Autor Wątek: Forza Horizon 4  (Przeczytany 22606 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ja Być z Polska_

• I Am Robot
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
Odp: Forza Horizon 4
« Odpowiedź #240 dnia: Grudzień 12, 2018, 17:19:02 »
Dokładnie. Po 48 godzinach mam 6/50 (miałbym może jedno więcej jakbym nie odblokowywał pierwszego skilla dla każdego auta, którym jeździłem).

Trzeba długo farmić żeby uzbierać na tyle skillpointów. A jako że FM7 w Rewardsach nie wymaksuję, to FH4 pewnie też odpuszczę.
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline MoszeUsz

• Badass
« Odpowiedź #241 dnia: Grudzień 17, 2018, 08:59:12 »
Krótko o dodatku Fortune Island. Mapa nowej wyspy nie zawodzi, jest zróżnicowana i duża. Faktycznie są na niej bardzo duże góry, coś czego w grze do tej pory nie było. Na mapie pełno jest różnych wyścigów, wyzwań itd. Nie mam tutaj zastrzeżeń. Nowe efekty pogodowe wyglądają bardzo dobrze.

Nowościami w dodatku są bramki pioniera. Trzeba w nich przejechać jak najszybciej z punktu A do punktu B, za co dostaje się gwiazdki. Bardzo dobry pomysł i na pewno będzie używany w kolejnych grach w serii. Druga najciekawsza rzecz to poszukiwanie skarbów. Na mapie jest 10 skrzyń z milionem kredytów każda. Awansując na kolejny poziom dostaje się słowna wskazówkę (przy dwóch musiałem posiłkować się Internetem) i jak ją rozwiążemy to dostaje się ogólną lokację skarbu. Bardzo fajny pomysł, który daje do gry powiew świeżości.

Jest też oczywiście sporo nowych samochodów. Z autami ja już się gubię w tej grze, bo w garażu mam ich grubo ponad 300, a sam kupiłem kilkanaście. Co chwile za coś wpadają nowe, a ja mam jeszcze przepustkę VIP to regularnie dostaję nowe.

W dodatku jest mini fabuła, bo trzeba odblokowywać 10 poziomów i zyskuje się dostęp do kolejnych wyścigów w tym dwóch finałowych.

Minusem dodatku jest poziom trudno - bardzo łatwy. Trzy gwiazdki wszędzie wpadają bez problemu i często przypadkowo - są ustawione bardzo niskie wymagania.

W historii Forzy Horizon bardzo podobał mi się tylko dodatek Hot Wheels do trójki.

Offline nier

• Stały bywalec
« Odpowiedź #242 dnia: Grudzień 17, 2018, 09:12:22 »
Dodatek fajny, tylko gdzie te gwałtowne burze, ulewy, którymi się szczycili bo niczym one się nie różniły od podstawki a ich samych w wyścigach było bardzo bardzo mało.

Offline MoszeUsz

• Badass
« Odpowiedź #243 dnia: Grudzień 17, 2018, 11:37:03 »
Burze można sobie ustawić przy tworzeniu danego wyścigu, ale nie maja one żadnego wpływu na wyścig, tylko efekty wizualne.

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #244 dnia: Kwiecień 20, 2019, 23:27:12 »
Da si epouztawiać te grę tak żeby mi nie wyswietlało jakichś debilnych powiadomień o kształtowaniu gruntu, paleniu gumy czy innych tego typu biberowych rzeczach?
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

Online scooby666

• I Am Robot
  • scarface
    • rolki.com
« Odpowiedź #245 dnia: Kwiecień 20, 2019, 23:32:33 »
Da si epouztawiać te grę tak żeby mi nie wyswietlało jakichś debilnych powiadomień o kształtowaniu gruntu, paleniu gumy czy innych tego typu biberowych rzeczach?
Tak. Włącz forze motorsport. Ta gra jest cała bimberowa niestety.

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #246 dnia: Kwiecień 20, 2019, 23:38:51 »
Kuuurłaaaa... pozostaje wrócić do NFS Porsche 2000 i potem Undergrounda 1 chyba przejdę. Smuteczek. A tak na serio to nie mam kiery żeby pykać Motorsporta.

EDIT:
Okazało się, że mam APEX Premium to instalnę i sprawdzę.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2019, 23:46:31 wysłana przez szpynda »

Offline hadxmen

• Super Badass
  • https://stareforumpoly.pl/
« Odpowiedź #247 dnia: Kwiecień 21, 2019, 00:39:27 »
Przecież to jest w pełni edytowalne. Możesz każdy element HUD chyba wyłączyć, a na pewno powiadomienia o umiejętnościach.

Offline Marcin Szymański_

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #248 dnia: Kwiecień 21, 2019, 00:44:31 »
Kuuurłaaaa... pozostaje wrócić do NFS Porsche 2000 i potem Undergrounda 1 chyba przejdę. Smuteczek. A tak na serio to nie mam kiery żeby pykać Motorsporta.

EDIT:
Okazało się, że mam APEX Premium to instalnę i sprawdzę.
Wyłacz w opcjach ekranu powiadomienia i umiejętności.

Jak APEX ma cross play (nie wiem na czym grasz) lub jesteś na PC, to możemy zrobić kilka kółek. Chętnie.

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #249 dnia: Kwiecień 21, 2019, 00:54:20 »
Musze poćwiczyć. jakiś tor specjalnie wybrany, auto?

Offline Ja Być z Polska_

• I Am Robot
« Odpowiedź #250 dnia: Maj 08, 2019, 11:25:36 »
Nie grałem w FH4 od grudnia przez 3.5 miesiąca i dużo mnie ominęło. Ładnie rozwijają tę grę. Festival Playlist świetnie skonstruowane, dodają nowe historie i różne drobne rzeczy.

W nowej aktualizacji będzie duża zmiana, która może sprawić, że multi będzie grywalne, czyli wyeliminują jeżdżenie po ścianach. Obecnie trzeba być chujem (albo mieć uber skilla) żeby być z przodu. Ale nowy system detekcji kolizji zapowiada się bardzo fajnie - https://youtu.be/CGHtiCw6tD0?t=1480
Koniec z nie używaniem hamulca i wpychaniem ludzi na bandy.
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline randydisher

• Badass
« Odpowiedź #251 dnia: Maj 08, 2019, 12:59:02 »
Też ostatnio wróciłem do FH4, opanowałem ten styl jazdy i jeździ się super. W żadnej części mi tak dobrze drifty nie wychodziły jak tutaj.

Odnośnie mulit - o tej zmianie nie wiedziałem, ale jest bardzo potrzebna, bo wszystkie multi od FH1 to było niegrywalne szambo z festiwalem chamstwa na drodze.

Ja czekam na drugi dodatek, pewnie na E3 go zapowiedzą.

Offline Ja Być z Polska_

• I Am Robot
« Odpowiedź #252 dnia: Maj 14, 2019, 17:36:26 »
Ostatnia aktualizacja zresetowała wszystkie perki jakie mieliśmy odblokowane na wszystkich autach. ::)

Niewiarygodne. DICE byliby dumni, bo u nich każdy patch psuje coś istotnego.

Perki prawdopodobnie nie wrócą, może będzie jakaś kompensacja.

Offline Pistak

• Super Badass
  • !
« Odpowiedź #253 dnia: Maj 14, 2019, 18:23:45 »
Perki srerki. Ta gra mnie tak obsypuje jakimiś pierodołami i punktami że mam dość. Wyłączyłem całkowicie HUD, zostawiłem tylko navi jako audio i gra się dużo lepiej. Najbardziej denerwuje mnie ekran po zakończeniu wyścigu, przeklikiwanie się przez jakieś gónopunkty, exp, losowanie, jakieś uberlosowanie, sranie w banie normalnie, dajcie spokój. Bardzo bym się ucieszył z opcji "wyłącz śmieci i fajerwerki dla dzieci", a zostawił samo śmiganie, które na padzie jest kapitalne, bo na kierownicy to jest jakiś dramat (te wibracje - LOL). Dla mnie to jest nadal tasiemiec bez żadnych usprawnień względem poprzednich odsłon, fajnie się gra, w dodatku za 4zl z gamepassa to cebula aż szczypie. Za normalny pieniądz bym tego nie kupił bo seria stoi w miejscu, tylko czasami ją umyją karcherem.
"W wyścigu szczurów zająłbym ostatnie miejsce."

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #254 dnia: Maj 15, 2019, 11:14:47 »
Ostatnia aktualizacja zresetowała wszystkie perki jakie mieliśmy odblokowane na wszystkich autach. ::)

Niewiarygodne. DICE byliby dumni, bo u nich każdy patch psuje coś istotnego.

Perki prawdopodobnie nie wrócą, może będzie jakaś kompensacja.

Wszystkie stracone punkty wroca jak bedzie patch, pisali o tym. Tak jak FH3 mi dosc podeszla, tak FH4 mi podeszla od razu, bedzie calaczek. Dzieki FH4 wrocilem do trojki i dwojki, moze nawet jedynke odpale :D

Offline MoszeUsz

• Badass
« Odpowiedź #255 dnia: Maj 16, 2019, 09:34:29 »
Stracone punkty wróciły we wczorajszym patchu. Minus jest taki, że trzeba je ponownie przydzielić do samochodów. Ja mam ich 2074, więc trochę klikania i wybierania samochodów będzie.

W ramach rekompensaty dali 10 potrójnych losowań.

Offline Ja Być z Polska_

• I Am Robot
« Odpowiedź #256 dnia: Maj 16, 2019, 09:38:44 »
Mam nadzieję, że plus tego będzie taki, że użycie tych oddanych skill pointów będzie dalej powiększać pozycję "car masteries completed" w Forza Rewards. O ile w ogóle ten program zacznie się znowu aktualizować, bo mam ten sam wynik odkąd wróciłem w kwietniu.

Offline MoszeUsz

• Badass
« Odpowiedź #257 dnia: Maj 16, 2019, 10:37:55 »
Też mam taka nadzieję, bo tylko tego mi brakuje. To się aktualizuje, ale nie na bieżąco.

Offline MoszeUsz

• Badass
« Odpowiedź #258 dnia: Maj 18, 2019, 16:27:24 »
A więc tak. Nowy system kolizji w multi działa aż za dobrze. Faktycznie po takim uderzeniu w ścianę samochód jest automatycznie na moment zwalniany, więc nie tylko się nic nie zyskuje, ale i się traci. Minus takiej sytuacji jest taki, ze ten system jest aż za bardzo dokładny. Dzisiaj uderzyłem w ścianę w multi w taki sposób, że automatycznie traciłem, a do tego jeszcze pojawiło się do spowolnienie.

Punkty można przyznawać poszczególnym samochodom od nowa i dostaje się od nowa wszelkie bonusy z nimi związane m.in. pieniądze czy losowania. Od nowa liczy też doświadczenie za te punkty.

Offline MoszeUsz

• Badass
« Odpowiedź #259 dnia: Czerwiec 11, 2019, 10:31:16 »
Playground ma fantazję. Drugi dodatek do gry będzie poświęcony Lego. Zupełnie nowy obszar, samochody itd. Poszli tym samym tropem co w trójce przy Hot Wheels. tamten dodatek był świetny. Premiera lego już w w czwartek.

https://www.youtube.com/watch?v=cASCytz8o9g

Offline Ja Być z Polska_

• I Am Robot
« Odpowiedź #260 dnia: Czerwiec 12, 2019, 09:04:21 »

Offline MoszeUsz

• Badass
« Odpowiedź #261 dnia: Czerwiec 14, 2019, 08:57:06 »
Pojeździłem wczoraj trochę i odkryłem całą mapę. Graficznie nowy obszar jest super, zupełnie inny klimat. Sama gra się jednak wiele nie zmienia. Styl jazdy jest ten sam, dodali wiele nowych wyzwań, ale one wpadną naturalnie podczas gry. Minusem jest to, że nowa mapa jest dość mała. W wyścigach będzie jeżdżenie w kółko po tych samych drogach.

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #262 dnia: Czerwiec 14, 2019, 09:21:33 »
Dla mnie gitarra. Wazne ze jest klimat LEGO i klocki odpadaja z autek. No i budowanie domu - choc na razie zrobilem dwa wyscigi i jeszcze nie wiem jak to wyglada.
Pewnie skoncze przez weekend, ale IMO DLC warte swojej kasy.

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #263 dnia: Czerwiec 21, 2019, 11:47:19 »
Ech, zawiodłem się tym DLC z LEGO. Po początkowej ekscytacji, bo legoautka wyglądałem tak:

Niestety, czym dalej w las tym było coraz gorzej i widać po prostu odcięty kupon z napisem LEGO. Zacznijmy od tego, że seria Speed Champions to 10 zestawów, w skład których wchodzi 15 samochodów:
- Dodge Challenger Demon
- Dodge Charger R/T
- McLaren Senna
- Ferrari F40 Competizione
- Chevrolet Camaro ZL1
- Mini Cooper S Rally
- Mini John Cooper Buggy
- Ford Mustang Fastback
- Ford Fiesta M Sport WRC
- Ferrari 488 GT3
- Porsche 911 RSR
- Porsche 911 Turbo 3.0
- Ferrari 312 T4
- Ferrari 250 GTO
- Ferrari 488 GTE

Z całej tej ferajny fajnie pomyślanych samochodzików, w grze pojawiają się trzy:

- McLaren Senna
- Ferrari F40 Competizione
- Mini Cooper S Rally

Które mogą podobać się jednym, a innym nie. Ja akurat należę do tej drugiej grupy, bo w ogóle nie lubię supersamochodów, a mini to takie niewiadomoco. :D Reszta aut w grze, to te ze standardowej Horzy.
Nowych rodzajów wyścigów nie ma, a że Legolandia jest masakrycznie mała, to i tych wyścigów nie ma za wiele. Na sam koniec dostajemy wyścigi tylko autkami LEGO i to jest cykl 9 wyścigów, w których mamy udowodnić, że auta LEGO w pełnej skali są OK. No nie jest to najlepiej zrobione, bo nawet nie ma humoru z gier LEGO i też wszystkie te wyścigi na jedno kopyto.
Ze znajdziek doszły pojemniki z glutami UFO, które można znaleźć tylko w nocy, co w sumie jest nawet fajne, ale jedna ciekawostka gry nie robi.
Niby w wyzwaniach zdobywamy klocki do budowy domu, ale to jest tylko przedstawienie osiągnięć i nie ma takiego momentu w grze żebyśmy cokolwiek budowali. Wszystko co dostajemy na posesję dzieje się automatycznie i nawet nie ma tego fajnego sztosu, że coś się z tych klocków samo układa. Przylatuje helikopter i zrzuca budynek na placyk. I to wszystko.

Cały ten świat (no prawie cały) jest fajnie zrobiony z elementów LEGO i to na pewno dodaje klimatu, ale...
Po skończeniu gry poczułem się troszkę zniesmaczony, bo to DLC powinno być za darmo. Początek jest naprawdę fajny i zrobiony z jajem. Byłem przekonany, że to jakoś pociągną i dorzucą jakieś bekowe rzeczy ze świata motorsportu, ale w klimacie LEGO. Po pierwszej godzinie widać, że nic z tego. Szkoda, bo potencjał był, a wyszedł tylko skok na kasę fanów klocków z Danii.

Jakbym miał to ocenić.., hmm. 3/10 to maks co mogę dać.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #264 dnia: Czerwiec 21, 2019, 12:04:19 »
Ile to kosztuje?

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #265 dnia: Czerwiec 21, 2019, 12:25:02 »
Bez game passa około 100pln.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2019, 12:27:42 wysłana przez Marcin Szymański_ »

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #266 dnia: Czerwiec 21, 2019, 13:19:02 »
O cholera, to drozej niz sama gra (ostatnio widzialem Horze 4 w pudelku za 19.99EUR).

Offline hadxmen

• Super Badass
  • https://stareforumpoly.pl/
« Odpowiedź #267 dnia: Czerwiec 21, 2019, 18:43:13 »
Sama gra jest w gamepassie, więc jak za darmo. Na DLC chcą sobie odbić najwyraźniej.

Offline MoszeUsz

• Badass
« Odpowiedź #268 dnia: Czerwiec 21, 2019, 19:53:06 »
Mi się podoba imam zamiar wycalakować. Jest bardzo dużo wyzwać które są nowością w grze i ich liczba oraz zróżnicowanie robią różnicę. To najlepszy punkt dodatku. Świat Lego jest fajny i zróżnicowany, ale bardzo mały. Dodanie trzech samochodów to śmiech na sali (jest jeszcze czwarty, ale nie wiadomo jaki w tym momencie). Ja bym dał 7/10. Gdyby świat był dwa razy większy to byłoby 9/10.