Autor Wątek: Far Cry 5  (Przeczytany 34807 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SinfulScholar

• Prezes
  • Drop It Like It's Hot
Odp: Far Cry 5
« Odpowiedź #560 dnia: Październik 04, 2018, 09:47:50 »
na początku ciężko było mi się przyzwyczaić do formy gry - robienie pierdołowatych (nie wszystkie ale większość) misji za punkty aby ruszyć fabułę do przodu. natomiast gdy już troszeczkę więcej czasu poświęciłem dla gry - jest mega zadowolony z tytułu.
przede wszystkich mapa i grafika robi na mnie ogromne wrażenie. super się eksploruje. dla zbieraczy kropek tytuł obowiązkowy.
cieszę się, że zakupiłem edycje gold za lirki. strasznie ciekawy jestem również tych odjechanych dodatków.

Offline tolman

• I Am Robot
« Odpowiedź #561 dnia: Październik 04, 2018, 10:32:33 »
(...) gdy już troszeczkę więcej czasu poświęciłem dla gry (...)

Czy Pan jest z Podlasia?
(kliknij)

Offline SinfulScholar

• Prezes
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #562 dnia: Październik 04, 2018, 11:57:46 »
niestety nie ale Żona jest! zaraziła mnie widocznie.

Offline Ja Być z Polska_

• I Am Robot
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #563 dnia: Marzec 03, 2019, 15:15:10 »
Chyba pokonałem deweloperów.

W tej grze co jakiś czas boss regionu nasyła na nas bydło, żeby nas porwali. Udało mi się wszystkich wybić (w tym kilka helikopterów) i wydawało się, że gra wróciła do normalnego stanu (muzyka się skończyła itp.)

Byłem na szczycie góry. Skoczyłem, aktywowałem wingsuit i lecę sobię. Nagle ekran się zaczął robić czerwono-czarny, po czym ocknąłem się w jakimś pokoju na krześle, patrząc na przemawiającego bossa.

Brawo za design.
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #564 dnia: Marzec 03, 2019, 19:13:14 »
To chyba jedna z wstawek, gdzie sekciarze nas z zaskoczenia porywają. Widocznie dostałeś z ziemi strzałką usypiającą. :)

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #565 dnia: Marzec 03, 2019, 20:00:42 »
Rozpylili gaz w powietrzu. Czymś musiał oddychać.

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #566 dnia: Marzec 04, 2019, 08:43:14 »
Tak jak Knur pisze, dostałeś strzałką. Nie uciekniesz im i nawet sensu nie ma z nimi walczyć.

Offline Ja Być z Polska_

• I Am Robot
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #567 dnia: Kwiecień 22, 2019, 19:18:55 »
Skończyłem. Formuła tej serii chyba została dla mnie wyczerpana.

Bardzo fajny setting, klimacik sekty z rewelacyjnymi cutscenkami i muzyką. Ale na tym w sumie koniec.

Gameplay ten sam, bez żadnych większych usprawnień. Dodali kompanów i pojazdy powietrzne, to w sumie tyle.

Silnik Dunia to najgorszy z gier Ubisoftu. Czuć past-gena strasznie, pop-in koszmarny, a na PC do tego przycina (choć nie tak jak czwórka).

Było kilka fajniejszych misji i postaci, ale o wiele więcej było irytacji. Ten system porywania to głupota straszna, ale w rejonie Faith przynajmniej te przerywnikowe misje były fajne.

Zajęło mi zaledwie 16 godzin, a przechodziłem ponad 2 miesiące. Wydawało się, że wieczność.

Dwójka była bardzo dobra, trójka rewelacyjna (plus fajny Blood Dragon), czwórka już cierpiała na syndrom kotleta. W Primal nie grałem, w New Dawn zapewne też nie zagram. W FC6 by musieli dużo zmienić żeby mnie ponownie zachęcić do tej serii.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2019, 20:09:22 wysłana przez Ja Być z Polska_ »
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline soulsonist

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #568 dnia: Kwiecień 22, 2019, 20:03:08 »
Ja wlasnie zaczalem z FC5, zagralem moze 2 godziny, strzela mi sie fajnie...i to na razie tyle, moze skoncze sila rozpedu, ale nie wiem czy starczy mi cierpliwosci na 16 godzin

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #569 dnia: Kwiecień 22, 2019, 20:26:57 »
Ja mam rozgrzebane i średnio mi się chce wracać. :)

Offline soulsonist

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #570 dnia: Kwiecień 22, 2019, 20:40:43 »
To juz zly omen, bo dales rade w crackdown 3 jesli dobrze pamietam :) zawsze zostanie mi GTA V ktora mam zamiar przejsc na konsoli (pierwszy raz gralem na PC)

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #571 dnia: Kwiecień 22, 2019, 20:45:04 »
To był mój pierwszy crack a far cry już któryś z kolei.
No i crack był na kilka godzin, może z 5 więc jakiś poszło, tutaj co najmniej 3x tyle będzie.
Fajnie się strzela, lata heli, ale odbijanie każdego rejonu jest trochę monotonne i na jedno kopyto.

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #572 dnia: Kwiecień 22, 2019, 21:05:33 »
Ja już pisałem, że zawsze lubiłem FC, w zasadzie jedna z moich ulubionych serii i zawsze dobrze się bawiłem w tej formule, nawet pomimo tego, że się prawie nie zmienia (a może właśnie przez to). W zeszłym miesiącu skończyłem 5, zeszło mi prawie 40 godzin na główny wątek i wiele misji pobocznych, zwiedzania. Chciałem jeszcze trochę pojeździć, pooglądać widoczki, pozbierać znajdźki - choć aż tak często tego nie robię w podobnych grach. Zawsze jednak lubiłem przebywać w tych światach FC, odnajdywać różne ciekawe, piękne, dziwne miejsca, polatać, jakieś przypadkowe zdarzenia i postacie. Niestety po ukończeniu tego wszystkiego już jakoś nie mogę się zmusić do powrotu, znudziło mi się. Może to wynika z tego, że większość tych rzeczy zrobiłem zanim skończyłem fabułę, oddalałem ten fakt od siebie, a teraz już nie mam motywacji. W zasadzie zazwyczaj tak robię w open worldach. Co nie znaczy, że teraz nie mam chęci odpalić New Dawn, które jest bezpośrednio powiązane. Tam będzie nowa mapa, nowe misje i można zacząć zabawę od początku, zwłaszcza że nie jest tak długa. Jednak myślę, że trochę się wstrzymam, mam kilka gier rozgrzebanych. Czekam na dobre promo.

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #573 dnia: Kwiecień 22, 2019, 21:24:52 »
Nowa mapa ;)

Ja mam wrażenia podobne jak JBzP, moze nie az tak negatywne. Zastanawiam się po co właściwie kupiłem Primal.

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #574 dnia: Kwiecień 22, 2019, 21:29:52 »
Ok, mapa pewnie ta sama, ale chodzi mi o to, że nowe misje, nowa gra, od razu mi się chcę

Online meatbag

• I Am Robot
  • "Je n'avais pas besoin de cette hypothese-la."
« Odpowiedź #575 dnia: Kwiecień 22, 2019, 22:09:42 »
New Dawn nawet fajnie się szczela z szoguna, ale to jest w 90% odbijanie posterunków i max 10h. Po 3 widziałeś wszystko. Za to możesz 3x odbijać ten sam! Związki z FC5 w wyobraźni. Mapka ucięta. Still better than Sekiro ;)

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #576 dnia: Kwiecień 23, 2019, 11:55:28 »
Oryginalny Far Cry i FC3 świetnie wspominam.

Ubi od 3 za mało zmienia w serii. Ja kupuję z sentymentu, bo 2 ostatnie części rozczarowują. W 5 mi się grało o wiele lepiej niż w 4.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
  • Hejter MGS i Death Stranding
« Odpowiedź #577 dnia: Kwiecień 23, 2019, 17:25:02 »
A to u mnie na odwrót było: 4 bardziej mi leżało od 5.

Śmiałbym się jakby ten grafoman Kojima upadł i sobie głupi ryj rozwalił!