Autor Wątek: Fight Night Round 4 :)  (Przeczytany 5817 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JurasOK

• Stały bywalec
  • Gry / Capoeira Esporao / Krav-Maga / ASG
Fight Night Round 4 :)
« dnia: Czerwiec 25, 2009, 15:07:00 »
wiec ja juz jajo znosze :) za momencik premiera :) a moze jzu ktos z was ma jakies przed premierowe sztuki ? ciekaw jestem tej gry przeokrutnie :)
...zabijanie to ciężki kawałek chleba...

Offline blazej

• I Am Robot
Odp: Fight Night Round 4 :)
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 25, 2009, 15:12:31 »
A ja mam pytanie do tych co grali długo w FNR 3. Czy czwarta część jest dużo szybsza czy mi się wydaje? FNR3 wydawał mi się ślamazarny, ale może to dlatego, że grałem cały czas w Street Fightera 4  :D Demko FNR4 wydało mi się bardziej dynamiczne.

Offline JurasOK

• Stały bywalec
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 25, 2009, 15:18:33 »
tak zdecydowanie jest dynamiczniejszy od FN3 i system sterowania analogiem jest o niebo leprzy lepszy ja w FN3 mocno sie meczylem zeby grac analogiem tylko, nawet w pwenym momecie szlo mi niezle ale jednak nie bardzo mi wychodzily jakeis wielociosowe kombinacje i przyciski jednak szly wtredy w ruch. Wiec bo meczach w demo stwierdzam ze zmiana jest naaaaa leprze (poprawiam lepsze) :D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2009, 17:05:37 wysłana przez Don Simon »

Offline olas

• Super Badass
    • http://www.woollenteddies.net
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 25, 2009, 15:59:51 »
No wyglada na o wiele dynamiczniejsza nie 3, ja poczekam z kilka tygodni z zakupem bo i tak mam za duzo gier zaleglych.

PS sa juz ze 2 tematy na temat FNR4

PS2 lepsze sie pisze nie leprze

Offline mulin

• Aktywny forumowicz
  • You'll never walk alone
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 27, 2009, 12:57:26 »
Kupiłem wczoraj ;D
W FN3 grałem trochę i to głównie dla "calaka"
Natomiast FN4,no cóż,wygląda świetnie,ale to chyba nikogo nie dziwi.Rzeczywiście jest dynamiczniej,jak dla mnie ok.
Próba stworzenia własnego boksera za pomocą kamerki(xbox) skończyła się marnym efektem(podobieństwo nikłe)Chociaż może to i lepiej,w końcu dziwnie patrzyć jak na ekranie telewizora ktoś obija Ci twarz ;)
Pogram dziś dłużej,to dam znać,jak się gra.Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne.

Offline JurasOK

• Stały bywalec
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 27, 2009, 13:39:09 »
no wiec ja tez juz posiadam :) ogolnie jestem na TAK! :) choc moim zdaniem gra ma 1 ogromny minus jezeli niemasz kamerki i niemasz dostepu do internetu zeby wrzucic swoje czy jakis inne zdjecia z ktorego chcesz zrobic postac to niestety zapomnij o tworzeniu postaci przy pomocy suwakow jak to bylo w FN3 mozesz jedynie wybrac sobie gotowego kolesia i ewentualnie zmienic mu fryzure zarost no i wzrost wage i budowe ciala z ksztaltem twarzy nic kompletnie nie zdzialasz...mozliwosc modyfikowania pojawiaja sie dopiero jak kombinujesz z kamerka lub jak wrzucisz fotke ze strony.
co nei zmienia faktu ze czym dluzej gram w ta gre tym bardziej m isie podoba :)
ps: a tak ogolnie to jest mozliwosc sciagania zawodnikow zrobionych przez innych graczy :) i tak zwane setingi chwilowo do konca nie czaje o co z nimi chodzi ale mozna sciaganac :)

Offline charlesz

• Badass
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 27, 2009, 14:14:09 »
Panowie mulin i JurasOK można zapytać gdzie kupiliście ? Rozumiem, że raczej nie w Polsce ? Premiera w kraju nad Wisłą z tego co wiem ma się odbyć dopiero 03.07.

Byłem dziś dowiedzieć się coś niecoś w empiku i niby na ich stronie premiera była wczoraj ale wciąż widnieje jako przedsprzedaż. Miła pani powiedziała mi przy stosiku, że prawdopodobnie jednak będą mieli za tydzień a w internecie jest chyba błąd.

(kliknij)

Offline mulin

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 27, 2009, 20:35:37 »
Panowie mulin i JurasOK można zapytać gdzie kupiliście ?

No zgadza się w UK.Życie tutaj ma mnóstwo minusów,ale dostęp do gier i promocje to zdecydowany plus ;)
Zawsze możesz zamówić online.Polecam " gameplay.co.uk" wspomniany przez Rysława na ostatniej Poly.Kosztuje 34.99 chyba,więc nawet jak doliczysz koszty wysyłki i względnie wysoki kurs funta,powinno się opłacać ;)
Poza tym warto sprawdzać ten sklep,bo czasami dorwiesz świetne,wcale nie takie stare,gry,po śmiesznej cenie(9.99)

Offline catalyst

• Stały bywalec
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 28, 2009, 16:55:37 »
Z czystym sumieniem mogę ten tytuł określić jako najlepsza bijatyka w historii gier - po prostu MIAŻDŻY wszystko inne z tej działki. No dobra - może Tekken czy SC albo VF to zupełnie co innego ale żadna gra od czasu FN2 nie dała tak czadu. Odwzorowanie większości stylów wielkich nazwisk boksu jest BOSKIE. Tyson rusza się, bije i upada jak TYSON. TO samo Ali czy Roy Jones. Bajka. Muzyka IMO pozostaje niepokonana w FN2 ale tu też daje radę kilka kawałków jest super. Mechanika gry - poezja. Nawet nie ubolewam nad wycięciem bicia buttonami - nowy system walki (a raczej usprawniony) czyli Total Punch sprawdza się prawie idealnie - prawie, bo czasem ciężko jest skontrować po gardzie. Ja daję 5- (minus za muzykę mogła by być lepsza). No i achievy już nie takie proste :) IMO za dużo skupienia na LIVE w tej materii ale to zapewne skutek lobbystów z MS ;)

Offline charlesz

• Badass
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 28, 2009, 17:45:31 »
Panowie mulin i JurasOK można zapytać gdzie kupiliście ?

Polecam " gameplay.co.uk" wspomniany przez Rysława na ostatniej Poly.

Kupowałem w tym sklepie już dobre kilkanaście razy ;) Drugim moim "ulubionym" jest game.co.uk. Ostatnio jednak wolę robić zakupy w sklepach typu Saturn czy MM ze względu na ciekawe promocje (np. dodatki w postaci filmów BD) i to, że zawsze mają gry w dniu (polskiej) premiery. Wtedy zawsze mam grę na weekend w domu a w większosci przypadków zamawiając przez internet przesyłka przychodzi w środku tygodnia. Poczekam jednak te kilka dni.

(kliknij)

Offline charlesz

• Badass
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 29, 2009, 16:49:47 »
Gdyby ktoś reflektował, gra już jest w gdańskim Saturnie w cenie 199 zł. Właśnie nabyłem dla siebie i kolegi ;D

(kliknij)

Offline ico72

• Aktywny forumowicz
  • psn ID: ico72
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 30, 2009, 19:06:11 »
Mam w końcu.Jak narazie zagrałem dwie walki jako Tyson kontra Lewis, no cóz ciezko mi zadaje sie ciosy gałka.A wstac po knockdownie to normalnie koszmar  >:(.Czekam na patcha wnoszącego obłożenie ciosów na przyciski i wtedy pogram sobie bezstresowo  ;D

Offline theigor666

• Mieszkaniec tego forum
  • I'd rather be broke than muf
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 01, 2009, 19:39:29 »
A propos kamerki: Ja i jeden kumpel wyszedlem nie podobny , ale drugi kumpel wyszedl identyczny !!! Powaga nie moglem w to uwierzyc byl tak podobny...

Offline charlesz

• Badass
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 01, 2009, 22:41:30 »
Też się dzisiaj trochę tym pobawiłem. Niestety konsola nie wygenerowała facjaty zbyt podobnej do mnie (podobiznę kreowałem za pomocą wrzucania zdjęć przez internet - ściślej mówiąc witryny easportsworld). Na szczęście w grze jest bardzo rozbudowany edytor i można wiele jeszcze sobie poprawić. Nie miałem czasu zbytnio zrobić siebie identycznego ale tragicznie też nie jest.

P.S. Ech czego to ludzie nie potafią. Można sobie ściągnąć boksera o facjacie Rockyego Balboy czy też Michaela Jacksona. Niezła polewka ;D

(kliknij)

Offline mulin

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 04, 2009, 04:55:04 »
Pograłem dłużej i...
hmm...
To chyba jednak nie dla mnie,chociaż doceniam system walki,który jest świetny.
Jak "SF4" jest dla Ciebie za szybki,nie rajcują Cię dwuwymiarowe bijatyki,a lubisz komuś komuś po prostu "pierdzielnąć" prosto w czerep...to gra dla Ciebie!!!
W stosunku do trójki imo jest łatwiej,ale to opinia laika,więc nie sugerować się ;)
Gra na pewno ma swoją głębię,ale nie mam czasu ani ochoty jej sprawdzać

Offline JurasOK

• Stały bywalec
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 04, 2009, 11:10:21 »
multi mnie niemile zaskoczyl :/ moze opisze o co mi chodzi. Tryb walki o mistrzostwo swiata normalnie zaszalalem i wyzwalem na pojedynek kolesia z 1 miejsca :) chcialem zobaczyc w jak pieknym stylu dostane po mordzie:) a tu co boze totalny zawod niebylo unikow kontr finezji tylko koles lecial i ze tak to okresle nap..lal tym analogiem ile dalo az zal mi jego pada :) typ zrobl moze z 2 kontry na 5 rund unikow chyba wogole ja kombinowalem ale doszedlem do wniosku ze piernicze i tak stalismy i sie lalismy... nie wiem w sumie nei rozczarowal mnie sam multi a to ze tak moze wygladac walka jakos mnei to zniesmaczylo :/ tak jak w stret fighter strzelanka w wykonaniu Sagata :)

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 11, 2009, 07:51:14 »
Mam jedno ważne pytanie: czy w Polskiej edycji gry Fight Night Round 4 (czyt. z Adamkiem na okładce, okładka jest po polsku, instrukcja po polsku, natomiast sama gra jest w całości po angielsku) jest możliwość rozgrywki online w tej grze? Bowiem wiele polskich wersji nie wspiera obsługi Xbox Live (zresztą w Polskiej edycji gry nawet nie ma napisu Xbox Live na pudełku) dlatego wolę zapytać wcześniej.

Offline Kraven

• Badass
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 11, 2009, 10:38:12 »
Niekompatybilnosc z dodatkami (F3) to zupelnie co innego niz brak obslugi Live w sensie gry online.

Nie ma tytulu na X360 w ktorej na plycie bylby zablokowany multiplayer ze wzgledu na rynek docelowy danego wydania gry.

Offline Padre

• Super Badass
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 12, 2009, 10:58:16 »
A jak tam u Was ze "stylem" boksowania? Wolicie kontrować, gracie defensywnie, może macie jakieś patenty? Ja jak trafiam na szczególnie mocnego przeciwnika, najpierw badam, czy da się z nim wygrać normalnie, tj. combosami, kontrami, słowem: finezją. W takich sytuacjach gram tak, jak niegdyś w rl sparingach: defensywnie, na dystans (mam długie łapska :D) i czasem z doskoku jakieś kombinacje. Niestety, zdarzają się przeciwnicy, którzy są nieludzko szybcy i klepią jak Amsterdam Maximator popity Dzbanem Leśnym. Wczoraj jeden taki zafundował mi deski pierwszym (!) ciosem - nawet stuna nie było, od razu leżakowanie. Na takie okazje mam jedną metodę: prawa ręka dopakowana jak u nałogowego onanisty i prawy sierp, prawy sierp, prawy sierp... Do tego od czasu do czasu prawy haymaker na żebra, z rzadka lewy jab lub sierp dla zmyłki. Taktyka jest prosta - lać ciągle w jedno miejsce, aż zrobimy przeciwnikowi tatar z ryja. AI jest na tyle durne, że jeśli uderzamy z wyczuciem (a nie młócimy na oślep), co jakiś czas zbiera 2-3 sierpy. Ryj zaczyna puchnąć i krwawić, coraz trudniej mu blokować i w rezultacie albo wymięka albo sędzia przerywa walkę. Mało elegancka metoda, ale zaskakująco skuteczna i wymagająca jednak jakiegoś skilla (unikanie kontr, wspomniany już timing uderzeń).