Autor Wątek: Gran Turismo Sport  (Przeczytany 57986 razy)

Offline muminek

• Super Badass
  • PS4: fisiek_ck
Odp: Gran Turismo Sport
« Odpowiedź #400 dnia: Październik 13, 2017, 10:15:13 »
Nie udało mi sie zagrać online. Za długie czekanie albo zawiecha. Każde wyścigi online mają jeden problem. Ludzie nie chcą się ścigać tylko wygrywać. Spychanie z toru, blokowanie,  trolowanie i psucie zabawy. Cały realizm idzie w pizdu. Nie gram online w wyscigi i dlatego nie kupię tej gry choć model jazdy bardzo mi pasuje. Bedzie kariera to kupię.
Grałeś w tryb sport czy zwykłe lobby?
Oba. Dziś udało się zagrać w trybie sport. Nie kupuję tego online. Samochody duchy które wypadną za trase, ja rozumiem intencje ale śmiesznie wygląda to przenikanie. Ktoś z przodu jedzie jakby miał czkawkę,  nagle wypada z toru jak z procy i za chwilę materializuje się za mną.

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #401 dnia: Październik 13, 2017, 10:17:17 »
To przecież nie wina gry, tylko internetu z piwnicy twojego lub tego gracza

Duchy do klasy B są włączone na "silne" żeby nie było burdelu jak ktoś postanowi np jechać pod prąd. Od B wzwyż jest to już ograniczone.
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2017, 10:19:02 wysłana przez mataman »

Offline scooby666

• I Am Robot
  • scarface
    • rolki.com
« Odpowiedź #402 dnia: Październik 13, 2017, 13:13:26 »
Mam poziom D kierowcy i jeździłem Mazda Mx5 na brands hatch indy. 24 uczestników, pełna kultura. Walka od pierwszego do przedostatniego miejsca. Podoba mi się to ogromnie.

Do tego co wyścig PFP jest aktualizowane.

Offline muminek

• Super Badass
« Odpowiedź #403 dnia: Październik 13, 2017, 16:16:09 »
Coś ten system kuleje. Ktoś mi wjechał w dupke na zakręcie i wpadłem z toru. Kara kilka sekund i wyścig z głowy. Jade dalej dojeżdżam do misia który we mnie wjechał i z zemsty tez go chciałem stuknąć w dupkę na zakręcie. Niestety przejechałem przez niego jak duszek. Okejjjjj...

Offline angh

• Badass
« Odpowiedź #404 dnia: Październik 13, 2017, 17:06:53 »
Coś ten system kuleje. Ktoś mi wjechał w dupke na zakręcie i wpadłem z toru. Kara kilka sekund i wyścig z głowy. Jade dalej dojeżdżam do misia który we mnie wjechał i z zemsty tez go chciałem stuknąć w dupkę na zakręcie. Niestety przejechałem przez niego jak duszek. Okejjjjj...

no i dzieki wielkie za system 'quality' kierowcow - na wyzszych poziomach nei bedzie takiej zemsty, ani rowniez 'wjezdzania w dupke' ;)
(o ile zrobia to jak powinni)

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #405 dnia: Październik 13, 2017, 17:47:37 »

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #406 dnia: Październik 13, 2017, 17:53:20 »
No ba, robią i to bardzo.

Offline muminek

• Super Badass
« Odpowiedź #407 dnia: Październik 13, 2017, 17:56:24 »

no i dzieki wielkie za system 'quality' kierowcow - na wyzszych poziomach nei bedzie takiej zemsty, ani rowniez 'wjezdzania w dupke' ;)
(o ile zrobia to jak powinni)
To dlaczego mi mogą a ja nie mogę? System ok, ale chyba nie dopracowany.
Czemu na wyższym poziomie tego nie będzie?

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #408 dnia: Październik 13, 2017, 18:10:24 »
Bo dostaniesz się tam tylko bezkolizyjną jazdą.

Offline muminek

• Super Badass
« Odpowiedź #409 dnia: Październik 13, 2017, 18:37:04 »
Brzmi logicznie,  ciekawe jak to wyjdzie w praktyce. Kolizje sie zdarzają nawet najlepszym :)
Co do trybu Sport to trochę częściej powinny być te wyścigi. Dziś np. trafiłem że miałem 20min. do zgłoszenia. Pamiętam że w Driveclub przerwy były dużo mniejsze.

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #410 dnia: Październik 13, 2017, 21:02:19 »
Jak lecisz wszystkie 3 w jednym ciągu to masz ok 5min po skończeniu poprzedniego.

Offline Pan J

• Stały bywalec
« Odpowiedź #411 dnia: Październik 13, 2017, 22:44:29 »
W demo gra się rewelacyjnie. Miałem 1 wyścig, gdzie na Interlagos wjechaliśmy we trójkę w pierwszy zakręt i wszyscy przeżyli. Tak ma być! W pełnej wersji tryb Sport będzie zablokowany do ukończenia zadań z etykiety wyścigowej, więc będzie pewnie jeszcze lepiej  :)  Byłem do tej gry negatywnie nastawiony, a teraz kupię jak tylko naprawią ślizganie na padzie.

Offline damianoo666

• Stały bywalec
« Odpowiedź #412 dnia: Październik 13, 2017, 22:58:37 »
Podoba mi się demko, zachęciło mnie do zakupu. Model jazdy bardzo przyjemny, nie jest to jakiś hardkorowy symulator, ani też arcade, bardzo dobrze wyważony.
Postawienie na wyścigi multi i ich zbalansowanie pod względem reputacji i poziomu strzał w dziesiątkę, jak ktoś chce nudnych wyścigów z botami to niech idzie spać, podobny poziom emocji. Choć w sumie nie wiem czemu tego nie dali przecież wrzucenie jakiegoś generycznego trybu kariery to chyba nie jakaś wielka filozofia.
Mogli by też zrobić jakiś podział według asyst w trybie sport i przydałyby się jakieś oznaczenia na ekranie w czasie jazdy o tym, że mamy przeciwnika np. z boku.

Offline Pan J

• Stały bywalec
« Odpowiedź #413 dnia: Październik 13, 2017, 23:16:30 »
Podoba mi się demko, zachęciło mnie do zakupu. Model jazdy bardzo przyjemny, nie jest to jakiś hardkorowy symulator, ani też arcade, bardzo dobrze wyważony.
Postawienie na wyścigi multi i ich zbalansowanie pod względem reputacji i poziomu strzał w dziesiątkę, jak ktoś chce nudnych wyścigów z botami to niech idzie spać, podobny poziom emocji. Choć w sumie nie wiem czemu tego nie dali przecież wrzucenie jakiegoś generycznego trybu kariery to chyba nie jakaś wielka filozofia.
Mogli by też zrobić jakiś podział według asyst w trybie sport i przydałyby się jakieś oznaczenia na ekranie w czasie jazdy o tym, że mamy przeciwnika np. z boku.

Jakiś tam tryb kariery jest, w demie jest nawet wyścig na 30 okrążeń z pit stopami. AI jest milion razy lepsze niż wcześniej- wyprzedza, blokuje i jedzie dobrym tempem, więc nawet dla tych, co nie lubią online coś powinno być.

Jeśli chodzi o oznaczenia martwego pola to jest w okolicach prędkościomierza, takie czerwone koła, do tego jest radar na tym menu pod D-padem.

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #414 dnia: Październik 13, 2017, 23:40:57 »
Przecież jest takie oznaczenie.

Offline damianoo666

• Stały bywalec
« Odpowiedź #415 dnia: Październik 13, 2017, 23:50:54 »
A to przepraszam nie zauważyłem  :P

Offline Irreversible

• I Am Robot
  • Huc venite pueri ut viri sitis
« Odpowiedź #416 dnia: Październik 14, 2017, 00:50:04 »
A ja sie zblaznilem...
Odpalilem demo wczoraj zmeczony kilkoma dniami w pracy (w tym delegacja Wawa)... nie czytajac chcialem szybko przeskoczyc opcje kalibracji obrazu.
Szachownice ustawilem zmiejszajac opcje, wyrownujac pod czern, a nie biel :D Odpalielm chwile pozniej, stwierdzilem ze ten HDR to dupy nie urywa, wszystko wydawalo sie takie dosc srednie. Jazda byla ok, ale obraz rozczarowywal. Bylem mocno na nie, odinstalowalem demo. Dzisiaj poczulem uklucie w sercu, jak Simplex wrzucil filmik DFa :)
Teraz juz gowno sprawdze jak to rzeczywiscie wyglada... a teraz nawet rozwazylbym wizyte w piwnicy po T300!

Steam, GoG, Origin: Irr3versible; Battlenet: Irr3versible#1100; Uplay: Nutshell
Serdeczna prosba o dopisanie krotkiego komentarza wskazujacego na forum przy zaproszeniu.

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #417 dnia: Październik 14, 2017, 01:57:09 »
Brawo Ty ;D

Offline psxfan

• Super Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #418 dnia: Październik 14, 2017, 02:35:49 »
Plusa trzeba ?

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #419 dnia: Październik 14, 2017, 10:54:45 »
Do dema nie trzeba było, do pełnej gry jak najbardziej.

Offline scooby666

• I Am Robot
  • scarface
    • rolki.com
« Odpowiedź #420 dnia: Październik 14, 2017, 10:58:03 »
Tak z ciekawości zapytam. W pełnej wersji też będą tylko 3 konfiguracje wyścigów dziennie?

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #421 dnia: Październik 14, 2017, 17:41:28 »
Ciężko powiedzieć, ale przez całą betę tak było.

Na WGW sprawdziłem vr i imersja jest niesamowita. Człowiek się czuję jakby serio siedział w tym samochodzie. Niestety grafika to sraczka kompletna, rozdzielczość powoduje krwawienie oczu.

Offline Max666

• Badass
« Odpowiedź #422 dnia: Październik 15, 2017, 10:18:21 »
Sorrki za OT Panowie, ale wczoraj pierwszy raz miałem wyścig w FM7 gdzie musiałem korzystać z pit stopu, a po  wcześniejszym ograniu dema GT Sport, jak również graniu w Project Cars 2 muszę powiedzieć, że ręce mi opadły zupełnie..
http://youtu.be/JPlpJaY6zpg
http://youtu.be/uT_4DkTjm2c
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2017, 10:27:08 wysłana przez Max666 »

Offline Irreversible

• I Am Robot
  • Huc venite pueri ut viri sitis
« Odpowiedź #423 dnia: Październik 15, 2017, 10:45:17 »
Max, to nie OT tylko system Wars ;)
PS> Ktos sprawdzil zawardosc skrzynek w Forzie? Moze obsluga, sprzety jest do wygdania w lootboxach. 6 serwisantow (flagowy, 4 od kol, 1 benzyna), kilka urzadzen fani beda rzucac dolarami w ekran!

Steam, GoG, Origin: Irr3versible; Battlenet: Irr3versible#1100; Uplay: Nutshell
Serdeczna prosba o dopisanie krotkiego komentarza wskazujacego na forum przy zaproszeniu.

Offline Ja Być z Polska_

• Prezes
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #424 dnia: Październik 15, 2017, 11:13:56 »
No niestety, jak się czas deweloperski spędza na tak bezużytecznych rzeczach jak stroje kierowców czy Forzavista, to potem brakuje drobnych, a podstawowych elementów.

Ale mimo wszystko chyba wolę 700 aut, 30+ lokacji i tryb kariery od animacji pitstopów. ;)
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline Pistak

• Super Badass
  • !
« Odpowiedź #425 dnia: Październik 15, 2017, 11:24:26 »
LOL, ja wymagam dobrego FFB, a oni nawet nie potrafią w pitstop.
"W wyścigu szczurów zająłbym ostatnie miejsce."

Online SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #426 dnia: Październik 15, 2017, 13:17:29 »
Najlepsze pitstopy były w F1 2006/CE. Nie dość, że ładnie animowane, to zawierały QTE :)

! No longer available

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #427 dnia: Październik 15, 2017, 13:54:35 »
Hehe, gdyby te pit stopy były sensowną częścią gry to może jeszcze, ale że nie są to typowe czepianie się dla czepiania. Nadal wolę tę pulę samochodów od garstki w GT Sport ;D.

<Tu dwa randomowe filmiki z YT pokazujące, że Forza lepsza niż GT Sport>
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Online Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #428 dnia: Październik 15, 2017, 15:41:53 »
Mowa jest o pit stopach i fakt jest taki, że ich brak jet słaby. Nie ma tu czego bronić.

Offline hadxmen

• Super Badass
  • I wish i was dead.
« Odpowiedź #429 dnia: Październik 15, 2017, 15:56:22 »
Najważniejszy element gry, w którym spędza się więcej czasu niż w menu wyboru samochodu dyskwalifikuje ten symulator lootboxa.

Offline Rudy_rydz

• I Am Robot
  • 50 twarzy Rudego_Rydza
« Odpowiedź #430 dnia: Październik 15, 2017, 19:12:13 »
Nie wiem czy to to samo, ale grałem dzisiaj w Gran Turismo na VR i wrażenia są rewelacyjne. Może sama gra była troszkę nieostra, ale wrażenia z jazdy to samo dobro. Można było poczuć się jak prawdziwy kierowca, a co najlepsze w ogóle nie było efektów ubocznych. Jedynym było to, że PSVR szybko się zaparowywał więc po ściągnięciu go okolice oczu i czoła były mocno wilgotne. No i nie wiem czy tak miało być, ale kierownica strasznie ciągnęła w różne strony tak jakbym nie miał pełnej kontroli nad autem co mnie osobiście irytowało. I to nie tylko ja miałem takie odczucia, znajomi również na to narzekali.

Wersja na VR to naprawdę świetna sprawa i tylko w taką wersję grałbym jeśli chodzi o wyścigówki z jazdą po kółkach. Nie dla Gran Turismo, ale dla F1 kupiłbym PSVR. :)

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #431 dnia: Październik 16, 2017, 10:52:49 »
Mowa jest o pit stopach i fakt jest taki, że ich brak jet słaby. Nie ma tu czego bronić.
Mowa jest o grach wideo, czekam na komentarze, że przez brak pit stopu ktoś nie kupił Forzy, bo przez listę samochodów i brak kampanii wiele osób zrezygnuje z zakupu GT Sport. Sorry, ale jakby to był pełny produkt to można dyskutować o pit stopach, a tak na drzewo. No, ale wiadomo na bezrybiu i rak ryba.

Najważniejszy element gry, w którym spędza się więcej czasu niż w menu wyboru samochodu dyskwalifikuje ten symulator lootboxa.
Lepsze lootboxy niż kastraty za pełną cenę i z 5 samochodami na krzyż.
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2017, 10:55:54 wysłana przez Emiel »
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Online SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #432 dnia: Październik 16, 2017, 11:01:37 »
Lepszy satysfakcjonujący force feedback niż pierdyliard samochodów z loot boxami i zepsutą animacją w pit-stopach.
Zresztą GT Sport kupuje się dla multi.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #433 dnia: Październik 16, 2017, 11:03:36 »
Trudno, żeby kupowało się dla singla, którego NIE MA ;D

Offline robbo2k

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #434 dnia: Październik 16, 2017, 11:07:40 »
Emiel zapomniał chyba iż Forza  jest najgorszym wyborem "na kierownicę"  i  co mi z 700 samochodów jak one wszystkie jeżdżą jak  w Forza 3 i nie czuć nic na FFB.  Wczoraj aż odkurzyłem komputer  z i5-2400 i RX260X   i  takiej Forzy 7  na pewno nie kupie spoko Project Cars za 29zł  bije na głowę wydmuszke od MS.

Bardzo chetnie zas kupie GT Sports  o ile będzie całkowicie inne niz  kartonowe GT6
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2017, 11:09:45 wysłana przez robbo2k »

Offline scooby666

• I Am Robot
  • scarface
    • rolki.com
« Odpowiedź #435 dnia: Październik 16, 2017, 11:08:18 »
Co z tych 700 samochodów jak żaden nie jest w pełni odwzorowany pod względem fizyki. Ot puste wydmuszki. ;)

Emiel na gry MMO, MOBA czy sieciowe FPSy też narzekasz, że nie mają singla?

Online knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #436 dnia: Październik 16, 2017, 11:09:09 »
Podobna sytuacja jak fifa i PES, każda gra jest dla innego odbiorcy mimo, że teoretycznie chodzi w niej o to samo.  ;)

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #437 dnia: Październik 16, 2017, 11:09:19 »
W misjach (np. wyścig na 30 okr) spokojnie będzie spędzić kilkadziesiąt godzin. Różnica polega na tym, że nie jest to kariera sensu stricte, tylko pojedyncze wyścigi.

I tak od momentu wprowadzenia multi to w tym trybie spędzam najwięcej czasu. Kariera zawsze była tylko miłym dodatkiem.

@Emiel, pcars2 to też pół produkt? Tam też jest sto parę fur.

Online SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #438 dnia: Październik 16, 2017, 11:20:34 »
Assetto Corsa to był półprodukt na konsolach, bo nie dość, że 5 samochodów na krzyż, to jeszcze na patch dodający multi trzeba było pół roku czekać.

Offline Max666

• Badass
« Odpowiedź #439 dnia: Październik 16, 2017, 11:22:05 »
Mowa jest o grach wideo, czekam na komentarze, że przez brak pit stopu ktoś nie kupił Forzy, bo przez listę samochodów i brak kampanii wiele osób zrezygnuje z zakupu GT Sport. Sorry, ale jakby to był pełny produkt to można dyskutować o pit stopach, a tak na drzewo. No, ale wiadomo na bezrybiu i rak ryba.

Lepsze lootboxy niż kastraty za pełną cenę i z 5 samochodami na krzyż.

Na filmie masz porównanie np z PC 2, Ferrari 355 Challenge, Daytona USA a więc "pełnymi produktami" prawda jest taka, że Twoje argumentacje są z dupy synek.