Autor Wątek: DriveClub  (Przeczytany 466704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
Odp: DriveClub
« Odpowiedź #2160 dnia: Styczeń 20, 2015, 12:39:43 »
Warunki pogodowe pojawiły się później niż podstawka? Nie wiem ile to roboty ze zmianą jej założeń i wrzuceniem okazjonalnego deszczu na kilku etapach. Aczkolwiek to nie ma sensu, ludzie pojeździli, czasy na maksa dograne. Powinni nowe dodać. Może tak zrobią kiedyś.

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #2161 dnia: Styczeń 20, 2015, 13:05:52 »

Czy etapy z deszczem są dostępne w ramach "kariery" ? Czy tylko online i pojedyncze wyścigi ?

Efekty pogodowe są dodane w wyścigach dodatku "Elements"

Offline Duraleks

• Junior
  • *
« Odpowiedź #2162 dnia: Styczeń 20, 2015, 13:19:13 »
Dzięki. Pewnie powtórki będą dostępne po wykupieniu pakietu "Flashback's".
A kierownice logitecha po wykupieniu "logitech's"

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #2163 dnia: Styczeń 20, 2015, 13:26:23 »
Kupowałbym!
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #2164 dnia: Styczeń 20, 2015, 14:44:05 »
Dzięki. Pewnie powtórki będą dostępne po wykupieniu pakietu "Flashback's".

Jak wyobrażasz sobie implementację pogody do zrobionej wcześniej kampanii singlowej? Uzasadnij odpowiedź.

Offline Duraleks

• Junior
  • *
« Odpowiedź #2165 dnia: Styczeń 20, 2015, 15:08:15 »
Można zmodyfikować kampanię uwzględniając pogodę ;)

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #2166 dnia: Styczeń 20, 2015, 15:11:22 »
A zdobyte czasy zmodyfikować uwzględniając czynnik x?

Offline Duraleks

• Junior
  • *
« Odpowiedź #2167 dnia: Styczeń 20, 2015, 15:13:06 »
Czasy zostawić jako czasy na "suchym".

Offline mataman

• I Am Robot
« Odpowiedź #2168 dnia: Styczeń 20, 2015, 15:15:38 »

Można zmodyfikować kampanię uwzględniając pogodę ;)

Czyli zrobić całą grę od nowa :P

Offline Duraleks

• Junior
  • *
« Odpowiedź #2169 dnia: Styczeń 20, 2015, 15:20:32 »
Wiedzieli że będzie deszcz, to może warto było wcześniej o tym pomyśleć ?
Gra jest bardzo fajna, gram albo próbuję grać od premiery ale czuję niesmak.

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #2170 dnia: Styczeń 20, 2015, 15:55:56 »
A zdobyte czasy służą do czegokolwiek poza lansem?

Offline SimonX

• Prezes
  • Przechodzimy na stareforumpoly.pl
« Odpowiedź #2171 dnia: Styczeń 20, 2015, 21:58:02 »
Tak sobie przypomniałem - ktoś pytał o tryb kariery z warunkami pogodowymi. Było powiedziane, że zdobywanie gwiazdek w deszczu i śniegu jest tylko w DLC płatnym i to jest prawda. Ale jest jeszcze mały detal, o którym warto wspomnieć. To DLC kosztuje uwaga: 8,25zł. Jeżeli ktoś nie chce season passa, to chyba warto :D Ja tego nie kupiłem jeszcze tylko dlatego, że wciąż się łamię nad pełną przepustką.

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #2172 dnia: Styczeń 20, 2015, 22:19:00 »
Dobra, jak dołączę teraz do ps plus to za 104 zł mi sprzedadzą?  8)

Offline SimonX

• Prezes
« Odpowiedź #2173 dnia: Styczeń 20, 2015, 22:42:05 »
No a dlaczego by mieli nie sprzedać? To jest cena dla abonentów ps plus. Kupisz plusa, to taka będzie cena.

Offline Netor

• Super Badass
  • PC ni-ko-go!
« Odpowiedź #2174 dnia: Styczeń 20, 2015, 23:37:57 »
Gra mi się ostatnio na tyle dobrze w DC, że rozważam zrezygnowanie z żonglowania płytami i kupno tej gry w wersji cyfrowej. Ktoś już wykonywał podobny manewr (sprzedaż wersji płytowej, kupno cyfrowej)? Są jakieś problemy z save'ami czy czymś innym? Trzeba odinstalować całą grę (przez co pewnie zniknie mi ten wczorajszy 5-cio gigowy patch) i dopiero wtedy ściągać wersję cyfrową?

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #2175 dnia: Styczeń 21, 2015, 00:05:20 »
Nie no chyba nie trzeba nic kasować? To powinno tak działać - klikasz kup, gra się odblokowuje, grasz dalej :).
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Netor

• Super Badass
  • PC ni-ko-go!
« Odpowiedź #2176 dnia: Styczeń 21, 2015, 08:25:27 »
"Powinno" ;)

Właśnie sprawdziłem i oczywiście GOD BLESS SONY ;P. Próba pobrania wersji cyfrowej kończy się na komunikacie, że gra już jest w kolejce do ściągania (a nie jest, duh). Próba uruchomienia bez płyty - rezultat wiadomy.

Także mimo wszystko skończyło się na "nextgen experience", czyli ponownym ściąganiu gry i patcha (co było możliwe dopiero po usunięciu z dysku zainstalowanej wersji płytowej). ::) Całe szczęście, że to nie patch do AC:Unity na X1 ;).

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2177 dnia: Styczeń 21, 2015, 08:49:45 »
Nie zapomnij o zniżce ;)

Offline mdag

• Badass
« Odpowiedź #2178 dnia: Styczeń 21, 2015, 08:55:13 »

Ja miałem kilkunastodniową przerwę w plusie, kupiłem subskrypcję, a minutę później grę.

Offline maxplastic

• Prezes
« Odpowiedź #2179 dnia: Styczeń 21, 2015, 09:34:24 »
To jest w ogóle ciekawe, bo ta wersja za 104zł miała działać jako upgrade wersji plusowej do pełnej. Tej pierwszej nie ma i wygląda to śmiesznie, ale teraz każdy posiadacz plusa może zakupić pełny produkt kilkadziesiąt złotych taniej niż osoby bez abonamentu lub zwolennicy pudełek. W ten sposób nie ma sensu kupowania tej gry w tych dwóch przypadkach skoro ona opiera się i pokazuje pełnię możliwości w grze online (która działa lub nie, nie wiem, ale to nie ma znaczenia, kiedyś będzie działać). No bo po co kupować wersję za, dajmy na to, 150zł albo więcej gdzie nie możemy z niej w pełni skorzystać (można jeszcze dopłacić za plusa) skoro można kupić np na 3 miesiące abonamentu za 59zł albo z cebulą, grę za 104 i wychodzi na to samo albo taniej. Mamy 3 miesiące grania online. Jeśli ktoś do tej pory nie miał abonamentu i nie kupił gry to teraz jest dobra okazja. Wiadomo, że są też ludzie którzy nie lubią grania online, nie mają znajomych i tym samym odpada im jeden powód do posiadania plusa. Mimo wszystko nawet gdybym był  taką osobą to wolałbym kupić abonament i dostać za to jakieś biedne gierki.

Zresztą spodziewam się, że gdyby wypuścili wersję plusową o czasie i bez przeszkód, do tego to rozszerzenie to też opłacałoby się bardziej niż pudełko czy pełna wersja cyfrowa. Jeśli ta różnica wynosiłaby te co najmniej 50zł tak, jak teraz. Wydaje mi się, że to dość nietypowa sytuacja.

Offline cooldan

• Badass
  • Lubię placki.
    • Strona firmowa
« Odpowiedź #2180 dnia: Styczeń 21, 2015, 09:36:54 »
To że w sklepiku sony kupienie jakieś pudełkowej gry jest opłacalne jest ZAWSZE nietypową sytuacją.

Offline SimonX

• Prezes
« Odpowiedź #2181 dnia: Styczeń 21, 2015, 09:44:28 »
Wczoraj po raz pierwszy pograłem w multi ze znajomymi. Zebrało się nas 6 osób z grupy Rozgrywka i można śmiało powiedzieć, że online w grze DZIAŁA :) #szokiniedowierzanie.
Oczywiście nadal system jest taki jaki był, czyli brak własnych eventów, należy się rejestrować do kalendarza. Ma to swoje plusy i minusy. Z oczywistych minusów - żeby się zebrać do kupy w jednym wyścigu, trzeba zapisywać się na odleglejsze w czasie sesje i w lobby spędzić te 2-3 minuty.
Ale - to się robi RAZ. Potem w tej samej ekipie wrzuca nas do kolejnych wyścigów na różne tory i warunki. Nie zmienia się chyba tylko rodzaj konkurencji (czyli wyścig, wyścig drużynowy, i coś tam jeszcze).

Z plusów - dany event w kalendarzu to jest konkretna jedna sesja dostępna dla każdego. Można się umówić nawet w 12 osób na konkretną sesję, każdy się zarejestruje, i mimo że w sesji mulitplaer można mieć tylko 5 znajomych, to daliśmy radę grać w 7 osób ten sam wyścig. Komunikacja przez imrezę ps4 oczywiście niezbędna, żeby się dogadać, gdzie wbijamy.

Generalnie - jestem zachwycony jak to wszystko wczoraj działało. Oczywiście, zanim ogarnęliśmy zasady dołączania do sesji to chwilę musieliśmy poczekać, stracic czas na połączanie, rozłączanie itd, ale ogarnięta ekipa nie będzie miała takich problemów.
A sama gra multi ze znajomymi to tony miodu, nie ma porównania do wyścigów z AI.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #2182 dnia: Styczeń 21, 2015, 10:08:49 »
Generalnie - jestem zachwycony jak to wszystko wczoraj działało. Oczywiście, zanim ogarnęliśmy zasady dołączania do sesji to chwilę musieliśmy poczekać, stracic czas na połączanie, rozłączanie itd, ale ogarnięta ekipa nie będzie miała takich problemów.
A sama gra multi ze znajomymi to tony miodu, nie ma porównania do wyścigów z AI.

No to z tego co piszesz to jeszcze ze 3-4 patche i multi bedzie tak bezproblemowe jak w Mario Kart 8 8)

A tak na powaznie, to fajnie ze to w koncu zaczyna przypominac gre a nie zart jakis. Pewnie nawet kiedys kupie, jak juz bede mial to PS4.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #2183 dnia: Styczeń 21, 2015, 10:15:43 »
Jak w każdej grze wyścigowej :)

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #2184 dnia: Styczeń 21, 2015, 10:16:23 »
Serwery zdechły znowu?

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #2185 dnia: Styczeń 21, 2015, 10:22:02 »
"Powinno" ;)

Właśnie sprawdziłem i oczywiście GOD BLESS SONY ;P. Próba pobrania wersji cyfrowej kończy się na komunikacie, że gra już jest w kolejce do ściągania (a nie jest, duh). Próba uruchomienia bez płyty - rezultat wiadomy.

Także mimo wszystko skończyło się na "nextgen experience", czyli ponownym ściąganiu gry i patcha (co było możliwe dopiero po usunięciu z dysku zainstalowanej wersji płytowej). ::) Całe szczęście, że to nie patch do AC:Unity na X1 ;).

Sorry, na innych platformach to działa jak powinno.
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline SirMike

• Forumogadka Team
  • I Am Robot
    • SirMike's blog
« Odpowiedź #2186 dnia: Styczeń 21, 2015, 10:22:14 »

Wyscigi to chyba jedyny rodzaj gier, w ktory nie bardzo lubie grac ze znajomymi na tym samym torze w tym samym wyscigu. Od wielkiego dzwonu moze byc 1v1. Inaczej zawsze ktos uderzy, zepchnie i jeszcze glupio obsmieje jak to niby nie chciał ;) Zdecydowanie wolę głupie AI gdzie mogę skupić się na trasie i przynajmniej mam pewnosc, że jak jedzie na prostej to będzie jechało i nie zajedzie mi drogi.

Nigdy nie trafiłem na ekipę, która tego nie robi :(

Zdecydowanie lepiej bawię się na tych wyzwaniach. Zarowno indywidualnych jak i klubowych.

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
« Odpowiedź #2187 dnia: Styczeń 21, 2015, 10:24:06 »
Hmm... 100 zl doladowania z cebula z allegro wychodzi za 78 zl. 10% znizki za przerwe PSN i zostaje w portfelu jeszcze 10 zl. Kusi :)! Jezeli nie przepadam za graniem online a najlepsza scigalka jest dla mnie Forza Horizon to warto brac DC?

Offline Buster Dogg

• I Am Robot
  • Pitagoras siłowni
« Odpowiedź #2188 dnia: Styczeń 21, 2015, 11:03:11 »
A mówili coś o zwiększeniu liczby członków w klubach, czy już na zawsze będą te 6 osobowe kółka różańcowe?
(kliknij)

Offline sir Łapencjo

• Badass
« Odpowiedź #2189 dnia: Styczeń 21, 2015, 11:06:23 »
@lutoslav
Możesz spróbować. Ja nigdy nie byłem jakimś fanem ścigałek, jedynymi jakie ogrywałem był w zamierzchłych czasach Collin MCrae 2, później Forza Horizon dopiero mnie wciągneła. Z Driveclubem całkiem przyjemnie się spędza czas, ładnie wygląda, wszystko szybko się odpala, są fajne wyzwania ale można też pojeździć dla relaksu. Ja jestem zadowolony.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #2190 dnia: Styczeń 21, 2015, 11:07:03 »
A mówili coś o zwiększeniu liczby członków w klubach, czy już na zawsze będą te 6 osobowe kółka różańcowe?

Żeby im serwery wybuchły?

Offline Netor

• Super Badass
  • PC ni-ko-go!
« Odpowiedź #2191 dnia: Styczeń 21, 2015, 11:09:35 »
Hmm... 100 zl doladowania z cebula z allegro wychodzi za 78 zl. 10% znizki za przerwe PSN i zostaje w portfelu jeszcze 10 zl. Kusi :)! Jezeli nie przepadam za graniem online a najlepsza scigalka jest dla mnie Forza Horizon to warto brac DC?
Nie wiem czy dobrze ze zniżką 10% kombinujesz, bo ta promocyjna cena na DC (104zł) kończy się dzień przed wprowadzeniem tego kodu :P.

Dla mnie też do tej pory najlepszym racerem jest pierwsza Forza Horizon (nie grałem w dwójkę jeszcze), a Driveclub okazał się świetnym uzupełnieniem, bo bazuje głównie na tym, czego nie było w FH w rozwiniętej formie - czyli pobijaniu czasów w wyzwaniach wysyłanych przez innych, co niezwykle motywuje do kolejnego wyścigu.

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #2192 dnia: Styczeń 21, 2015, 11:24:58 »
W tej grze AI powinno się nazywać AS. To co robią przeciwnicy to jakaś kpina jest. Wjeżdżanie na chama w dupala (oczywiście to JA dostaję - 200 punktów), albo nagłe hamowanie na prostej drodze kompletnie bez powodu (tym razem to ja wjeżdżam w dupę i dostaję -200) :P.
Jedyne co chyba poprawili to to, że można przejechać spokojnie na czyste okrążenie puszczając ich.
No i nie wiem, czy to ja, czy dualshock, ale strasznie nadwrażliwe jest sterowanie. Lekki ruch gałką a niektóre samochody latają jak żyd po pustym sklepie.

Driveclub jest fajny, ale Forza Horizon 2, czy Forza 5 to gry lepsze o 2 długości toru. W sumie DC ratuje ten pomysł na gwiazdki i cele + trochę te wyzwania (chociaż jak walczę o miejsce to nie bardzo mam ochotę się skupiać nagle na wyzwaniu wyskakującym z dupy).

Offline SirMike

• Forumogadka Team
  • I Am Robot
    • SirMike's blog
« Odpowiedź #2193 dnia: Styczeń 21, 2015, 11:36:04 »

Jesli jestes jakims fanatykiem Forzy to nie. Jak lubisz wyscigi, to tak :)

Offline cezar

• Badass
« Odpowiedź #2194 dnia: Styczeń 21, 2015, 11:36:48 »
Nie wiem czy dobrze ze zniżką 10% kombinujesz, bo ta promocyjna cena na DC (104zł) kończy się dzień przed wprowadzeniem tego kodu :P.

Ooooo, gdzie jest taka informacja ? Nie mogę znaleźć na SEN: https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-pl/games/driveclub-playstationplus-edition-full-game-upgrade/cid=EP9000-CUSA00003_00-XXXXDRIVECLUBPSU

Offline Netor

• Super Badass
  • PC ni-ko-go!
« Odpowiedź #2195 dnia: Styczeń 21, 2015, 12:35:51 »
@cezar:
A jakoś tak mi gdzieś mrugnęło przed oczami podczas przeglądania sklepu, że do 22 stycznia są te styczniowe promocje. Driveclub na PSN Store uruchomionym z poziomi konsoli zgrupował Drivecluba do tej styczniowej wyprzedaży, więc stąd wyciągnąłem wniosek, że promocja na DC się skończy zanim dadzą kod na 10%.

Offline cezar

• Badass
« Odpowiedź #2196 dnia: Styczeń 21, 2015, 12:53:18 »
@cezar:
A jakoś tak mi gdzieś mrugnęło przed oczami podczas przeglądania sklepu, że do 22 stycznia są te styczniowe promocje. Driveclub na PSN Store uruchomionym z poziomi konsoli zgrupował Drivecluba do tej styczniowej wyprzedaży, więc stąd wyciągnąłem wniosek, że promocja na DC się skończy zanim dadzą kod na 10%.

Kurde, ciężko wyczuć... Z jednej strony faktycznie jest jak piszesz, z drugiej - na innych grach jest podana data zakończenia promocji...

Offline Muzi

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #2197 dnia: Styczeń 21, 2015, 14:57:50 »
The regular edition is now priced ?34.99 and the PlayStation Plus Upgrade Edition is now ?19.99. The latter is available to any PlayStation Plus subscriber, and will always be playable regardless of whether or not the subscription is active.

You can go through here for the PS+ Upgrade Edition and through here for the regular one. The reduction appears to be permanent, so that?s always good.

http://www.vg247.com/2015/01/15/driveclub-playstation-plus-upgrade-now-available-for-19-99/

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #2198 dnia: Styczeń 21, 2015, 16:14:23 »
20 GBP i 50 USD? Co to za czarna magia?

Offline m1sza

• n00b mod
  • Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #2199 dnia: Styczeń 21, 2015, 18:31:12 »
Dlaczego skoro AI jest takie, że potrafi na 89% wjechać w dupę przy dużej prędkości i wywalić z toru, autorzy nie wprowadzili możliwości cofnięcia czasu. To jest kpina, bo nie z mojej winy dostaję strzała w dupę i muszę powtarzać od początku. Wystarczyło wprowadzić limit cofnięć, kary za użycie, cokolwiek. Albo zrobić AI jak w GT na przykład. Chujowe to i bez sensu. Niepotrzebna frustracja.