Autor Wątek: Fallout 76  (Przeczytany 9355 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
Odp: Fallout 76
« Odpowiedź #200 dnia: Listopad 05, 2018, 21:53:54 »
Nice, mialel wlasnie usunac bete. Upadate 1.04 niecale 38gb na ps4

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #201 dnia: Listopad 06, 2018, 16:55:18 »

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #202 dnia: Listopad 06, 2018, 17:17:35 »
Coś czuję, że Bethesda bardzo szybko wprowadzi serwery offline ;)

Szkoda, że dzisiaj tylko 2 godzinki bety :-[

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #203 dnia: Listopad 06, 2018, 22:30:17 »
Ta kurw* Johnson niech się w piekle smaży za to co zrobił w EP8.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline dziki

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #204 dnia: Listopad 06, 2018, 23:17:37 »
ja sie zastanawialem "o co cho" jak niektorzy jutiuberzy tlumaczyli, ze bethesda sie zdecydowala na stary engine, bo przeciez mody i wszyscy znaja i kochaja i bedzie supcio skoro to jest online i wszyscy maja miec to co na serwerze. No to teraz juz wiem :D
gram w gry, a nie polygony! :P

Offline Danio

• Badass
« Odpowiedź #205 dnia: Listopad 07, 2018, 15:27:53 »
Teraz się dowiedziałem, że mikrotransakcje są już potwierdzone. Myślałem, że jak tak się zarzekali że tych kart nie będzie można nabyć za pieniądze to nie wprowadzą tego gdzie indziej, jednak ich nie doceniłem.

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #206 dnia: Listopad 07, 2018, 16:25:13 »
A karty tylko losowo wpadają? Jutro się pogra z 3-4 godziny i powinno starczyć. Ostatni patch to jakas magia, beta się skurczyła o polowe.

Offline LukeSpidey

• Stały bywalec
« Odpowiedź #207 dnia: Listopad 07, 2018, 16:36:37 »
Widziałem na E3 zapowiedź i już wiedziałem, że to się nie może udać. Potem widziałem krótki gameplay, gdzie wszędobylski chaos sprawił, że oczy bolały. Więc pytam, co tu takie zainteresowanie tym tytułem?  :)

Offline Danio

• Badass
« Odpowiedź #208 dnia: Listopad 07, 2018, 16:48:28 »
To będzie piękna katastrofa, chcemy obejrzeć ją z bliska. :)
I w sumie 6 stron postów w 5 miesięcy jak na nowego Fallouta to bardzo małe zainteresowanie. Właśnie sprawdziłem i w wątku o Fallout 4 w podobnym czasie już było ponad 20 stron.

Offline SkazaME

• Junior
  • *
« Odpowiedź #209 dnia: Listopad 07, 2018, 17:22:12 »
Ja wczoraj miałem okazje pograć 2 godziny i z jednej strony wiem, że to za mało, żeby oceniać grę, a z drugiej wystarczyło, żeby mnie upewnić, że nie potrzebuje tej gry w swoim życiu. Przynajmniej nie za tę cenę. Jak będzie za 60 zł i z możliwością wyłączenia innych ludzi to za pobieganie po świecie bethesdowego Fallouta mogę zapłacić.

Przede wszystkim gra wygląda koszmarnie. Wiem, że grałem tylko na PS4 Pro, ale przejście z pięknych widoczków w RDR2 do czegoś takiego było nie lada szokiem. Wszystko było brzydkie, rozmazane i chodziło tragicznie. W tak krótkim czasie kilka razy spadały mi klatki, głownie przy walkach z dużą, ale nie ogromną liczbą przeciwników. Było to szczególnie uporczywe kiedy walczyło się bronią do walki wręcz i precyzja trafienia była ważna. Wchodzenie i wychodzenie z budynków oczywiście odbywa się przy długim loadingu. Najzabawniejsze było jednak co innego. Jak wyszedłem ze stacji Vault-Tecu to przeciwnicy nie zdążyli się załadować. Najpierw widziałem czerwone lasery wokół mnie, potem zacząłem słyszeć odgłosy, a na samym końcu, tuż przed moją twarzą pojawiły się roboty.

Miałem też dziwny motyw z taśmami, które znajdowałem podczas eksploracji. Nie wiem do końca czy to był bug czy celowe działanie wynikające z rozbudowy pip-boya (o ile w ogóle się go rozbudowuje, bo nie kojarzę tego z wcześniejszych części) lub ograniczenia antyspoilerowego. Mianowicie nie mogłem odtworzyć żadnej taśmy dźwiękowej. Była animacja jak postać wkłada do pip-boya pomarańczową kasetę i nic się nie działo. Na dole była opcja ?odtworzenia? kasety. Ona również nie działała. A szkoda, bo najbardziej mnie interesowały te dzienniki znajdowane w grze, żeby zobaczyć czy są napisane/nagrane na kolanie czy ktoś się do tego przyłożył.

I jeszcze kilka luźnych uwag:
Miałem spore problemy z amunicją i stimpakami. Nie jest to jakaś wada, bo w końcu postapokalipsa, trzeba szanować każdy nabój i apteczkę, ale przy takiej liczbie skaczących przeciwników szybko się wystrzelałem i biegałem z siekierą.
Bardzo mnie zaskoczył i to pozytywnie VATS. Jak usłyszałem i zobaczyłem w materiałach jak on działa myślałem, że ktoś postradał zmysły, ale okazało się, że był on naprawdę przydatny na małe stwory i przy ograniczonej liczbie nabojów.
Udało mi się zrobić dwa questy, a raczej fedexy. Za pierwszym razem miałem wybić 3 roboty rolnicze i coś tam zmienić w protokole komputera, a za drugim nadzorować jakieś zrzuty zapasów rządowych. Nie wczytywałem się o co tam chodzi, bo nie było na to czasu, ale zaskoczyło mnie, że ten zrzut to naprawdę zrzut. Może i bez animacji, ale była skrzynka z której wydobywał się czerwony dym, żebym mógł wiedzieć gdzie spadł. Przez cały czas zastanawiałem się nad jedną bardzo ważną rzeczą. Kto to zrzucił? Bo ktoś musiał, a nie, że to zrzucone bardzo dawno temu skrzynki. Inaczej nie byłoby dymu. Może kiedyś zgłębię tę tajemnicę, może nie.

Wiadomo, każdy głosuje własnym portfelem. Mnie F76 nie zachęcił do natychmiastowego zakupu. Ciekawe też jestem czy branża zda test i pismaki nie zaczną wyskakiwać z wysokimi ocenami. W obecnym stanie najnowsze dzieło Bethesdy powinno być zjechane od góry do dołu.

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #210 dnia: Listopad 08, 2018, 10:25:28 »
Bethesda wydajae grę, w której głównym elementem jest strzelanie. Strzelanie, które w Fallout było zawsze jednym z najsłabszych w branży i ma feeling drewna. Na deser zaserwowali ten sam silnik co zawsze, który ma 10-letnią historię, animacje z czasów PS2 i tonę bugów, co jest ich znakiem rozpoznawczym. Wydają to coś w czasach gdzie inni wydają tak dopracowane, rozbudowane i świetne gry jak GOW, Spiderman, AC czy Red Dead.
Jednocześnie krzyczą, że będą grę wspierać do końca świata. Logiczne w sumie, bo kiedyś będzie musiała wyjść z early access.

Jednym słowem - MISTRZOWIE.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2018, 10:28:41 wysłana przez Muzi »

Offline Rudy_rydz

• I Am Robot
  • 50 twarzy Rudego_Rydza
« Odpowiedź #211 dnia: Listopad 08, 2018, 10:31:32 »
Jest duża szansa na to ze się to w ogóle nie sprzeda i Bethesda sobie rozwali ten głupi ryj. :)

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #212 dnia: Listopad 08, 2018, 10:49:37 »
I odda markę komuś kto umi.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline sir Łapencjo

• Badass
« Odpowiedź #213 dnia: Listopad 08, 2018, 14:00:19 »
I odda markę komuś kto Ubi.

poprawione!:)

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #214 dnia: Listopad 08, 2018, 14:36:38 »
Mogą oddać tym od Far Cry :) , a najlepiej tym od Dooma lub Wolfa z własnego ogródka.

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #215 dnia: Listopad 08, 2018, 17:26:51 »
Far cry? Toc misje od murzyna z F4 byly bardziej roznorodne niz zadania z takiego FC4. Ubisoft z ich tasiemcami to ostatnia firma, ktorej bym oddal Fallouta.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Offline Ja Być z Polska_

• Prezes
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #216 dnia: Listopad 08, 2018, 17:42:58 »
M$ kupi markę i Obsidian zrobi grę na X8/PC.
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #217 dnia: Listopad 09, 2018, 10:09:40 »
Wczoraj 2 godzinnki wytrzymalem i odlozylem. Nudy jak w RDR2, do tego gra po patchu czesciej przycina, nawet przy przelaczeniu broni. Obecnie nie widze sensu zakupu newet przy duzej obnizce.

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #218 dnia: Listopad 09, 2018, 11:03:42 »
Far cry? Toc misje od murzyna z F4 byly bardziej roznorodne niz zadania z takiego FC4. Ubisoft z ich tasiemcami to ostatnia firma, ktorej bym oddal Fallouta.

Super, że zrozumiałeś o czym mowa.

Far Cry bo umieją w strzelanie, grafikę i animacje. A to główne problemy Fallout.

Skąd wziałeś FC4? To tytuł z poprzedniej generacji. FC 5 jest o wiele lepszą grą.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #219 dnia: Listopad 09, 2018, 11:12:12 »
Nudy jak w RDR2, dobre porównanie :D

Offline StrzelbaDeLima

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #220 dnia: Listopad 09, 2018, 11:32:50 »

Far Cry bo umieją w strzelanie, grafikę i animacje. A to główne problemy Fallout.

Skąd wziałeś FC4? To tytuł z poprzedniej generacji. FC 5 jest o wiele lepszą grą.

Główne problemy Fallouta by Bethesda to niezrozumienie świata, brak postaci posiadających choćby odrobinę osobowości, fabuła na tak wielu poziomach, że miejsca by brakło by wymieniać, brak wpływu bohatera na rozwój wydarzeń (to w sumie problem z każdym rpg Bethesdy, zawsze stoimy z boku słuchając jak inni podejmują za nas decyzje). Ubisoft nie naprawia żadnego z tych problemów więc zgadzam się z tytaczem, gdy pisze: "Ubisoft z ich tasiemcami to ostatnia firma, ktorej bym oddal Fallouta."

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #221 dnia: Listopad 09, 2018, 11:43:12 »
A ja jeszcze raz podkreślam, że chodzi mi o animacje, strzelanie i grafikę. To bardziej słabuje niż to co wymieniasz. Ubi nie jest idealne, dlatego wymieniałem również dewów Dooma, czy Wolfa.

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #222 dnia: Listopad 09, 2018, 11:58:44 »

Dalej tego nie widze. FC to nuda przy Falloutach Bethesdy. Eksploracja swiata w Falloucie jest nieskonczenie bardziej rajcujaca niz we wszystkich FC razem wzietych. Aczkolwiek jesli chodzi o strzelanie i animacje  to racja, tu gry Bethesdy to najnizsza polka i bez nowego silnika sie nie obejdzie, bo odpowiednich ludzi maja, ale na takim silniku  to jak to sie mowi... z gowna bata nie ukrecisz ;)

« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2018, 12:03:53 wysłana przez tytacz »

Offline Rudy_rydz

• I Am Robot
  • 50 twarzy Rudego_Rydza
« Odpowiedź #223 dnia: Listopad 09, 2018, 12:02:03 »

Główny problem Fallouta to przestanie bycie Falloutem tylko strzelanką. Fallout to RPG więc jak mają komuś oddać to tylko studiu odpowiedzialnemu za dobre RPG jak Obsidian. :)

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #224 dnia: Listopad 09, 2018, 12:03:05 »
Które nie umie w animacje, technikalia i grafikę. No ma to sens. :)

Odchodzimy nieco od tematu, a wniosek od początku był taki, że taki produkt jak Fallout 76 w pewnym sensie jest produktem z poprzedniej generacji i marka pikuje ostro w dół od 4.
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2018, 12:05:46 wysłana przez Muzi »

Offline Rudy_rydz

• I Am Robot
  • 50 twarzy Rudego_Rydza
« Odpowiedź #225 dnia: Listopad 09, 2018, 12:05:07 »
Wolę grę ze słabymi animacjami i słabą grafiką ale ze świetną historią niż odwrotnie. Nawet jeśli miałaby być troszkę zabugowana.

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #226 dnia: Listopad 09, 2018, 12:07:10 »
W sumie tez wolę, ale skupmy się na tym co w Fallout najsłabsze.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #227 dnia: Listopad 09, 2018, 12:20:04 »
Ja bym powiedział tak - Fallout w rękach Ubi to nie jest dobry pomysł. Ale Fallout 76 w rękach Ubi to jest taki zły pomysł. A napewno lepszy niż w rękach Bethesdy.

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline sir Łapencjo

• Badass
« Odpowiedź #228 dnia: Listopad 09, 2018, 13:02:07 »
Ja bym powiedział tak - Fallout w rękach Ubi to nie jest dobry pomysł. Ale Fallout 76 w rękach Ubi to nie jest taki zły pomysł. A napewno lepszy niż w rękach Bethesdy.
pozdr
Trochę poprawiłem ale o to mi też chodziło.
Ubi nauczyło się w gry usługi online więc ogarnęło by temat gry usługi w świecie Fallouta.

Nawet bym się pokusił, że jakby mi to zrobili na silniku z Assasyna i szli dalej w kierunku RPG tak jak to robią z Odyseją to ja to też kupuję jako grę singlową. Jestem w stanie uwierzyć że dali by radę to dowieźć przy swoich zasobach ale nie oszukujmy się, to nie ich typ portfolio.

Szlak mnie po prostu trafia, że tak zacna marka utknęła w studio które nie potrafi wyjść z generacji ps3 i xbox360 z tym pierdosilnikiem z elder scrolls.

Offline Gregys

• I Am Robot
  • pukier cuder
« Odpowiedź #229 dnia: Listopad 09, 2018, 13:03:26 »
Nie silnik jest tutaj głównym problemem.
Gregys out.

Offline sir Łapencjo

• Badass
« Odpowiedź #230 dnia: Listopad 09, 2018, 13:08:36 »
Jasne, podałem to tylko jako ilustrację jednego z elementów spowolnionego rozwoju marki.

Offline Rudy_rydz

• I Am Robot
  • 50 twarzy Rudego_Rydza
« Odpowiedź #231 dnia: Listopad 09, 2018, 13:18:04 »
Problemem jest Bethesda i bezmozgi Todd Howard.

Offline Blue__

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #232 dnia: Listopad 09, 2018, 13:50:15 »
W przypadku silenia się z nim na Fallouta online stwierdziłbym, że w dużej mierze jest. Zamiast wdrażać nowe questy trzeba robić kombinacje alpejskie, żeby to w ogóle działało ;).

Przy falloucie w ogóle ofc niekoniecznie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2018, 13:54:07 wysłana przez Blue__ »
Knack is back baby!

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #233 dnia: Listopad 09, 2018, 13:55:32 »
Ja bym powiedział tak - Fallout w rękach Ubi to nie jest dobry pomysł. Ale Fallout 76 w rękach Ubi to nie jest taki zły pomysł. A napewno lepszy niż w rękach Bethesdy.
pozdr
Trochę poprawiłem ale o to mi też chodziło.

Tak, tak, oczywiście o to samo mi chodziło, zjadło mi gdzieś to "nie".

pozdr
psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Marcin Szymański_

• I Am Robot
  • Verified by Żabka and Freshmarket
« Odpowiedź #234 dnia: Listopad 09, 2018, 14:14:27 »
Problemem jest Bethesda i bezmozgi Todd Howard.
Kiedys na podcascie rzucilem, ze Todd Klamczuszek Howard wydoi i zarznie Fallouta. I prosze.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #235 dnia: Listopad 09, 2018, 14:24:47 »
Szlag mnie po prostu trafia

@Gregys

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #236 dnia: Listopad 09, 2018, 14:26:13 »
Może w Tatrach akurat był jak to pisał?

pozdr
psn - Skrubolski

Offline sir Łapencjo

• Badass
« Odpowiedź #237 dnia: Listopad 09, 2018, 14:34:15 »
Byłem właśnie! Wspinałem się na szczyt Językowego Niechlujstwa!