Autor Wątek: E3 2018  (Przeczytany 60285 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mmgl

• Ultimate Badass
Odp: E3 2018
« Odpowiedź #960 dnia: Czerwiec 12, 2018, 10:40:47 »
Oczekiwania wobec MS były dość spore, mieli albo cos pokazać albo zdechnąć.
Nie mozemy pisac ze sony przegrało, bo sie bedzie sypała teza mmgla że tu sami fanboye ;).
Ubiegłes mnie. Nie jestem mmglem więc nie chcę mi się wywlekać starych postów, ale jego narracja wyglądała mniej więcej tak: "poziom fanatycznego fanbojstwa na tym forum jest taki, że jakby sony na konfie pokazało kupę, to całe forum zachwyci się tą kupą". Jednak nie.

Oj Simplex, dawaj ten post. Nigdy ani czegoś takiego nie napisałem, ani nawet w podobnym tonie.
Sony spierdoliło, to przysłowiowo odwróćmy kota ogonem.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2018, 10:42:44 wysłana przez mmgl »
subtelnie zastawiam pułapki :)

Offline meatbag

• I Am Robot
  • "Je n'avais pas besoin de cette hypothese-la."
« Odpowiedź #961 dnia: Czerwiec 12, 2018, 10:42:17 »
Jak cię złapią za rękę to mów, że nie twoja.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #962 dnia: Czerwiec 12, 2018, 10:43:40 »
Nigdy ani czegoś takiego nie napisałem, ani nawet w podobnym tonie.

Mam wrażenie, że ty nie piszesz w zasadzie niczego co by nie było w podobnym tonie*.

(kliknij)

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #963 dnia: Czerwiec 12, 2018, 10:45:36 »
To zacznij czytać ze zrozumieniem.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #964 dnia: Czerwiec 12, 2018, 10:46:42 »
To zacznij pisać zrozumiale. 8)
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #965 dnia: Czerwiec 12, 2018, 10:48:08 »
Wow, prawie komplet.
Konfy nie oglądałem, ale musiało być naprawdę słabo, ze zamiast na grach jest teraz skupienie na mojej osobie.
Ciężki dzień dla niektórych widzę.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2018, 10:51:02 wysłana przez mmgl »

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #966 dnia: Czerwiec 12, 2018, 10:49:19 »
Our hero!

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #967 dnia: Czerwiec 12, 2018, 10:50:25 »
"Forumowi terrorysci" ( (c) mmgl) znowu go atakujo!

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #968 dnia: Czerwiec 12, 2018, 10:50:43 »
Ale skupienie ;D Chłopie masz max kompleksy.

A wracając do tych mniej ważniejszych tematów od mmgla - czy jest gdzieś coś więcej o tej grze Media Molecule czy tylko jak stawiali te krzaki i inne kłaki przez 3 minuty?

pozdr

psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #969 dnia: Czerwiec 12, 2018, 10:57:58 »
Moderator może posprzątać ten syf użytkowników którzy chyba po ciężkiej nocy wstali dziś lewą nogą i wylewają kompleksy.
thx

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #970 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:02:56 »
Łał, cóż za merytoryczne wypowiedzi nam tutaj zaprezentowałeś. Nic o konferencji, nic o grach, tylko ból dupy i doszukiwanie się kompleksów tam gdzie ich nie ma.
Nawet ci się nie chciało konferencji obejrzeć ::)

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #971 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:04:31 »
Jego czas jest przysłowiowym premium.

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #972 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:07:16 »
Nie oglądałem konfy, wchodzę poczytać jak było a widzę jakieś fake posty o tym co miałem napisać. Dementuję te bzdury, a tu widzę żal, że jednak tego nie potwierdziłem i chcę poczytać normalnie o grach.  ::)
Dlatego powtarzam, skupicie się na grach.

@SzczwanyGapa - w tematach o grach które mnie interesowały z konfy jak najbardziej się wypowiadam.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2018, 11:10:12 wysłana przez mmgl »

Offline angh

• Badass
« Odpowiedź #973 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:12:25 »
Moderator może posprzątać ten syf użytkowników którzy chyba po ciężkiej nocy wstali dziś lewą nogą i wylewają kompleksy.
thx
Znaczy, Ciebie? To chyba 'ciut' drastyczne, ale co tam, +1 ;D

OT
@Sony - o ile poczatek mi sie podobal, kosciolek a'la tlou, muzyka - spoko. Ale pozniej, spedzanie ludzi do innej sali i gadajace glowy... wtf. Nie ma to sensu. To ani nie kameralne, ani nie show, to jak jakis raport po pokazach. Bez sensu.
Za to gry sie podobaly. Wszystkie multiplatformy widzielismy wczesniej, wiec chyba wiekszosc czasu pokazywali tytuly na ps4 only. Niestety, nie zaskoczyli nowym duzym IP, ale coz, na tych targach chyba nikt tego nie zrobil - a szkoda. Tlou, Ghost of Tsushima, nioh 2 to cos, co kupie przy wydaniu. Kojima pokazal cos ciekawego, ale za malo jeszcze wiadomo, co to ma byc. Reszta interesuje mnie tak sobie, wiec poczeka na przecene - do pajaka nie moge sie przekonac.

Calosc targow to dla mnie chyba tlou, dying light, nioh 2, tales of vesparia (bo tak), Metro, i chyba nic wiecej nie zrobilo wystarczajacego wrazenia, zeby zapamietac na dluzej.
Powoli wchodzimy w kryzys konca generacji...?:)

Offline Ja Być z Polska_

• I Am Robot
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #974 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:18:16 »
M$ > Bethesda > Ubi > Sony > EA

Najsłabsza konfa Sony od wielu lat. Dobrze, że mam jeszcze sporo eksów do nadrobienia, bo z nowości będzie straszna posucha. A z multiplatform tylko Control wyglądało interesująco i zaskoczyło.

A ogólnie najlepsze zapowiedzi targów to Forza Horizon 4, Dying Light 2 i The Division 2.
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline _Music

• Super Badass
« Odpowiedź #975 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:21:50 »
Spokojne tempo u Sony podobało mi się znacznie bardziej, niż mix trailerów u Microsoftu, no i nie było co chwilę "Exlclusive".

Mimo wszystko, dla mnie najmocniejszym punktem było jednak wejście Cyberpunka- zagrało to świetnie.

Offline Duplo65

• Badass
« Odpowiedź #976 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:25:06 »
M$ > Bethesda > Ubi > Sony > EA

Najsłabsza konfa Sony od wielu lat. Dobrze, że mam jeszcze sporo eksów do nadrobienia, bo z nowości będzie straszna posucha. A z multiplatform tylko Control wyglądało interesująco i zaskoczyło.

A ogólnie najlepsze zapowiedzi targów to Forza Horizon 4, Dying Light 2 i The Division 2.

Jak źle Sony by nie wypadło (bo nie oglądałem), to na pewno nie było gorzej niż Square Enix. To już w ogóle była stypa, nie konfa.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #977 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:28:04 »
skupicie się na grach.

Wpisy z dzisiaj:
06:46 - Control
10:40 - E3
10:45 - E3
10:48 - E3
10:57 - E3
11:00 - Tomb Raider
11:07 - E3
11:13 - Control

Tak bardzo skupiasz się na grach, że więcej czasu poświęcasz na przepychanki ::)

Spokojne tempo u Sony podobało mi się znacznie bardziej, niż mix trailerów u Microsoftu, no i nie było co chwilę "Exlclusive".

Szkoda, że te spokojne tempo przerywały dłużyzny z gadającymi głowami i zmuszanie widzów do czekania na to co będzie dalej.
Pokazali mało, acz treściwie, ale forma do dupy. MSowe napakowanie konfy zwiastunami bardziej przypominało to, czym wielcy raczą nas od lat na E3 i może dlatego wypadło korzystniej niż eksperyment z doświadczaniem.

Offline Punkstyler

• Super Badass
  • Best game ever? Counter-Strike 1.6
« Odpowiedź #978 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:28:30 »
Moim zdaniem konfa Sony była trochę lepsza. A konkretnie same gry jakie pokazli. Wydaje mi się, że wielu z Was ma złudne wrażenie po prostu. Oczekiwaliście od Sony za dużo, a od MS absolutnie niczego. Tymczasem MS miał konfę powyżej Waszych oczekiwań a Sony poniżej.

Porównajmy:

MS:
- FH4
- Halo bez gameplayu
- Gearsy bez gameplayu
- CP bez gameplayu
- Ori z fragmentami gameplayu
- Tomb Raider (nie pamiętam, chyba gameplay)
- DMC5, z którego większość forum ma bekę
- JC4
- The Division gameplay

Plus crapy:
SOT, Crackdow 3

Sony:
- TLOU2 gameplay
- Spider gameplay
- Szyszunia gampley
- Kojima pomysł na gameplay chyba
- Nioh 2 logo (po kiego?)
- Remake RE2

I jakieś durnoty

Jako że odgrzewane kotlety typu girsy i halosy mnie nie interesują, to wygrywa Sony w mojej ocenie. Zwłaszcza, że we wszystkie pozostałe gry od MS zagram na PC bo to multiplatformy. Nie pokazali więc nic takiego, żebym przez chwilę chociaż pomyślał o kupnie ich konsoli. I myślę, że wielu posiadaczy np PS4 ma podobne odczucia. W tym roku jak dla mnie wygrała jakość materiału, a nie ilość pokazanych gier. Może byłoby inaczej gdyby MS pokazał atomówki, czyli np gameplay z CP oraz np Alan Waka Waka 2, ewentualnie jakieś nowe fajne IP do tego.
Oglądałem konfę dziś rano, więc gadające głowy omijałem. Jakbym miał to oglądać na żywo to bym się chyba pociachał.

Za to największą porażką E3 jest prezentacja BG&E 2... 
Najgorsza konfa? No tutaj Square ostro walczy z Bethesdą...

Najlepszy trailer CGI? Waidomo, CP
Najlepszy gameplay? TLOU2

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #979 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:30:56 »
Gearsy bez gameplayu? To chyba coś źle oglądałeś.
I gdzie uciekła ci prezentacja Cyberpunka  - jedynej atomówki na całym E3.

Offline Punkstyler

• Super Badass
  • Best game ever? Counter-Strike 1.6
« Odpowiedź #980 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:32:09 »
Jest: CP bez gameplayu
Gearsy miały gameplay? Widocznie dla mnie nic ciekawego, piszę z pamięci.

edit: Dobra, już widzę. To są fragmenty gameplayu. Ale wygląda spoko. Fani powinni być zadowoleni. Jak gra będzie miała mocną i fajną fabułę (co może sugerować ta prezentacja) to może i ja się zainteresuję.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2018, 11:36:17 wysłana przez Punkstyler »

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #981 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:33:51 »

Offline angh

• Badass
« Odpowiedź #982 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:36:56 »
MS pokazalo gry na Playstation i Sony pokazalo gry na Playstation ;)
Sama konferencja Sony byla slaba, glownie przez te glowy gadajace, kotre nie mialy sensu. Ale same gry wciaz umacniaja sens playstation i PC jako platform do grania, zostawiajac xbox na 4 miejscu po nintendo.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #983 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:38:56 »
A wracając do tych mniej ważniejszych tematów od mmgla - czy jest gdzieś coś więcej o tej grze Media Molecule czy tylko jak stawiali te krzaki i inne kłaki przez 3 minuty?
Tylko to na konfie było, bo Dreams było pokazywane przed E3, nawet wrażenia były przed czasem z prevek. Teraz pewnie pokażą jakieś gameplay demo na IGNie czy gdzieś.

Co do konfy Sony to niestety słabizna i ta wiocha z początku żenująca wręcz, nie wiem na co oni liczyli, ale wyszło tragicznie z przerwą na fajkę i pogadankę o tyłku Maryny. Po co te grajki i czemu przy 2 grach tak, a potem nie plus problemy z dźwiękiem. Niby zapowiadali, że będzie słaba ta konfa już wcześniej, ale nie spodziewałem się, że aż tak zleją sprawę. Zdecydowanie najgorsza konfa Sony na E3 od lat, a już w zeszłym roku dobrze nie było. Wygląda jakby mieli trochę w nosie już tę generację

TLoU2 super, ale bez daty. Będzie gra w okolicach 10/10 i tak, bo production value jest pewnie najwyższe na świecie, jaram się.
Ghost to moje rozczarowanie targów na razie, strasznie słabo się to rusza, mało też tego z czego znany jest Sucker Punch, choć stylówa fajna. No i oczywiście brak daty.
Death Stranding to jakieś nieporozumienie. Uwielbiałem Kojimę i MGSa, ale tutaj zaprezentowano słabego walking sima plus wykrywacz min. Aktorzy sami w sobie nic mi nie robią.
Spider spoko, nadal oscyluje w okolicach mojego GOTY, bo z opinii grających jest bardzo dobrze i dynamika i flow zachowany. Jedyna gra, która wychodzi tu i teraz.
Control, jak pisałem miłym zaskoczeniem. Quantum Break na sterydach.

Jak ktoś twierdzi, że konfa Sony była dobra to powodzenia mu życzę.
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline xpogox

• Stały bywalec
« Odpowiedź #984 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:39:04 »
Wiesz z drugiej strony mozna sie przyczepić, że gameplay TLOU2 to też kotlet odgrzewany i przypomina Uncharted. Ponadto zarówno Death Stranding jak i TLOU2 to są gry zapowiedziane już w 2016, mamy E3 2018! i nadal bez konkretnych dat, a same gameplaye też mocno okrojone bez większych fajerwerków. Nie wiem nic na temat UI, rozwoju postaci?, celu gry (death stranding?).
Generalnie konfa Sony nie była zła, wydaje mi sie tylko że nie do końca sprostała oczekiwaniom. Spodziewałem się czegoś więcej od lidera rynku.

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
« Odpowiedź #985 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:43:46 »
Death Stranding to jakieś nieporozumienie. Uwielbiałem Kojimę i MGSa, ale tutaj zaprezentowano słabego walking sima plus wykrywacz min. Aktorzy sami w sobie nic mi nie robią.

Bo oni nic tam więcej nie mają - za pięć lat Sony jak Konami wypchnie ich w końcu i będzie więcej zawartości. Ciekawe tylko czy Kojima zdąży skończyć ;).

Offline Starh

• Badass
« Odpowiedź #986 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:45:38 »
Tylko to na konfie było, bo Dreams było pokazywane przed E3, nawet wrażenia były przed czasem z prevek. Teraz pewnie pokażą jakieś gameplay demo na IGNie czy gdzieś.

Co do konfy Sony to niestety słabizna i ta wiocha z początku żenująca wręcz, nie wiem na co oni liczyli, ale wyszło tragicznie z przerwą na fajkę i pogadankę o tyłku Maryny. Po co te grajki i czemu przy 2 grach tak, a potem nie plus problemy z dźwiękiem. Niby zapowiadali, że będzie słaba ta konfa już wcześniej, ale nie spodziewałem się, że aż tak zleją sprawę. Zdecydowanie najgorsza konfa Sony na E3 od lat, a już w zeszłym roku dobrze nie było. Wygląda jakby mieli trochę w nosie już tę generację

TLoU2 super, ale bez daty. Będzie gra w okolicach 10/10 i tak, bo production value jest pewnie najwyższe na świecie, jaram się.
Ghost to moje rozczarowanie targów na razie, strasznie słabo się to rusza, mało też tego z czego znany jest Sucker Punch, choć stylówa fajna. No i oczywiście brak daty.
Spider spoko, nadal oscyluje w okolicach mojego GOTY, bo z opinii grających jest bardzo dobrze i dynamika i flow zachowany. Jedyna gra, która wychodzi tu i teraz.
Control, jak pisałem miłym zaskoczeniem. Quantum Break na sterydach.

Jak ktoś twierdzi, że konfa Sony była dobra to powodzenia mu życzę.
Wciskanie na sile ludziom poprawności politycznej w postaci lesb, murzynów i Azjatów w postapokaliptycznej Ameryce hmm faktycznie brzmi jak gra 10/10 o najwyższych wartościach. Zapomniałem, ze to ND - lewackie studio w którym molestują.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #987 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:49:03 »
@Arcybibosz: Kojima to będzie żył z merchandisingu - on się ustawi na tych parasolkach i opakowaniach na telefon zanim go Sony wywali za te jaja.

Wciskanie na sile ludziom poprawności politycznej w postaci lesb, murzynów i Azjatów w postapokaliptycznej Ameryce hmm faktycznie brzmi jak gra 10/10 o najwyższych wartościach. Zapomniałem, ze to ND - lewackie studio w którym molestują.
Czyli w postapokaliptycznej Ameryce nie ma Murzynów i Azjatów i lesbijek w ogóle? ;D

Ja oceniam gameplay, a nie kolor skóry. Sprawdź co znaczy production value, bo na pewno nie to czy molestują w studio.
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline randydisher

• Badass
« Odpowiedź #988 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:50:33 »
Dla mnie wygrał MS za zakupy studiów deweloperskich + oficjalne info, że Playground Games pracuje równocześnie nad innym tytułem niż Horza.

Gry na żadnej konfie mnie nie porwały, wszystko już znaliśmy przed rozpoczęciem. Żadnych zaskoczeń.

Offline Starh

• Badass
« Odpowiedź #989 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:51:00 »
@Arcybibosz: Kojima to będzie żył z merchandisingu - on się ustawi na tych parasolkach i opakowaniach na telefon zanim go Sony wywali za te jaja.

Czyli w postapokaliptycznej Ameryce nie ma Murzynów i Azjatów i lesbijek w ogóle? ;D

Ja oceniam gameplay, a nie kolor skóry. Sprawdź co znaczy production value, bo na pewno nie to czy molestują w studio.
Ależ czy ja odnosiłem się do ?jakości? samej gry czy do tła serwowanego pod publikę? Sama gra wyglada jak 9 może 10/10, ale co z tego jak wciskają graczom jakieś brednie dot przekroju rasowego w USA. To może te 78% białych ludzi wyginęło na skutego apokalipsy skoro na trailerze nie ma żadnego xD

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline angh

• Badass
« Odpowiedź #990 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:51:06 »
Oh, biedaku, alez Ci te lesby i azjaci w ameryca robia sieczke. No i wszedzie ci lewacy, dranie. Molesterzy. I pewnie do kosciola nie chodza.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #991 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:53:22 »

Ależ czy ja odnosiłem się do ?jakości? samej gry czy do tła serwowanego pod publikę? Sama gra wyglada jak 9 może 10/10, ale co z tego jak wciskają graczom jakieś brednie dot przekroju rasowego w USA. To może te 78% białych ludzi wyginęło na skutego apokalipsy skoro na trailerze nie ma żadnego xD

Ellie nie jest biała? Whaaaaaat :D

Offline meatbag

• I Am Robot
« Odpowiedź #992 dnia: Czerwiec 12, 2018, 12:14:20 »
[Achievment unlocked] Reasoned with prawak

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #993 dnia: Czerwiec 12, 2018, 12:23:15 »

"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #994 dnia: Czerwiec 12, 2018, 12:35:17 »

Ellie nie jest biała? Whaaaaaat :D
Ta jej dziewczyna tez nie wygląda na czarną ;)

pozdr
psn - Skrubolski

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #995 dnia: Czerwiec 12, 2018, 12:36:27 »
O, jakiegoś snowflake'a coś oburza ;)

Playground Games pracuje równocześnie nad innym tytułem niż Horza..
Horza Forizon? ;)

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #996 dnia: Czerwiec 12, 2018, 12:37:51 »

W przypadku apokalipsy przeżyliby przecież tylko biali, uprzywilejowani, heteroseksualni mężczyźni ;)

Mnie tam cieszy coraz większy udział kobiecych postaci w grach i różnorodność*, a wątek homoseksualny zwiększył moje zainteresowanie TLoU2, bo ciekawi mnie jak to pociągną.

*chociaż obrazek z AC Origins, że grę tworzyli nie tylko przedstawiciele różnych kultur i wyznań (co miało sens przy starych odsłonach, bo jak nie muzułmanie, to papiestwo), ale również geje, weganie i cykliści. Nosz kurwa, bardzo przydatna informacja :v

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #997 dnia: Czerwiec 12, 2018, 12:41:08 »
Mam dziwne przeczucie, że MS pokaże w tym roku niezłe gry. Czekam na Ori and the Will of the Wisps.
mam dziwne przeczucie, ze sie mylisz. A nie, sorki, to normalne przeczucie :)

Jak tam Orson ;) Kolejny to już raz.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #998 dnia: Czerwiec 12, 2018, 12:42:11 »
O, jakiegoś snowflake'a coś oburza ;)

Playground Games pracuje równocześnie nad innym tytułem niż Horza..
Horza Forizon? ;)
Fable Horizon, jeździ się końmi po otwartym Albionie!

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #999 dnia: Czerwiec 12, 2018, 13:47:44 »
Hmm dla mnie obiektywnie remis jest, ze wskazaniem (za checi) na MS. Sony nie wypalilo z niczym nowym, ale oni maja kilka mocnych exow w prod. MS pokazal pare nowych ex, jednak to zgrane tytuly. Najwiekszy plus to te 5 nowych studiow