Autor Wątek: Fallout 3  (Przeczytany 281350 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #480 dnia: Listopad 19, 2009, 18:00:57 »
No widzisz, wziąłeś mnie za nooba a sam nie doczytałeś... "Czy da się wrócić (...) po zrobieniu misji z wracaniem?". Nie da się chłopcze, właśnie o niej mówisz (nie musi być po zakończeniu głównego wątku) a kolega pyta bo pewnie ją już zrobił. Jeżeli jakiś dodatek nie unlockuje albo jakiś cheat (a nic mi o tym nie wiadomo) to po prostu się nie da, finito.

1. Nigdzie nie napisałem, że jesteś noobem... więc CTFO!
2. No fakt, nie doczytałem... moja wina.

Offline Kathor

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #481 dnia: Listopad 19, 2009, 18:12:59 »
No widzisz, wziąłeś mnie za nooba a sam nie doczytałeś... "Czy da się wrócić (...) po zrobieniu misji z wracaniem?". Nie da się chłopcze, właśnie o niej mówisz (nie musi być po zakończeniu głównego wątku) a kolega pyta bo pewnie ją już zrobił. Jeżeli jakiś dodatek nie unlockuje albo jakiś cheat (a nic mi o tym nie wiadomo) to po prostu się nie da, finito.

1. Nigdzie nie napisałem, że jesteś noobem... więc CTFO!
2. No fakt, nie doczytałem... moja wina.

A ja nigdzie nie napisałem, że mnie tak nazwałeś... tylko, że mnie za niego wziąłeś :) Czytanie ze zrozumieniem kuleje... A tak btw to tak sobie żartuje, spox  8)

Offline Psychol324

• Stały bywalec
    • hitlerdance
« Odpowiedź #482 dnia: Listopad 19, 2009, 18:40:24 »
No to szkoda, a na początku wziąłem tego bobbleheada ale niestety musiałem kończyć grać i nie zapisałem gry a 2 raz już nie brałem tego bo myślałem, że to śmieć :D
A w ogóle są już naprawione te bugi z gościem z Paradise Falls którego ratujemy?

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #483 dnia: Listopad 20, 2009, 09:39:18 »
SPOILER !!!

Zszedłem wczoraj do tej mrówki, ale zauważyłem, że naukowiec, który wczesniej dał mi questa, cos przy niej manipupuje. Pomyślałem, ze nie będe psuł mu pracy i nie zabiłem jej. Natomiast trafiłem na jakąś stację oszklona i tam teraz penetruję teren.

Offline Kathor

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #484 dnia: Listopad 20, 2009, 14:46:31 »
SPOILER !!!

Zszedłem wczoraj do tej mrówki, ale zauważyłem, że naukowiec, który wczesniej dał mi questa, cos przy niej manipupuje. Pomyślałem, ze nie będe psuł mu pracy i nie zabiłem jej. Natomiast trafiłem na jakąś stację oszklona i tam teraz penetruję teren.

hmm facet może miał dobre intencje ale przez niego mrówki wybiły całe miasto... ja tam nie miałem skrupułów

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #485 dnia: Listopad 20, 2009, 15:23:26 »
Ale zrobił to dla dobra ludzkości. co znaczy kilka tysięcy ludzi, jesli chodzi o miliony ;) Stwierdziłem, ze dam jej spokój, zobaczymy czy dobrze zrobiłem - w kazdym razie zgodnie ze swoim sumieniem.

prezii

• Gość
« Odpowiedź #486 dnia: Listopad 20, 2009, 16:16:41 »
w kazdym razie zgodnie ze swoim sumieniem.

Dokładnie taka gra w F3 sprawia największą przyjemność, nie robisz zawsze tego, czego spodziewa się po tobie gra, tylko to co sam byś zrobił.

[Spojler]

Gdy pierwszy raz grałem na PC, powiedziałem szeryfowi o planie wysadzenia megatony i zginął. Nie wczytałem sejwa, żeby zmienić tą sytuację. Tak samo robię z resztą questów. Gram teraz po raz drugi, tym razem na konsoli i widzę, że bardzo podobne wybory podejmuję, ale i tak czasami wszystko się zmienia, tym razem zabiłem Overseera w Vaulcie, chociaż nie było to moim celem. Fajnie jest tak grać, oburzyłem się na handlarzy niewolników i nawet nie podjąłem z nimi rozmowy, od razu otwarłem ogień.

No może oprócz tego jednego - za drugim razem zabawiłem się w Efekt Motyla i od razu kropnąłem kolesia, który chciał wysadzić Megatonę:).

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #487 dnia: Listopad 22, 2009, 19:17:34 »
SPOILER

W Megaton otrzymałem do wykonania questa, który kazał zbadać 3 lub 7 jakiś szczuro-podobnych szkaradków. Zszedłem do jednego bunkra gdzie zaprowadził mnie quest, ale nie wiem na czym polega to badanie. Szczury do mnie biegną i mnie gryzą, nie da się z nimi nic zrobić, tylko zabić. Zabiłem juz 10 sztuk, zabrałem z nich truchła, ale nic więcej nie mogę z nimi uczynic. Wróciłem do panienki, która dała mi questa i niestety skłamałem, że questa zaliczyłem. Niby wszystko ok, dostałem nagrodę, dostałem kolejnego questa, ale jak poprawnie go miałem zaliczyć?

PS. Mam na liczniku 18 godzin ponad. Głównie chodze sobie po pustkowiach i przeszukuję dziwne miejsca. Zauwazyłem, ze jesli strzela się bez tego całego pseudo-turowego celowania, to obrażenia zadawane są o wiele większe. Najczęściej wystarczy 1 celny strzał i wróg pada na glebę. Gdy uzywany wyboru "torso, head, itd ..." to czasem 4 razy trzeba trafić.

Offline Psychol324

• Stały bywalec
    • hitlerdance
« Odpowiedź #488 dnia: Listopad 22, 2009, 19:28:56 »
SPOILER

W Megaton otrzymałem do wykonania questa, który kazał zbadać 3 lub 7 jakiś szczuro-podobnych szkaradków. Zszedłem do jednego bunkra gdzie zaprowadził mnie quest, ale nie wiem na czym polega to badanie. Szczury do mnie biegną i mnie gryzą, nie da się z nimi nic zrobić, tylko zabić. Zabiłem juz 10 sztuk, zabrałem z nich truchła, ale nic więcej nie mogę z nimi uczynic. Wróciłem do panienki, która dała mi questa i niestety skłamałem, że questa zaliczyłem. Niby wszystko ok, dostałem nagrodę, dostałem kolejnego questa, ale jak poprawnie go miałem zaliczyć?

PS. Mam na liczniku 18 godzin ponad. Głównie chodze sobie po pustkowiach i przeszukuję dziwne miejsca. Zauwazyłem, ze jesli strzela się bez tego całego pseudo-turowego celowania, to obrażenia zadawane są o wiele większe. Najczęściej wystarczy 1 celny strzał i wróg pada na glebę. Gdy uzywany wyboru "torso, head, itd ..." to czasem 4 razy trzeba trafić.

Słuchałeś w ogóle co ci mówi?  ;D przecież jest powiedziane, żebyś zabił molratsy z tej różdżki która jest trucizną na nie.

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #489 dnia: Listopad 22, 2009, 19:31:16 »
Swoją drogą mają fajne uczulenie na tego badyla  :D

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #490 dnia: Listopad 22, 2009, 19:44:03 »
Z jakiej różdżki? Nic nie dostałem :(

prezii

• Gość
« Odpowiedź #491 dnia: Listopad 22, 2009, 20:28:23 »
Jak nie jak tak;p Kika dni temu robiłem tego questa. Poszukaj w inventory broni Repellent Stick:) Chyba, że przez przypadek sprzedałeś w swoim zacięciu do handlowania.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #492 dnia: Listopad 22, 2009, 20:43:33 »
TAK, MOGŁEM TO SPRZEDAĆ CHOLERA.

Offline Psychol324

• Stały bywalec
    • hitlerdance
« Odpowiedź #493 dnia: Listopad 22, 2009, 22:46:41 »
No to jak się nie mylę straciłeś dość fajnego perka za ukończenie całego survival booka, ale nie martw się jeszcze zdobędziesz niejednego :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2009, 22:49:00 wysłana przez Psychol324 »

Offline Slateer

• Junior
  • *
    • Gamersite
« Odpowiedź #494 dnia: Listopad 23, 2009, 03:03:15 »
TAK, MOGŁEM TO SPRZEDAĆ CHOLERA.
ja tez sprzedalem a nawet nie skonczylem...

czy cenega planuje wydac wersje pl z dodatkami?..

Gry, konsole, PC: www.gamersite.pl

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #495 dnia: Listopad 23, 2009, 07:30:15 »
No to jak się nie mylę straciłeś dość fajnego perka za ukończenie całego survival booka, ale nie martw się jeszcze zdobędziesz niejednego :D

Spokojnie, cały quest survival book nadal jest w trakcie. Podczas tamtej częsci zadania skłamałem pannie, że zrobiłem tak jak ona chciała i kupiła to bez problemu - dała nagrodę i wysłała w dalsza misję. Myslę, że ten perk mi nie przepadnie.

Edit/Spoiler: Wczoraj rozbroiłem bombę i dostałem od syna szeryfa klucze do swojego mieszkania. W Greydish był taki mały chłopiec, któremu po wybiciu mrówek obiecałem, że znajdę dla niego dom. Czy można mu zaproponować ten dom, który właśnie dostałem w Megaton? Czy raczej szukac innego lokum?
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2009, 08:28:29 wysłana przez Katanka »

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #496 dnia: Listopad 23, 2009, 10:10:16 »

Spokojnie, cały quest survival book nadal jest w trakcie. Podczas tamtej częsci zadania skłamałem pannie, że zrobiłem tak jak ona chciała i kupiła to bez problemu - dała nagrodę i wysłała w dalsza misję. Myslę, że ten perk mi nie przepadnie.

Edit/Spoiler: Wczoraj rozbroiłem bombę i dostałem od syna szeryfa klucze do swojego mieszkania. W Greydish był taki mały chłopiec, któremu po wybiciu mrówek obiecałem, że znajdę dla niego dom. Czy można mu zaproponować ten dom, który właśnie dostałem w Megaton? Czy raczej szukac innego lokum?

Nie da rady. Chłopiec chyba mówi gdzie ma kogoś z rodziny czy coś takiego. Wypytaj go :).

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #497 dnia: Listopad 23, 2009, 10:14:39 »
Tak, to wiem, odsłonił mi lokację. Ale nie chcę się zapuszczac daleko na mapie, bo chce najpierw bardzo dobrze poznac każdy zakamarek obok Megaton :) wypuszczam się na raidy i poznaje teraz. Uwielbiam obserwowac okolice przez lunetę ze snajpery - geanilne uczucie!

Ps. Da się połozyc/czołgać ?

Offline przyssawka

• Junior
  • *
« Odpowiedź #498 dnia: Listopad 23, 2009, 14:06:56 »

Tyle, że z tego co ja pamiętam, to perka otrzymuje się za wykonanie wszystkich zadań questa - w tym tych dodatkowych. Oszukałeś dziewczynę ale mechaniki gry nie oszukasz (:

//Na marginesie - gra bardzo mi się podobała choć brakowało mi pewnych sprawdzonych elementów z poprzednich częsci - zatrzęsienia malutkich, opcjonalnych questow, drobnych czynności - takich np. jak naprawa generatora w opuszczonej krypcie (ot zapalały się światła i wskakiwało doświadczenie), genialnych opisów przedmiotow i elementów otoczenia, i PRZEDE WSZYSTKIM: Odkrywania początków historii Wielkiej Wojny (z III częsci nie dowiedziałem się praktycznie niczego nowego mimo przebrnięcia przez tony świetnie napisanych dzienników komputerowych) Z utęsknieniem czekam na New Vegas - być może sprawdzona ekipa wymusi powstanie wybitnej kontynuacji.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2009, 14:23:34 wysłana przez przyssawka »

Offline Kathor

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #499 dnia: Listopad 23, 2009, 14:18:58 »
Tak, to wiem, odsłonił mi lokację. Ale nie chcę się zapuszczac daleko na mapie, bo chce najpierw bardzo dobrze poznac każdy zakamarek obok Megaton :) wypuszczam się na raidy i poznaje teraz. Uwielbiam obserwowac okolice przez lunetę ze snajpery - geanilne uczucie!

Ps. Da się połozyc/czołgać ?

nie da się... Do Rivet City nie tak prosto dotrzeć a dopiero w dc ruins rozgrywa się prawdziwy fallout :)

Offline przyssawka

• Junior
  • *
« Odpowiedź #500 dnia: Listopad 23, 2009, 14:33:02 »
nie da się... Do Rivet City nie tak prosto dotrzeć a dopiero w dc ruins rozgrywa się prawdziwy fallout :)

Rivet City to IMHO jedna z najbardziej klimatycznych lokacji w falloutowej serii zaraz po Junktown i Glow z jedynki. Przypomina się od razu Fallout 2 i wyprawa tankowcem do Enklawy. Ach... Wspomnienia.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #501 dnia: Listopad 23, 2009, 16:26:45 »
Czy można tylko reperowac bronie, czy gra pozwala na tunning uzbrojenia?

Offline przyssawka

• Junior
  • *
« Odpowiedź #502 dnia: Listopad 23, 2009, 16:44:17 »
Czy można tylko reperowac bronie, czy gra pozwala na tunning uzbrojenia?

Możesz reperować bronie i tworzyć nowe ze schematów. Tuningu w formie w jakiej występował w poprzednich częściach nie ma.

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #503 dnia: Listopad 24, 2009, 00:59:48 »
W czwartek maja się pojawić ubranka dla Avatar'ow z Fallout'a 3. Ale nie wyglądają one najlepiej...

Offline Jay

• Żywa Legenda
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #504 dnia: Listopad 24, 2009, 01:51:25 »
Okropne sa :/

Offline Kathor

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #505 dnia: Listopad 24, 2009, 01:55:46 »
W czwartek maja się pojawić ubranka dla Avatar'ow z Fallout'a 3. Ale nie wyglądają one najlepiej...

jeżeli nie najlepiej = brzydko to się zgadzam...

a co do reperowania w f3 to należy nadmienić, że samemu możesz reperować tylko z odpowiedników tzn. używając części z drugiej tej samej rzeczy bądź z gorszego odpowiednika (bo napotkasz lepsze wersje danych modeli broni, pancerzy)... No i można naprawiać u npc co czasem naprawdę sporo kosztuje i w zależności od ich repair skilla jest końcowy condition - moira ma wysoki, nie pamiętam czy ktoś ma wyższy... z tych łatwo dostępnych chyba nikt.

Jeszcze dzień lub dwa i pewnie bym wyrobił platynę bo trofea w f3 są naprawdę proste i w większości fajne ale god of wara nie przystoi trzymać na półce :)

Na marginesie: zdziwiłem się jak fajnie obsługuje się f3 na konsoli... szczerze mówiąc przechodząc wersję pc dwa razy byłem przekonany, że wersja konsolowa będzie bardzo niewygodna w sterowaniu - jedyne co irytuje to rozbrajanie min chyba, że use ustawić na L1 lub R1...

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #506 dnia: Listopad 24, 2009, 08:00:30 »
SPOILER

Odnalazłem zniszczona szkołę w okolicy wyjścia z bunkra. W szkole jest kilka pięter i grasuja raidersi, natomiast w piwnicach jest zejście do tunelu opanowanego przez stado mrówek. Udało mi się pokonać wszystkie mrówki i doszedłem do dziwnego nawisku skalnego w tunelu na który nie mogę wskoczyć. Widac ewidentnie, ze dalej tunel się ciągnie, zresztą kilka mrówek z tego nawisu wyskoczyło. Czy macie jakis pomysł jak tam wskoczyć? Czy parametr wysokości skoku zalezy od jakiejś umiejętnosci? cholera ... korci mnie, aby zobaczyć gdzie ten tunel się ciagnie :)

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #507 dnia: Listopad 24, 2009, 09:31:14 »
SPOILER

Odnalazłem zniszczona szkołę w okolicy wyjścia z bunkra. W szkole jest kilka pięter i grasuja raidersi, natomiast w piwnicach jest zejście do tunelu opanowanego przez stado mrówek. Udało mi się pokonać wszystkie mrówki i doszedłem do dziwnego nawisku skalnego w tunelu na który nie mogę wskoczyć. Widac ewidentnie, ze dalej tunel się ciągnie, zresztą kilka mrówek z tego nawisu wyskoczyło. Czy macie jakis pomysł jak tam wskoczyć? Czy parametr wysokości skoku zalezy od jakiejś umiejętnosci? cholera ... korci mnie, aby zobaczyć gdzie ten tunel się ciagnie :)

Nic tam nie ma. Też mnie to zaintrygowało i ustawiłem stos beczek, po którym się wspiąłem na górę :).

Przedmioty można chwytać wciskając R3 lub L3.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #508 dnia: Listopad 24, 2009, 09:43:52 »
ale jaja :) nie wiedziałem o tym, dzięki!

Edit: Zauważyłem kolejną ciekawą rzecz - w środku danego budynku czy mniejszej, zamkniętej lokacji, gdy już wyczyścimy ją z przeciwników, mamy pewność, że za każdym kolejnym razem nikogo tam nie znajdziemy i będziemy bezpieczni. Natomiast na otwartej przestrzeni nie jest tak - mimo, że w danym miejscu wytłukliśmy wszystkich wrogów i mimo, ze te ciała ciągle tam leżą, to po kilku dniach w tym samym miejscu możemy spotkać kolejnych wrogów. Widać po tym, że przeciwnicy krążą po mapie, co mi się bardzo podoba. Nie widać oskryptowania w ich zachowaniu, a to wielki plus dla gry! Ponad 22 godziny i wessało na maksa!
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2009, 08:38:20 wysłana przez Katanka »

Offline Psychol324

• Stały bywalec
    • hitlerdance
« Odpowiedź #509 dnia: Listopad 28, 2009, 18:30:01 »
Katanka zdobyłeś już jakieś unikalne bronie i pancerze? najlepsze bronie z nich to broń Lincolna, ahh ten dźwięk strzału to majstersztyk.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #510 dnia: Listopad 28, 2009, 18:47:10 »
(z III częsci nie dowiedziałem się praktycznie niczego nowego mimo przebrnięcia przez tony świetnie napisanych dzienników komputerowych)

zeby dialogi w tej grze byly tak dobrze napisane jak te dzienniki, to pewnie bym w to gral dalej.
ale to wyglada na robote dwoch zupelnie roznych ludzi. dzienniki - zgodze sie - sa napisane swietnie i czesto zawieraja przydatne informacje, a czesto potrafia zwyczajnie rozbawic - natomiast dialogi sa ZAWSZE fatalne.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #511 dnia: Listopad 28, 2009, 19:15:26 »
Katanka zdobyłeś już jakieś unikalne bronie i pancerze? najlepsze bronie z nich to broń Lincolna, ahh ten dźwięk strzału to majstersztyk.

Nie, nic unikalnego. Mam natomiast miotacz ognia, minigun, wyrzutnię rakiet i jakieś fajne Uzi ;) Ale i tak nie używam tych broni, bo moja ulubioną bronią jest combat Shootgun - potęga !!! Zapomniałem, mam jeszcze snajperkę, którą zawsze noszę, bo uwielbiam zbliżając się do jakiegoś nowego meijsca na pustkowiu, obserwować czy się ktos tam nie kręci. Podczas strzelania snajperką oraz pistoletem z celownikiem optycznym świetnie oddali ruszanie się ręki. Nie jest tak łatwo trafic, jest to bardzo naturalne.

Aha, mam coś takiego jak minę (frag mine?) czy jakos tak. Jak się tego uzywa? Granaty potrafię, ale miny nie mam pojęcia jak.

No i kolejne pytanie. Czasem są zastawione dziwne pułapki - np takie jak na niedzwiedzie, takie jak w vietnamie z linkami, a czasem takie miny ze światełkiem. Te pierwsze i drugie potrafię rozbroić, tych min nie. Jak tylko się zbliżę, one wybuchają :(
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2009, 19:23:21 wysłana przez Katanka »

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #512 dnia: Listopad 28, 2009, 19:23:00 »
Te pierwsze i drugie potrafię rozbroić, tych min nie. Jak tylko się zbliżę, one wybuchają :(

powoli i ostroznie.
pogadaj z ta babka co ma sklep z zabawkami. da Ci zadanie, w ktorym bedziesz musial te miny porozbrajac.

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #513 dnia: Listopad 28, 2009, 19:24:09 »
To zadanie już "zaliczyłem" ;) rozbroiłem je przyjmując na klatę wybuchy ;)

Offline Psychol324

• Stały bywalec
    • hitlerdance
« Odpowiedź #514 dnia: Listopad 28, 2009, 19:28:25 »
Combat shotgun? to chyba najsłabsza broń, nie dość, że rozwala się błyskawicznie to jeszcze trzeba przed nosem do przeciwnika strzelać. Min używa się normalnie, dajesz na ziemię i czekasz aż przeciwnik w nie wejdzie.

Offline Ditarius

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #515 dnia: Listopad 28, 2009, 19:38:39 »
Combat shotgun najsłabszą bronią? Jest go mnóstwo, więc można spokojnie mieć cały czas 100% kondycji, zasięg ma jak karabin i straszny DMG przy wysokim skillu "small guns". Nie wspominam już o jego specjalnej wersji która która ma największy DMG w grze. ;)

Offline Psychol324

• Stały bywalec
    • hitlerdance
« Odpowiedź #516 dnia: Listopad 28, 2009, 19:44:20 »
Combat shotgun najsłabszą bronią? Jest go mnóstwo, więc można spokojnie mieć cały czas 100% kondycji, zasięg ma jak karabin i straszny DMG przy wysokim skillu "small guns". Nie wspominam już o jego specjalnej wersji która która ma największy DMG w grze. ;)

Nie wiem, może mam jakiegoś buga w grze ale ja bardzo często chybiam tym złomem ;/

Offline Mexx

• Super Badass
  • Magnificent.
    • Twitter
« Odpowiedź #517 dnia: Listopad 28, 2009, 20:02:11 »
A wy gracie, a ja ciągle odkurzam tę grę Pronto i ściereczką z tygodnia na tydzień  ;D

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #518 dnia: Listopad 28, 2009, 20:44:59 »
Combat Shootgun jest celny z daleka, ale tylko kilka śrutów z całego naboju trafia wroga (tan na dobra sprawę to strzela się z brenek, bo prawdziwy nabój śrutowy ma ich kilkadziesiat, a tutaj leci chyba tylko kilkanaście). Ale prawdziwą masakrę to robi z kilku metrów. No i ja tak walczę, podchodzę do pzreciwnika na kilka metrów, strzelam i zaczynam się wycofywać, ten mnie goni, ale cały czas wycofuję się strzelam. Zawsze zachowuję tę odległość kilku metrów i dlatego ta broń jest idealna do mojego stylu walki. Zadaje ogromny damage :) A wróg rzadko mnie dopędza, czasem tylko się odgryzie zanim padnie na glebę. Dużo tez strzelam bez uzycia celowania w grze tylko zwyczajnie jak w zwykłych fpsach.

Edit: Udało mi się rozbroić minę. Faktycznie bardzo wolno podszedłem i 7 XP zdobyłem :)

Offline Psychol324

• Stały bywalec
    • hitlerdance
« Odpowiedź #519 dnia: Listopad 28, 2009, 21:42:41 »
Ja stylem rambo zawsze rozbrajam miny, polecam ci odwiedzić klan wampirów tam jest dużo min.
Ogólnie to ta gra ma dużo ciekawsze poboczne misje od głównych, byłeś już odwiedzić rodzinkę kanibali?