Autor Wątek: E3 2017 - TOP3 gier  (Przeczytany 5784 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
E3 2017 - TOP3 gier
« dnia: Czerwiec 15, 2017, 16:46:36 »
Było trochę zaskoczeń i nowych zapowiedzi, więc powinno być z czego wybierać i nie ma Wiedźmina, więc głosowanie nie będzie takie nudne ;).

Filmik z przykładowymi tytułami:

http://www.youtube.com/watch?v=jd9-yoH9ZbA#ws

Nominacje do Game of the Show według IGNu:

A Way Out
Anthem
Assassin's Creed Origins
Far Cry 5
God of War
Middle-Earth: Shadow of War
Sea of Thieves
Spider-Man
Star Wars Battlefront II
Super Mario Odyssey
Wolfenstein 2: The New Colossus

Nie ma ograniczeń, ale nie wrzucałbym gier, które były tylko filmami <patrzę na Ciebie BG&E2>.

Moje Top3:

1. Wolfenstein 2: The New Colossus - sprawdzona marka, deweloper rozumiejący co się podobało w części pierwszej, świetny trailer z dobrymi tekstami i odrobiną humoru i na koniec co najważniejsze: premiera w tym roku. Dla mnie pewniak i chociaż wiedzieliśmy, że się pojawi to i tak zrobił na mnie ogromne wrażenie, nie ma szans, żebym się źle bawił.
2. Super Mario Odyssey - niby Mario to zawsze pewniak, ale tutaj zmienili sporo mechanikę i w sumie, jak nie byłem przekonany do tego pomysłu z czapką tak, jak zobaczyłem, że możemy przejąć dinozaura to jednak Nintendo umie w gry, które dostarczają po prostu pozytywnych emocji. No i premiera w tym roku.
3. A Way Out - uwielbiam gry coopowe, a ta jest od kolesia, który zrobił świetne Brothers. Stylówa podobna do Mafii również mi odpowiada, jestem zaciekawiony i liczę, że się nie zawiodę szczególnie na historii.

Honorable Mentions:
Anthem - jeszcze przyjdzie nagradzać tę grę w przyszłym roku, jeśli będzie rzeczywiście tak wyglądać i działać.
Mario&XCOM od Ubisoftu - nie sądziłem, że będzie to coś fajnego, a tutaj zamówienie już złożone :).
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
Odp: E3 2017 - TOP3 gier
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 15, 2017, 16:57:48 »
1. The Last Night
2. God of War
3. Assassin's Creed: Origins
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline psxfan

• Ultimate Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 15, 2017, 17:03:40 »
Moje top 3
1 star wars battlefront 2, na szczęście nie grałem w pierwszą odsłonę bo było ona raczej zrobiona na szybo aby zgarnąć osoby które wyszły z kina, ale tutaj widzę że gra bedzie warta pełnej ceny, mamy wszystkie filmy, bohaterów(większość tych najważniejszych) gra bedze wspierana na początku darmowymi dlc, grafika super ale najważniejsze to że czuje sie jak bym grał w scenach wprost z filmu(nawet w kontekście multi )
2 metroid samus return, nie umiem w metroidy ale na tego liczę ze bedzie na tyle unowocześniony że bedzie łatwiej, podoba mi sie klimat tych gier, bohaterka, brakuje tego typu gier,
3mario odyssey, niestety N zrobi to po raz kolejny, bedzie szał i posypią sie 10, ale Zelda i tak mam GOTY, widziałem ile tam pomysłów, ile różnych światów, ciekawe połączenie realnych elementów(ludzi z gta 3, T-rex) ale to na szczęście bedzie sig gralo jak w stare dobre mario, czyli idealnie, oni wiedzą jak to musi być wykonana platformówka 3d

Offtop Po tym e3 jestem dalej niz blizej posiadania xbox-a
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2017, 17:09:28 wysłana przez psxfan »

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 15, 2017, 17:18:10 »
Skoro BG&E2 się nie liczy to trzeba coś innego wsadzić. ;)

1. Metro: Exodus - poprzednie części uwielbiam, książkę Metro 2033 też skończyłem więc nie mogłem się doczekać aż zapowiedzą nową odsłonę serii. Czekam z niecierpliwością.
2. A Way Out - wow, chyba jedna z ciekawszych gierek zapowiedzianych na targach. Uwielbiam tematykę ucieczek z więzienia, a dodatkowo gra posiada taki charakterystyczny kryminalny klimat oraz polega na współpracy. Bomba.
3. Spider-man - pisałem już w wątku gry, że to co widziałem bardzo mi się podobało i przypomniało mi pajęczaka z PSX i PC. Mam nadzieję, że tego nie spieprzą bo zapowiada się iście miodnie.

Honorable Mentions:
Mario+Rabbits - miałem na to totalnie wywalone, ale jak zobaczyłem trailer, a potem gameplay to po prostu wiedziałem, że chcę w to zagrać. Taki XCOM w świecie Mario, no po prostu cudo.
Yoshi - ależ to cudownie wygląda. Nie miałem okazji grać w wersję na WiiU, ale na Switcha to absolutny must have.
Shadow of the Colossus - na PS2 grałem tylko kilkadziesiąt minut, remaster mnie ominął i cieszę się, że zagram na PS4. Zwłaszcza po TLG, którym byłem (i nadal jestem) zachwycony.

Offline B3rCik

• Mieszkaniec tego forum
  • Did I ever tell you the definition of insanity?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 16, 2017, 10:40:59 »
1. Dragon Ball FighterZ
2. Wolfenstein 2: The New Colossus
3. The Evil Within 2

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 16, 2017, 10:44:43 »
Sam nie wierze, ze to pisze, ale God of War. Podobalo mi sie to, co pokazali, choc pewnie w rzeczywistosci bedzie recykling starego Kratosa. Poza tym Wolf oczywiscie i Mario.

Czyli:

- God of War
- Wolfenstein: The New Colossus
- Mario Odyssey

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 16, 2017, 10:49:08 »
- A Way Out - spoko setting, coop, developer Tale of the Two Sons
- Wolfensten 2 - chyba nie trzeba tłumaczyć
- Spiderman - dawno nie było dobrej gry z pająkiem. Insomniac nie robi słabych gier

Po jakimś czasie można zrobić podsumowanie top e3 wg forumowiczów.

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 16, 2017, 10:56:43 »
- Spiderman  ( trochę za dużo reżyserki pokazali, ale mimo to fajnie wszytko wyglądało, jestem zdecydowanie na TAK)
- Battlefront 2 (ale chciałbym zobaczyć singla i inne mapy)
- Ori and the will of the wisps ( na neogafie developerzy coś tam pisali, że nie mogę się doczekać by pokazać więcej)

Anthem też robi fajnie pierwsze wrażenie, ale to dużo większa niewiadoma niż powyższe, na plus wychodzi Assassin's Creed: Origins - może nie urywa, ale chętnie zagram.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2017, 11:39:02 wysłana przez mmgl »
subtelnie zastawiam pułapki :)

Offline Marcin Szymański_

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 16, 2017, 11:06:22 »
Single Player:

1. Spidey
2. Battlefront II (kampania solo)

Multiplayer:

1. A way out
2. DragonBall Fighter Z

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 16, 2017, 11:24:18 »
- Ori and the will of the wisps ( na neogafie developerzy coś tam pisali, że nie mogę się doczekać by pokazać więcej)
Pewnie pisali, że są podekscytowani.

Ori nie zaliczam:
Nie ma ograniczeń, ale nie wrzucałbym gier, które były tylko filmami 

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 16, 2017, 11:34:53 »
Nie no, ale wiadomo, że Ori to jednak gra, która wyjdzie w dodatku za kilka miesięcy. BG&E2 to przecież możemy dostać kolejną kreskówkę za 9 lat+.
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 16, 2017, 11:38:45 »
Ori ma date premiery?

Offline mmgl

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 16, 2017, 11:40:58 »
Chyba nie ma, ale to co pokazali prawdopodobnie jest z gry, pamiętając to co było w pierwszej części.
subtelnie zastawiam pułapki :)

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 16, 2017, 11:46:13 »
Ori ma date premiery?
A Spider-man, A Way Out czy God of War ma? ;)

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 16, 2017, 11:48:02 »
Dokładnie, potwierdzali że to z PC leciało (w 21:9). To nie jest gra pokroju Metro, gdzie musieli montować coś, co przypominało grę. Inna klasa, gdzie też nie próbują się z czymś zupełnie nowym i jedno Ori zrobili, więc szanse na dewelopment klasy Cupheada raczej małe ;). Oczywiście każdy sam sobie oceni, ale mi bardziej chodziło o płacz po filmie BG&E2 czy okrzyki radości na filmiku z logo Metroid Prime 4. To nie są gry, przynajmniej nie dla publiki, bo podobno coś Ubisoft pokazywał BCD.

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 16, 2017, 11:50:42 »
Ale ten trailer Metro to równie dobrze mógł być bez huda bo taka grafika jest spokojnie do osiągnięcia na PC zwłaszcza, że już poprzednie części wyglądały naprawdę zjawiskowo, głównie na PC ale i na konsolach remastery wyglądały i działały bardzo dobrze.

Ori 2 może wyjść w 2018 bo jednak silnik mają więc już nie będzie to tyle trwać, ale obstawiam 2019.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 16, 2017, 11:51:05 »
Ori ma date premiery?
A Spider-man, A Way Out czy God of War ma? ;)
Tak, mają, nie dzienną, ale mają, a Ori nie ma żadnej, więc nie wiem co chciałeś udowodnić.

Nie no, ale wiadomo, że Ori to jednak gra, która wyjdzie w dodatku za kilka miesięcy.
Masz jakieś insajderskie info? Skoro gra wyjdzie za kilka miesięcy to czemu na targach nie podali daty premiery?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2017, 11:53:52 wysłana przez Simplex »

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 16, 2017, 12:07:22 »
Ale ten trailer Metro to równie dobrze mógł być bez huda bo taka grafika jest spokojnie do osiągnięcia na PC zwłaszcza, że już poprzednie części wyglądały naprawdę zjawiskowo, głównie na PC ale i na konsolach remastery wyglądały i działały bardzo dobrze.

Ori 2 może wyjść w 2018 bo jednak silnik mają więc już nie będzie to tyle trwać, ale obstawiam 2019.
Chodzi raczej o skalę samą w sobie. Żeby zbudować taką grę, jak ten pseudo gameplay Metro to potrzeba naprawdę lata. Plus ta ekipa nigdy chyba nie zrobiła gry z otwartym światem, więc trzeba dorzucić ekstra narzut na to. Ori tak jakby formułę ma już wypracowaną i o ile nagle nie zrobią czegoś zakręconego to powinno im iść w miarę sprawnie.

Nie no, ale wiadomo, że Ori to jednak gra, która wyjdzie w dodatku za kilka miesięcy.
Masz jakieś insajderskie info? Skoro gra wyjdzie za kilka miesięcy to czemu na targach nie podali daty premiery?
Zapewne, żeby nie skończyć jak Cuphead czy Below :D. Wiadomo, że to nie jest gra, której data premiery zmieni kogoś nastawienie do Xboxa, sam obstawiam premierę w Q1. Pierwsze Ori wyszło w marcu 2015 roku, więc 3 lata powinno im raczej wystarczyć mniej więcej. Po premierze One Xa w Q4, który się raczej sprzeda na początku, bo Xbox ma wystarczająco dużo fanów + technologiczne geeki kupią. Pierwszy kwartał to może być mniej więcej pierwszy moment na marketingowy push zakładając Sea of Thieves, State of Decay, Ori. "Best Spring Lineup Xbox ever had" said Phil Spencer ;D.

Offline randydisher

• Badass
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 16, 2017, 12:25:12 »
Jeżeli chodzi o nowe tytuły których wcześniej nie znaliśmy to:
1. Shadow of the Colossus - remake/remaster
2. Nic
3. Nic

Jeżeli chodzi o tytuły, o których wiedzieliśmy już wcześniej:
1. Days Gone
2. God of War
3. Assassyn

Czyli bardzo słabo.

Serio, to jest jakaś kpina że na nowe gry z serii TES i GTA czekamy tyle czasu. Minęły 4 lata nowej generacji, a ani jednej ani drugiej nie ma nawet daleko na horyzoncie.

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 16, 2017, 12:25:29 »
1. Battlefront 2 - bo star wars, bo wyglada obecnie i bo w koncu bedzie singiel
2. God of War - bo klimat, bo kratos, bo sieczka.
3. Wolfenstein 2: The New Colossus - bo gram w new order, bo wyglada jeszcze lepiej, bo tez kupie za 16zł na promce :)

przygladam sie jeszcze Anthem, ale w Bioware juz dawno nie wierze - pewnie wyjdzie ladny mmo grinder bez fabuly...

Offline freekEza

• Super Badass
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 16, 2017, 15:01:35 »
Ciężko wybrać po tak lichym E3, ale:
- Wolf II - na tym krótkim pokazie robi dobre wrażenie. Nie pokazali fabuły? Nie szkodzi, poprzednio było tak samo.
- Last Night*
- Spiderman - nie lubię komiksów i "rajtuziarzy", ale ta misja którą pokazali wyglądała mega dobrze. To może być taki powiew świeżości jak Arkham Asylum.

*jeżeli to będzie tylko kupsztal z ładną oprawą, to na to miejsce wskakuje FORZA7. Coś czuje że to będzie taki pokazowy tytuł, jak kiedyś Fight Night, czy pierwsze Gearsy.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 16, 2017, 15:46:48 »
Eurogamer:
http://www.eurogamer.net/articles/2017-06-16-eurogamers-best-of-e3-2017

Mario + Rabbids Kingdom Battle
The Artful Escape
Star Wars Battlefront 2
Wolfenstein 2: The New Colossus
Super Mario Odyssey

Offline Muzi

• Ultimate Badass
E3 2017 - TOP3 gier
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 16, 2017, 16:06:16 »
Moje top 5:
-Spiderman
-GOW
-Days Gone
-TEW 2
-Wolf 2

Gry nastawione na single player experience, 3rd person poza Wolfem i akcję-przygodę.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2017, 16:08:28 wysłana przez Muzi »

Offline Arcybibosz

• I Am Robot
  • Jasiu, jak ja nie cierpię tych wstrętnych myszy!
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 16, 2017, 21:39:20 »
1. Spider-man
2. Super Mario Odysey
3. God of War

Wyróżnić chciałbym też przesłodkie platformówki nintendo - Kirby & Yoshi.

Offline blazej

• I Am Robot
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 16, 2017, 22:16:30 »
Nie pamiętam wszystkiego, ale z tego co mi zapadło i będę chciał zagrać to:

1, Ori 2
2. Last Night
3. Forza  7

Offline wrobel

• Super Badass
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 16, 2017, 22:52:37 »
1. Spider-Man - Nie musiałem zastanawiać się ani chwili nad tym wyborem, to właśnie nowy Pająk zrobił na mnie największe wrażenie ze wszystkich prezentowanych gier. Każdy z elementów gameplayu wyglądał fajnie, grafika piękna, a Sunset Overdrive był przecież świetny. Tu będzie tylko lepiej.

2. Days Gone - o ile nie przepadam za grami o zombie i po początkowej zapowiedzi byłem raczej chłodno nastawiony do tego tytułu, to gameplay z E3 mocno mnie zachęcił. Podobało mi się skradanie i wykorzystywanie elementów otoczenia do odwracania uwagi przeciwników. Pytanie, czy sposoby pokazane na materiale to są te jedyne słuszne, czy gra będzie premiować kreatywność gracza. Tak czy inaczej, czekam - a nie myślałem, że powiem to w kontekście kolejnej gry o zombie.

3. God of War - tu chyba nic nie trzeba pisać. Nowy Kartos zarządzi i chyba nikt nie śmie się mu sprzeciwić.

Trochę dziwnie wyszło, bo po konfie Sony byłem rozczarowany, a tu się okazuje, że pokazali jednak najciekawsze gry targów. Trailer BG&E2 zarządził, ale to tylko CGI, a sama gra nie wiadomo czy i kiedy wyjdzie.

Honorable mentions:
- Super Mario Odyssey (będzie kolejne 90+ na meta)
- Wolfenstein II (jedyna gra od Bethesdy, która mnie interesuje)
- Yoshi na Switcha (przesłodziutko to wygląda, ale jednocześnie bardzo grywalnie)
- Metro Exodus (uwielbiam poprzednie części, choć na pewno będzie downgrade i to duży, to klimatu nikt tej grze nie odbierze)
- A Way Out (doceniam pomysł pomimo, że pewnie nie zagram, bo nie mam z kim :P )

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 17, 2017, 10:21:26 »
Jedyne gry jakie zapamiętałem to:
1. Ni No Kuni 2
2. Koloduti: WW2

Chyba na nic innego z tego E3 nie czekam.

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 17, 2017, 10:35:21 »
1. Days Gone
2. Vampyr
3. Metro Exodus

To są moje pewniaki do Day1. Aktualnie przechodzę Wolfenstein New Order, więc pewnie i dwójka też wskoczy na premierę ;)

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 17, 2017, 10:44:54 »
1. Metro
2. Spider-Man
3. God of War

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 17, 2017, 10:58:02 »
1. CoD WWII
2. Metro
3. NIC.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 17, 2017, 11:14:26 »
Jedyne gry jakie zapamiętałem to:
1. Ni No Kuni 2
2. Koloduti: WW2

Chyba na nic innego z tego E3 nie czekam.
Na nic nie czeka, we wszystko zagra. Cały Bloodergo.

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 17, 2017, 11:18:45 »
Nie ma się do czego przyjebać, a i tak się przyjebie. Cały Emiel  ::)

Offline Daggett

• I Am Robot
  • #nikogo
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 17, 2017, 11:29:57 »
Ciężko mi wybrać TOP3, bo gier na które czekam jest więcej, ale niech będzie.
1. Life is Strange: Before the Storm
2. Spider-Man
3. Battlefront 2 (chociaż na tej pozycji umieściłbym wszystkie gry-multi, w które będę grał pod koniec roku tj. Destiny, COD, BF2)

Offline gieeres

• Badass
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 17, 2017, 11:34:12 »
1. God of War
2. Spider-Man
3. Wolfenstein 2: The New Colossus

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 17, 2017, 11:39:26 »
1 GoW

Kratos skrzyżowany z Leonidasem z 300. Dawać mi to.

2 Days Gone

Ze kopia TLoU? I co z tego?

3 Wolfik.

Wiadome.

Dwie pozycje ex na Sony. Dominacja :)

Offline tomee

• Super Badass
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 17, 2017, 11:39:55 »
To na co czekam szczególnie:
1. The Way Out - bo to odważne podejście to uwielbianego przeze mnie kanapowego co-opa.
2. Spider Man - bo naprawdę podobał mi się gameplay.
3. Days Gone - bo tak  8)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 17, 2017, 11:45:40 »
A Sea of Thieves, Crackdown 3, State of Decay 2? Nikt nie czeka?  :'(

Ja pewnie kiedyś zagram w SoD2 w coopie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2017, 11:55:08 wysłana przez Simplex »

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 17, 2017, 12:24:14 »
Mój top3 to Destiny 2.
@Simplex
Crackdown pierwszy był dla mnie fajny, drugi to straszne ścierwo. Czym będzie numer trzy, to się dopiero przekonamy. Pozostałe dwa tytuły mnie nie interesują.
Gregys out.

Offline bronar

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 17, 2017, 14:06:22 »
Moje top3
- The Last Night
- The Way Out
- God of War

Offline psxfan

• Ultimate Badass
  • Rozwalmy te bude
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 17, 2017, 14:52:20 »
A Sea of Thieves, Crackdown 3, State of Decay 2? Nikt nie czeka?  :'(

Ja pewnie kiedyś zagram w SoD2 w coopie.
prędzej bym zagrał w SoT niż skull and bones, ale dla obu szansa jest niemal zerowa