Autor Wątek: Fifa 17  (Przeczytany 50703 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline canto

• Ultimate Badass
  • R.I.P.
Odp: Fifa 17
« Odpowiedź #120 dnia: Wrzesień 21, 2016, 14:46:37 »
Jaki by to miało sens? Miałbym czytać za każdym razem cały wątek od początku, bo ktoś może coś zmienił.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #121 dnia: Wrzesień 21, 2016, 15:06:55 »
Ale chyba nie ma tu swira który robiłby tak, ze edytowalby posty zmieniajac ich cały sens. Chodzi o to by poprawic literówki np.

Offline canto

• Ultimate Badass
  • R.I.P.
« Odpowiedź #122 dnia: Wrzesień 21, 2016, 15:09:52 »
Właśnie masz na to godzinę. Ktoś czyta swoje posty po tygodniu i poprawia literówki?

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #123 dnia: Wrzesień 22, 2016, 10:46:56 »
Ktoś ściągnął z EA Access? Możecie sprawdzić czy jest Tournament Mode i możliwość grania w kilka osób przez sieć?

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #124 dnia: Wrzesień 22, 2016, 12:57:50 »
Ten tryb fabularny to tylko jeden sezon. Troche słabo.

Offline scooby666

• I Am Robot
  • scarface
    • rolki.com
« Odpowiedź #125 dnia: Wrzesień 22, 2016, 13:04:14 »
Ten tryb fabularny to tylko jeden sezon. Troche słabo.

Eeee. To lipa na maxa. Co to za kariera jak na poziomie wchodzącego do drużyny pierwszy sezon to 5 meczy na krzyż i to z ławki.

Offline prezesstoczni

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #126 dnia: Wrzesień 22, 2016, 13:17:14 »
Wstrzymajmy się z narzekaniem. Dopracowany i ciekawy 1 sezon  > rozwleczone 5 sezonów
Poza tym muszą przetrzeć szlak i zobaczyć, czy chwyci.
(kliknij)

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #127 dnia: Wrzesień 22, 2016, 13:22:57 »
Tylko, ze to na wstępie jest źle zrobione bo niczym w ME masz oznaczone czy wypowiadasz się w dobrym czy złym tonie.

(kliknij)

Offline robbo2k

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #128 dnia: Wrzesień 22, 2016, 14:29:00 »
A to nie jest tak ze w EA Access kariera jest obcięta do 1 sezonu ?

Offline canto

• Ultimate Badass
  • R.I.P.
« Odpowiedź #129 dnia: Wrzesień 22, 2016, 14:34:24 »
To jest przecież wątek fabularny, domyślam się, że będą różnego rodzaju twisty itp. To nie będzie kariera w stylu VP, tylko ala filmowa, dlatego 1 sezon, od zera do bohatera.

Offline creed

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #130 dnia: Wrzesień 24, 2016, 15:47:37 »
działa wam fifa w early access bo u mnie mimo wykupionego abonamentu na xbox one pokazuje że muszę czekać do premiery ???

Offline canto

• Ultimate Badass
  • R.I.P.
« Odpowiedź #131 dnia: Wrzesień 24, 2016, 17:46:23 »
Mi wczoraj raz tak wyskakiwało, zamknąłem, odpaliłem ponownie i było cacy.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #132 dnia: Wrzesień 24, 2016, 18:08:48 »
U mnie działało od kopa.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline canto

• Ultimate Badass
  • R.I.P.
« Odpowiedź #133 dnia: Wrzesień 24, 2016, 21:31:37 »
Możliwe że przeciążenie serwerów było i nie mógł pociągnąć jakiś licencji.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #134 dnia: Wrzesień 24, 2016, 21:35:27 »
I jak wam sie widzi pełna wersja?

Offline canto

• Ultimate Badass
  • R.I.P.
« Odpowiedź #135 dnia: Wrzesień 24, 2016, 21:42:34 »
Ja za mało pograłem. W 16 praktycznie w ogóle nie grałem, ogólnie to będzie mój powrót do fify po latach a to głównie ze względu na licencjonowane United. I ten tryb Journey wydaje się spoko.

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #136 dnia: Wrzesień 26, 2016, 14:48:07 »
http://polygamia.pl/fifa-17-recenzja-fc-obietnice-kontra-ks-rzeczywistosc/

Czytajac te recenzje (szczegolnie majac w pamieci 5/5 pomimo slabego trybu sieciowego, ktory jest kluczowy dla gier pilkarskich) mialem nieodparte wrazenie, ze Maciej Kowalik jest fanbojem PESa.

Pol tekstu o "samouczku" jak sam nazywa tryb Droga do slawy, ktory trwa jeden sezon.

Dziwna ta recenzja jak dla mnie.

Offline Maciej Kowalik

• Polygamia Team
  • Mieszkaniec tego forum
    • Polygamia.pl
« Odpowiedź #137 dnia: Wrzesień 26, 2016, 15:19:06 »
Generalnie jestem fanbojkiem gier sportowych, fanbojem gier piłkarskich i uważam, że PES jest lepszy od FIF-y. Czytałem recenzje Drogi do sławy od ludzi, którzy za bardzo w ten tryb nie grali i im się coś wydawało. Ja napisałem to co wiem. O, i wolę online w PES 2017 niż w F17, bo tam jak już się połączysz bez lagów to grasz jak umiesz. No, ale dla mnie twój komentarz jest jakiś dziwny.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #138 dnia: Wrzesień 26, 2016, 15:22:22 »
Dla mnie nie, bo róznie ludzie pisza o online w PES, jednym działa ponoc super, innym nie. Tobie jak piszesz sprawia duzo problemów, ale to mimo wszystko dałes maksymalną note. A zważywszy na to, ze jest to gra nastawiona na multi, jest to conajmniej dziwne.

Offline bronar

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #139 dnia: Wrzesień 26, 2016, 15:32:36 »
Co wy z tym kluczowym trybem online dla piłki ? Nie dla każdego ma to największe znaczenie.
Zresztą w PESie pograć można online bez problemu więc nie wiem o co tu się czepiać ?
Ja osobiście online wolę grać w PESa bo jest mniej 12-latków drących się do mikrofonu i rozłączających się jak przegrywają.
Proponuję kupić obie gry a wtedy nie będzie trzeba hejtować na siłę tej której się nie ma ;)

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #140 dnia: Wrzesień 26, 2016, 15:38:38 »
@Maciej Kowalik

Ja tez uwazam, ze PES jest lepszy od FIFy (oczywiscie nie przy tej edycji, a przy zeszlorocznej), ale slabe tryby sieciowe sprawily, ze nie moglem grac w PESa. Tzn pogralem miesiac, dwa i odstawilem bo nudno i Robben wszedzie. W FIFe z kolei nie moglem grac, bo to ciagle to samo tylko z malymi zmianami co roku (troche wolniej, troche szybciej, skuteczniejsze/mniej skuteczne wrzutki itp). Mozna juz sortowac druzyny poziomem w tych sezonach PESowych?

"Ocenilem" tak te recenzje bo brakuje mi w niej zawartosci.

I co masz na mysli piszac:

O, i wolę online w PES 2017 niż w F17, bo tam jak już się połączysz bez lagów to grasz jak umiesz.

Co wy z tym kluczowym trybem online dla piłki ? Nie dla każdego ma to największe znaczenie.
Zresztą w PESie pograć można online bez problemu więc nie wiem o co tu się czepiać ?
Ja osobiście online wolę grać w PESa bo jest mniej 12-latków drących się do mikrofonu i rozłączających się jak przegrywają.
Proponuję kupić obie gry a wtedy nie będzie trzeba hejtować na siłę tej której się nie ma ;)

A to ja z tym, ze tam sa najwieksze emocje. Gra z AI bedzie zawsze, ale to zawsze schematyczna i nudna. Ja zasypiam jak gram z AI. Nie powoduje u mnie checi grania dalej jak wiem, ze z drugiej strony mam maszyne, ktora nie popelni nigdy glupiego bledu i zawsze gra podobnymi schematami.

Nie mozna grac w PESa online bez problemu bo nie mozna bylo filtrowac matchmakingu + kazdy (hiperbola) gral Bayernem. Tryb MyClub fatalny, glownie ze wzgledu na mala ilosc pilkarzy.

Co do kupienia obu gier przeczytaj powyzszy post.  Wystarczyloby, ze PEs mialby tryby sieciowe jak FIFA i nawet przez chwile bym sie nie zastanwial ktora gre wybrac. Ale dla mnie SP nie istnieje praktycznie w grach pilkarskich. jedynie na start zeby nauczyc sie sterowania,
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2016, 15:45:51 wysłana przez DzikiKaczor »

Offline Maciej Kowalik

• Polygamia Team
  • Mieszkaniec tego forum
    • Polygamia.pl
« Odpowiedź #141 dnia: Wrzesień 26, 2016, 15:39:05 »
Dla mnie nie, bo róznie ludzie pisza o online w PES, jednym działa ponoc super, innym nie. Tobie jak piszesz sprawia duzo problemów, ale to mimo wszystko dałes maksymalną note. A zważywszy na to, ze jest to gra nastawiona na multi, jest to conajmniej dziwne.

Czytalem twoje żale w wątku i chyba nie rozumiesz że pięć pięknych pełnych gwiazdek w ocenie nie oznacza gry perfekcyjnej, takiej, której niczego nie brakuje. To nie jest tak, że za brak czegoś trzeba odjąć 1/8 gwiazdki. Wolę grac online w PES-a, bo nawet z lagiem, jest bardziej responsywny niż FIFA. A od premiery te problemy z online w PES-wie są coraz mniejsze. Dałem 5/5, nie dlatego, że ta gra ma wszystko, ale dlatego, że jest zajebista. FIFA ma od dawna prawie wszystko, ale... ;]

Offline Maciej Kowalik

• Polygamia Team
  • Mieszkaniec tego forum
    • Polygamia.pl
« Odpowiedź #142 dnia: Wrzesień 26, 2016, 15:40:50 »
@Maciej Kowalik

Ja tez uwazam, ze PES jest lepszy od FIFy (oczywiscie nie przy tej edycji, a przy zeszlorocznej), ale slabe tryby sieciowe sprawily, ze nie moglem grac w PESa. Tzn pogralem miesiac, dwa i odstawilem bo nudno i Robben wszedzie. W FIFe z kolei nie moglem grac, bo to ciagle to samo tylko z malymi zmianami co roku (troche wolniej, troche szybciej, skuteczniejsze/mniej skuteczne wrzutki itp). Mozna juz sortowac druzyny poziomem w tych sezonach PESowych?

"Ocenilem" tak te recenzje bo brakuje mi w niej zawartosci.

I co masz na mysli piszac:

O, i wolę online w PES 2017 niż w F17, bo tam jak już się połączysz bez lagów to grasz jak umiesz.

Że jak nie ma lagów, to gra się tak samo jak offline. W Fifie nawet na najlepszym połączeniu tak nie ma. Póki co - pamiętajmy, że premiera w USA jutro, a w Europie 29.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #143 dnia: Wrzesień 26, 2016, 15:48:09 »
No dziwne podejscie skoro KLUCZOWY element sprawia problemy. Kupujesz parasol. Jego przeznaczeniem jest ochrona przed deszczem. No ale przy wiekszej ulewie zdarza sie, ze przecieka. No to co, fajny parasol, ja go lubie, nota maksymalna dla parasola :)

Maciek ja nie polemizuje z twym gustem, chodzi o obiektywnosc. Gdyby było tak, ze testujesz PESa i tobie akurat chodziłby w sieci jak złoto, ok, zero polemiki. No ale ty piszesz "jak juz uda sie połaczyc". Czasy sie zmieniły. Pamietasz PESa 6? Był rozwiazany tak, ze jedną połowe hostowałes ty, druga przeciwnik. I w tym drugim przypadku miałes wyraznie gorzej. Ja sobie wkręcałem, ze gram na wyjezdzie ;) No ale to juz 8 lat temu, dzis oczekujemy czegos co działa, ale nie jak ruska maszyna, tj kiedy chce.

Up lol, oczywiscie, ze jest.

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #144 dnia: Wrzesień 26, 2016, 15:50:53 »
Ja dlatego sie czepiam, bo w zeszlym roku zachecony recenzjami kupilem PESa, ale w tych recenzjach prawie nikt nie uwzglednial trybow sieciowych. Ok, sam gameplay byl o niebo lepszy niz w FIFie, ale ostatecznie gra konczy sie na Online, to tam sa najwieksze emocje (wiem powtarzam sie ;) ). I to samo wyczulem w tej recenzji i opisie ktory przytoczyl Orson.

No nic pewnie znowu kupie PESa w takim razie. Jak online faktycznie bedzie dzialal idealnie to zostanie. Jak nie to bedzie FIFKA :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2016, 15:52:25 wysłana przez DzikiKaczor »

Offline Maciej Kowalik

• Polygamia Team
  • Mieszkaniec tego forum
    • Polygamia.pl
« Odpowiedź #145 dnia: Wrzesień 26, 2016, 15:53:42 »
Ale ty nie opisujesz obiektywności. Bo skoro gdyby u mnie lagów nie było i bym napisał, że jest ok, to niby byloby spoko. Ale to jest definicja subiektywności - u mnie działa. Wypisanie elementu KAPITALIKAMI też jest bardzo subiektywne. Co dla ciebie ta gra jest tylko onlinem, ale dla twojego sąsiada może być czym innym. Chociażby kanapowym multiplayerem. Widzisz, zaznaczyłem w recenzji, że są problemy z grą po sieci, ale uznałem, że w obliczu geniuszu rozgrywki (i może odrobiny zaufania, skoro widziałem jak od momentu premiery online się polepsza) jest to pikuś. I możemy się kłócić o wielkość i wagę pikusia. Ale... No, nie.

Offline l0l0

• Badass
« Odpowiedź #146 dnia: Wrzesień 26, 2016, 16:20:50 »
Chciałbym tylko zaznaczyć, że gram sporo w kopane i online jest dla mnie mało istotny, nie wiem skąd ten argument, że to kluczowa sprawa.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #147 dnia: Wrzesień 26, 2016, 16:24:48 »
Bo to mniejszosc jest, w sensie kanapowcy. Kupiłem BF4 dla singla, na jakiejs przecenie. Tez mógłbym pisac, ze no co, dla mnie liczy sie singiel (akurat crap, ale to inna kwestia). No ale gry jak BF, Fifa i PES sa traktowane jako cos do rozgrywki przez siec. No np tutaj, chyba tylko przedmówca chce grac offline, reszta nie ma np z kim a z cpu nie lubi.

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #148 dnia: Wrzesień 26, 2016, 16:29:33 »
A ja chciałbym dodać, iż w recenzji zamieszczonej na jedynej stronie zajmującej się grami sportowymi, której ufam, , czyli operationsports napisano, że tegoroczna fifa skrojona jest jakby pod offline i granie z cpu jest bliższe realizmowi niż ping pong online i dzikie tempo. Miła odmiana.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2016, 16:32:07 wysłana przez Muzi »

Offline Maciej Kowalik

• Polygamia Team
  • Mieszkaniec tego forum
    • Polygamia.pl
« Odpowiedź #149 dnia: Wrzesień 26, 2016, 16:33:26 »
Orson: plz nie porównuj PES-a czy FIFA w singlu do BF-a. Gdyby wszystkie tryby BF-a miały boty to może to miałoby sens. A patrząc na ludzi, którzy ciągle chcę grania offline w Battlefroncie, może nie byłoby takie głupie.

Muzi: Mniej więcej to napisałem w recenzji. Aczkolwiek niekoniecznie bliższe realizmowi. Dające większą frajdę już bardziej.

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #150 dnia: Wrzesień 26, 2016, 16:38:30 »
Twojej jeszcze nie czytałem  :) 

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #151 dnia: Wrzesień 26, 2016, 16:47:44 »
A ja chciałbym dodać, iż w recenzji zamieszczonej na jedynej stronie zajmującej się grami sportowymi, której ufam, , czyli operationsports napisano, że tegoroczna fifa skrojona jest jakby pod offline i granie z cpu jest bliższe realizmowi niż ping pong online i dzikie tempo. Miła odmiana.
o to było by miło bo zazwyczaj Fifa z konsolą jest srednia. Pomagają suwaczki i stara obrona, ale PES nadal lepszy

Offline bronar

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #152 dnia: Wrzesień 27, 2016, 14:50:58 »
"Uprzejmie informujemy, że pomimo otrzymania korespondencji o wcześniejszym terminie dostarczenia produktu (FIFA 17) do sklepu, gra będzie gotowa do odbioru w dniu jej premiery. Oficjalna data premiery to 29.09.2016 r. i w tym dniu zapraszamy po odbiór zamówionego produktu."

Czyli w euro rtv w tym roku wcześniej Fify nie kupimy.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #153 dnia: Wrzesień 27, 2016, 14:56:05 »
Ponoć nigdzie nie kupimy.

Offline scooby666

• I Am Robot
  • scarface
    • rolki.com
« Odpowiedź #154 dnia: Wrzesień 27, 2016, 15:05:05 »
Na pc mogliby rozdawać miesiąc wcześniej i tak się nie włączy.

Offline creed

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #155 dnia: Wrzesień 27, 2016, 16:26:56 »
mi się dzisiaj odblokowała pełna wersja wcześniej było napisane fifa 17 trial a teraz jest pełna i nie odlicza juz godzin z ea access :D

Offline canto

• Ultimate Badass
  • R.I.P.
« Odpowiedź #156 dnia: Wrzesień 27, 2016, 16:28:38 »
A na co kupiłeś?

Offline creed

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #157 dnia: Wrzesień 27, 2016, 16:31:50 »
A na co kupiłeś?
xbox one, konto mam na polskę a ponoć premiera w europie dopiero 29 września.

Offline Funkorama

• Super Badass
  • Czasem lubię sobie zalać Chivasa oranżadą Hellena
« Odpowiedź #158 dnia: Wrzesień 27, 2016, 18:21:09 »
Premiera 29 i nie będzie można szybciej kupić MM, ale dziś to mamy istne pierdolnięcie "a nie ma pan pod ladą?" Masakra Fifa znowu sprzeda się jak szalona!

...był podpis, ale ktoś mi go zaj*&%ł :(

Offline canto

• Ultimate Badass
  • R.I.P.
« Odpowiedź #159 dnia: Wrzesień 27, 2016, 19:15:26 »
Potwierdzam, można już grać w pełną wersję na X1.