Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 957716 razy)

Offline djpunch

• Aktywny forumowicz
  • :P
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1800 dnia: Listopad 28, 2010, 16:54:32 »
myslałem ze to był pick-up a jedanl nie po licencji A dostałem torową micre WTF nie wiem co robić niech ktos mi pick up udostepni

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #1801 dnia: Listopad 28, 2010, 16:57:09 »
ta pikseloza przy efektach dymu to nie kwestia implementacji 3D, tylko przezroczystosci. mapy przezroczystosci sa strasznie pamieciozerne, a tutaj mamy do czynienia z modelami samochodow, ktore na dzien dobry pozeraja duze ilosci pamieci - i wszystko sie kumuluje. wyglada to momentami paskudnie, ale 512 MB pamieci sztywno podzielonej nie da sie przeskoczyc. cos za cos - dym w GT5 to absolutne mistrzostwo swiata. to, co sie dzieje z modelami samochodow, ktore ten dym produkuja - to juz innapara kaloszy. strasznie ciekaw jestem analizy Digital Foundry, bo gra czesto traci v-sync, od czasu do czasu zdarzaja sie tez spadki framerate. jednak technologicznie to IMO perelka. mimo, ze z delikatnymi skazami.

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #1802 dnia: Listopad 28, 2010, 17:08:59 »
myslałem ze to był pick-up a jedanl nie po licencji A dostałem torową micre WTF nie wiem co robić niech ktos mi pick up udostepni

bo to ma być licencja iA chyba :)

Offline c00ler

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #1803 dnia: Listopad 28, 2010, 17:44:06 »
ta pikseloza przy efektach dymu to nie kwestia implementacji 3D, tylko przezroczystosci. mapy przezroczystosci sa strasznie pamieciozerne (...)

Rzecz nie w tym, ile pamięci te półprzezroczystości zajmują, tylko ile kosztuje ich renderowanie, nałożonych jedna na drugą, czasem pewnie w kilkunastu czy kilkudziesięciu przenikających się nawzajem warstwach. Ich downsampling powoduje, że zmniejsza się liczba koniecznych do przeprowadzenia odczytów i zapisów w pamięci wideo, ale kosztem wyraźnie widocznych, ząbkowanych granic tych przezroczystości. Krytykując efekt końcowy warto pamiętać o tym, że: a) sztuczkę tę stosuje się również w grach na X0 (szczególnie w takich, gdzie bufory obrazu wykraczają poza rozmiar 10 MB superszybkiego eDRAM), b) w przypadku GT5 mamy do czynienia z grą pracującą praktycznie w rozdzielczości full HD i w 50 ramkach, gdzie budżet na pojedynczą klatkę animacji to zaledwie 16-20 ms. Musiało być naprawdę ciasno, skoro zdecydowano się na czterokrotną (w pionie i poziomie) redukcję rozdzielczości tych tekstur.

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #1804 dnia: Listopad 28, 2010, 18:02:31 »
Człowieka który chce sobie pograć i popatrzeć na piękną grafikę interesuje tylko to, że:
a) brzydko to wygląda :)
Poza tym przecież te efekty to procent gry, kto normalny w czasie jazdy by się tym przejmował? Zdjęcia które pokazujecie są obłędne. W sumie jakby ktoś był na tyle miły i zrobiłby kilka zdjęć starego fiata 500 to byłbym wdzięczny.

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #1805 dnia: Listopad 28, 2010, 23:03:50 »
Oto dzisiejszy nabytek  ;D (oraz siakieś Ferrari California w nagrodę za wygrany wyścig)

(...) W sumie jakby ktoś był na tyle miły i zrobiłby kilka zdjęć starego fiata 500 to byłbym wdzięczny.

Bez efektu

i z efektem

« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2010, 23:24:56 wysłana przez gurafikku »

Offline Max666

• Badass
« Odpowiedź #1806 dnia: Listopad 29, 2010, 00:10:54 »
Ja jestem rowniutko w polowie licencji jak do tej pory wszystko obczyscilem na zloto.

Offline KuFeL

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1807 dnia: Listopad 29, 2010, 00:25:30 »

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #1808 dnia: Listopad 29, 2010, 00:29:23 »
Dzisiejszy nabytek, Plymouth Superbird '70:

w HD tu -> http://www.gt5.pun.pl/_fora/gt5/gallery/2_1290986234.jpg

Oczywiście nie wymieniłem oleju co zasygnalizowała mi lampa na desce rozdzielczej, do tego musiałem wyremontować silnik, bo przebieg ma znaczny.
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #1809 dnia: Listopad 29, 2010, 08:18:58 »
Wziąłem się trochę wczoraj za grę i zarobiłem prawie 300tys. kredytów.
Odblokowałem sobie rajdy WRC i mam problem.
Ogólnie średnio mi się ten tryb podoba, na dzieńdobry jest ograniczenie 250KM dla auta, więc nie mogłem sobie kupić autka WRC, szukałem i szukałem i w końcu kupiłem audi TT quatro.
Nie wiem czy to był zły wybór, czy ogólnie rajdy nie są fajnie zrobione, ale po szutrze jeździ się tym bardzo kiepsko.
Teraz mam pytanie - warto kupić inne auto, czy jakoś przeboleć pierwsze wyścigi i kupić potem autko wrc.
Na razie przeszedłem pierwszy wyścig, na 3 OSy 2 zaliczyłem na pierwszej pozycji, a trzeci na ostatniej :/
Co prawda całość zaliczyłem na złoto, ale mam niesmak.
Do auta dokupiłem zawieszenie i zmniejszenie wagi, żadnych ulepszeń do mocy nie kupowałem, żeby zmieścić się w wymaganiach wyscigu. Ktoś już grał to WRC? Jakim autem tam jeździcie?

Offline aZiss

• Super Badass
« Odpowiedź #1810 dnia: Listopad 29, 2010, 08:43:02 »
Trochę mi to zajęło, bo baboli staram się nie wypuszczać:
http://blog.ku-fel.com/2010/11/swiateczna-proba-sil-czyli-gran-turismo-5-vs-microsoft-kinect/

Fajny tekst. Też chciałem zagrać w GT5. Jednak klient przede mną oddawał sie nieskończonym ustawieniom tuningu. Coś tam kupował, ustawiał, odpalał grę na 10 sekund, przejechał 200 metrów i powrót, i od nowa. Nie doczekałem się. Jedynie menusy pooglądałem i paski postępu. Cóż ...

Co do samej gry. Jakieś to japońsko sterylne. Jak panienki w Dead or Alive. Takie pierwsze wrażenie.
(kliknij)

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #1811 dnia: Listopad 29, 2010, 09:10:02 »
Mam pytanie z innej beczki.

Czy wersja kolekcjonersja oraz signature mają kod na dodatkowe samochody? Czy auta z tych kodów w tych dwóch wersjach się różnią?

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #1812 dnia: Listopad 29, 2010, 09:13:47 »
Mam pytanie z innej beczki.

Czy wersja kolekcjonersja oraz signature mają kod na dodatkowe samochody? Czy auta z tych kodów w tych dwóch wersjach się różnią?

Ja mam tą za 259 zł, dodane były: Lambo, R8, M4, + dwa starsze auta (zapomniałem jakie).
I tak, różnią się. Ale nie pamiętam jakimi autami.

Edycja: W sumie został mi ostatni wyścig w 3 kategorii, oj ale się wczoraj [beep] posypało na nurberingu ... W sumie jeżdżę Nissanem GTR po maksymalnym Tuningu + Sliki, "bolid" odchudzony o jakieś 300 kg, do tego ponad 815 KM. Zwija się to jak trzeba ... :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2010, 09:17:42 wysłana przez Pats »

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #1813 dnia: Listopad 29, 2010, 09:23:08 »
A jakie wozy zawiera Signature Edition?

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #1814 dnia: Listopad 29, 2010, 09:28:09 »
Czy z Twoich pytan Katanka mam rozumiec, ze tej gry jeszcze nie posiadasz?Jesli tak to sie dziwie, bo stopniem napalenia na nia przewyzszales wszystkich obecnych w tym watku razem wzietych :P

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #1815 dnia: Listopad 29, 2010, 09:30:01 »
: Audi R10 TDI Stealth Model Honda NSX GT500 Stealth Model Mazda 787B Stealth Model McLaren F1 Stealth Model Mercedes-Benz SLS AMG Stealth Model Nissan GT-R GT500 Stealth Model Gran Turismo 5

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #1816 dnia: Listopad 29, 2010, 09:33:05 »
SPOJLER  ;D

Napisy końcowe po lidze zawodowej? To jakiś żart? "Udało Ci się ukończyć /cośtam/, ale jeszcze przed tobą wiele emocjonujących wyścigów" (czy jakoś tak). Dziwnie to wygląda. I do tego trofik "FINAŁ"

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #1817 dnia: Listopad 29, 2010, 09:33:32 »
Kupiłem zwykłą i teraz musze dokupić limitkę i signature. Zastanawiam się którą najpierw, a od tego zależy właśnie jakie są dodatkowe wozy.

Offline KuFeL

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1818 dnia: Listopad 29, 2010, 09:36:30 »
W sumie jeżdżę Nissanem GTR
będzie off-top

Wczoraj w Wawie widziałem jedną sztuką. Jeśli dobrze widziałem to za kółkiem siedział pan 45+, i bardzo dostojnie, i spokojnie przemierzał ulice. Ale ten pomruk wydostający się spod maski budził respekt... ech... tylko gdzie takim w PL sobie naprawdę pojeździć?

Ktoś wybiera się na Bemowo na barbórkę? Ma być wyścig równoległy, do tego połowa trasy szutrowa. Tylko wszystko może się zmienić, jeśli będzie tak sypać...

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #1819 dnia: Listopad 29, 2010, 09:37:41 »
Tak jak Ci napisałem wyżej, w tej za 650 zł są same .... potwory. W tej za 250 w sumie zwykłe auta, parę razy zdarzyło mi się pojechać M4, Lambo to padaka, a R8 jakoś mnie nie rusza.
Natomiast te "stelth ... ": R10 TDI, NSX GT00, Mazda 787B, ML F1, SLS AMG, GT-R GT500 ... mniam.

::)

« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2010, 09:42:25 wysłana przez Pats »

Offline Max666

• Badass
« Odpowiedź #1820 dnia: Listopad 29, 2010, 09:44:03 »
Kupiłem zwykłą i teraz musze dokupić limitkę i signature. Zastanawiam się którą najpierw, a od tego zależy właśnie jakie są dodatkowe wozy.

Katanka kup Singnature ja mam kolekcjonerska i moge sie podzielic autami a potem Ty zrobisz to samo i obie strony beda zadowolone i kasa w kieszeni. :)

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #1821 dnia: Listopad 29, 2010, 09:45:37 »
Edycja Kolekcjonerska:

# Audi R8 5.2 FSI quattro Chrome Line Edition

# BMW M3 Coupe Chrome Line Edition

# Lamborghini Murcielago LP 640 Chrome Line Edition

# Mercedes-Benz 300 SL Coupe Chrome Line Edition

# Shelby Cobra 427 Chrome Line Edition

Edycja Sygnowana:
# Audi R10 TDI Stealth Model

# Honda NSX GT500 Stealth Model

# Mazda 787B Stealth Model

# McLaren F1 Stealth Model

# Mercedes-Benz SLS AMG Stealth Model

# Nissan GT-R GT500 Stealth Model Gran Turismo 5
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #1822 dnia: Listopad 29, 2010, 09:47:59 »
W sumie jeżdżę Nissanem GTR
będzie off-top

Wczoraj w Wawie widziałem jedną sztuką. Jeśli dobrze widziałem to za kółkiem siedział pan 45+, i bardzo dostojnie, i spokojnie przemierzał ulice. Ale ten pomruk wydostający się spod maski budził respekt... ech... tylko gdzie takim w PL sobie naprawdę pojeździć?

Ktoś wybiera się na Bemowo na barbórkę? Ma być wyścig równoległy, do tego połowa trasy szutrowa. Tylko wszystko może się zmienić, jeśli będzie tak sypać...

Do mnie czasem na serwis przyjeżdża właściciel 4Turbo swoim podrasowanym białym GTR-em. Podejrzewamy że auto po wyjeździe z salonu już nie miało gwarancji bo od razu go podrasował :D Pewnie zaraz pojechało na hamowanie

A wyścigi samochodami z klasy GT500 sam miód
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2010, 09:50:57 wysłana przez biomedic »

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #1823 dnia: Listopad 29, 2010, 09:57:39 »
SPOJLER  ;D
A spodziewałeś się jakiegoś twista? ;) Coś w stylu: "Mechanicy twojego zespołu oszukiwali, w związku z czym zostałeś zdyskwalifikowany!" ;D Man, to tylko ścigałka. :)

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #1824 dnia: Listopad 29, 2010, 10:42:27 »
SPOJLER  ;D
A spodziewałeś się jakiegoś twista? ;) Coś w stylu: "Mechanicy twojego zespołu oszukiwali, w związku z czym zostałeś zdyskwalifikowany!" ;D Man, to tylko ścigałka. :)

A "napisy końcowe" jak sama nazwa wskazuje nie powinny być na końcu? Chyba jeszcze są zawody eksperckie i ekstremalne? Spoko, przejdę A-Spec i pozbywam się crapa. Swoją drogą wsadzenie Veyrona do aut "standard" to największa porażka do tej pory. Jestem cholernie zawiedziony. Może i przyjemność z prowadzenia czy dobra muzyka są. Ale to są pomyłki psujące mi radość z gry.

Offline Berek

• Mieszkaniec tego forum
  • Chaotyczny Zły
« Odpowiedź #1825 dnia: Listopad 29, 2010, 10:56:00 »
Albo że Shelby to tak naprawdę Scott Shelby i to on był....

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #1826 dnia: Listopad 29, 2010, 11:03:02 »
Albo, że fanbojom brakuje zdrowego rozsądku  :D

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #1827 dnia: Listopad 29, 2010, 11:18:46 »
Tak swoją drogą, ciekawe czy te dodatkowe auta będą do kupienia na PSN, kiedy i za ile. Muszę przyznać że te z signature był kupił z chęcią.

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #1828 dnia: Listopad 29, 2010, 11:28:20 »
Dla mnie rozsądnym zagraniem byłoby stopniowe dodawanie aut z puli standard do premium, najchętniej za darmo, ale pewnie marne na to szanse. Za trasy już chętnie zapłacę.

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #1829 dnia: Listopad 29, 2010, 11:30:41 »
Pograłem więcej w Rajd WRC i po raz pierwszy jestem zawiedziony.
Być może to jeszcze kwestia doboru zawieszenia do auta - ale na szutrze kierownicą tak trzepie, że nie da się utrzymać prostego toru jazdy - na pewno to nie ma nic wspólnego z realizmem.
Może jak się przesiądę do auta stricte WRC będzie lepiej.

Ale na pewno nic nie tłumaczy kretyńsko wymyślona mapka na środku ekranu - skutecznie zasłania trasę i z mniejszych ale wkurzających pierdół - odliczanie na start nie jest rytmiczne (mamy 3, 2, 1, ... i cisza, nie jadę, po czym po chwili nagle "start"), i przed kazdym OSem patrzymy na start 2 aut przed nami, zanim pojedziemy...
Do tego wszystkiego trasy WRC, które na razie widziałem, są brzydkie ...
Chyba wrócę do innych trybów, a rajdy będę sobie jeździł w DIRT2.

Offline Max666

• Badass
« Odpowiedź #1830 dnia: Listopad 29, 2010, 11:31:58 »

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #1831 dnia: Listopad 29, 2010, 11:38:41 »
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-gran-turismo-5-tech-analysis?page=1 No to bedziecie mieli o czym dyskutowac. :)

Mnie już nudzą te porównywania, wynajdywanie błędów, i tak dalej.

Na początku chcąc być obiektywnym wyłapywałem jakieś pierdółki typu "długi loading", teraz jednak im więcej gram, tym przyjemniej mi się gra, jeździ. W tym momencie już mam w nosie jakieś psioczenia. Dla mnie osobiście gra roku.

I tyle :)

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #1832 dnia: Listopad 29, 2010, 11:53:27 »
@gurafikku
Dzięki za zdjęcia, będzie nowa tapeta w win7 :)

Offline qperson

• Junior
  • *
« Odpowiedź #1833 dnia: Listopad 29, 2010, 11:56:22 »
A ja mam prośbę do osób grających: jeżeli ktoś trafi w używkach na Mazdę 323F '93 - proszę o zakup - nie powinna być droga ;) - na pewno się jakoś zrewanżuje.

Offline tomkan

• Junior
  • *
« Odpowiedź #1834 dnia: Listopad 29, 2010, 12:09:34 »
Jakim autem tam jeździcie?

Ja jeździłem tylko "Quick Race" (czy jak się to tam nazywa), ale kluczową sprawą było wyłączenie kontroli trakcji. Bez tego nie dało się jechać bokiem.

gurafikku

• Gość
« Odpowiedź #1835 dnia: Listopad 29, 2010, 12:46:27 »
Odnośnie tej recenzji:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,97394,8733098.html

Oto mój komentarz:

Niestety z całą ogromną sympatią jaką darzę Tadka muszę stwierdzić, że nie przyłożył się do recenzji, albo nie zna na tyle Gran Turismo, bo podważa pewne ważne znaki szczególne serii, zaś te które do tej pory były, a w tej części zniknęły, pominął.

Otóż dla mnie seria Gran Turismo to wyścigi i przyjemność z prowadzenia różnorakich pojazdów, ale również tytuł jak to zostało określone "do farmienia". Zakup auta, na które pracowałem kilka dni, żmudnie powtarzając kolejne wyścigi, dawał ogromną radość. Potem zakup elementów do podkręcania osiągów, próbowania różnorakich - również z pism - ustawień i wreszcie wystawienie auta na wyścig, były niezapomnianymi chwilami. Tak więc ogrom, przymus farmienia i miesiące zabawy są znakiem rozpoznawczym serii. Zmuszenie gracza aby jeździł "autami, które nie potrafią podjechać pod górkę" to najfajniejszy pomysł jaki spotkałem w grach wyścigowych. To jest właśnie wyzwanie, gdy wszyscy inni mają takie same auta, bez możliwości tuningu i trzeba się mocno postarać, aby dojechać pierwszym. Zupełnie inne odczucie niż prucie 500 konnym potworem w sezonie Endurance. Metoda "od zera do milionera" doskonale sprawdzała się w tej serii. Czemu piszę w czasie przeszłym? Otóż Gt5 moim skromnym zdaniem zawodzi w tym aspekcie. Brakuje mi tego ogromu. Kariera A-Spec nie wygląda na długą, zwłaszcza, że po niecałych 3 dniach grania pękły 3 pierwsze ligi. Bardzo mnie cieszy dodanie specjalnych wyzwań, oprócz licencji, które są tradycyjnie, jednakże nadal mam wrażenie, że 9 pucharów po 2-3 wyścigi (czasami 1!) po 2-3 okrążenia to cholernie mało, mając na względzie poprzednie tytuły. Mam nadzieję że zawody ekstremalne, będą miały tryby Endurance po 25 okrążeń. Pod tym względem obecnie króluje Forza 3 - jest o wiele większa.

Odnośnie spraw nieporuszonych w recenzji. Brakuje mi ostrej krytyki wyglądu torów i aut. Czemu zostały uwzględnione w ocenie, zaś ocena końcowa jest nadal taka wysoka?

Wygląd GT był zawsze na najwyższym poziomie. Godzinami można było oglądać to co się dzieje na ekranie, zaś w GT5 wykpiono się całkowicie jakimiś importowanymi modelami z poprzednich części. Aut, na które nie da się patrzeć, mając na względzie rozwój grafiki w 2010r i do której przyzwyczaiły nas gry nie tylko na PlayStation 3, jest jedynie 200 w wersji premium. Podobnie z trasami, których mniejsze warianty wyglądają jakby były żywcem przeniesione z PSP czy PS2. Nie twierdzę, że wszystko jest brzydkie, ale są bardzo słabe momenty, które powodują, że patrzeć się odechciewa. Dodatkowo niemiłym zaskoczeniem są auta w wersji standard, które powinny - podkreślam POWINNY - być w wersji premium, takie jak Bugatti Veyron. Po to kupuję grę aby się nimi nacieszyć!!

Ogromnie pozytywnym zaskoczeniem jest muzyka. Czemu o tym nie wspomniałeś? Pomijając możliwość (wreszcie!) słuchania własnych utworów z dysku, dostaliśmy bardzo zróżnicowaną listę utworów no i nie ma wkurzającego jpopu, który chciało się wyłączyć po 3 sekundach. Muzyka jest zupełnie inna niż dawniej i o tym należało napisać.

Osobiście GT5 uważam za tytuł wydany za wcześnie. Niestety, bo GT jest dla mnie serią-symbolem i z bólem serca, bo nie umiem cieszyć się gdy kupuję zepsuty, niedopracowany czy niedokończony produkt, bo po 6ciu latach wymagałem nie tyle perfekcji, co dobrze wydanych pieniędzy. Pośpiech jest widoczny na każdym kliknięciu. Od kariery - do wyglądu. Brak możliwości fotografowania aut standard. Brak możliwości zbliżenia przy fotografowaniu ich na powtórce, bardzo słabo wykonane modele, dość krótka kariera A-Spec i zapchaj dziura w postaci B-Spec itd...

Stąd też twierdzę, że ocena, którą wystawiono należy się jedynie za przyjemność z prowadzenia, reszta została pominięta nie tylko w recenzji ale również w ocenie końcowej.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2010, 12:51:50 wysłana przez gurafikku »

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #1836 dnia: Listopad 29, 2010, 13:35:07 »
Panowie, nie chce mi wierzyć w filmik z neta, może ktoś to potwierdzić/zaprzeczyć?

http://www.youtube.com/watch?v=vu1FtHEC3So

Bo to, plus jeszcze to kartonowe dudnienie wygląda naprawdę ujmująco :D

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #1837 dnia: Listopad 29, 2010, 13:55:28 »
Fake. Tak samo można ustawić auto w GT5 (czyli po stronie w której auta mają wejść w zakręt), po postawieniu auta w F3 na torze jazdy, wygląda to tak samo.

Edycja: A jeśli idzie o "kartony" to jak najbardziej :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2010, 13:59:41 wysłana przez Pats »

Offline Szozi

• Badass
« Odpowiedź #1838 dnia: Listopad 29, 2010, 16:17:11 »
@ SimonX

Muszę cię rozczarować. Jazda WRC po szuterku czy śniegu jest porażką. Auta ślizgają się jak na lodzie (opony oczywiście szuter lub kolce) i nie ma to absolutnie nic wspólnego z rzeczywistością. Strasznie się zawiodłem na tym elemencie, na szczęście są inne trasy do wyboru.
Beznadziejnie umieszczono kamerę onboard w C4 WRC, przez naklejkę na szybie nic nie widać.
Kolejna sprawa to całkowicie zwalony FF w przypadku G25 i trasy szutrowej. Jak pisałeś, po prostu wyrywa kierownicę z rąk i jest to zwykła męczarnia. FF mam w grze na 1 czyli nim... Czekam na patcha, chyba, że to tylko na tym modelu Logi tak się dzieje. Faktycznie mapka na środku to słaby pomysł podobnie jak brak synchro przy odliczaniu:-)

ps. Gra jest boska, szkoda, że nie uniknęli tych paru błędów.

Offline Mexx

• Super Badass
  • Magnificent.
    • Twitter
« Odpowiedź #1839 dnia: Listopad 29, 2010, 17:00:01 »
Tak z ciekawości, na jakich ustawieniach gracie? Ja mam wszystko powyłączane tylko ABS mam na 1.