Autor Wątek: Deus Ex: Mankind Divided  (Przeczytany 117489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
Odp: Deus Ex: Mankind Divided
« Odpowiedź #720 dnia: Grudzień 19, 2017, 19:46:21 »
Brak opcji przewijania dialogów to spora wada. Chcemy rozegrac cos inaczej by trafic lepiej i kij, trzeba odsluchac całą (czasem długa) rozmowe.

Mniej o wiele wkurzaja mnie ograniczenia np wielkosc miasta. Bo wiem z czego wynikaja, ale to jest glupie i moglo byc poprawione.

Offline kamil950

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #721 dnia: Grudzień 19, 2017, 20:20:42 »
Nieprawda, no policz sobie ile to razy narzekałeś na optymalizację, a sorry ale jak się ma produkty z najwyższej półki to oczekuje się, że gra będzie śmigać jak marzenie. A rzeczywistość jest niestety często inna.
Akurat wersja PC Deusa HR była dużo lepsza niż konsolowa. I nie miała problemów z optymalizacją.
Z wywiadów z twórcami kojarzę że są relatywnie male i biedne lokacje bo między innymi ograniczała ich moc konsoli (nie każdy umie programować jak Rockstar).
DX: HR - ta zwykła wersja po patchach czy ta Director's Cut, która oprócz np. opcjonalnego komentarza chyba twórców, więcej możliwości na pokonanie bossów i braku złotego filtra (co zależnie od preferencji może być wadą) miała ponoć więcej błędów i chyba gorzej chodziła niż ta zwykła?

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #722 dnia: Grudzień 19, 2017, 20:51:50 »
Podobno ale ja tego nie stwierdziłem. Gralem na premierze w DXHR oraz drugi raz jakiś rok temu w DC i było ok.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #723 dnia: Grudzień 22, 2017, 18:17:20 »
Jestem aktualnie w
(kliknij)
. Jak daleko do napisów końcowych? Chce przed Wigilia skonczyc bo Uncharted czeka.

Rudy_rydz

• Gość
« Odpowiedź #724 dnia: Grudzień 22, 2017, 19:12:43 »
Nie powiem Ci.
Kończ z przyjemnością albo zostaw na wieki.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #725 dnia: Grudzień 22, 2017, 19:14:34 »
Na Świeta wjedzie swiateczna gra czyli U4: Zaginione Dziedzictwo. Mysle o platynie wiec pare dni zejdzie.
Moze i Deus to nie Soulsy i wrocic można, ale lepiej było by skonczyc jesli zostało niewiele. Bym pograł odrobine dIs i jutro troche.

Offline Misiakk

• I Am Robot
  • Viva Yuri!
« Odpowiedź #726 dnia: Grudzień 22, 2017, 19:18:29 »
Zależy co robisz. Jak sam główny wątek to pewnie szybko zleci. Na niewidzialności miedzy policją.

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #727 dnia: Grudzień 22, 2017, 19:23:24 »
Ok dzieki. Moze sie uda :) przyznaje, ze jak poprzednikiem tak i tą czescią sie zmuliłem.

Offline hadxmen

• Super Badass
  • https://stareforumpoly.pl/
« Odpowiedź #728 dnia: Styczeń 21, 2018, 01:32:30 »
Skończyłem w końcu, po wielu miesiącach przerwy (zapomniałem zupełnie o tej grze) i bardzo dobrze się bawiłem.
Gra nie wzięła z zaskoczenia jak Human Revolution, pod kilkoma względami nieco zawiodła:
- fabuła nie jest tak porywająca jak w poprzedniku (ale ciągle dobra!),
- za mało lokacji, za dużo backtrackingu, sztucznego wydłużania gry (
(kliknij)
)
- strzelanie dalej raczej ssie, choć nie zawsze - czasem bawiłem się w rozwałkę i strzelba i snajperka są bardzo fajne - niestety growe sumienie nie pozwoliło mi po takich akcjach kontynuować rozgrywki i szedł load :)
- system analizy rozmówcy jest denny
- minigierki nie są wyzwaniem i jest ich za dużo
- voice acting czeskich NPC to pomyłka,

Na plus:
- skradanie daje ogromną frajdę, możliwości rozwoju postaci i nieliniowość rozgrywki to dalej klasa sama w sobie,
- wybory moralne mają znaczenie,
- poziomy zaprojektowane są świetnie, ostatnia misja była wprost rewelacyjna,
- graficznie na PC prezentuje się bardzo dobrze, muzyka daje radę,
- bywa wymagająca, nawet na normalnym poziomie trudności zdecydowanie nie przechodzi się sama,
- misje poboczne zaskakują różnorodnością, poziomem wykonania - cholernie warto je robić.

Całość zajęła mi ok 30h - uzyskałem najlepsze zakończenie, zrobiłem praktycznie wszystko co się dało, lizałem ściany. Na szybko podobno nawet w 8h można się zamknąć, ale nie polecam, bo gra dużo zyskuje na powolnej eksploracji.
8/10 - na pierwszej lepszej wyprzedaży dokupię sobie jeszcze season pass.

Offline MoneyLuck

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #729 dnia: Styczeń 21, 2018, 14:15:44 »
BTW. gdyby ktoś chciał teraz pobrać te grę czy też w zasadzie dodać ją do własnej biblioteki z PS Plus to nie ma takiej opcji, Sony woła sobie ze nią ponad 120 złotych. Chciałem przy niedzieli pobrać sobie dobrą gierkę to Kitajce uniemożliwiły mi ten plan #4theplayers. Ciekawe czy naprawią to do końca stycznia....

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #730 dnia: Luty 06, 2018, 19:19:16 »
Zacząłem grę. Przeszedłem ten Dubaj, zrobiłem kilka misji w Pradze i mi się po prostu nie chce... gra serio tkwi w poprzednich generacjach mocno. Drewniane animacje, mimika twarzy którą chyba przeniesiono z poprzedniej części, fabuła która póki co wydaje się zupełnie pomijalna... Co jeszcze - te skradanie/sterowanie też jakieś takie drewniane.

Mam ochotę na jakąś skradankę, ale no jak myśle o tym Deusie, to mi się po prostu konsoli odechciewa włączać. Chyba z MGSV spróbuje...

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #731 dnia: Luty 06, 2018, 20:35:34 »
Nie polecam. Chyba ze masz z Plusa. Jako skradanka zdecydowanie wolałem Deusa.
MGS V to bedzie wyrzyg powtarzalny totalnie z tego co zasmakowałem (ułamek) i słyszałem

Offline hadxmen

• Super Badass
  • https://stareforumpoly.pl/
« Odpowiedź #732 dnia: Luty 06, 2018, 21:19:26 »
Ja polecam Hitmana, gra jest fenomenalna.

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #733 dnia: Luty 06, 2018, 22:12:40 »
Nie polecam. Chyba ze masz z Plusa. Jako skradanka zdecydowanie wolałem Deusa.
MGS V to bedzie wyrzyg powtarzalny totalnie z tego co zasmakowałem (ułamek) i słyszałem
Mając na uwadze Twoje ostatnie opinie, jestem dziwnie spokojny że MGSV bedzie gites :D

Offline Orson.

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #734 dnia: Luty 06, 2018, 22:19:21 »
Zagraj, sie obaczy :)