Autor Wątek: Dragon Age 3  (Przeczytany 8476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
Odp: Dragon Age III
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 17, 2012, 17:49:35 »
Ahahaha. RPG na Frostbite 2. EA musiało naprawdę sporo kasy w ten silnik włożyć, że go teraz wszędzie pakują.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline afwi

• Ultimate Badass
  • Evul One
    • Vivid Games
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 17, 2012, 17:54:48 »
Ahahaha. RPG na Frostbite 2. EA musiało naprawdę sporo kasy w ten silnik włożyć, że go teraz wszędzie pakują.

A co w tym takiego śmiesznego? Dobry silnik. Pytanie tylko, czy dobrze go wykorzystają twórcy DAIII. Poprzednie odsłony do najładniejszych nie należały. Generalnie ogłoszenie to ani mnie grzeje, ani ziębi. Zdecydowanie bardziej czekam na Wiedźmina 3, nowego Soulsa i kontynuację Dragon's Dogma (plus nowe The Elder Scrolls jak mi się Skyrim spodoba, o ile wreszcie dane mi będzie wziąć się za niego porządnie).

budda

• Gość
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 17, 2012, 17:55:13 »
Ciekawe z kim seks teraz wsadzą? Insektów chyba jeszcze nie było?

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 17, 2012, 18:03:39 »

A co w tym takiego śmiesznego? Dobry silnik. Pytanie tylko, czy dobrze go wykorzystają twórcy DAIII.

Silnik dobry, tylko czy nadaje się do wszystkiego, jeśli robiony był pod FPSa z istotnym komponentem destrukcyjności środowiska? Jak się sprawdził w NFS: The Run czy C&C Generals? Grał ktoś w to?

Edit. A śmieję się dlatego, że wiem jakie BF miał i ma problemy, więc rozbawiła mnie koncepcja bardziej złożonej gry postawionej na tym.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2012, 18:06:04 wysłana przez szczqcz »
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

budda

• Gość
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 17, 2012, 18:06:15 »
W sumie DA to TPN(awalanka) to czemu nie, zaszkodzić nie zaszkodzi, może przynajmniej jakoś to będzie wyglądać.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 17, 2012, 18:52:22 »
Nowa gra Bioware?

Offline vrds

• Badass
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 17, 2012, 19:04:37 »
Twórcy gry stwierdzili też, że choć wykreowane przez nich uniwersum jest podobne do świata stworzonego przez Tolkiena, chcą go odróżnić od Śródziemia. Pragną też, by stał się standardem dla gatunku fantasy.
:o Ze co? Przeciez Dragon Age czerpie garsciami z roznych kanonow fantasy - za to Tolkiena, to ja tam chyba przespalem... W kazdym razie ja czekam, bo lubie action RPG od Bioware. :) Tylko troche szkoda, ze wyglada mi to na powtorke z Mass Effect 2 - Bioware zaczyna zjadac wlasny ogon.

Tolkien jest szkieletem jedynki, hordy potworów (orków) najeżdżają ziemie ludzi prowadzeni przez odradzające się zło w postaci arcydemona (Saurona), który to czasem widzi naszego bohatera w snach (gdy założy pierścień). W dodatku mamy motyw podziemi i zdobytych taigów (kopalni Morii) i króla Alistera (Aragorna) obejmującego tron, do tego obowiązkowa wspólna bitwa sprzymierzonych ras ze złem.

Co do DA3, to kompletnie i doskonale mnie nie interesuje. O ile DA1 była słabszą i niedorobioną wersją Baldura, to grało się w nią przyzwoicie, niestety DA2 było gniotem najniższej próby, niewartym czasu i pieniędzy, które na nie przeznaczyłem. Po jednej grze przyzwoitej i skończonym gniocie napewno nie kupię DA3, chyba że jego cena spadnie do okolo 5 dych.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 17, 2012, 19:07:54 »
@Michaelius To jest lepsze:

Odnośnie silnika gry nie wiem jakie narzędzie ma Frostbite ale czytałem dużo wywiadów odnośnie Onyxa i Red Engine i tam wielokrotnie podkreślano, że ważniejsze niż grafika są narzędzie które specjalnie zaprojektowane pod tworzenie gier rpg.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2012, 19:15:12 wysłana przez Krusty »

Offline raggnarok

• Super Badass
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 17, 2012, 20:22:53 »
They did it again:
http://news.ea.com/portal/site/ea/index.jsp?ndmViewId=news_view&ndmConfigId=1012492&newsId=20120917005535&newsLang=en

With Dragon Age 3: Inquisition, we want to give fans what they?re asking for ? a great story with choices that matter, a massive world to explore, deep customization and combat that is both tactical and visceral.

Dziekuje, do widzenia.

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 17, 2012, 21:03:47 »
To bylo oczywiste, ze bedzie duzo press A for Awesome w grze ;)

edit:

to tez jest niezle:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2012, 21:11:45 wysłana przez Michaelius »

Offline vrds

• Badass
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 17, 2012, 21:09:24 »
@Michaelius
Good one :D

Kolejne powody, żeby tego nie kupować inaczej niż używkę za parę złoty.

Offline _Music

• Super Badass
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 17, 2012, 22:06:01 »
Ahh- już się mogę doczekać tego co się będzie działo na forach za kilka miesięcy

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 17, 2012, 22:43:18 »
Trzeba zajrzeć na codexa. ;)

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 18, 2012, 02:30:38 »
Wątek o Dragon Age 3 sam zakładałem jakieś 3 miesiące temu (wypadało sprawdzić:P ). Czy moderator mógłby dołączyć ten wątek do pierwszego?

http://forum.polygamia.pl/dyskusje/dragon-age-3/

budda

• Gość
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 18, 2012, 03:24:15 »
No nie wiem, miałem coś się wypowiedzieź... może dajmy tematowi umrzeć zgodnie z wolą wyszszych.

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
Odp: Dragon Age 3
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 23, 2012, 23:47:47 »
Luźny tekst, w sumie o niczym, ale może ktoś sobie chce poczytać o dywagacjach i pobożnych życzeniach pod adresem DA3?

http://www.spidersweb.pl/2012/10/dragon-age-3-nie-chcialbym-byc-skorze-bioware.html