a nie może też co chwilę się pojawiać coś "specjalnego", więc pewnie większość go nie zobaczy, bo jak?

A SD to nowa marka, co prawda niby kontynuuje TC mentalnie, ale nie jest kontynuacją bezpośrednia, nie jest obarczona swoim własnym bagażem przeszłości, który powinna rozwijać. GTA się cofa w rozwoju na wielu płaszczyznach, które były fajne, a rozwija pierdoły, które też są fajne, acz nie dla gracza-gracza, a oglądacza. Dochodzą mini gry, które znów nie uwiarygadniają zbytnio świata w którym można się pobawić wszystkim co spotkasz, a dodają po prostu pierdoły po bokach. Projektujesz miasteczko? Zrób w nim 10 atrakcji, żeby było wiarygodne i fajne w użytkowaniu, a nie tylko oglądaniu, a odpuść sobie kosztem tego projektowanie golfa. Jak nie jesteś w stanie to olej w ogóle miasteczko, szkoda na niego czasu jak ma być martwym ładnym elementem na planie miasta.

I nie nie odnoszę się do wszystkich gier, odnoszę się do GTA i tylko do niego, jak ja go widzę. Bo w 1000 innych grach będzie miasteczko w którym nic nie będziesz  w stanie zrobić i będzie ok, bo to nie jest tego typu piaskownica. Jakby coś takiego było w Just Cause, też bym nie miał pretensji, bo po co mi na to włazić? Ja to chcę na 20 sposobów zniszczyć, taki jest cel tamtej zabawy w piaskownicy, tej w gta nie, te elementy pewnie nawet nie są zniszczalne.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2013, 07:32:52 wysłana przez BluePL »

Offline Czaju

• Super Badass
« Odpowiedź #4540 dnia: Wrzesień 29, 2013, 07:15:34 »
Trzeba się spotkać większą ekipą w GTA Online, żeby Blue mógł nas powozić autobusem. ;)

BluePL

• Gość
« Odpowiedź #4541 dnia: Wrzesień 29, 2013, 07:16:29 »
O! I to jest pomysł! Ale już gry nie będę miał :/. Z resztą pewnie nie będzie można wsiąść jako pasażer :P.

Po prostu jak chcesz wrzucić kosiarkę do GTA, to dla mnie powinno się nią dać pojeździć, a najlepiej w locie złapać jakieś zlecenie na skoszenie trawnika. I to bez ikonki na mapie "tutaj masz misję z koszeniem trawy", która pozwoli się ponawiać i kosić trawę non-stop u jednego gościa.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2013, 07:42:13 wysłana przez BluePL »

Offline a_ratajczak

• Badass
  • PC WSZYSTKICH!
« Odpowiedź #4542 dnia: Wrzesień 29, 2013, 08:53:28 »
Szkoda że na tapadace nie działa ignor. Może coś z woda w waszym rejonie jest nie tak? Najpierw katanka, teraz ty.

Offline Pikacz

• Żywa Legenda
  • Ze katzen.
« Odpowiedź #4543 dnia: Wrzesień 29, 2013, 09:00:34 »
Simplex -> Miejsce na helikoptry możesz kupic. Jest na nabrzeżu, zaraz obok tego miejsca, które możesz wykupic do parkowania jachtami. Jakieś grosze to kosztuje.

Romek -> Szukam tej pianki, ale coś mi się wydaje, że to tylko pod ewentualną misję.

password

• Gość
« Odpowiedź #4544 dnia: Wrzesień 29, 2013, 09:07:39 »
Nie pamiętam czy kompletna ta pianka była, ale sprzęt do nurkowania zdobywa się po rozmowie z "?" (Abigail), która pozwala nam zbierać 30 części łodzi podwodnej, wsiadając na ponton motorowy automatycznie posiadamy sprzęt do nurkowania.

Offline SzczwanyGapa

• I Am Robot
  • Wyobcowany.
« Odpowiedź #4545 dnia: Wrzesień 29, 2013, 09:08:07 »
Blue po części ma rację, ale R* wycinając jedną rzecz, dorzucił w to miejsce garść nowych.
Po prostu pozwolił, żeby minusy przesłoniły mu plusy.

Nie jest to może najlepsza gra (jest!) ale jest to najlepsze GTA. Wczoraj przez dwie godziny ganiałem się z policją.

@Simplex
Fajtycznie hangar dostępny jest tylko dla Trevora i prawdopodobnie dopiero po wykupieniu lotniska McKenziego.

Fajnie, że są nawiązania do IV.
(kliknij)

Offline Pikacz

• Żywa Legenda
  • Ze katzen.
« Odpowiedź #4546 dnia: Wrzesień 29, 2013, 09:09:29 »
Nie pamiętam czy kompletna ta pianka była, ale sprzęt do nurkowania zdobywa się po rozmowie z "?" (Abigail), która pozwala nam zbierać 30 części łodzi podwodnej, wsiadając na ponton motorowy automatycznie posiadamy sprzęt do nurkowania.
Tylko maska i butla - wczoraj robiłem te misje. :)

@Simplex
Fajtycznie hangar dostępny jest tylko dla Trevora i prawdopodobnie dopiero po wykupieniu lotniska McKenziego.
Nope, nic nie trzeba dodatkowo wykupować - żeby Trevor mógł tam skladowac graty.

Offline criav

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #4547 dnia: Wrzesień 29, 2013, 09:18:01 »
Trevor przejmuje lotnisko z hangarem po wybiciu The Lost MC, a nie po wykupieniu lotniska McKenzie.

Offline a_ratajczak

• Badass
  • PC WSZYSTKICH!
« Odpowiedź #4548 dnia: Wrzesień 29, 2013, 09:18:23 »
Żeby była jasność: nie twerdze, że blue nie ma racji, ale ile można w kółko o tym samym?!

BluePL

• Gość
« Odpowiedź #4549 dnia: Wrzesień 29, 2013, 09:22:13 »
a_ratajczak no ja rozumiem, ale sam sobie tego nie generuję ;).

Pikacz chyba Ty pisałeś, że brakuje we mnie dziecka żeby się tym bawić w tej piaskownicy. A ja mam wrażenie odwrotne. Widzę traktor, to przerywam misję idę do się nim pobawić, widzę obok urządzenia do traktora, których się nie da z nim używać więc jestem zawiedziony, bo się pobawić nimi nie da. Jak dzieciak dostanie traktor z przyczepami, to chce wszystkiego używać, a nie lizać przez szybę w sklepie ;p. Jak miałem autko policyjne to się bawiłem w pościgi policjantów, jak straż to jeżdziła do pożaru, wiadomo że to wszystko dopowiadała wyobraźnia, ale tak było i te rzeczy częściowo pozwalały mi realizować wcześniejsze GTA, a to nie. Tu jest wszystko ok o ile Twoja wyobraźnia ogranicza się do "dostanę się w każde miejsce odpowiednim pojazdem". Innymi słowy teraz mamy ładniejsze zabawki, ale ja miałem lepsze 10 lat temu. Naprawdę świetnie są zrobione tutaj samoloty, bo to jest właśnie to - dostajesz samolot i możesz latać między budynkami, robić beczki, przelatywać pod mostami - SUPER! Bawić się nimi i spędzić nawet więcej niż przy misjach głównych. Ale dostajesz autobus i dupa, dostajesz traktor, karetkę, straż pożarną, policję i one nie działają tak jak powinny.

Jak Matt wkleił gifa z tym jak kierowca autobusu dostaje w mordę, a Franklin siadł za kierownicą, to od razu widziałem siebie jeżdżącego przez chwilę od przystanku do przystanku, zanim grę kupiłem... dziwicie się rozczarowaniu?

Za to dostajesz możliwość oglądania pewnie z 10h w kinie czy tv materiałów gorszych niż normalne produkcje, więc po co na nie marnować czas? Samo wejście do kina jest fajne, fajne jest włączenie TV, ale to nie jest aktywna rozgrywka. W te 10h wolę oglądnąć 5 dobrych normalnych filmów.

BTW. Są tutaj pociągi osobowe i można się nimi przejechać?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2013, 09:26:21 wysłana przez BluePL »

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #4550 dnia: Wrzesień 29, 2013, 09:27:01 »
Michael ma zarabiać jako kierowca autobusu, taksówki? Nie musi, jest za bogaty. Franklin - cmon kto wsiądzie do taksówki z czarnuchem ;) Trevor - jest na to za jebnięty i śmierdzi też nikt by nie wsiadł. Podoba mi się to, że nie ma znowu tego samego. Przekaz jest jasny - chcesz takich misji? Graj w poprzednie części, one istnieją.

Co do jedzenia, tycia, ćwiczeń itp. Pamiętam szyderę z San Andreas, że z GTA zrobili SIMSy. Ja nie mam ochoty bawić się w dom. Chcę kraść zabijać i stukać dziwki.  8)

A co do misji medyków i policji - to dlatego ich nie ma, bo nasi podopieczni nie mają uprawnień ani doświadczenia. Żeby było realnie, powinni najpierw skończyć studia medyczne, albo akademie policyjną. Paczajcie jaka realna gra!

ps. z tego co pamiętam jest misja z prowadzeniem autobusu i zbieraniem ludzi z przystanku

Offline criav

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #4551 dnia: Wrzesień 29, 2013, 09:28:53 »
Są tramwaje i nimi można jeździć.

Co do misji karetki i policji to nie powiem, też bym chętnie je porobił. Uwielbiam strzelanie w GTA i w czwórce misje policyjne były ku temu dobrą okazją.

BluePL

• Gość
« Odpowiedź #4552 dnia: Wrzesień 29, 2013, 09:30:32 »
Jak wam wygodnie, to sobie realizm wstawiacie. Że niby nie ma sposobów, żeby to urealnić? Niech mają wtyczkę w policji i niech im facet daje część kasy za złapanie przestępców, a resztę zbiera dla siebie, niech w karetka zbiera trupy, ma ludzi w szpitalu, którzy płacą za podstawianie ciał przestępcom, albo choćby za kasę z NFZ od trupów z pawulonu. To jest do wymiślenia na prętce, da się, tylko oni nie chcieli.

Jakbyś teraz dostał CB radio, dostał odpowiednie informacje to byś pojechał na akcje bez pieprzonego wyszkolenia i skończenia akademii policyjnej.

Mi się nie podobało w IV dbanie o relacje przez wyskoki na kręgle etc, tutaj w ogóle tego nie robię praktycznie, ale brakuje mi tego co było fajne po prostu.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2013, 09:35:48 wysłana przez BluePL »

Offline a_ratajczak

• Badass
  • PC WSZYSTKICH!
« Odpowiedź #4553 dnia: Wrzesień 29, 2013, 09:35:11 »
Niech mają wtyczkę w policji i niech im facet daje kasę za złapanie przestępców.
To nie dziki zachód.

BluePL

• Gość
« Odpowiedź #4554 dnia: Wrzesień 29, 2013, 09:36:56 »
Ameryka to dziki zachód, mało pościgów śledzonych z helikoptera widziałeś? Mało ludzi dałoby kasę za przypodobanie się szefowi i potencjalny awans + premię za dobre wyniki w pracy? Wystarczy, ściemę puszcza, że to jego człowiek, jego akcja, tajniak etc. Mało paranoi jest w tej grze? Serio wszystko jest realne? Nie wydaje mi się.

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #4555 dnia: Wrzesień 29, 2013, 09:37:51 »
Realizm jest większy niż w poprzednich częściach. Możesz w każdej chwili wezwać policję. Możesz uczestniczyć w strzelaninie - zostajesz ostrzeżony przez policje, żeby im nie przeszkadzać. Możesz ukraść dowody zbrodni - pieniądze - za utrudnianie akcji i kradzież zostajesz ścigany.  Możesz uczestniczyć w pościgu za uciekinierem - za utrudnianie - zostajesz ścigany. Przekaz jest jasny - nie jesteś policją.

Podobają mi się te przypadkowe misje. Ostatnio trafiliśmy na gwałt przy autostradzie. Takich rzeczy nie było w poprzednich częściach.

A skoro wracamy do 1 i 2 części to brakuje mi pajaców z hare krishna i możliwości rozjeżdżania ich  8)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2013, 09:40:11 wysłana przez gurafikku »

Offline Xian

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #4556 dnia: Wrzesień 29, 2013, 09:38:33 »
Blue po części ma rację, ale R* wycinając jedną rzecz, dorzucił w to miejsce garść nowych.
Po prostu pozwolił, żeby minusy przesłoniły mu plusy.

+1 dodatkowo jest szansa, że misje w służbach ratunkowych wrócą w dodatkach, to samo fastfoody, budki i automaty do gier, w łatce poprawią spadachron itd.

Jest tyle nowości i ulepszeń w grze, że szkoda nawet to tłumaczyć :)

Nie jest to może najlepsza gra (jest!) ale jest to najlepsze GTA. Wczoraj przez dwie godziny ganiałem się z policją.

Amen to that!

Fajnie, że są nawiązania do IV.
(kliknij)

Jeszcze:
(kliknij)

BluePL

• Gość
« Odpowiedź #4557 dnia: Wrzesień 29, 2013, 09:39:40 »
Realizm jest większy niż w poprzednich częściach. Możesz w każdej chwili wezwać Policję. Możesz uczestniczyć w strzelaninie - zostajesz ostrzeżony przez policje, żeby im nie przeszkadzać. Możesz ukraść dowody zbrodni - pieniądze - za utrudnianie akcji i kradzież zostajesz ścigany.  Możesz uczestniczyć w pościgu za uciekinierem - za utrudnianie - zostajesz ścigany. Przekaz jest jasny - nie jesteś policją.
Przepraszam, czy to są wydarzenia jednorazowe oznaczone na mapie, czy dzieją się ot tak w różnych miejscach?

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #4558 dnia: Wrzesień 29, 2013, 09:44:07 »
Nie wiem za co przepraszasz. Są to zdarzenia zupełnie przypadkowe.

Dodam jeszcze z takich popierdółek, które cieszą - zachowanie przypadkowych przechodniów. Zeskoczyłem z jakiejś wysokości zamiast zejść po drabinie. Pracownik budowlany stojący obok i palący papierosa, rzucił fajke na ziemię, krzyknął "o wow" wyjął smartfona i cyknął mi fotę.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2013, 09:48:11 wysłana przez gurafikku »

BluePL

• Gość
« Odpowiedź #4559 dnia: Wrzesień 29, 2013, 09:50:09 »
To git jeżeli takie są, ja się nie natknąłem. Jak widać mój styl rozgrywki omija praktycznie wszelkie nowości, bo naprawdę ciężko mi coś naprawdę nowego tutaj zauważyć poza reakcjami przechodniów itp. które moim zdaniem są marnowaniem czasu jeżeli ma cierpieć przez nie rozgrywka, której mi brakuje. Ale nie odmawiam im uroku, są fajne.