Autor Wątek: Everybody's Gone to the Rapture  (Przeczytany 19931 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
Odp: Everybody's Gone to the Rapture
« Odpowiedź #160 dnia: Kwiecień 08, 2016, 16:50:00 »
Fuckt, to Simplex, zaraz na mnie naskoczy :(

Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki, za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki. Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dookoła, nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła - B. Komorowski

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #161 dnia: Kwiecień 08, 2016, 17:18:06 »
To jest tak głupie, że nie uwierze w to dopóki nie zagram :)

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #162 dnia: Grudzień 22, 2016, 21:16:21 »
To jest gra czy jakis interaktywny expirence? Wczoraj skoncznczylem i polecialo z dysku. Jako gra 1/10.

Offline dKc

• Badass
« Odpowiedź #163 dnia: Grudzień 22, 2016, 22:20:12 »
interaktywny expirence

Online knur

• Super Badass
  • 8==>
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpień 22, 2017, 10:34:34 »
Pany pomuszcie!11

Nie grałem w to bardzo długo i chyba zapomniałem o co tutaj chodzi.  ;D
Światełko zawiodło mnie do obory, jedno stoi przed wejściem, drugie w środku i sobie błyska, wciskam kwadrat (ten od interakcji) i nic się nie dzieje a chyba powinno (już nie pamiętam)?  ;)

Online knur

• Super Badass
  • 8==>
« Odpowiedź #165 dnia: Sierpień 22, 2017, 11:35:35 »
Lol haha kompletnie zapomniałem, że tutaj steruje się żyroskopem.  ;D

Offline hadxmen

• Badass
  • Fire walk with me.
    • YOUTUBE
« Odpowiedź #166 dnia: Luty 13, 2018, 10:30:51 »
Odkopuję trupa, dzięki uprzejmości Simplexa miałem pewną przyjemność skończyć ten tytuł. Nie jestem fanem symulatorów chodzenia, w których nic się nie dzieje. Tu przez całą rozgrywkę podążamy z prędkością 2km/h za światełkiem i poznajemy fabułę poprzez gadające światełka, od czasu do czasu dodatkowo znajdując radio z komunikatami. To wcale nie jest wyolbrzymienie - nic innego tu się nie robi. Oprawa audiowizualna to majstersztyk (choć grafika jest bardzo nierówna, dogorywa oświetlenie, któremu Reshade nawet za bardzo nie pomaga, a tekstury często są mocno capcomowe). Samo miasteczko zaprojektowane jest świetnie (można mieć wrażenie, że to skala 1:1, co dodatkowo potęguje powolny chód bohatera), muzyka jest przepiękna. Fabularnie również daje radę, jednak zupełnie nie potrafiłem się zaangażować oglądając historię przedstawioną przez gadające światełka.  Gdyby zamiast tego dodali normalne sylwetki postaci, gra by bardzo dużo zyskała na ogólnej dramaturgii. Czy polecam? Raczej nie - gra jest proporcjonalnie tak ładna artystycznie co nudna. Często nudziłem się okropnie. Ogólnie tytuł traktuję częściowo jako stratę czasu, bo zalety jednak w moim przypadku nie zdominowały wad. Jeśli lubisz klimatyczne produkcje, które zabija powolnym tempem to gra może się spodobać (metacritic na poziomie ~80%), u mnie 5, może naciągane 6/10.

Więcej tutaj: https://www.flickr.com/photos/147747988@N02/sets/72157692595510584

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #167 dnia: Luty 13, 2018, 10:34:22 »
Mam to w kolejce do zagrania :)

Online Arcybibosz

• Super Badass
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
« Odpowiedź #168 dnia: Luty 13, 2018, 10:36:34 »
Jak już się przekonałem że takie gry są zdecydowanie nie dla mnie tak ten tytuł zrobił na mnie wrażenie bardzo ładną grafiką i fajnymi zmianami oświetlenia  kiedy nagle z dnia robi się gwieździsta noc - super motyw.

hadxmen - tam da się biegać i zamiast 2km/h biegniesz 3km/h ;).

Offline SinfulScholar

• Ultimate Badass
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #169 dnia: Luty 13, 2018, 10:39:28 »
można to przejść dla widoków ale sama gra jest słaba a fabularnie to szczerze nie wiem o co tam chodzi...

Online Arcybibosz

• Super Badass
« Odpowiedź #170 dnia: Luty 13, 2018, 10:44:30 »
Gra nie bardzo jest warta przejścia, ale odpalić dla tych widoczków można jak ktoś w plusie dostał.

Offline hadxmen

• Badass
  • Fire walk with me.
    • YOUTUBE
« Odpowiedź #171 dnia: Luty 13, 2018, 10:47:41 »
Tak, RT bardzo wpływa na prędkość :). Szkoda bardzo mi tej gry, bo artystycznie jest świetna (soundtrack jak wspominałem miejscami obłędny), sama historia też zdecydowanie nie jest płytka i mimo dość oklepanego motywu jest świetnie przedstawiona.
Grałem dzięki uprzejmości Simplexa, sam po zakupie bym się wściekł, że wydałem na to tyle kasy. Naprawdę trzeba mieć w sobie dużo samozaparcia, aby się nie zanudzić.

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #172 dnia: Luty 13, 2018, 10:48:39 »
To było chyba w jakimś bundlu, albo przecena 75%. Mimo premiery na PS4 i PC dev poszedł z torbami.

Online Arcybibosz

• Super Badass
« Odpowiedź #173 dnia: Luty 13, 2018, 10:51:28 »
Tak, RT bardzo wpływa na prędkość :). Szkoda bardzo mi tej gry, bo artystycznie jest świetna (soundtrack jak wspominałem miejscami obłędny), sama historia też zdecydowanie nie jest płytka i mimo dość oklepanego motywu jest świetnie przedstawiona.
Grałem dzięki uprzejmości Simplexa, sam po zakupie bym się wściekł, że wydałem na to tyle kasy. Naprawdę trzeba mieć w sobie dużo samozaparcia, aby się nie zanudzić.

Już pamiętam czemu to przeszedłem - grałem ujarany i dzięki ślicznej grafice wczułem się jakbym faktycznie był w tej opuszczonej wioseczce bez żywego ducha. Całkiem mi się podobało.

Offline hadxmen

• Badass
  • Fire walk with me.
    • YOUTUBE
« Odpowiedź #174 dnia: Luty 13, 2018, 11:03:47 »

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #175 dnia: Luty 13, 2018, 13:43:36 »

Już pamiętam czemu to przeszedłem - grałem ujarany i dzięki ślicznej grafice wczułem się jakbym faktycznie był w tej opuszczonej wioseczce bez żywego ducha. Całkiem mi się podobało.
ja ujarany grałem w Journey i napisałem sobie w notatkach "recenzje" do wstawienia na forum. Hehe, ciesze sie ze nie wstawiłem :)