Autor Wątek: GamesCom 2011  (Przeczytany 37023 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
Odp: GamesCom 2011
« Odpowiedź #240 dnia: Sierpień 18, 2011, 13:02:07 »
a najnowszy Battlefield to przynajmniej dla mnie gra na wskroś pecetowa..
e tam, BFBC2 lepiej śmigał na konsolach. Przy BF3 wersja konsolowa będzie trochę okrojona z grafiki, ale to właśnie na konsolach sprzeda się jej najwięcej.

Co do lineup'u PSV, to ja nie znam takich gier jal:
Alien Spidey, Escape Plan, Treasurez of Montezuma, StarDrone, Urban Trials, Dust 514, Street Fighter vs Tekken, czy nawet Rreality Fighters.

To, że do tego dostajemy Bioshocka, Call od Duty, Uncharted, czy Rayman'a, czy Fifę, jest dla mnie tylko plusem.

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #241 dnia: Sierpień 18, 2011, 16:05:25 »
a najnowszy Battlefield to przynajmniej dla mnie gra na wskroś pecetowa..
e tam, BFBC2 lepiej śmigał na konsolach.

Wierutna bzdura.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #242 dnia: Sierpień 18, 2011, 17:31:36 »
Wrocmy moze blizej tematu.Jaka gra z zaprezentowanych na tegorocznym Gamescomie zrobila na Was najbardziej pozytywne wrazenie? Poki co u mnie zdecydowanie ex equo z Uncharted 3 prowadzi ta gra:

http://www.gamersyde.com/stream_rayman_origins_gc_4_players_gameplay_2-22959_en.html

Coop na czterech graczy? O taaak!  :)

Intro mnie wprost zabilo! CZADZIOR!! ;D

http://www.gamersyde.com/stream_rayman_origins_intro_sequence-22917_en.html

NeverDead  rowniez bardzo zaskoczylo mnie in plus. Gra wyglada o wiele lepiej niz sie spodziewalem, jakos tak przyjemnie wysokobudzetowo, co uwielbiam:

http://www.gamersyde.com/stream_neverdead_gc_showfloor_gameplay-22951_en.html

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #243 dnia: Sierpień 18, 2011, 17:42:38 »
Jaka gra z zaprezentowanych na tegorocznym Gamescomie zrobila na Was najbardziej pozytywne wrazenie?

Escape Plan na PS Vitę (szkoda, że to będzie Ex na tą konsolkę, bo gierka znakomicie nadałaby się jako tytuł do wydania cyfrowo na XBLA i PSN, być może nawet i na Steam'a). Ale cóż, nie można mieć wszystkiego :)

Za to bardzo nie spodobała mi się gra: Star Wars: The Old Republic. Wzięli by się lepiej za Kotor'a 3, a nie za MMO, które nawet w przedbiegach nie ma startu do World of Warcraft. I mówię to jako fan Star Wars.

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #244 dnia: Sierpień 18, 2011, 18:19:15 »

Offline martin1841

• Badass
« Odpowiedź #245 dnia: Sierpień 18, 2011, 18:38:39 »
Hostessy 8)

http://gameplay.pl/news.asp?ID=61442

Niewdzięczna robota.
Jednak żadna praca nie hańbi, chleb zawsze smakuje tak samo.

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #246 dnia: Sierpień 19, 2011, 10:59:19 »
Dlaczego niewdzięczna? Nie potrzeba wiedzy, inteligencji, wykształcenia. Wystarczą cechy na które człowiek nie ma żadnego wpływu tylko dostaje je w momencie urodzin i tyle samozaparcia by nie wpierdalać ponad normy. I umieć stać na nogach 8h, ale to praktycznie każda robota nie wymagająca wykształcenia lub umiejętności tego wymaga.

Nie ma innej roboty dającej podobne pieniądze przy tak zerowym wkładzie człowieka w jego rozwój i wartość na rynku.

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #247 dnia: Sierpień 19, 2011, 11:26:48 »
Dlaczego niewdzięczna? Nie potrzeba wiedzy, inteligencji, wykształcenia.
Sam doskonale odpowiedziałeś na zadane pytanie, przecież trzeba być jedynie przedmiotem, ot banda napalonych ćwoków popatrzy na cycki z logiem gry i pstryknie fotkę, ale sądzę, iż właśnie wiedza, inteligencja i wykształcenie jest w tej dziedzinie cholernie potrzebna, inaczej staniesz się zwykłym mięsem.

Argument o zerowym wkładzie jest śmieszny, przecież jak ktoś urodził się ze zdolnościami matematycznymi to jest niczym wobec bandy przeciętniaków, którzy włożyli masę godzin w opanowanie czegoś, co on miał już w małym palcu. Brzydcy, przeciętni ludzie rządzą ::)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2011, 11:33:44 wysłana przez Rolek »

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #248 dnia: Sierpień 19, 2011, 11:34:22 »
I tak i nie. :)
Mam kilka...kolezanek, ktore na wszelkiego rodzaju otwarciach "parasola w dupie" (apartamentowce itp) na bankietach robia jako hostessy. Czesc z nich to faktycznie pustaki reagujace na flesze i drogie garniaki, ale spora czesc z nich to naprawde fajne dziewczyny, z ktorymi mozna pogadac, pozartowac i wodki sie napic. :)
Jak w kazdej robocie znajda sie i takie i takie jednostki. :)

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
« Odpowiedź #249 dnia: Sierpień 19, 2011, 11:35:42 »
imho porównanie do matematyki, tak jak zresztą do jakiejkolwiek dziedziny nauki jest kompletnie nietrafione, nikt nie rodzi się z wiedzą. Nawet jak ktoś ma zdolności do nauki matematyki to przecież jak sama nazwa wskazuje, musi się jej uczyć, czyli popracować nad swoim rozwojem.

Za to z takim lub innym wyglądem rodzi się każdy, a wygląd jest głównym kryterium w tej branży.

Znam ładne i mądre dziewczyny które zdecydowały się nie iść na łatwiznę i zarabiać tam, gdzie wymagana jest wiedza i zainwestowanie w swój rozwój intelektualny.

Znam też ładne i mądre dziewczyny które postanowiły pójść na łatwiznę i zarabiać na wyglądzie, odpuszczając samorozwój.

Nie wydaje mi się dziwnym, że te pierwsze bardziej zasłużyły na szacunek - bo nie wybrały łatwiejszej drogi, która jednak łączy się z byciem "kawałkiem mięsa".
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2011, 11:40:45 wysłana przez Alexej »

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #250 dnia: Sierpień 19, 2011, 12:18:28 »
nikt nie rodzi się z wiedzą.
Nikt nie rodzi się również idealnie wyglądający, zadbany, wysportowany itp. itd. Nikt nie rodzi się genialnym matematykiem, ot każdy posiada pewne predyspozycje, które może wykorzystać w określonych dziedzinach, więc to, iż ktoś jest ładny i potrafi na tym zarobić pieniądze nie jest niczym uwłaczającym, nie oznacza to również, iż można go traktować jak mięso. Nie wiem co bardziej uwłacza inteligencji, bycie hostessą czy bycie śliniącym się prawiczkiem pstrykającym fotki hostessom na targach gier komputerowych? 

Znam ładne i mądre dziewczyny które zdecydowały się nie iść na łatwiznę i zarabiać tam, gdzie wymagana jest wiedza i zainwestowanie w swój rozwój intelektualny.
Znam też ładne i mądre dziewczyny które postanowiły pójść na łatwiznę i zarabiać na wyglądzie, odpuszczając samorozwój.
Ja znam taką, która miała stypendia za naukę, bezproblemowo dostała się na politechnikę, posiadała zainteresowania, ogromną wiedzę i dorabiała jako hostessa.
Rozumiem, iż po zdjęciach byłeś w stanie określić czy dana osoba odpuściła samorozwój?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2011, 12:21:55 wysłana przez Rolek »

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
« Odpowiedź #251 dnia: Sierpień 19, 2011, 12:28:54 »
Skoro chcesz sobie nadinterpretowywać moje posty do swoich teorii to ja nie mam zamiaru z Tobą dyskutować bo to najbardziej z tych wszystkich opcji urąga inteligencji.

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #252 dnia: Sierpień 19, 2011, 12:44:37 »
Skoro chcesz sobie nadinterpretowywać moje posty do swoich teorii to ja nie mam zamiaru z Tobą dyskutować bo to najbardziej z tych wszystkich opcji urąga inteligencji.
Cóż, mógłbym napisać coś w podobnym tonie, ale po co pluć jadem?

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #253 dnia: Sierpień 19, 2011, 15:28:29 »
Sam doskonale odpowiedziałeś na zadane pytanie, przecież trzeba być jedynie przedmiotem, ot banda napalonych ćwoków popatrzy na cycki z logiem gry i pstryknie fotkę, ale sądzę, iż właśnie wiedza, inteligencja i wykształcenie jest w tej dziedzinie cholernie potrzebna, inaczej staniesz się zwykłym mięsem.

Ja też znam dziewczyny, które po prostu tak dorabiają w trakcie studiów na przykład. To, że ma fajne cycki, i ładną mordkę nie oznacza, że jest tępa.
Tak samo jak wielu facetów dorabia np. jak barman czy kelner.

Offline Twój ojciec

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #254 dnia: Sierpień 20, 2011, 13:25:01 »
Pokazał coś nowego Relic? Bo szukam i znaleźć nie mogę.

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #255 dnia: Sierpień 20, 2011, 14:12:06 »
Będzie w co pograć na 3DS! Nadciąga Symulator Farmy ;D

http://tvgry.pl/?ID=1858

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #256 dnia: Sierpień 21, 2011, 17:42:34 »
Czy moze ktos z forumowiczy osobiscie nawiedzil tegoroczne targi Gamescom i moglby podzielic sie wrazeniami? Czasem wole poczytac cos takiego niz zeznania zblazowanych profesjonalnych pismakow ;)

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #257 dnia: Sierpień 21, 2011, 18:16:10 »
Czy moze ktos z forumowiczy osobiscie nawiedzil tegoroczne targi Gamescom i moglby podzielic sie wrazeniami? Czasem wole poczytac cos takiego niz zeznania zblazowanych profesjonalnych pismakow ;)

Nom, a co chcesz wiedzieć? Było tak jak poprzednio - dużo tego samego, większość rzeczy w tym samym miejscu, więc jak byłeś raz to lekkie wrażenie deja vu występuje :).
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #258 dnia: Sierpień 21, 2011, 18:23:47 »
Nom, a co chcesz wiedzieć? Było tak jak poprzednio - dużo tego samego, większość rzeczy w tym samym miejscu, więc jak byłeś raz to lekkie wrażenie deja vu występuje :).

Opowiedz co zrobiło na Tobie największe wrażenie. Na + i na -.

Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #259 dnia: Sierpień 21, 2011, 18:39:21 »

Wlasnie...chodzi mi glownie o gry. Ktore z nich zapowiadaja sie swietnie, a ktore wyraznie rozczarowaly i nie rokuja wiekszych nadziei. To co mnie jednak najbardziej interesuje to tzw czarne konie, czyli gry na ktore nikt nie stawial, niewielu ludzi o nich w momencie prezentacji wiedzialo, a okazaly sie hitami. Dla mnie takimi grami byly np Dead Space na Games Convention w 2008 i Pure na Gamescom 2009 w Kolonii...

Offline sivy_

• Badass
  • Blue is the colour...
« Odpowiedź #260 dnia: Sierpień 21, 2011, 18:46:44 »
Dla mnie takimi grami byly np Dead Space na Games Convention w 2008 i Pure na Gamescom 2009 w Kolonii...

Czyli nowe (wtedy) marki. A teraz to chyba były same sequele...także odpowiedź sama się nasuwa.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2011, 18:50:42 wysłana przez CFCFAN89FC »

Offline marvelous

• Prezes
« Odpowiedź #261 dnia: Sierpień 21, 2011, 19:11:11 »
Wlasnie...chodzi mi glownie o gry. Ktore z nich zapowiadaja sie swietnie, a ktore wyraznie rozczarowaly i nie rokuja wiekszych nadziei. To co mnie jednak najbardziej interesuje to tzw czarne konie, czyli gry na ktore nikt nie stawial, niewielu ludzi o nich w momencie prezentacji wiedzialo, a okazaly sie hitami. Dla mnie takimi grami byly np Dead Space na Games Convention w 2008 i Pure na Gamescom 2009 w Kolonii...

http://niezgrani.pl/2011/08/19/niezgrani-versus-gamescom-%E2%80%93-co-sie-dzialo-trzeciego-dnia/
http://niezgrani.pl/2011/08/18/niezgrani-versus-gamescom-%E2%80%93-co-sie-dzialo-drugiego-dnia/
http://niezgrani.pl/2011/08/17/niezgrani-versus-gamescom-%E2%80%93-co-sie-dzialo-pierwszego-dnia/

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #262 dnia: Sierpień 22, 2011, 17:51:44 »

http://niezgrani.pl/2011/08/19/niezgrani-versus-gamescom-%E2%80%93-co-sie-dzialo-trzeciego-dnia/
http://niezgrani.pl/2011/08/18/niezgrani-versus-gamescom-%E2%80%93-co-sie-dzialo-drugiego-dnia/
http://niezgrani.pl/2011/08/17/niezgrani-versus-gamescom-%E2%80%93-co-sie-dzialo-pierwszego-dnia/
To zeznania profesjonalistow. Ja wciaz czekam na wrazenia "zwyklych" graczy.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #263 dnia: Sierpień 22, 2011, 21:32:01 »

Wlasnie...chodzi mi glownie o gry. Ktore z nich zapowiadaja sie swietnie, a ktore wyraznie rozczarowaly i nie rokuja wiekszych nadziei. To co mnie jednak najbardziej interesuje to tzw czarne konie, czyli gry na ktore nikt nie stawial, niewielu ludzi o nich w momencie prezentacji wiedzialo, a okazaly sie hitami.

Niestety Czezare mówienie tutaj o czarnych koniach to już raczej nic takiego się w tej generacji nie wydarzy. Praktycznie nie było nowych marek, wszystko takie samo jak się ludzie spodziewali.

Na +:

+PS Vita do dostania we własne łapki. Miło, że Sony nie olało GC tak jak Nintendo i przywiozło swoją nową zabawkę. Sama konsola raczej wylądowałaby w minusach, bo wydaje się być niewygodna (znowu te kciuki wykrzywione), choć bardzo lekka, ale Uncharted ratuje póki co sprawę.

+ Sound Shapes: Dla tej gry kupiłbym PlayStation Vita. To trochę jak ten sam efekt, gdy się odpalało LocoRoco czy Patapony, choć oczywiście gatunek zupełnie inny, ale miałem chwilę, gdy tylko sobie siedziałem i słuchałem dźwięków wydobywających się z konsoli. Niech tylko kosztuje przyzwoite pieniądze, a nie pełną pudełkową cenę.
+ Aliens: Colonial Marines jest tym, co chciałem i liczę, że się już więcej nie opóźni.
+ Ghost Recon - z każdą następną prezentacją podoba mi się coraz bardziej, jakoś nie czekałem na ten tytuł, ale niech ktoś w końcu zrobi jakiegoś bardziej taktycznego coopa. Jest nadzieja.
+ Dragon's Dogma - ta gra ma jeszcze trochę problemów z tożsamością, ale jest w stanie uwierzyć, że jak to dobrze zrobią to fani tego typu gatunku będą mieli w co grać po Dark Souls. Pojedynki z potworami też satysfakcjonują, ale błędy trzeba poprawić.
+ Dishonored - dziwna mieszanka stylów, o której nie wiem co myśleć. Może być hit, a może być kit, ale przynajmniej coś INNEGO. Idzie plus.

Na -:

- praktycznie żadnych nowych zapowiedzi, marek. Bo wiecie DanceStar czy Dance Central 2 to nie jest nowa zapowiedź. Jak się podąża za rynkiem to w tej chwili trochę nie ma to sensu, bo tak naprawdę większość prezentacji pojawi się w necie wcześniej (to samo co na E3 można już było zobaczyć w necie) lub później. W dodatku sporo z tych buildów służy za dema wypuszczane w sieci, więc po prostu można zaczekać.
- nadal żadnej gry na Kinecta, która by oferowała coś więcej w kwestii sterowania niż machanie rękami i nogami bezsensu. Gunstringer jakoś taki był nie bardzo, że o Star Wars Kinect nie wspomnę.
- niezrozumiały dla mnie zupełnie rynek MMO/multi z ludźmi, którzy zabijają się pod sceną, gdzie pokazują jak dwaj kolesie grają w Starcrafta czy inne Doty. Po co patrzeć, jak grają inni?! Zupełna perwersja jak dla mnie :)
- Nintendo na targach z grami typu Nintendogs+cats czy Ocarina of Time, które wyszły już trochę czasu temu. Brak dalszych zapowiedzi na ten sprzęt jasno sugeruje, że dobrze nie jest.

- Resistance na Vitę - wygląda brzydko, działa przeciętnie i ma niepotrzebnie utrudnione sterowanie. Słabizna, którą Sony będzie lansować do AAA. Nie ma nawet startu do Uncharted: Golden Abyss.
- RE: Racoon City, ale to od startu wyglądało kiepsko, więc raczej wątpię, żeby coś się zmieniło. Graficznie nawet ok, ale reszta jakaś taka miałka.

Jak sobie coś przypomnę to dam znać, ale ogólnie to chyba wszystko, bo gier, które wszyscy znamy i wiemy, że będą dobre to nie będę wymieniał. Ciekawie zapowiada się tez Lollipop Chainsaw, ale do mnie nie trafia przeciętna stylistyka. To tyle, jak sobie coś przypomnę to dopiszę :).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2011, 21:35:39 wysłana przez Emiel »
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Kazz

• Kazz Krul Podcastu Rozgrywka
  • Stały bywalec
« Odpowiedź #264 dnia: Sierpień 22, 2011, 21:56:38 »

Podcast Rozgrywka, ostatnie dwa odcinki. Wkrótce na Niezgranych powinna pojawić się też nasza mini relacja z pobytu w Kolonii.

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #265 dnia: Sierpień 22, 2011, 23:45:52 »
Emiel a wiadomo, czy trofiki zdobyte na PSV beda sie liczyc do ogolnego gamescore'a z PSN? Czy moze maja zamiar je liczyc osobno?
<tak wiem, ze to pytanie jest dziwne>  :P
(kliknij)

Offline Rolek

• I Am Robot
  • uber alles
« Odpowiedź #266 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:17:02 »
Emiel a wiadomo, czy trofiki zdobyte na PSV beda sie liczyc do ogolnego gamescore'a z PSN? Czy moze maja zamiar je liczyc osobno?
Pytanie nie jest dziwne, zasadniczo ciekaw jestem czy twórcy systemu "e-penis" zachowają ciągłość, czy może wypną się na to równo.

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #267 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:20:13 »
Widział ktoś może Starhawk'a. Można w sieci znaleźć filmik z gameplayem z "kosmicznej mapy". Będą dedykowane serwery. Cross game chat z poziomy samej gry i ekstra wsparcie dla klanów.
Czy ktoś z obecnych na gamescom grał w multi?

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #268 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:39:36 »

Jeden poziom i jak przeglądasz listy trofeów, to widzisz i porównujesz w profilu to co przeszedłeś na PS3 i Vicie, czyli np. Uncharted Golden Abyss i Uncharted 3.

Offline Kazz

• Kazz Krul Podcastu Rozgrywka
  • Stały bywalec
« Odpowiedź #269 dnia: Sierpień 29, 2011, 14:25:07 »

Relacja okiem laików:
http://niezgrani.pl/2011/08/29/wrazenia-z-gamescom-okiem-naszej-spolecznosci/

Bonus:
http://niezgrani.pl/2011/08/26/zagralismy-zrobilismy-z-siebie-durni-ofensywa-gier-na-kinecta/