Autor Wątek: Destiny 2  (Przeczytany 146454 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
Odp: Destiny 2
« Odpowiedź #2240 dnia: Listopad 07, 2018, 22:16:24 »
Rok strzeli jak z bata i będą dodawać do czipsów. Ja sobie spokojnie poczekam.
Pewnie gdzieś inforbyło, ale jest za friko na battlenecie do 18 listopada :) Nawet chipsów nie trzeba kupować. Zassałem, pograłem i jest fajnie. Bardzo ładna gra i świetnie się piu piu strzela. Szukałem czegoś do co-opa i podoba mi się bardziej niż w Borderlandsach.

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #2241 dnia: Styczeń 10, 2019, 22:34:45 »
Dzieje się. Bungo rozstaje się z Activision.
https://www.bungie.net/en/Explore/Detail/News/47569

Offline Rolek

• I Am Robot
  • #sukablyat
« Odpowiedź #2242 dnia: Styczeń 10, 2019, 23:15:53 »
:D

Offline freekEza

• Super Badass
« Odpowiedź #2243 dnia: Styczeń 11, 2019, 06:04:35 »
Spencer już szykuje kasę :P

Offline SinfulScholar

• Prezes
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #2244 dnia: Styczeń 11, 2019, 09:38:45 »
wielki come back do zielonych? czy może do niebieskich ? w sumie u sony mieli dużo pierdołowatych deali.

albo jeszcze lepiej - pójdą do EA xD

Online regisek

• Ultimate Badass
  • lubię kawę
    • zgrany
« Odpowiedź #2245 dnia: Styczeń 11, 2019, 09:51:06 »

albo jeszcze lepiej - pójdą do EA xD

Tfu tfu!

Offline Ja Być z Polska_

• Prezes
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #2246 dnia: Styczeń 11, 2019, 12:00:27 »
Nie dziwi mnie to w najmniejszym stopniu. Ta marka ma kosmicznie duży budżet marketingowy, a sprzedała się słabo. Oczywiście wszystkiemu winne Acti, bo ludzie nie chcą season passów do DLC, ani 3-godzinnych dodatków za 20 $.

Oby Bungie udało się pozyskać prawa do marki, bo takiego gameplayu nie zrobi nikt inny. Bez pazerności wydawcy trzecia część by mogła być rewelacyjna.
A jeśli się nie uda, to oby wrócili do robienia Halo, bo 343 nie umie.
Swoją drogą, ciekawe czy będzie Year 3 w dwójce.

No to teraz kolej na Blizzard, bo też jest na to duża szansa.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2019, 12:02:13 wysłana przez Ja Być z Polska_ »
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline SinfulScholar

• Prezes
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #2247 dnia: Styczeń 11, 2019, 12:26:48 »
co Wy piszecie o Blizzardzie. przecież to jest zupełnie inna sytuacja. Bungie było poprostu studiem pod wydawcą Activision który należy do spółki notowanej na giełdzie pod nazwą Activision Blizzard :)

Offline Pistak

• Super Badass
  • !
« Odpowiedź #2248 dnia: Styczeń 11, 2019, 12:34:16 »
Zachowali prawa do marki, sęk w tym że oni sami chcieli taki typ wsparcia dla swojej gry. Podstawka i jazda z DLC. Problem jest taki że tworzenie nowego contentu przy ich narzędziach developerskich to jest dramat. W jedynce się nie wyrabiali to zaproponowali eververse. Pamiętam jeszcze ich klamstewko, że dwójka ma nowy silnik i duzo łatwiej się na nim robi, przez co aktualizację będą częściej niż w pierwszej części. Tja. No i ten wielki skok technologiczny po opuszczeniu starej generacji - 30fps i fov od którego można dostać zeza. Dajcie spokój, activision swoje za uszami ma, ale nie można na nich zrzucać całej winy.
"W wyścigu szczurów zająłbym ostatnie miejsce."

Offline Jay

• I Am Robot
  • Kulturowy Analfabeta
    • Jay Plays
« Odpowiedź #2249 dnia: Styczeń 11, 2019, 12:48:09 »
Skoro sami sie beda teraz wydawac to teoria ?Activision winna wszystkich mikrotranzakcji!? zostanie udowodniona/obalona przy nastepnej czesci gry, bo do konca roku chyba maja roadmap i tak.

Chcialbym, zeby wrocili do swietnosci, bo dwojeczka to byl, i jest, dla mnie spory zawod po swietnej jedynce.

Offline Ja Być z Polska_

• Prezes
« Odpowiedź #2250 dnia: Styczeń 11, 2019, 12:50:42 »
co Wy piszecie o Blizzardzie. przecież to jest zupełnie inna sytuacja. Bungie było poprostu studiem pod wydawcą Activision który należy do spółki notowanej na giełdzie pod nazwą Activision Blizzard :)

No dobrze. Ale Blizzard należy do Acti, a dobrze się tam nie dzieje. Tracą kolejnych znaczących ludzi, a portfolio gier coraz biedniejsze.

A jeśli sami będą wydawać, to dobrze też nie będzie. Potrzebny jest wydawca z kasą, ale nie tak chciwy jak Acti czy EA.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2019, 12:54:37 wysłana przez Ja Być z Polska_ »
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline SinfulScholar

• Prezes
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #2251 dnia: Styczeń 11, 2019, 12:54:07 »
a jest gdzieś powiedziane, że Acti jest nadrzędne? Blizzard z tego co się orientuje, nie należy do Activision a do Activision Blizzard

Offline Pistak

• Super Badass
  • !
« Odpowiedź #2252 dnia: Styczeń 11, 2019, 12:59:34 »
Jedynka na koniec to jak dwójka po Forsaken. To na prawdę się teraz trzyma kupy jeśli chodzi o PVE.
Dla mnie pojechali za mocno po bandzie w stronę streamerów i gra zrobiła się drugą pracą, plus jakoś nie bawi mnie time gated content, który po jakimś czasie nadaje się do wyrzucenia. Grałem głównie pvp, ale tam siedzą jakieś kompletne debile jeśli chodzi o rozwój PVP i odpuściłem temat. Od czasu do czasu zaglądam na reddita dtg, i po tylu miesiącach odkąd przestałem w to grać ludzie nadal narzekają na to samo jeśli chodzi o pvp oczywiście. Tyle czasu, a oni tak prostych rzeczy nie potrafią ogarnąć ;D teraz mają nową wymówkę "jesteśmy indie, nie dajemy sobie rady" ;D

Offline Ja Być z Polska_

• Prezes
« Odpowiedź #2253 dnia: Styczeń 11, 2019, 12:59:41 »
No ale Acti-Blizzard jest nadrzędne nad nimi i to chyba oni decydują o wszystkim.

Tak jak Rockstar wydaje swoje gry, ale za tym stoi Take2, które ma pod sobą kilku mniejszych wydawców.

A w ogóle to był już ten pierwszy dodatek w Annual Passie? Cokolwiek wartościowego to wniosło?

Offline Rolek

• I Am Robot
  • #sukablyat
« Odpowiedź #2254 dnia: Styczeń 11, 2019, 13:08:45 »
To wychodzi na to, iż Destiny 3 to będzie prawdziwy mesjasz z zawartością na całe życie! Przecież złego Acti już nie ma.

Offline Pistak

• Super Badass
  • !
« Odpowiedź #2255 dnia: Styczeń 11, 2019, 13:15:29 »
Destiny 3 będzie na mobilki! Co mi tam z NDA CIA FBI!

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #2256 dnia: Styczeń 11, 2019, 14:08:46 »
A w ogóle to był już ten pierwszy dodatek w Annual Passie? Cokolwiek wartościowego to wniosło?

Już jest, Black Armory. Nie mam Annual Pass, ale mam wrażenie że to tylko grind. Pytałem też wroga i rzekł mi że żadnych nowych lokacji.

Offline Ja Być z Polska_

• Prezes
« Odpowiedź #2257 dnia: Styczeń 19, 2019, 14:27:30 »
"Long-term, Bungie is committed to Destiny. We created the universe and we hold its future entirely in our hands. The vast majority of the team is hard at work envisioning future experiences, enemies, and ways to play the Guardian you?ve been building since 2014. We?re going to keep doing that. We?re thinking about what it means to be truly independent, what it means to self-publish, and crucially, what Destiny?s future can now look like for our players."

Moim marzeniem jest, aby połączyli jedynkę i dwójkę, tym samym przywracając pierwszą część do życia. Zrobić z tego jedną grę i rozwijać ją tak jak robią to MMO.

Niech wydają co roku duży płatny dodatek. Nie mam z tym najmniejszego problemu, jeśli ten kontent będzie relewantny przez długi czas, a nie trzy lata i papa.

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #2258 dnia: Styczeń 19, 2019, 14:34:20 »
No tak, gdyby połączyli content nawet ja bym wrócił do grania. Aczkolwiek czy oni przypadkowo nie wspominali, że to niemożliwe, ze względu na zawirowania fabularne pomiędzy częścią 1 a 2? Przecież to takie istotne ;)

Plus tam padło, że część zespołu pracuje już nad czymś innym? Znając ich to pewnie część 3 na 2020, ale miło się będzie pomylić.

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #2259 dnia: Styczeń 19, 2019, 14:37:00 »
A oni nie dostali jakiś milionów od chińczyków na zrobienie nowego IP?

Offline SinfulScholar

• Prezes
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #2260 dnia: Styczeń 20, 2019, 09:19:40 »
Dostali i to bodajze od tych chinczykow od diablo immortal wiec mozna spodziewac sie fajnej mobilki :)