Autor Wątek: gamescom 2013 - Cologne is ready for the next generation  (Przeczytany 74423 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
Odp: gamescom 2013 - Cologne is ready for the next generation
« Odpowiedź #640 dnia: Sierpień 27, 2013, 01:45:39 »
20 fps to nowe 30, a 720p to nowe 1080p ;)

budda

• Gość
« Odpowiedź #641 dnia: Sierpień 27, 2013, 02:11:49 »
W sumie to może i rzeczywiście być ostatnia generacja. Prawdziwi gracze TM się wku... (zwłaszcza, że teraz będą są trolowani przez taboreciarzy grafą/fpsem jeszcze zanim kąsole wyszły) i apgrejdują status społeczny do Master Race, a zostaną tylko fanatycy CoDów i Just Dance. Im taka grafa i tak styka albo "nie widzą różnicy" (dobre było to "to na 360 czy one jest?) to po co nowe konsole projektować jak się popchnie co jest i gitara, bonusowo jeszcze więcej zarobią. Ważne by abo wpadało co miesiąc od tłuszczy, a prawdziwi gracze "i tak kupią" jak to rozgarnięty PR-owiec rzekł był. Kogo zresztą obchodzą, to jakiś margines. Liczą się jołmeny i inne karki, bo im łatwiej kit wcisnąć. W sumie ciekawe, że jakoś zero halo z powodu abo u Sony słychać. A wszakże tym samym zabili ostatni argument "kąsole rządzą, bo są tańsze". Ile to chłopcy w niewierze wychodzi? 200 annalnie? X7-8 lat 1500? +1800 konsolka? Zapytajcie się kolegi Simplexa jakiego gównianego taboreta za 3300 można zmontować, bo ja przecież cep jestem.
 :-*

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #642 dnia: Sierpień 27, 2013, 02:20:27 »
Na taborecie nie zagrasz w Niezbadany 4: Pośród Nierządnic, Krapos: Upadek, Zabiciostrefa: Cienioupadek i setki innej japońszczyzny, która wszystkich.

budda

• Gość
« Odpowiedź #643 dnia: Sierpień 27, 2013, 02:25:55 »
Hmm... Tą pierwszą czyli czwartą to bym przygarnął.

Offline Kacper Potocki

• Mieszkaniec tego forum
  • Jesus is My King
    • Mój blog - teksty, muzyka, filmiki ...
« Odpowiedź #644 dnia: Sierpień 27, 2013, 10:09:39 »
Ano własnie :) Kąsola, to kąsola, pecet nikogo ...

password

• Gość
« Odpowiedź #645 dnia: Sierpień 27, 2013, 10:18:37 »
No, ale przecie Piec też ma swoje exy :)

Offline mataman

• I Am Robot
gamescom 2013 - Cologne is ready for the next generation
« Odpowiedź #646 dnia: Sierpień 27, 2013, 10:20:09 »
Pecet nie ma serii w które gram najwięcej. Nie ma pucharków, acziwów (te na steamie nikogo). Nie ma listy znajomych z którymi można szybko i bez problemu ustawić się na małą partyjkę.

BluePL

• Gość
« Odpowiedź #647 dnia: Sierpień 27, 2013, 10:25:38 »
Nie ma listy znajomych z którymi można szybko i bez problemu ustawić się na małą partyjkę.
Panie, nigdzie tak szybko nie znalazłem sensownej ekipy jak na steamie... od zera w 2 tygodnie miałem naprawdę fajnych ogarniętych ludzi do grania w l4d i to nie 4, a ze 20 ;).

Offline h4n5

• Super Badass
« Odpowiedź #648 dnia: Sierpień 27, 2013, 10:27:26 »
Pecet nie ma serii w które gram najwięcej. Nie ma pucharków, acziwów (te na steamie nikogo). Nie ma listy znajomych z którymi można szybko i bez problemu ustawić się na małą partyjkę.
Radzę szybko się douczyć ;) ale i tak szykuj się na pojechanie za ten tekst ;)

password

• Gość
« Odpowiedź #649 dnia: Sierpień 27, 2013, 10:27:30 »
1.Pecet nie ma serii w które gram najwięcej. 2.Nie ma pucharków, acziwów (te na steamie nikogo). 3.Nie ma listy znajomych z którymi można szybko i bez problemu ustawić się na małą partyjkę.

1. Diablo, C&C, borderlands, L4D, i reszta multiplatform.
2. Acziwy.trofiki nikogo prócz fanów Xbonera z megaEpenisami.
3. Święta racja. Choć podejrzewam, że mając dobrą ekipę na steamie można ciułać tak samo jak na konsolach.

Offline h4n5

• Super Badass
« Odpowiedź #650 dnia: Sierpień 27, 2013, 10:41:36 »
3. Święta racja. Choć podejrzewam, że mając dobrą ekipę na steamie można ciułać tak samo jak na konsolach.
Przecież to jest totalnie kwestia zależna od sytuacji, to tak jakbym ja mając w chuj znajomych na liście na XBL pisał że PSN jest chujowe bo "Nie ma listy znajomych z którymi można szybko i bez problemu ustawić się na małą partyjkę". Dzizzz pany opanujcie się, steam i nie tylko steam umożliwia tworzenie grup, dodawanie znajomych, rozmowy pisane, gadane, ba steam ma coś na wzór twittera nawet. Proszę nie zwalać na system, tego że się na nim znajomych nie ma, należy wam się za pisanie takich głupot porządny bitchslap :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2013, 10:44:01 wysłana przez h4n5 »

BluePL

• Gość
« Odpowiedź #651 dnia: Sierpień 27, 2013, 10:43:45 »
Na Steamie można też banalnie tworzyć grupy zainteresowań, a z tego prosto wyłapać ludzi do ekip, na XBL czy PSN tego nie ma. Wybaczcie ale nadal konsole są mocno w tyle w stosunku do steama jak idzie o granie sieciowe :P.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #652 dnia: Sierpień 27, 2013, 11:01:58 »
1.Pecet nie ma serii w które gram najwięcej. 2.Nie ma pucharków, acziwów (te na steamie nikogo). 3.Nie ma listy znajomych z którymi można szybko i bez problemu ustawić się na małą partyjkę.
2. Acziwy.trofiki nikogo prócz fanów Xbonera z megaEpenisami.

Fanów playstation za to w ogóle nie obchodzą te pucharki.

pzdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #653 dnia: Sierpień 27, 2013, 11:03:12 »
Dzizzz pany opanujcie się, steam i nie tylko steam umożliwia tworzenie grup, dodawanie znajomych, rozmowy pisane, gadane, ba steam ma coś na wzór twittera nawet. Proszę nie zwalać na system, tego że się na nim znajomych nie ma, należy wam się za pisanie takich głupot porządny bitchslap :)

Przecież to oczywiste dla każdego kto nie spadł przed chwilą z drzewa. W związku z czym takie oczywistości generujesz, bo wybacz ale nie rozumiem.

Offline h4n5

• Super Badass
« Odpowiedź #654 dnia: Sierpień 27, 2013, 11:05:42 »
Dzizzz pany opanujcie się, steam i nie tylko steam umożliwia tworzenie grup, dodawanie znajomych, rozmowy pisane, gadane, ba steam ma coś na wzór twittera nawet. Proszę nie zwalać na system, tego że się na nim znajomych nie ma, należy wam się za pisanie takich głupot porządny bitchslap :)

Przecież to oczywiste dla każdego kto nie spadł przed chwilą z drzewa. W związku z czym takie oczywistości generujesz, bo wybacz ale nie rozumiem.
Bo jak widać powyżej, nie dla wszystkich są to oczywistości.

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #655 dnia: Sierpień 27, 2013, 11:09:29 »
Nadal nie ma na taborecie Gran Turismo i Forzy.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #656 dnia: Sierpień 27, 2013, 11:10:24 »
Bo jak widać powyżej, nie dla wszystkich są to oczywistości.

OK, teraz już widzę. Byłem o kliknięcie za daleko :) .

Offline h4n5

• Super Badass
« Odpowiedź #657 dnia: Sierpień 27, 2013, 11:10:38 »
Starzy WoWiarze brzydzą się wyścigami :)

Edit: a na poważnie po gamescomie klaruje mi się plan na następną generację: PC jako główna platforma do grania (multiplatformy i exy piecowe), PS4 jako druga platforma do grania gdzieś za rok (do exów PS4kowych i ewentualnie okazjonalnych multi w zależności od ceny, jakość lub obsługi pada), XO jako trzecia platforma ale to nie prędko.... i o ile za te 3-4 lata będzie po co kupować.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2013, 11:17:21 wysłana przez h4n5 »

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #658 dnia: Sierpień 27, 2013, 11:31:18 »
Starzy WoWiarze brzydzą się wyścigami :)

Edit: a na poważnie po gamescomie klaruje mi się plan na następną generację: PC jako główna platforma do grania (multiplatformy i exy piecowe), PS4 jako druga platforma do grania gdzieś za rok (do exów PS4kowych i ewentualnie okazjonalnych multi w zależności od ceny, jakość lub obsługi pada), XO jako trzecia platforma ale to nie prędko.... i o ile za te 3-4 lata będzie po co kupować.

No niezły plan, czyli albo jesteś bardzo bogatym jegomościem, albo masz dużo czasu. Moim zdaniem, będąc starszym, żyjąc niezależnie i mając zobowiązania finansowe dochodzę do wniosku, że jedna platforma do gier to i tak dużo. Zastanawiam się 2 razy, zanim kupię coś nowego na PC, nawet gdy kosztuje 90 zł. Nie wyobrażam sobie więc kupowania gier na ps4 za 200-250zł. Większość z nas i tak czeka, aż dany tytuł stanieje (poza kilkoma wyjątkami). To jest największy minus konsol imo-ceny gier. Zaraz ktoś powie, że można po przejściu odsprzedać. Można, ale cholernie trudno coś sprzedać za tyle ile to warte. Allegro łyka dużo, ale myślę, że to głownie mainstream łyka, a ja w fifę, coda i kinekty nie gram.

Offline h4n5

• Super Badass
« Odpowiedź #659 dnia: Sierpień 27, 2013, 11:39:30 »
No niezły plan, czyli albo jesteś bardzo bogatym jegomościem, albo masz dużo czasu.
Nie jestem, czasu mam sporo :) PlayStation ma dla mnie za dużo dobrych exów żeby nie mieć tej konsoli :) co do cen, dla mnie akceptowalna cena za dobrą nowość to tak ~150zł i PC spełnia ten warunek z zapasem, PS3/PS4, X360/XO nie, tam nie przewiduje również kupowania gier na premierze (wiadomo są wyjątki od reguły typu BF4/BF5). Cóż taki los gracza, nie ma co się oszukiwać tylko zaciskać pas i jechać z koksem ;)

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #660 dnia: Sierpień 27, 2013, 11:43:53 »
Moim zdaniem, będąc starszym, żyjąc niezależnie i mając zobowiązania finansowe dochodzę do wniosku, że jedna platforma do gier to i tak dużo.

Plus pierdyliard. Tyle że u mnie bardziej chodzi o czas na granie niż o ceny. Nie żebym był burżujem który kupił ziemię i będzie stawiał swój zamek warowny, po prostu gry kupuję rzadko i korzystam z Plusa. Do tego jak mnie jakaś gra wessa w multi, to potrafię przez długo czas grać tylko w nią. Dlatego raz na jakiś czas mogę sobie pozwolić na zakup pod wpływem impulsu, przejście i sprzedaż.

A co do innych platform: przed premierą Diablo 3 kupiłem laptopa. Nie żeby tylko do tej gry, i tak potrzebowałem do domu. Ale myślałem że przyda się do grania. Okazuje się że gram na nim niezmiernie rzadko, zawsze jest coś do ogrania na konsoli. Podobnie iPad - poza okazjonalnym graniem w podróży i wessaniem przez Clash of Heroes, prawie na nim nie gram. Brak czasu właśnie, dlatego skupiam się na graniu na PS3.

Offline h4n5

• Super Badass
« Odpowiedź #661 dnia: Sierpień 27, 2013, 11:51:51 »
Brak czasu właśnie, dlatego skupiam się na graniu na PS3.
To nic innego niż ja planuje, główna platforma na której ogrywa się wszystko i jakieś tam inne do ogrania exów i okazjonalnych małych posiadówek raz na pół roku ;) Miałem w tej generacji PC, X360 i PS3 i powiem tyle; żebym nie wiem jak się starał za cholerę nie potrafiłem znaleźć tyle czasu żeby w danym okresie czasu móc równo posiedzieć na każdej z nich, zawsze któraś się kurzyła.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2013, 11:56:39 wysłana przez h4n5 »

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #662 dnia: Sierpień 27, 2013, 11:55:07 »
(...) w danym okresie czasu

Hände hoch, Hans!

Offline h4n5

• Super Badass
« Odpowiedź #663 dnia: Sierpień 27, 2013, 11:56:16 »
(...) w danym okresie czasu

Hände hoch, Hans!
Heh, sorry, już się poprawiam :)

Offline R4V37

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #664 dnia: Wrzesień 01, 2013, 23:12:31 »
Za forumogadką podaje dalej. Relacja Shoguna z gamescomu. 43 minuty ale koles ciekawie gada i widac ze jest niezle zajarany gierkami.
http://youtu.be/3axMsNvDOQs