Autor Wątek: Fable 3  (Przeczytany 31641 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline danch

• Aktywny forumowicz
Fable 3
« dnia: Luty 12, 2010, 15:10:07 »
"It's an RPG without a health bar or experience," Molyneux said in a demonstration, via Eurogamer. "Because we put the levelling up into the world, with followers, you don't need experience."
Taa, pierw ME2 teraz Fable 3, zastanawiam sie kiedy skonczy sie robienie coraz bardziej glupich gier. Czy Molyneux nie moze sobie zrobie nowej gry i tam zastosowac swoje super oryginalne rozwiazania, a biedne Fable zostawic w spokoju.

Offline Qu84

• Ultimate Badass
Odp: Fable 3
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 12, 2010, 15:15:53 »
Ja tam jestem konserwatysta i jak jakis HUD jest to nawet lepiej (to samo z punktami doswiadczenia), ale w sumie nie przekreslabym z gory kazdego pomyslu Petera:)
Ceterum censeo reviewers esse delendam!

Offline danch

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 12, 2010, 15:22:49 »
A ja nie jestem, czytalem reszte tego wywiadu i Peter bedzie robil gre dla debili. BO on sie pytal ludzi i oni nie rozumieli skad sie bralo doswiadczenie (orby zielone,czerwone i zolte). Widac przecietny xbox user jest zbyt glupi aby grac w rpg i trzeba tego rgpa wykastrowac, koncu jego poprzednie gry kupowali ludzie ktorzy z trudem ogarniaja sapera w windowsie i nie mozna im zbyt wysoko ustawiac poprzeczki.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 12, 2010, 15:38:19 »
A mnie sie pomysl podoba. Im mniej pierdol tym wieksze wczucie w swiat i postac.

Hardkorom zawsze pozostaje Eye of Beholder  8)
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline marvelous

• Prezes
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 12, 2010, 15:48:24 »
Przełom to będzie, jak się pozbędą tych idiotycznych gestów. Co do paska życia - jak poziom trudności zostanie taki, jak w dwójce, to w sumie bym się tym nie przejmował... Jak na razie, Molyneux dalej prezentuje pogląd, że to, czego ktoś wcześniej nie zaimplementował, z automatu oznacza rewolucję - w F4 niech dodadzą opcję pierdzenia za pomocą Natala - feature na miarę 4D.

Jednakże pomijając te śmieszne przechwałki, jeżeli w F3 uda się utrzymać baśniowy charakter poprzednich części, to jestem jak najbardziej na tak. Na przełom jednak nie liczę - wystarczy mi kawałek grywalnego kodu, jakim był F2.

Offline danch

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 12, 2010, 15:53:17 »
A mozesz zabrac swoje wczuwanie oraz Molyneuxa i pojsc wczuwac sie w Simsy, expa tam tez nie ma, paska zycie podobnie, a odgrywanie rol niezmieskie, nawet srac trzeba :-).
Ja naprawde rozumie ze sa ludzie ktorzy lubia sie wczuwac w postac bez zbednych pierdol, jak to raczyles nazwac, ale czy ci ludzie nie moga sobie znalesc sobie jakiejs innej gry w tym celu. Serio to tak jakby Tekena zrobic na tury, bo czesc ludzi nie potrafi combosow wyprowadzic na czas. Swietny pomysl i moze ktos to by nawet kupil, ale nazywanie takiej gry Teken 7 to zwyczajne oszustwo w stosunku do ludzi ktorzy grali w Teken 1-6.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 12, 2010, 15:57:00 »
Jak zwykle rynek zweryfikuje, czy jest wiecej ludzi, ktorzy chca sie wczuwac, czy wiecej ludzi ktorzy chca kolejna kalke WoWa, czy innego badziewia.

I wtedy zobaczymy kto komu powie, zeby sie zabral i poszedl  8)

W Fable 2 jeszcze nie gralem, wiec nie wiem, czy wizja Klamczucha mi pasuje.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Elvis

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 13, 2010, 23:25:11 »
Mi sie nowa wizja Fable III podoba  ;D Może nie będzie to rpg ale ważne aby zachował bajkową historię dwójki którą przeszedłem dwa razy i byłem nią zachwycony  8)

[url=http://www.xboxgamerta

Offline danch

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 14, 2010, 07:27:59 »
Jak zwykle rynek zweryfikuje, czy jest wiecej ludzi, ktorzy chca sie wczuwac, czy wiecej ludzi ktorzy chca kolejna kalke WoWa, czy innego badziewia.

I wtedy zobaczymy kto komu powie, zeby sie zabral i poszedl  8)

Rynek phi, rynek to kupuje discopolo. To nie chodzi o szykanie nowych klientow, tylko trzymanie sie ram gatunku. Ja Peter chce zrobic gre w wczuwanie sie i przezywanie emocji, obaj wiem ze to sa jego farmazony z ktorych wychodzi gra o puszczaniu bakow, to niech zrobi nowy projekt. Marke Fable niech zostawi w spokoju i sprzeda ludzia ktorzy rpg nie beda zmieniac w gre dla spostrzegawczych inaczej.

Grasz w gre rpg i domagasz sie wywalenia z niej tych rpgowych elementow, bo to pierdoly dla Ciebie. Sa na rynku gry z fabula bez tych pierdol i nazywaja sie przygodowki, wiec czep sie jakiegos Fahrenheit czy Heavy Rain  ;), a rpgi zostaw tym co je lubia.

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 02, 2010, 12:42:49 »
Na gram.pl pojawił się preorder, standard: 179,90, kolekcjonerka 239,90.

http://www.gram.pl/sk4_9AzrGO4_Fable_III_PL.html
http://www.gram.pl/sk6_9A3fHO3_Fable_III_Edycja_Kolekcjonerska.html

Edycja Kolekcjonerska Fable III składa się z następujących elementów:

- nowy quest, w którym trzeba będzie odwiedzić nawiedzony las Silverpines, za co można dostać legendarny miecz Wolfsbane
- dodatkowa lokacja
- karty do gry, które przedstawiają bohaterów, rodziny królewskie, przeciwników czy czarne charaktery występujące w grze
- specjalna moneta - jedna strona ma kolor niebieski (symbolizujący dobro), druga czerwony (zły), dzięki czemu gracze będą mogli sobie pomóc w podjęciu trudnej dla nich decyzji
- nowa rasa psa - bokser
- specjalny strój

Offline auriga pl

• Padawan
  • **
  • Przez X lat byłem zatwardziałym pecetowcem, aż ...
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 07, 2010, 14:00:28 »
Wersja kolekcjonerska jest już u nich za 199,90 a zwykła za 169,90 :)
Chyba się skuszę na pierwszą w życiu kolekcjonerkę. Zobaczymy co piękny Piotruś tym razem wymodził.
Ale już obsada "głosowa" i John Cleese każą się tytułowi przynajmniej przyjrzeć.

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 07, 2010, 14:15:13 »
- specjalna moneta - jedna strona ma kolor niebieski (symbolizujący dobro), druga czerwony (zły), dzięki czemu gracze będą mogli sobie pomóc w podjęciu trudnej dla nich decyzji
O ja pier... ROTFL tygodnia. ;D

Offline auriga pl

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 07, 2010, 14:30:51 »
O ja pier... ROTFL tygodnia. ;D
Mogliby dodawać czerwoną i niebieską pigułkę. Po niebieskiej byłaby jazda :)

Offline DoubleR

• Super Badass
  • Gamer Since 1993
    • Twitter
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 13, 2010, 10:05:11 »
Walka o Albion, w muzycznym i niezwykle klimatycznym, nowym zwiastunie Fable 3 :o

Offline Pats

• I Am Robot
  • Nbareja
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 13, 2010, 10:12:05 »
Pierwsza część to było coś, przeszedłem ją z 10 razy w każdą możliwą stronę ...
Druga część ... strasznie mnie rozczarowała - zagrałem raz (dla zasady) i więcej nie zagram.
Trzeciej części chyba nawet nie kupię, jeśli to co jest pisane o niej się sprawdza - to już nie da mnie ... Ale zobaczymy :)

Offline auriga pl

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 13, 2010, 10:22:18 »
Nice, rzeczywiście klimatyczny, chociaż chyba bardziej podobał mi się ten z kurczakiem.
http://www.gametrailers.com/video/intro-cinematic-fable-iii/702482

Offline KriegPL

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 14, 2010, 08:17:32 »
Oba trailery ( kurczak, rewolucja ) mają fajny klimacik, pozytywnie nastrajający do gry - jako zwolennik dwóch poprzednich części z niecierpliwością wyczekuję trójki. Skusze się na preordera i edycję specjalna,  super wreszcie nie będę miał problemu z tym czy stanąć po stronie dobra czy zła ;).

Offline izi

• Super Badass
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 14, 2010, 08:39:12 »
Ja po tym wczorajszym trailerze załączyłem dwójkę, jakoś na początku (wcześniej jak grałem) mnie niczym nie zachęciła.. Wczoraj po 4 godzinach grania (nie pamiętam kiedy ostatnio tak miałem, że po takim czasie gry nadal miałem chęć grania w ten sam tytuł) zdobyłem 145punkciki na konto i bardzo dobrze się bawiłem.. Swoją drogą- jestem po tej takiej arenie; daleko do końca?

Na początku myślałem o kupieniu Fable 3, później zagrałem w dwójkę i mi się odechciało. Teraz po drugiej sesji z dwójka wydaje mi się, że może to być jedna z lepszych gier tego roku...

Offline KriegPL

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 14, 2010, 08:41:15 »
Skoro jesteś na arenie to już całkiem niedaleko - udało Ci się wymaksować arenę?

Offline izi

• Super Badass
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 14, 2010, 08:53:47 »
Niestety nie- zabrakło mi jednego razu, (bo bodajże trzeba było zrobić 5/7), a było za to coś fajnego?

Offline KriegPL

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 14, 2010, 08:55:39 »
Niestety nie- zabrakło mi jednego razu, (bo bodajże trzeba było zrobić 5/7), a było za to coś fajnego?

Nie pamiętam dokładnie ( przeszedłem to prawie dwa lata temu ) jakaś fajna broń wpadała.

Offline rzaba

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 22, 2010, 15:53:23 »
Ktoś sie orientuje czy bedzie wersja PL taka jak była w Fable 2?

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 22, 2010, 16:21:11 »
Nie pamietam jak bylo w Fable 2, bo gra po 10-ciu godzinach smiertelnie mnie wynudzila, ale spolszczenie ma byc kinowe:
http://www.gram.pl/sk4_9AzrGO4_Fable_III_PL.html

Offline SirMike

• Forumogadka Team
  • I Am Robot
    • SirMike's blog
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 22, 2010, 16:26:10 »

Czezare dobrze prawi. Nie będzie pełnej polskiej wersji, jedynie napisy.

Offline afwi

• Ultimate Badass
  • Evul One
    • Vivid Games
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 23, 2010, 21:04:51 »
Ja nowego Fable'a odpuszczam. Niestety, wypowiedzi twórcy gry, który jawnie mówi, że jego poprzednią grę mogliby lepiej zrobić uczniowie podstawówki (lub gimnazjum, nie pamiętam dokładnie) mnie skutecznie zniechęca. Za rok/poltora będzie to samo mówił o Fable III, więc jaki jest sens to kupować?

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 24, 2010, 14:25:56 »
Ja nowego Fable'a odpuszczam. Niestety, wypowiedzi twórcy gry, który jawnie mówi, że jego poprzednią grę mogliby lepiej zrobić uczniowie podstawówki (lub gimnazjum, nie pamiętam dokładnie) mnie skutecznie zniechęca. Za rok/poltora będzie to samo mówił o Fable III, więc jaki jest sens to kupować?
Bo to poniekad prawda! ;D Molyneux chce graczy "zlapac" na szczerosc i mowienie prawdy.Mowi tak: Wicie rozumicie...ja wiem, ze spierd...lismy Szwendable 2, ale trojka bedzie znacznie lepsza!". Coz...raczej nie bedzie lepsza, bo z zaprezentowanych materialow kompletnie NIC nie swiadczy o poprawie.Ani grafika nie polepszona, ani jednoprzyciskowo-jednouderzeniowy model walki.
Albo wroc...na okolicznosc czworki Piotrus powie, ze Trojke zrobili licealisci! ;D

Offline auriga pl

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 29, 2010, 10:10:40 »
Ktoś już grał? Jakie pierwsze wrażenia?
Gamespot 7,5, ale już gracze 8,7.
Metascore 81, ale gracze 7,8.

Moja vobisowa kopia właśnie przyszła kurierem (uwzględniająca gratisy polygamistyczne - przynajmniej patrząc ile zapłaciłem :) a co w środku to zobaczę popołudniem.

Offline auriga pl

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 02, 2010, 15:57:35 »
Po spędzeniu 12h z grą Pięknego Piotrusia w ostatni weekend, garść moich subiektywnych wrażeń (od razu zaznaczę, że byłem wielkim fanem dwójki)
W pierwszej kolejności podziękowania polygamii za fajną promocję razem z vobisem. Gra przyszła w dniu premiery (kurier free). Dodatkowo zgodnie z opisem do wersji kolekcjonerskiej dołączone były: skórzany kubek z dwiema kośćmi do gry i brelok na klucze.
Dla tych którzy nie robili zakupów via vobis - w momencie płatności kartą, blokowana jest całą kwota (razem z dodatkowymi kosztami przesyłki), dopiero w momencie rozliczania transakcji widziałem na wyciągu, że nastąpił zwrot tych kosztów.

Co do samej gry (po 12h) - to mogę chyba już podsumować tak: tym którym dwójka się nie podobała ... trójka tym bardziej się nie spodoba. Pozostali mogą dać tej grze szansę.

Mechanika gry pozostała w zasadzie bez zmian, po graniu w dwójkę, w trójce szybko można się odnaleźć.
Grafika jest imho ładniejsza niż w 2, sterowanie/poruszanie się po menu dużo bardziej uproszczone. Dalej idziemy po "świecącym sznurku" rozwiązując główny wątek i poboczne questy. Lokacji w porównaniu do 2 mamy więcej (o ile mnie pamięć nie zawodzi) i są bardziej zróżnicowane graficznie. Cześć pustynna momentami przypominała mi PoP.

Gra ma fantastyczny humor i to zdecydowanie duży plus. Same teksty są świetne, ale i rozwiązania niektórych questów (np ten w którym jesteśmy "pionkiem" w grze planszowej) są rozbrajające.

Jednak generalnie o większości rzeczy możemy powiedzieć "ale to już było".
Zastanawiam się też do kogo tak naprawdę jest adresowana ta gra. Bo z jednej strony sama mechanika gry jest uproszczona do bólu, zarówno główny wątek jak i questy są dość łatwe - czyli można byłoby ją "sprzedać" dzieciakom, a z drugiej strony mamy "największa ilość osób z którą główny bohater uprawiał seks grupowy" czy "ilość zarażeń chorobą weneryczną" albo achiv za "posiadanie 6 żon jak władca i zabicie dwóch z nich". Najśmieszniejsze jest to, że te statystyki pokazują się na screenach podczas loadingów i miałem już "ciekawe" pytania ze strony dzieciaków.

Bardzo lubiłem dwójkę. Trójka póki co to dla mnie taki większy DLC, zobaczymy jak będzie dalej.

Offline izi

• Super Badass
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 02, 2010, 17:51:53 »

Dzięki wielkie za Twoje wrażenia, jeżeli później coś się zmieni, albo jeżeli w ogóle chciałbyś napisać coś więcej to pisz bo jestem bardzo ciekaw jak to wygląda u innych. Ja dwójkę skończyłem trochę na siłę i bardzo się waham..

Offline Shunkan

• Mieszkaniec tego forum
  • death to all who oposse us
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 02, 2010, 18:42:11 »
No, główny wątek fabularny ukończyłem po przepięknym czasie ~18h, nie wiem dokładnie bo z tego co wczoraj widziałem to mi się statystyki pokasowały. Ja, jako wielki fan Fable jako ogółu jestem zachwycony nową produkcją Lionhead. W Fable gram od 1 i od tej części gra mi się bardzo podoba. W każdej z nich czuć klimat epickiej opowieści, gdzie to my jesteśmy głównym bohaterem.

Jak i w drugiej części klimat odczuwany jest na każdym kroku. Bajkowa kraina jest równie wspaniała co wcześniej, albo nawet i piękniejsza tym razem. Gra została całkowicie pozbawiona interfejsu w momencie, w którym zupełnie nie jest on nam potrzebny. Sama rozgrywka prezentuje się bardzo dobrze, pozostały nawyki z części drugiej i bardzo dobrze, bo ideału zmieniać się nie powinno. Jedyne co zauważyłem to drobne poprawki vide zmiana przycisku do kopania z dołu na krzyżaku, na A. Zapewne jest ich więcej, ale plusem jest ich niezauważenie.

Sam gameplay dotrzymuje kroku moim poprzednim zachwytom. Nie rozumiem ludzi narzekających na małą ilość walki w FIII, jak dla mnie jest idealnie, nie jest to przecież durny slasher gdzie jedyne co jest dobre to walka, w tej grze liczy się klimat i atmosfera, więc duża ilość potyczek by to jedynie zepsuła. Humor jest utrzymany na poziomie poprzedniej części, czyli jest momentami śmiesznie, ale nie tak by nic innego nie robić. Gra ta ma być z założenia takim swoistym odejściem od wszystkich poważnych tytułów i pozostać tym czym jest, czyli wspaniałą opowieścią, na którą czeka się ze zniecierpliwieniem i cieszy z każdego smaczku jaki da się wynaleźć.

Nie chcąc się bardziej rozpisywać, powiem tylko, że każdy kto grał w II i mu się podobała, odnajdzie tu dużo radości z grania i przeżywania rewolucji. Gra została zrobiona dokładnie tak jak oczekiwałem, liczę, że Lionhead zaszczyci nas jeszcze jakimiś DLC w przyszłości, bo warto powrócić to Fable III. Jeżeli oceniać to 9-/10 będzie sprawiedliwe, gra jest dokładnie tym czym powinna być, ale też nie można uznawać jej za odkrycie i nowoczesność, bo to jedynie kontynuacja.

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem (jeśli będę wiedzieć).

Offline izi

• Super Badass
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 02, 2010, 20:02:12 »

1. Ile dostałeś punktów za samo przejście fabuły?
2. Czy tutaj także mamy wiele dodatkowych zajęć?
3. Jest ten durny (ale jak bardzo intrygujący) achiev za budynki :D?
4. Rozwój postaci jest podobny?
5. Dużo pobocznych q?
6. Czy są rzeczy, których nie możemy zrobić po objęciem tronu? (jakieś achievy, które możemy zdobyć tylko przed objęciem...)
7. Poziom trudności +/- względem dwójki?

To tak na szybko ;)

Offline Shunkan

• Mieszkaniec tego forum
  • death to all who oposse us
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 02, 2010, 20:08:32 »

5. Dużo pobocznych q?
6. Czy są rzeczy, których nie możemy zrobić po objęciem tronu? (jakieś achievy, które możemy zdobyć tylko przed objęciem...)

To tak na szybko ;)

1. 480GS za skończenie fabuły z lekkimi odstępstwami na "a co tam jest"
2. W sumie po skończeniu fabuły pozostało mi wiele wykrzykników, więc można coś porobić
3. Jeżeli chodzi o posiadanie posiadłości, to jest jedynie za zgromadzenie posiadłości wartych 2000000, bardzo szybko się go robi
4. Jak robimy dobrze, to świecą się nam tatuaże na niebiesko, jak źle zapewne na czerwono. Postać rozwijami poprzez otwieranie skrzynek w "Drodze do Chwały", otwieramy je pieczęciami gildii zdobywanymi poprzez zabijanie przeciwników czy za questy
5. @2
6. Z tego co się orientuje to Osiągnięcia są uniemożliwiane do zrobienia jedynie po podjęciu innej niż poprawna decyzja (vide to z Adopcją)
7. Podobny, możliwe, że trochę łatwiejszy, ale niezauważalnie.

Jak coś jeszcze to pisz.

Offline auriga pl

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 04, 2010, 10:48:38 »
5. Dużo pobocznych q?

Ja po przejściu fabuły mam 420gs. Zajęcia są bardzo podobne do tego co znasz z dwójki: granie na lutni, praca u kowala itp - (generalnie wciskasz przyciski w odpowiednim momencie). Otwierając skrzynie w "drodze do chwały" zdobywasz dodatkowe poziomy umiejętności lutnisty, kowala itp dzięki czemu możesz zarobić więcej. Achiv za budynki też jest w zasadzie taki sam jak w dwójce (shunkan o tym pisał).

Rozwoju postaci w zasadzie nie ma!!! tzn. takiego, że zdobyte punkty możesz rozdysponować na np. siłę, żywotność, zdolności w walce. Jest banalny sposób levelowania zdolności w magii, broni białej i pistoletach (poprzez otwieranie skrzyń).

Co do ilości questów, to nie będę się wypowiadał bo właśnie zacząłem je przechodzić. Ale to co bije z questów to ich banalność i to że są tragicznie krótkie (przynajmniej te ze story).
Generalnie to jestem rozczarowany II częścią kiedy w story zostaje się władcą. Tak niewykorzystanego potencjału to już dawno nie widziałem. W zasadzie ta część przeszła się prawie "sama" w 3h. Może jest inaczej kiedy decydujemy się na same "negatywne" wybory. Choć wątpię w to, bo zapewne mechanizm będzie ten sam.

Pytasz o to czy jest łatwiejsza niż dwójka. Imho duuuuużo łatwiejsza. Jest achiv za przejście story bez straty życia i jest on banalnie prosty (ja go nie zdobyłem tylko dlatego, że musiałem odejść od konsoli i zostawiłem swojego "króla" akurat w lokacji gdzie pojawiło się parę hobbesów). Ale to był jedyny raz gdzie straciłem życie. Jest też trochę zbieractwa. W dwójce były gargulce, klucze - tu jest podobnie. Generalnie jeśli pamiętasz dwójkę to niektóre lokacje będą znajome, tyle, że w oprawie "industrialnej".

Nigdzie na forach nie widziałem żeby ktoś się skarżył, że czegoś nie może zdobyć po zakończeniu story. Raczej czegoś nie będziesz mógł zdobyć (albo będzie to trudne) w zależności od twoich wyborów pozytywnych/negatywnych.

Jeszcze co do pozytywów: teksty, voice acting i humor (moim zdaniem to z kolei jest znacznie lepsze niż w dwójce), grafika (niektóre lokacje są naprawdę bajeczne).

Offline auriga pl

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 05, 2010, 15:42:56 »
Są jednak achivy z którym trzeba uważać:

Adopt Or Die (Adoptuj dziecko)
- jeśli nie pomożesz sierocińcowi kiedy jesteś władcą, nie zdobędziesz tego achiva bez przejścia story od początku.

Crime Spree (Zgarnij 15,000 złota nagrody wyznaczonej za twoją głowę)
 - musisz go zrobić przed tym jak zostaniesz władcą, bo później nikt cię nie będzie chciał aresztować (podobno można mimo wszystko zrobić ten achiv dołączając się do innej gry).

Offline LoneWolfREV

• Mieszkaniec tego forum
    • Daj Głos Podcast
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 09, 2010, 13:30:42 »
Przynam szczerze, że dawno tak dobrze się nie bawiłem w grze couch co-op. Może dlatego, że innych takich nie znam :D

Dzięki temu trybowi gra nabiera nowego znaczenia. Z dziewczyną biegałem i zbierałem te wszystkie duperele, a ona mi pomagała w misjach. Poza tym małżeństwo w grze i dzielenie się wspólną kasą jest fajne. Kilka razy na początku gry robiliśmy "zrzutkę" na droższe budynki, by potem szybciej dzielić się zyskiem. Mimo wielu nieukończonych questów, mój licznik zatrzymał się na 16 godzinie co jest bardzo dobrym wynikiem + jakieś 8 - 9 godzin które spędziłem pomagając dziewczynie :)

Jest jedna kilka achi których nie da się zrobić na 1 konsoli, jak chociażby małżeństwo, współpraca handlowa czy dziecko. Tutaj koniecznie trzeba to zrobić z innym graczem poprzez Xbox Live. Trochę szkoda bo to takie wymuszane na siłę jak dla mnie.

Teraz zostaje już tylko kolekcjonowanie broni i ciuchów, bo tylko wymieniając się z innymi graczami można zdobyć wszystkie.

Jeśli podobała się wam 2 to 3 jeszcze bardziej przypadnie Wam do gustu. Ja już wiernie czekam na jakieś DLC ;)

Offline rzaba

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 15, 2010, 20:40:51 »
zapowiedziano juz pierwsze DLC na 23 listopada - Understone Quest Pack za 400 MSP....szybko cos

Offline izi

• Super Badass
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 15, 2010, 22:04:23 »
zapowiedziano juz pierwsze DLC na 23 listopada - Understone Quest Pack za 400 MSP....szybko cos

Szybko, bo trzeba GOTY wydać :D

Offline RudolV

• Badass
  • Just call me... Kakolookiyam!
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 15, 2010, 22:20:06 »
Szybko, bo trzeba GOTY wydać :D

i taką wersję kupię  ;D jak stanieje ;D

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 18, 2010, 11:13:57 »
Moją uwagę przykuł napis podczas loadingu "Największa liczba partnerów w seksie grupowym".
Ktoś wie jak się za to zabrać? Mam w tej chwil żonę i dwóch gejowskich kochanków, da się zorganizować w tej drużynie jakiś gang bang?  :P

Aha i czy po adoptowaniu dziecka nie można mieć już swojego biologicznego? Niby spółkuję z tą swoją żoną, ale jakoś nie chce się zaciążyć.
I w ogóle co to za numer, że adoptowane dziecko nie chce mieszkać w tym samym domu co żona? Muszę wynajmować inny dom i nianię.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2010, 11:23:04 wysłana przez Buster Dogg »
(kliknij)

Offline olas

• Super Badass
    • http://www.woollenteddies.net
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 18, 2010, 12:05:01 »
Moją uwagę przykuł napis podczas loadingu "Największa liczba partnerów w seksie grupowym".
Ktoś wie jak się za to zabrać? Mam w tej chwil żonę i dwóch gejowskich kochanków, da się zorganizować w tej drużynie jakiś gang bang?  :P

Aha i czy po adoptowaniu dziecka nie można mieć już swojego biologicznego? Niby spółkuję z tą swoją żoną, ale jakoś nie chce się zaciążyć.
I w ogóle co to za numer, że adoptowane dziecko nie chce mieszkać w tym samym domu co żona? Muszę wynajmować inny dom i nianię.
Ciezkie zycie na projekcie hehehe ;)

Poczekam az stanieje i chyba sprobuje w koncu zagrac w tego Fejbla