Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 957717 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mozgu

• Ultimate Badass
    • Czasem coś tam skrobnę...
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1840 dnia: Listopad 29, 2010, 17:01:46 »
A gdyby GT5 było grą epizodyczną, to co byście powiedzieli?

To co, kto czeka na następny epizod, a w nim dalsze przygody (zawody) i nowych, grywalnych bohaterów (autka Premium)? ;)

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #1841 dnia: Listopad 29, 2010, 17:05:13 »
A gdyby GT5 było grą epizodyczną, to co byście powiedzieli?

To co, kto czeka na następny epizod, a w nim dalsze przygody (zawody) i nowych, grywalnych bohaterów (autka Premium)? ;)

Hotnews! Obyś miał rację :)

*No ale zdrowy rozsądek właśnie nakazuje, że Polyphony to perfekcjoniści i na pewno będą poprawiać, rozszerzać i "kończyć" swój produkt. W końcu cyfrowa dystrybucja na to pozwala.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2010, 17:13:13 wysłana przez gurafikku »

Offline mozgu

• Ultimate Badass
    • Czasem coś tam skrobnę...
« Odpowiedź #1842 dnia: Listopad 29, 2010, 17:38:27 »
Polska strona PS m.in. przekładała już premierę z 24 na 26 listopada, więc zdrowy rozsądek nakazuje mi raczej podchodzić do niej z dystansem i przymrużeniem oka, ale kto wie... ::)

Bo w DLC chyba nikt nie wątpi, sam Yamauchi zapowiedział długoterminowe wsparcie dla GT5. Ciekawe tylko czy miał na myśli kolejne łatki po 133MB, czy może po głowie chodziły mu całkiem nowe rzeczy... oby to i to.

A tak w ogóle na tego "hot niusa" nadziałem się przeglądając dziś XMB. W zakładce "Co nowego" zobaczyłem ładny obrazek GT5, kliknąłem z ciekawości i przeniosło mnie na powyższą stronkę. Dostępna jest chyba tylko z przeglądarki wbudowanej w PS3, bo na laptopie przekierowuje na zwykła stronę, na której nic takiego nie ma. Ciekawostka taka.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #1843 dnia: Listopad 29, 2010, 17:51:11 »
Tak z ciekawości, na jakich ustawieniach gracie? Ja mam wszystko powyłączane tylko ABS mam na 1.

Również wszystko off, ABS na 1, siła FF - 5. Zastanawiam się czy ABS nie ustawić wyżej, bo pedał hamulca w DFGT jest trochę zbyt czuły i rzadko udaje mi się nie zblokować kół na dohamowaniu.

@hot-news
Też liczę na coś więcej niż 133 MB patche dodające tylko to co miało być w dniu premiery.
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #1844 dnia: Listopad 29, 2010, 18:27:35 »
@ SimonX

Muszę cię rozczarować. Jazda WRC po szuterku czy śniegu jest porażką. Auta ślizgają się jak na lodzie (opony oczywiście szuter lub kolce) i nie ma to absolutnie nic wspólnego z rzeczywistością. Strasznie się zawiodłem na tym elemencie, na szczęście są inne trasy do wyboru.
(...)
Kolejna sprawa to całkowicie zwalony FF w przypadku G25 i trasy szutrowej. Jak pisałeś, po prostu wyrywa kierownicę z rąk i jest to zwykła męczarnia. FF mam w grze na 1 czyli nim...

sie wtrace.
rajdow jeszcze nie jezdzilem w trybie innym niz Arcade (i trasy szutrowe/sniezne oraz z edytora), autka raczej WRC.
ostatnia gra rajdowa, w ktora duzo gralem byl Richard Burns Rally na PS2.
gram na G25, z sila FF ustawiona na 10.
i IMO model jazdy po szutrze (po sniegu nigdy nie lubilem jezdzic, przyznaje sie, ze jest to dla mnie meczarnia i radze sobie srednio) moglby spokojnie konkurowac z tym, co bylo wlasnie w Richard Burns Rally. pamietam w samouczku od RBR, jak ten mily Pan opowiadal, ze jazda 300-konnym samochodem bez wspomagania, oraz na nawierzchni, ktora jest dosc sypka nie jest kaszka z manna. i w RBR zanim mozna bylo w ogole pojezdzic w rajdzie, trzeba bylo zaliczyc szkolke jazdy. tego (chyba - nie skonczylem jeszcze wszystkich szkolek jazdy) w GT5 wyraznie brakuje. ale w I-C byly juz jakies rajdowe testy i IMO jazda z linia pomocnicza mija sie z celem. linia pokazuje hamowanie zdecydowanie za wczesnie, nie ma nic o dodawaniu gazu zanim sie odpusci hamulec - no i zloto zrobic to kwestia 2 prob. WTF?
jednak sam model jazdy BARDZO mi sie podoba. zanim zaczniecie psioczyc zerknijcie na predkosciomierz ;)

Offline Szozi

• Badass
« Odpowiedź #1845 dnia: Listopad 29, 2010, 19:12:10 »
S. Loeb dostał ode mnie straszne baty:-) To nie tak, że nie mogę przejechać oesu, ale sama jego szerokość już wskazuje jak bardzo będę latał bokami. Niby można torem i bez poślizgu ale w zasadzie ciągle trzeba odpuszczać bardzo mocno. Skoro masz na 10 ff to jesteś dla mnie Pudzianem:-) Może u mnie coś nie działa jak należy, ale ff jest nieprawdopodobnie ciężki.
Do Ryśka po modach to nawet nie próbuje stratować:-)
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2010, 19:14:24 wysłana przez Szozi »

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #1846 dnia: Listopad 29, 2010, 19:42:12 »

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #1847 dnia: Listopad 29, 2010, 19:59:09 »

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #1848 dnia: Listopad 29, 2010, 20:01:55 »
(not)Real Flight Simulator -> http://www.youtube.com/watch?v=JAGOn-Ye5DI&feature=player_embedded ;)

O_o ahahahahaha :D przypomniało mi się od razu jak kilkanaście lat temu graliśmy na 486(a może penciaku 100) w Nascar.

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #1849 dnia: Listopad 29, 2010, 20:39:13 »
Ja tak daleko pamecia nie siegam. Przypomina mi to Forze 3 raczej.
Ceterum censeo reviewers esse delendam!

Offline martin1841

• Badass
« Odpowiedź #1850 dnia: Listopad 29, 2010, 20:52:17 »
zniszczenia level 40

To jedna z najgłupszych rzeczy w grze. Dlaczego nie są takie od początku?
Powinni wydać łate która to zniesie na lv1.

Offline Luszeq

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1851 dnia: Listopad 29, 2010, 21:05:14 »
Myślę, że chcą wprowadzać graczy stopniowo w poziom trudności gry.

Offline KuFeL

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1852 dnia: Listopad 29, 2010, 21:18:15 »
Moim zdaniem to dobry ruch. Bo automatycznie eliminuje jeżdżenie dla rozwałki. Dopiero "w nagrodę" za dobrą technicznie jazdę po iluś tam godzinach, wyścigach można cieszyć oko zniszczeniami, a dodatkowo wpływa to istotnie na koszty utrzymania auta.

Teoretycznie, bo opieram swoją wiedzę na tym co tu piszecie.

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #1853 dnia: Listopad 29, 2010, 21:28:33 »
Kto jeździ w takich grach dla rozwałki? Przecież zniszczenia wizualne w GT/Forzy to tylko ciekawostka.

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #1854 dnia: Listopad 29, 2010, 21:37:49 »
Zniszczenia to taka ciekawostka ale mająca w FM3 wpływ na jazdę od samego początku. W GT5 musisz meczyc si do któregoś levelu, a nie każdy widzi i gra w GT pierwszy raz w życiu. Wyjadacze musza przebijać się przez przedszkole.
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #1855 dnia: Listopad 29, 2010, 21:42:42 »
Dlatego pisałem o wizualnych uszkodzeniach. IMO takie coś to tylko ciekawostka jest i będzie w takich grach chyba, że ktoś zaryzykuje w następnych Forzach/GT osiągnięcia z tym związane.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #1856 dnia: Listopad 29, 2010, 21:46:39 »
Kto jeździ w takich grach dla rozwałki? Przecież zniszczenia wizualne w GT/Forzy to tylko ciekawostka.
Raczej dobra pożywka dla wszelkiej maści fanbojów, zaobserwuj ciekawostkę, gra wyszła, połowa "zainteresowanych" poszła w cholerę, raz, że nie mają pojęcia o czym mówią, dwa, że nie ma już "argumentów".

Udostępnianie funkcji z każdym kolejnym poziomem to fajna sprawa, napędza chęć dalszego grania, zwłaszcza, że zniszczenia to dość mocny argument za dążeniem do tego 40 poziomu. Mi się tego rodzaju praktyka kojarzy z trybem multi w fpsach.

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #1857 dnia: Listopad 29, 2010, 21:57:08 »
Zniszczenia to taka ciekawostka ale mająca w FM3 wpływ na jazdę od samego początku. W GT5 musisz meczyc si do któregoś levelu, a nie każdy widzi i gra w GT pierwszy raz w życiu. Wyjadacze musza przebijać się przez przedszkole.

czy w forzie auto po wyścigu pozostaje zniszczone i trzeba je kosztownie remontować?
przecież w GT5, jakbyś skasował konkretnie auto, to w zasadzie możesz myśleć o kupnie nowego

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #1858 dnia: Listopad 29, 2010, 21:58:18 »
Mi zniszczenia w obecnej formie zupełnie nie pasują. Dzwon wielki, prawie nic nie widać (18lvl) i jednorazowo 360.000 Cr w plecy w Murcielago. Veyron ma już zniszczeń na 500.000 Cr a o dziwo żadnych stłuczek nie było. Ciężko się w tym połapać. W efekcie -50KM i -100KM, a mam tylko 360.000 Cr na kolejną furę a nie naprawy. Dobrze, że nie ma możliwości skasowania całkowitego auta, bo bym musiał zaczynać od nowa. Najlepiej gdyby zniszczeń w ogóle nie było albo tylko wizualne ;)

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #1859 dnia: Listopad 29, 2010, 22:00:40 »
Tak płacisz za naprawy a raczej potrącają ci z wygranej co dalej to nie wiem(o ile wygrasz). Było chyba nawet w pierwszej części, ale nie mam 100% pewności nie interesowały mnie takie pierdoły.
@Rolek
Nie uważam żeby nieudostępnianie zniszczeń było takie super. Sama chęć posiadania lepszych/innych fur zawsze we mnie nakręcała chęć na kolejny wyścig a na pewno nie to żebym mógł przywalić w mur porschakiem czy ferrari.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2010, 22:04:20 wysłana przez Ser »

Offline crow

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #1860 dnia: Listopad 29, 2010, 22:06:19 »
A ja mam prośbę do osób grających: jeżeli ktoś trafi w używkach na Mazdę 323F '93 - proszę o zakup - nie powinna być droga ;) - na pewno się jakoś zrewanżuje.

Też na nią polujesz? Gdyby ktoś miał dwie to ja też chętnie :)

Offline qperson

• Junior
  • *
« Odpowiedź #1861 dnia: Listopad 29, 2010, 22:13:05 »
A ja mam prośbę do osób grających: jeżeli ktoś trafi w używkach na Mazdę 323F '93 - proszę o zakup - nie powinna być droga ;) - na pewno się jakoś zrewanżuje.

Też na nią polujesz? Gdyby ktoś miał dwie to ja też chętnie :)

Tak, śmigam taką na codzień i miło by było mieć wirtualną w garażu ;) (Ciekawi mnie tylko dlaczego ten model jest opisany jako '93, skoro był prod. w latach 94-98.. no chyba że w JAP było inaczej)

Offline niebieski

• Stały bywalec
  • welcome to warp zone
« Odpowiedź #1862 dnia: Listopad 29, 2010, 22:33:14 »
(not)Real Flight Simulator -> http://www.youtube.com/watch?v=JAGOn-Ye5DI&feature=player_embedded ;)

LOL! Przypomina scenę z filmu "The Car". Ciężki amerykański samochód taranuje otoczenie, wylatuje w powietrze, po czym jedzie dalej :)

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #1863 dnia: Listopad 29, 2010, 22:51:55 »
Masakra, ale się nakląłem przed chwilą ... chciałem zrobić najprostsza licencję na złotka. Przy 6 próbie jechałem ze 100 razy i nie udało się. brakowało mi 0,1 sekundy i za cholerę nie mogłem obczaić jak jechać. Zerknąłem na filmuk na YT i mnie olśniło :) Wyłaczyłem wszystkie wspomagania, które były ustawione domyslnie i za pierwszym razem zrobiłem złotko. To pikuś! Pisze tylko dla tych, którzy się frustrują - zmieńcie ustawienia auta i będzie 10x łatwiej :)

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #1864 dnia: Listopad 29, 2010, 23:02:28 »
LOL! Przypomina scenę z filmu "The Car". Ciężki amerykański samochód taranuje otoczenie, wylatuje w powietrze, po czym jedzie dalej :)

I tak w temacie latania jest progres, bo auta wracają na ziemię ;) W poprzednich częściach wyglądało to tak:

http://www.youtube.com/watch?v=VTDnnFh3PZ8

lub co gorsza tak:

http://www.youtube.com/watch?v=bLS5s2nmuHk

Oczywiście to tylko głupie glitche.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #1865 dnia: Listopad 30, 2010, 00:40:23 »
Nie uważam żeby nieudostępnianie zniszczeń było takie super. Sama chęć posiadania lepszych/innych fur zawsze we mnie nakręcała chęć na kolejny wyścig a na pewno nie to żebym mógł przywalić w mur porschakiem czy ferrari.
Ja również nie jestem zwolennikiem, aż takiego rozdrobnienia, ogólnie nie wiem jak sprawa wygląda z szybkością nabijanych poziomów, ale mi bardziej odpowiada właśnie sama idea, sposób nagradzania gracza, nie dostajesz jakieś błahostki, odznaczenie i tyle, więc te godziny grania nagradzane są widocznymi ficzerami. Oczywiście nie każdemu to pasuje, może rzeczywiście wizualne zniszczenia powinny być widoczne na samym początku. Zobaczymy, ja jeszcze swojej kopii nie posiadam, cały czas zastanawiam się czy jest to tytuł dla mnie. Da się grać na padzie? ;)

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #1866 dnia: Listopad 30, 2010, 03:51:15 »
Da sie grac na padzie. Ale ku*wować można strasznie. Przykładem tor TopGear i legendarny już chyba wyścig Lotusem. Udało mi się dojechać na 5 pozycji (najgorsza z akceptowalnych) może za 50 razem i to jeszcze na wspomagaczach (jako jedyny wyścig). Straszna męka. Po czym konsola mi się zawiesiła przy wyjściu do menu... mam nadzieje, że save jest bezpieczny, bo jak nie to chyba mnie szlag trafi. W pozostałych wyścigach nie jest tak ciężko ale im mocniejsze fury tym będzie gorzej. No i polecam zabawę tylnonapędowymi autkami. Tu czuć dopiero fun! Polecam z ręka na sercu GT5 każdemu facetowi.
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #1867 dnia: Listopad 30, 2010, 07:22:45 »
Na tym torze Top Gear tak samo się kur..uje na padzie, jak na kierownicy :)

Da się spokojnie grać na padzie.
Ostatnio grę włączam coraz później wieczorem i już nie chce mi się kółka rozkładać i gram na padzie.
Dla mnie najpoważniejszy minus na padzie, to konieczność gry na automatycznej skrzyni biegów - nie jestem w stanie ogarnąć zmiany biegów gałeczką - tzn da się, ale często w gorącej sytuacji wszystko mi się chrzani :).
Poza tym spokojnie - bardzo fajnie się gra.

Jedna rzecz mnie wkurza - przyzwyczaiłem sie do tej obrzydliwej linii pomocniczej i jak ją wyłączę, to koniec - nie wiem kiedy hamować, albo robię to niepotrzebnie i tracę czas, albo wylatuję z zakrętu.
A ta linia jest taka brzydka i psuje widok ... :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2010, 07:27:07 wysłana przez SimonX »

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #1868 dnia: Listopad 30, 2010, 07:39:15 »
No, linia jest wkurzająca i osobiście ja zawsze wyłączam. Ale spokojnie, nie trzeba wcale jechac idealnie po linii, aby dorwac złotko. Kilka razy dostałem złotko, a tor jazdy miałem zupełnie inny.

wiecie co mi się podoba w stosunku do poprzednich GT? O wiele więcej gra wybacza podczas zjechania na tarke lub za tarkę. W poprzednich częściach, wystarczyło wyjechać kawałkiem opony za tarkę i była dyskwalifikacja. Tutaj gra pozwala na cięcie zakrętów, ale tez nie ułatwia, bo koło, które wyjedzie za tarkę na trawę powoduje duże straty czasowe. auto przestaje przyspieszać i podskakuje. IMO super rozwiązanie - nie karac dyskwalifikacją, tylko utratą czasu. Przez to mozna bardziej atakowac tarki na zakrętach, a szykany pokonywac jak w F1 ;P

Offline amsnake

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1869 dnia: Listopad 30, 2010, 07:45:51 »
No, linia jest wkurzająca i osobiście ja zawsze wyłączam. Ale spokojnie, nie trzeba wcale jechac idealnie po linii, aby dorwac złotko.

Mozna nawet w bande przywalić a i tak złoto wpadnie ....

BTW:
Z calym szacunkiem dla Polyphony - spadek framerate w niektorych momentach w ostatnim teście licencji S jest żenujący ... :/

Offline crow

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #1870 dnia: Listopad 30, 2010, 07:56:18 »
Ja gram na padzie. Ustawienia nieco zmodyfikowane:
Gaz - R2
hamulec -  L2
bieg wyższy - X
bieg niższy - []

Wyłączone wszystkie wspomagacze oprócz ABS na 1, bo inaczej się wyhamować nie da. Oczywiście skrzynia manual.
Baardzo wygodnie się tak gra, za wyjątkiem fur powyżej ~400KM, gdzie z gazem trzeba baardzo delikatnie. Ale idzie się tego nauczyć.

Grałem w Multi. OWSZEM MOŻNA ZAPRASZAĆ ZNAJOMYCH DO GRY W MULTIPLAYERZE!

1. Zakładamy serwer.
2. Nasz znajomy musi wejść w Społeczność > [twój psnid] > taka filiżanka, nieco niżej.

O dziwo na moim łączu 1 mega spokojnie grało 7 osób i ŻADNYCH lagów nie stwierdziłem. Zabawa jest świetna, komunikacja głosowa działa całkiem nieźle. Mimo że grałem na padzie często wygrywałem wyścigi z ludźmi grającymi na automacie/padzie i manualu/kierownicy.
Jedyny sens grania multi jest w tedy gdy wszyscy jeżdżą tym samym samochodem, w tedy liczy się tylko skill.  ;)

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #1871 dnia: Listopad 30, 2010, 08:28:46 »
O wiele więcej gra wybacza podczas zjechania na tarke lub za tarkę. W poprzednich częściach, wystarczyło wyjechać kawałkiem opony za tarkę i była dyskwalifikacja. Tutaj gra pozwala na cięcie zakrętów, ale tez nie ułatwia, bo koło, które wyjedzie za tarkę na trawę powoduje duże straty czasowe. auto przestaje przyspieszać i podskakuje. IMO super rozwiązanie - nie karac dyskwalifikacją, tylko utratą czasu. Przez to mozna bardziej atakowac tarki na zakrętach, a szykany pokonywac jak w F1 ;P

Nie-e. Owszem, na poczatku tak jest, ale juz w I-C zjazd jednym kolkiem na pobocze = dyskwalifikacja. Wyjatkiem sa proby off roadowe. Na razie (odpukac) zadnej stluczki jeszcze nie mialem, ale znajomy ktory wczoraj kupil ps3 z gt5 (do tej pory mial xo z fanteciem) napisal mi,ze pierwszy jego pucharek w zyciu to "dachowanie". No i wibracje ABS na Fantecu w GT5 tez niestety nie dzialaja - widocznie takie rzeczy tylko w rFactorze.

Pytanie do ludzi z wiekszym levelem: kiedy odblokowuje sie polnocna petla do pojezdzenia w trybie practice?

Offline Berek

• Mieszkaniec tego forum
  • Chaotyczny Zły
« Odpowiedź #1872 dnia: Listopad 30, 2010, 08:37:09 »
Po ukończeniu Szkółki AMG.

Co do online to faktycznie, działa bez zarzutu. Wczoraj graliśmy ekipą 6 no-skill-driverów:D do 2 w nocy. Tesla jest świetna na sprawdzenie skilla. No i Nascar- wczoraj widok nie do zapomnienia kiedy sześciu gości jak jeden mąż na starcie wykręciło bączka:D

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #1873 dnia: Listopad 30, 2010, 08:50:30 »
Po ukończeniu Szkółki AMG.

To znaczy po ukonczeniu wszystkich 3 wyzwan? Skonczylem na razie beginnera na zloto/srebro, w specialu z slem czeka mnie przelot przez caly tor jeszcze, a najwyzszy poziom w tej szkolce to jest chyba dopiero od 21ego poziomu?

Offline amsnake

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1874 dnia: Listopad 30, 2010, 08:51:19 »
Fake. Tak samo można ustawić auto w GT5 (czyli po stronie w której auta mają wejść w zakręt), po postawieniu auta w F3 na torze jazdy, wygląda to tak samo.

Ale jesli dobrze widze to oba auta stoją na sugerowanej linii jazdy, wiec czemu uważasz, ze to FAKE?
Na prawej czesci filmu widac (choć mało wyraźnie) zielone strzałki tejże linii w F3 ...

Offline amsnake

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1875 dnia: Listopad 30, 2010, 08:52:37 »
Panowie, nie chce mi wierzyć w filmik z neta, może ktoś to potwierdzić/zaprzeczyć?

http://www.youtube.com/watch?v=vu1FtHEC3So

Hmm... oba auta stoją na sugerowanej linii jazdy, wiec nie przypuszczam, zeby to byl fake...

Offline Berek

• Mieszkaniec tego forum
  • Chaotyczny Zły
« Odpowiedź #1876 dnia: Listopad 30, 2010, 09:56:37 »
@ Sialala- jak skończysz ten przejazd po całym Nurburgringu to dostaniesz do w arcade. Za wszystkie srebra dostaniesz 4 godzinną wersję a za złota 24 godzinną.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #1877 dnia: Listopad 30, 2010, 10:49:55 »
Gdzie najtaniej mozna dorwać Signature Edition? bo cholera na Ebayu ceny z kosmosu.

Offline jorge

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #1878 dnia: Listopad 30, 2010, 10:52:01 »
kurde a ja ciągle czekam na wheelstandpro :( podobno maja opóźnienie z uwagi na GT.
Jak tylko dostane lecę do sklepu po GT5

Offline LoneWolfREV

• Mieszkaniec tego forum
    • Daj Głos Podcast
« Odpowiedź #1879 dnia: Listopad 30, 2010, 10:59:17 »
Gdzie najtaniej mozna dorwać Signature Edition? bo cholera na Ebayu ceny z kosmosu.

W Ultimie jest za 617zł + wysyłka... i w sumie nie znam innych sklepów które by sprzedawały.