Autor Wątek: Gears Of War 2  (Przeczytany 266113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rynekk

• Stały bywalec
Gears Of War 2
« dnia: Luty 21, 2008, 22:13:12 »
teaser pokazali, czesc nowych technologii tez, jednak co poza tym chcielibysmy nowego?
według mnie super sprawą byłby co-op dla 4,może nawet 8 graczy i lepsza fabuła. no i wiadomo, nowe bronie i grywalne postacie.

Offline Rip van Winkle

• Mieszkaniec tego forum
  • all work and no play make rip a dull boy
Odp: Gears Of War 2
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2008, 22:26:44 »
Na podstawie teasera goście z TeamXbox spekulują, że w GOW2 pojawią się bloki w trakcie walk na piły oraz finishing moves ;)

Offline rynekk

• Stały bywalec
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2008, 22:30:45 »
kurcze, to by bylo niezle ;)

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 22, 2008, 06:39:12 »
To by było złe - zwłaszcza gdyby gra zmuszała do ich zastosowania. Może jeszcze QTE wprowadzą?
Gregys out.

Offline Filon

• Aktywny forumowicz
    • http://www.360voice.com/tag/Filonek
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 22, 2008, 07:48:51 »
Niee no nie przesadzajacie mechanika rozgrywki mysla ze byla jak najbardziej sluszna i mam nadzieje ze tu nic nie zmienia.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 22, 2008, 08:42:30 »
Nie sadze, zeby nowe bronie byly az tak potrzebne. Oczywiscie przydaloby sie pare urozmaicen typu rpg (chyba nie bylo w pierwszej czesci - juz nie pamietam), ale przeciez pierwsza czesc przechodzilo sie z jedynym slusznym gunem.
Wydaje mi sie, ze wielkiej rewolucji od pierwszego gow'a nie bedzie, gdyz to nie jest specjalnie potrzebne. Ta gra chyba sie jeszcze nie zestarzala, nie widze wielu gier, ktore by lepiej wygladaly (zadnej?), natomiast sama rozgrywka jest caly czas zajebiscie miodna. Co tu zmieniac? Najwyzej jakies detale. Cala para powinna pojsc w dobre story.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline mandella

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 22, 2008, 09:13:25 »
Ja chcę 2 rzeczy: bardziej rozbudowanej fabuly i 2x  dluzszej zabawy w single player :)

Offline Czaju

• Super Badass
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 22, 2008, 09:41:10 »
A ja poproszę taki system online (gł. chodzi mi o lobby i wyszukiwanie meczów) jak w CoD4 + większe mapy i więcej graczy w multi.
PSN ID: czajuprime

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 22, 2008, 10:09:20 »
Nie sadze, zeby nowe bronie byly az tak potrzebne. Oczywiscie przydaloby sie pare urozmaicen typu rpg (chyba nie bylo w pierwszej czesci - juz nie pamietam), ale przeciez pierwsza czesc przechodzilo sie z jedynym slusznym gunem.
Wydaje mi sie, ze wielkiej rewolucji od pierwszego gow'a nie bedzie, gdyz to nie jest specjalnie potrzebne. Ta gra chyba sie jeszcze nie zestarzala, nie widze wielu gier, ktore by lepiej wygladaly (zadnej?), natomiast sama rozgrywka jest caly czas zajebiscie miodna. Co tu zmieniac? Najwyzej jakies detale. Cala para powinna pojsc w dobre story.

pozdr

Tu się nie zgodzę. Dobry scenariusz powinien iść w parze z innowacją. "Dobre story" to można w mission-packach sprzedawać, od sequela oczekuję rozwinięcia (nie rewolucji) motywów z pierwszej części. Lekko "pimpnięta" walka wręcz byłaby IMHO świetną sprawą, dodającą grze nieco filmowego charakteru. Oczywiście nie chcę robić z Gearsów mordobicia, ale takie smaczki jak pojedynki na piły, wykończenia itp. przyjąłbym bardzo ciepło. O, i ataki "z byka" z użyciem roadie run! :D

A poza tym: spodziewam się solidnego rozpierniczu otoczenia,  kilku dodatkowych usprawnień w mechanice i epickiego single-playera z odpowiedziami na pytania z "jedynki" i kilkoma nowymi zagadkami (na grande finale trylogii). Pytanie numer 1: co wypędziło Locust spod ziemi? Zakończenie GeoW sugeruje, że "krety" nie mają wyjścia i muszą walczyć. No i koniecznie większy, lepszy i w ogóle jeszcze bardziej wypasiony multiplayer.

Offline Jacek

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 22, 2008, 14:28:49 »

A poza tym: spodziewam się solidnego rozpierniczu otoczenia,  kilku dodatkowych usprawnień w mechanice i epickiego single-playera z odpowiedziami na pytania z "jedynki" i kilkoma nowymi zagadkami (na grande finale trylogii). Pytanie numer 1: co wypędziło Locust spod ziemi? Zakończenie GeoW sugeruje, że "krety" nie mają wyjścia i muszą walczyć. No i koniecznie większy, lepszy i w ogóle jeszcze bardziej wypasiony multiplayer.
[/quote]

grande finale to juz raczej na   X720 zobaczymy

Ja bym chcial wiekszego urozmaicenia rozgrywki,wiecej  bossow i oczywiscie dluzszego i ciekawszego(story) singla,a pile to imho moga wyrzucic-mnie to nie bawilo i w sumie w singlu uzylem jej moze z 2 razy,multi zreszta tez moga wyrzucic:)-taka rywalizacja mnie nie rusza

Offline rynekk

• Stały bywalec
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 22, 2008, 14:56:42 »
co do multi: wiecej graczy- byłoby super, byle bez lagów  ;)

Offline syriusz.b

• Nowy Forumowicz
  • *
    • http://
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 24, 2008, 11:49:41 »
To by było złe - zwłaszcza gdyby gra zmuszała do ich zastosowania. Może jeszcze QTE wprowadzą?

czy ja wiem czy złe? Jeśli QTE i finishe byłyby takie jak w Turoku to ja jestem za...

Offline catalyst

• Stały bywalec
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 26, 2008, 14:28:28 »
A ja poproszę taki system online (gł. chodzi mi o lobby i wyszukiwanie meczów) jak w CoD4 + większe mapy i więcej graczy w multi.
yhy - byle by sie dało dołączać do dowolnej gry jak w GoW nie zaś do co 132ej :)

Offline catalyst

• Stały bywalec
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 26, 2008, 14:39:51 »
a pile to imho moga wyrzucic-mnie to nie bawilo i w sumie w singlu uzylem jej moze z 2 razy,multi zreszta tez moga wyrzucic:)-taka rywalizacja mnie nie rusza
Na stos z nim :) Jakto tak bez piły??

Ja się zgadzam z ruchampiłką (:))) w 100% dla mnie gearsy są grą niemalże idealną. Po chwili zastanowienia: idealną. Przeszedłem z 4 razy w single i nie wiem ile razy ze znajomymi w coopie.
Ja jeno poproszę o więcej brutalności, mroku i rozwinięcie fabuły - oprawa audiowizualna jest ok - można by zrobić jakąś rzeźnię z użyciem 2324 locustów na ekranie :). Dla mnie GoW nie ma słabych punktów jest boski pod każdym względem (nawet w multi pograłem bo chiałem zrobić achieva massacre - na razie sie nie udało;))
Poproszę też by nie spierdzielili miodu jaki płynął z 1szej części. To tyle
Aha - i jeszcze zeby przejscie singla zajmowało 20H :)

CAT
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2008, 14:42:03 wysłana przez catalyst »

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 26, 2008, 15:54:41 »
czy ja wiem czy złe? Jeśli QTE i finishe byłyby takie jak w Turoku to ja jestem za...

Takie jak w  demie Turoka? Tzn. ze zamiast strzelac do kogokolwiek lepiej jest przycisnac klawisz po ktorym wrog pada, automatycznie i bez stresu zdychajac w trakcie jednej z kilku takich samych zaskryptowanych animacji, zatrzymujac jednoczesnie czas w swiecie gry i czyniac nas niezniszczalnymi, dajac czas naszemu bohaterowi do "wyleczenia sie"?

To ja jednak chyba podziekuje. ;)

Szybkie ciecie pila to jest to.  8)

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 26, 2008, 16:11:48 »
Jak słyszę Turok to nie podejmuję dyskusji. To krapiszcze nie powinno być wymieniane w jednym wątku z normalnymi grami ;)
Gregys out.

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 26, 2008, 16:36:55 »
Jak Ci Turok tak nie podpasowal to wole nie wiedziec jaki zestaw epitetow masz przygotowany dla Conflict: Denied Ops.  :)

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 26, 2008, 20:32:32 »
Całkiem podobny - nie wysilam się specjalnie dla słabiaków ;)
Gregys out.

Offline syriusz.b

• Nowy Forumowicz
  • *
    • http://
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 26, 2008, 22:36:51 »

Takie jak w  demie Turoka? Tzn. ze zamiast strzelac do kogokolwiek lepiej jest przycisnac klawisz po ktorym wrog pada, automatycznie i bez stresu zdychajac w trakcie jednej z kilku takich samych zaskryptowanych animacji, zatrzymujac jednoczesnie czas w swiecie gry i czyniac nas niezniszczalnymi, dajac czas naszemu bohaterowi do "wyleczenia sie"?

To ja jednak chyba podziekuje. ;)

Szybkie ciecie pila to jest to.  8)

bardziej miałem na myśli to, że finishe w Turoku ładnie wyglądają, ten cały efekt z przejściem do TPP i w ogóle (pomijam fakt, że potem można stracić orientację w terenie, bo nie o to chodziło :p), a co do QTE to o takie coś, że tam nie występuje to nagminnie - ot od czasu, do czasu trzeba nawalać w B, żeby otworzyć drzwi - jak nie ma tego często i nie muszę dusić w pada przez 2 minuty to mi takie coś odpowiada...

Offline rynekk

• Stały bywalec
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 08, 2008, 16:14:15 »
Tu (pod koniec filmiku) widać fragment ucieczki na Reaverze:
http://gearsofwar2.pl/news.php?readmore=100

Według mnie wygląda to tak zajebiście, że poczułem potrzebę zamieszczenia tego na forum.  :)

Offline PB

• Aktywny forumowicz
  • nic nie jest tym, czym się wydaje....

Offline Adam

• Junior
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 12, 2008, 20:23:34 »
Ale zazdroszczę gościowi, że już mam gra.. To kopia dla recenzentów tak?
DO 7 listopada jeszcze tyle czasu, ale zamówienie mam złożone, tylko pozostaje mieć nadzieje że Ultima wyobi się z wysyłką i w piątek sobie pogram już.

Offline PB

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 12, 2008, 20:36:11 »
Nie czytalem dokladnie wszystkich wpisow i nie wiem czy to kopia dla recenzentow ale musze przyznac, ze ten facet zagotowal ludzi na forum  ;D ten obrazek, gdzie trzyma plyte na tle pierwszego wpisu do tematu jest niezlym zartem.

Myslalem, myslalem i wymyslilem, ze zastosuje taktyke z poprzedniej premiery. Po pracy do MM i mam nadzieje, ze 200 pln wystarczy by gre wsadzic do koszyka.....ostatnio 259 :(

Wydaje mi sie, ze z wielu powodow trzeba byc cierpliwym nawet pomimo, ze u niektorych juz za chwileczke juz za momencik iso w czytniku bedzie sie krecic  ;)

Offline Adam

• Junior
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 12, 2008, 20:59:46 »
Myslalem, myslalem i wymyslilem, ze zastosuje taktyke z poprzedniej premiery. Po pracy do MM i mam nadzieje, ze 200 pln wystarczy by gre wsadzic do koszyka.....ostatnio 259
Spoko, cena sugerowana to 200 zł (na Fun Day to ogłaszali, było o tym całkiem głośno), więc poza nią raczej nie wyjdą.
Poczytałem trochę po łebkach forum neogaf, można znaleźć kilka obrazków z gry, ludzie ostro się podniecili tam ;]

Offline rynekk

• Stały bywalec
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 15, 2008, 01:43:43 »
Tu można popodziwiać nowe lobby i Avalanche:
http://www.youtube.com/watch?v=XdSVZXlk3aA

Offline PB

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 15, 2008, 20:05:57 »
Czy zwrociles uwage ile autor rozgrywki dostaje zaproszen do chata podczas sesji w GoW2  ;D

Wszyscy sa zapewne ciekawi skad wytrzasnal swoje iso :)
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2008, 20:08:36 wysłana przez PB »

Offline rynekk

• Stały bywalec
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 15, 2008, 21:28:03 »
Zwróciłem. Chyba nie ma się co dziwić. ;) Kurcze, naprawdę szczęściarz z niego. Sam mam cichą nadzieję, że kilka sklepów się złamie i zacznie wysyłać gry wcześniej. ;)

Offline abc

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 15, 2008, 22:19:45 »
Mnie zastanawia zainteresowanie tą grą. Nie potrafię tego pojąć. Każdy z Was ma już tę grę, tyle że bez cyferki po tytule. Nie widzę różnic względem jedynki. Fenomen GTA IV rozumiałem, ale tego mission packa nie :).

Offline dominikson

• Junior
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 15, 2008, 22:33:59 »
Chyba właśnie dlatego ze to taki mission pack do jednej z najlepszych gier. Nie ma żadnych obaw o jakość,to jak przesiąść się do nowszej generacji swojego ukochanego modelu auta.

Offline afwi

• Ultimate Badass
  • Evul One
    • Vivid Games
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 15, 2008, 23:20:02 »
graficznie jest fajny upgrade ale jakos mnie to az tak bardzo nie rajcuje - no ok, rajcuje :P. co mnie rajcuje to kontynuacja fabuly. lud twierdzi ze fabula w jedynce byla slaba - mi sie podobala i od momentu kiedy zobaczylem filmik konczacy fabule jedynki z niecierpliwoscia wyczekiwalem info o 2.

gta IV to tez jakby mission pack do gta III z lepsza grafika i nowa fabula ;) wiec jezeli ten fenomen pojmujesz to i fenomen gow'a 2 powinienes.

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 15, 2008, 23:30:56 »
http://www.gamespot.com/news/6199439.html?tag=latestheadlines;title;1

W liczbach GameStopu tylko Halo 2 przebija GOW 2 w ilosci preorderow.

KROL POWRACA! :)

Offline Czaju

• Super Badass
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 16, 2008, 08:00:36 »
Mnie zastanawia zainteresowanie tą grą. Nie potrafię tego pojąć. Każdy z Was ma już tę grę, tyle że bez cyferki po tytule. Nie widzę różnic względem jedynki. Fenomen GTA IV rozumiałem, ale tego mission packa nie :).

Nowe postacie, nowe rodzaje broni, nowa fabuła (ale kto by zwracał na nią uwagę), nowe miejscówki, nowe patenty, nowe tryby multi, nowe mapy. Kolejne 2 lata grania w GoW przede mną. :)

Offline Remigiusz Nowakowski

• Aktywny forumowicz
    • http://www.rnacid.pl/
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 16, 2008, 13:35:30 »
--
Pozdrawiam!
Remigiusz "RNAcid" Nowakowski

Offline Czaju

• Super Badass
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 16, 2008, 14:11:13 »

Offline afwi

• Ultimate Badass
  • Evul One
    • Vivid Games
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 16, 2008, 15:15:14 »
Nienawidze Cie! :P

Offline rees

• Stały bywalec
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 16, 2008, 15:40:54 »
ooo jezuuu. No to chociaz opisz na szybko wrazenia!

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 16, 2008, 15:46:08 »
Ladies and gentlemen!

http://discordia.pl/~rnacid/gow2_dvd.jpg

Jak to spiewala Kelis w swoim pierwszym singlowym nagraniu 'I hate... you so much right now!' :> Dopisuje sie do prosby rees'a, opisz co i jak :D

Offline Yeb

• Ultimate Badass
  • aka Yebaka
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 16, 2008, 15:47:56 »
Gratuluje :)

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 16, 2008, 17:19:31 »
Jak to mozliwe? :)
Czy Polygamia cieszy sie juz tak szerokim powazaniem, ze Cliffy podeslal Wam plytke?  8)

Offline rees

• Stały bywalec
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 17, 2008, 12:50:47 »

w koncu zart, tak? Drobny, niewinny dowcip? ech...
Ale warto wspomniec ze przyszly piatek to premiera Far Cry 2 :) Takze grania bedzie sporo