Autor Wątek: Dead Island  (Przeczytany 149221 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Netor

• Super Badass
  • PC ni-ko-go!
Odp: Dead Island
« Odpowiedź #560 dnia: Czerwiec 08, 2012, 01:47:26 »
Analogowe to chyba tylko dla achievementa ew. w ramach cieakwostki.
Podobno jak się człowiek przyzwyczai to się znakomicie sprawdza pod każdym względem. Sam będę musiał spróbować, może właśnie w sequelu.
Potwierdzam :P, analogowe rządzi jak się je opanuje.
Jakoś tak w środku gry przełączyłem na tamto sterowanie, i tak zostało do końca. Później nawet żałowałem, że od początku nie grałem w ten sposób.

THU31

• Gość
« Odpowiedź #561 dnia: Czerwiec 08, 2012, 02:10:48 »
A co ono daje konkretnie?

Offline Netor

• Super Badass
  • PC ni-ko-go!
« Odpowiedź #562 dnia: Czerwiec 08, 2012, 10:42:55 »
A co ono daje konkretnie?
Możesz swobodnie wykonywać cięcia pod dowolnym kątem (wykonując ruchy za pomocą prawej gałki) Chwila treningu i można z chirurgiczną precyzją odcinać 1 ruchem kończony czy głowę, bez zbędnych randomowych cięć :P.

THU31

• Gość
« Odpowiedź #563 dnia: Czerwiec 08, 2012, 12:14:47 »
Hmm. Raczej nie miałem z tym zbytniego problemu na sterowaniu cyfrowym. Do tego po nacelowaniu w okolice którejś kończyny celownik się jakby przyklejał, i dokładnie tam trafiał.
Sprawdze to jeszcze, ale przy pierwszej próbie mnie od razu odrzuciło.

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #564 dnia: Czerwiec 08, 2012, 13:43:11 »
Ja mówię co zasłyszałem/przeczytałem. Kto się zagłębił w to sterowanie to wychwala, dlatego może warto jednak dać mu szansę. Inna sprawa, że w tej grze nie ma tak fajnego cięcia jak w nadchodzącym Risingu więc aż takiej frajdy zapewne nie ma. Ale nawet przy "cyfrowe" cięcie mi się w tej grze do samego końca nie znudziło, gra jest "soczysta" pod tym względem :D

Offline draker

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #565 dnia: Czerwiec 08, 2012, 13:59:19 »
Przeszedłem grę na standardowym sterowaniu. Z ciekawości - jak w takim razie obraca się kamerę w tym drugim? Chyba, że cięcie maczetą trzeba uaktywnić w jakiś sposób...

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #566 dnia: Lipiec 02, 2012, 16:02:23 »
Ultima zmieniła ceny wersji GOTY, zamiast 129.90 zł jest 99.90 zł. Oczywiście i tak bardziej opłaca się ściągnąć z zavii czy amazona, ~80zł.

Ja zamówiłem z tego pierwszego i żeby było zabawniej, mam już Despatched. W końcu zobaczę co ten tytuł jest warty.

Offline Revnir

• Stały bywalec
« Odpowiedź #567 dnia: Lipiec 03, 2012, 20:38:48 »
Ultima zmieniła ceny wersji GOTY, zamiast 129.90 zł jest 99.90 zł. Oczywiście i tak bardziej opłaca się ściągnąć z zavii czy amazona, ~80zł.

Ja zamówiłem z tego pierwszego i żeby było zabawniej, mam już Despatched. W końcu zobaczę co ten tytuł jest warty.

Ja dokładnie tak samo. Już się nie mogę doczekać  ;D

Offline mierniczek

• I Am Robot
« Odpowiedź #568 dnia: Sierpień 27, 2012, 09:33:35 »
Odkopie troche temat, bo nadal bawie sie ta produkcja.

Przeszedlem juz gre tym czarnoskorym "madafaka" i co najdziwniejsze nie mialem dosc.
Zaczalem od nowa dwoma postaciami na raz :)
Doszedlem do 3 aktu ta kobietka "skierowana" na bronie ostre, a do 2 aktu gosciem co rzuca nozami.
Kurcze - dawno zadna gra nie dala tyle zabawy.

Gre otrzymalem z przypadkowej wymiany na gametrade.
Wczesniej nawet nie bylem nia zainteresowany, ale ze ktos mi ja zaproponowal za cos starego to pomyslalem "czemu nie?".
Teraz od kilku dni non stop "latam" po lokacjach w grze i wycinam zombiaki.

Offline izi

• Super Badass
« Odpowiedź #569 dnia: Sierpień 27, 2012, 10:51:02 »
Są jeszcze ludzie online?

Offline mierniczek

• I Am Robot
« Odpowiedź #570 dnia: Sierpień 27, 2012, 11:23:54 »
Są jeszcze ludzie online?

Nie mam zielonego pojecia.
Odpalilem singla i tak sobie gram.
Jakos nie ciagnelo mnie by zagrac z "randomami" - bo jak gram sam to lubie "lizac sciany", a z przypadkowymi graczami raczej to bylby bieg po lokacjach.

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
« Odpowiedź #571 dnia: Sierpień 27, 2012, 14:15:37 »
Tutaj wszyscy pewnie konsolowi, ale jakby ktos mial wersje PC i mial chec na co-opa to ja je tez jestem chetny :]

Offline Naked Blaze

• Badass
  • When I Play I'm Naked
« Odpowiedź #572 dnia: Sierpień 31, 2012, 00:10:46 »
Jeśli kogoś interesuje coop na PS3 to po 10'tym września atakować do mnie
PSN; BrushMyBeard

HS wymagany :P Najlepiej jakby się znalazł cały team ;)

Offline mierniczek

• I Am Robot
« Odpowiedź #573 dnia: Sierpień 31, 2012, 10:21:13 »
Uuuu a ja wlasnie wystawilem te gre na allegro.
Napisze powaznie ze pogralbym w te gre w coopie, tylko znow siedzialbym z godzine i myslal ... kim :)

Offline Stk

• Stały bywalec
« Odpowiedź #574 dnia: Październik 31, 2012, 19:59:30 »
Odkopuję, bo mam pytanko. Czy w wersji angielskiej są polskie napisy?

Offline draker

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #575 dnia: Październik 31, 2012, 21:48:42 »
Tak, są, sam sprawdzałem.

@edit: oczywiście na Xboxa, nie sprawdzałem jak jest na PS3 (ale raczej podobnie)

Offline Stk

• Stały bywalec
« Odpowiedź #576 dnia: Październik 31, 2012, 21:51:13 »
No właśnie o xa mi chodziło, dzięki.

Offline afwi

• Ultimate Badass
  • Evul One
    • Vivid Games
« Odpowiedź #577 dnia: Marzec 09, 2013, 20:05:09 »
Odświeżam. Potrzebujemy na PS3 do grupy dwóch survivalistów, którzy są chętnie przeżyć klimatyczną apokalipsę na Banoi. Gramy od 17-20 w tygodniu, w weekendy różnie. Komunikujemy się przez Skype'a. Zapraszamy!

Offline Ken Marinaris

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #578 dnia: Marzec 09, 2013, 21:23:24 »
Ech, ja obecnie to mecze. Gra jest za dluga i meczy po czasie. Jestem pod koniec aktu drugiego i zginalem juz 48 razy. Czemu nie ma sejwa jak w normalnych grach, czemu tyle gliczy, czemu wrogowie zabijaja cie po 3 uderzeniach (szczegolenie ci szybcy)?
Fabula bardzo slaba, misje poboczne niedorzeczne (
(kliknij)
).
Wtepnie daje 6-, bo o ile plaza byla fajna, tak miasto jest glupie jak but. I jeszcze tyle bede musial to meczyc:( Nastepna czesc na pewno nie dla mnie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2013, 21:34:23 wysłana przez Ken Marinaris »

Offline Zboro

• Mieszkaniec tego forum
  • Life's been good to me so far...
« Odpowiedź #579 dnia: Marzec 09, 2013, 21:27:34 »
@Ken Marinaris
Najgorsze przed Tobą - kanały.

Offline JakupW

• Prezes
  • InputLag
    • InputLag
« Odpowiedź #580 dnia: Marzec 09, 2013, 21:41:00 »
@Ken Marinaris
Najgorsze przed Tobą - kanały.
Dla mnie gorsze było drugie miasteczko - meksyk? Dżungla z kolei była ok. Ale i tak będę powtarzał do znudzenia - ta gra tylko do koopa się nadaje ;)

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #581 dnia: Marzec 09, 2013, 22:01:07 »
Są gry stworzone do co-opa, i bardzo dobrze. Po przejściu całości w co-opie przeszedłem sobie resort samemu w new game+, ale dalej już mi sie nie chciało. I to samo mam w Borderlands, strasznie się nudzę samemu. W co-opie oba tytuły genialne.

W Riptide mnie troche martwi to nastawienie na obrone twierdz. Oby tego nie było za dużo, bo cały fun to zwiedzanie mapy i koszenie zombiaków melee.
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2013, 22:05:36 wysłana przez Ja Być z Polska »

Offline JakupW

• Prezes
  • InputLag
    • InputLag
« Odpowiedź #582 dnia: Marzec 09, 2013, 22:11:28 »
Nie mówię, że to źle i mam tak samo jak ty z wymienionymi grami. Tylko szkoda, że DI było tak zabugowane na PS3 :/

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #583 dnia: Marzec 09, 2013, 22:23:32 »
Na PC też było troche bugów, choć nic okropnego. Czasem sie jakąs broń straciło (znikała po rzucie bądź nie dało się wyciągnąć), oraz przy craftowaniu czasem działy się cuda. Ale po pewnym czasie rozkminiłem exploit z craftingiem, i wiedziałem jak zrobić żeby poświęcić jakiś przedmiot i w zamian dostać kilkanaście deo bomb. :)

Dużo rzeczy ponoć popoprawiali po tym jak skończyliśmy, ale mamy w planach przejść ponownie w wakacje z Simpleksem i jego bratem siostry wujka babci. Na chwilę obecną na ponowne przejście jedynki czekam bardziej niż na Riptide, choć to też mamy w planach zaliczyć, kwestia kiedy (zobaczymy co recenzje powiedzą).

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #584 dnia: Marzec 10, 2013, 00:48:42 »
Dużo rzeczy ponoć popoprawiali po tym jak skończyliśmy, ale mamy w planach przejść ponownie w wakacje z Simpleksem i jego bratem siostry wujka babci.
Z siostrzeńcem mojej konkubiny :P

Offline Ken Marinaris

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #585 dnia: Marzec 10, 2013, 13:03:56 »
A jeszcze wytkne grze pare "drobiazgow", a co :)
- czemu ogladam cut-scenki z 4 postaciami, kiedy gram jedna, a 3 pozostalych w ogole nie widze?
- czemu gra spoileruje, ze bede w dzungli, dajac i opisujac mi zadania do wykonania w rozdziale 3., kiedy jeszcze jestem w 1.?
- glupota niektorych misji poraza, jak wspomnialem juz wczesniej (
(kliknij)
)
- jak bateryjka przyczepiona do broni moze zadawac tak ogromne obrazenia, podczas gdy przerwana linia energetyczna zadaje kilkakrotnie mniejsze?

Dobra, nie marudze juz. Spore rozczrowanie jak dla mnie.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #586 dnia: Marzec 10, 2013, 13:10:06 »
A nie zastanawialo cie jakim cudem martwi ludzie poruszaja sie, mimo ze nie dziala ich układ krążenia? :P

Offline Ken Marinaris

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #587 dnia: Marzec 10, 2013, 13:14:16 »
A widzisz, tez cos znajdziesz  ;D

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #588 dnia: Marzec 21, 2013, 16:09:41 »
Po tej ostatniej dyskusji w końcu mnie natchnęło żeby przejść dodatek Ryder White.

Uczucia mieszane, ale całościowo raczej pozytywnie. Pierwsza połowa jest w mieście, gdzie non stop atakują hordy infected. Nie da sie nic eksplorować tylko trzeba lecieć do przodu. Swoją drogą wszystkie ulice poblokowane, i całość jest bardzo liniowa. Jest też krótki etap w kanałach, tam jest po prostu masakra z tymi infected, wręcz miałem ochotę odpuścić w jednym momencie.

Ale druga połowa dodatku w więzieniu jest super. Dominują zwykłe walkery, i ogólnie bardzo fajnie się chodzi po tym więzieniu.

Dodatek nastawiony na gunplay, i do zombiaków z bliska strzela sie spoko, szczególnie shotgunem. Do ludzi fatalnie, bo beznadziejnie się celuje z daleka, a z bliska zadaja dużo obrażeń. Na system melee jest w tym dodatku za dużo akcji, nie ma czasu na rzucanie i zbieranie broni, a machając od razu się zużywają. Lepiej skupić się tylko na broniach, amunicji jest dużo.

Fabularnie szczególnie własnie etap w więzieniu jest spoko, bo sporo wyjaśnia z historii podstawki.

Całośc trwa niecałe 4 godziny, ale można i szybciej jeśli przelecieć więzienie. Jak komuś podobała się podstawka, to warto przejść na jakiejś przecenie. Ja miałem za darmo za credit w GMG, więc tym bardziej nie ma co narzekać.

Ogolnie nabrałem ochoty na Riptide po odświeżeniu sobie gry. Czekam na recki, żeby sie dowiedzieć jaka długośc gry, i jak dużo trzeba sie bawić w te twierdze.

Brakowało mi fajnych widoczków z podstawki. W sumie tylko w jednym miejscu coś jest.

Offline mierniczek

• I Am Robot
« Odpowiedź #589 dnia: Lipiec 30, 2013, 08:19:47 »
Male pytanie

Gral ktos z Was Purną?

Z braku checi na inne gry odpalilem DI i wybralem te bohaterke.
Do tej pory przeszedlem gre Samem (Loganem i ta chinka mam zaliczone ok. 2/3 gry).
Zawsze jednak omijalem murzynke, bo wydawalo mi sie ze w grze gdzie wiecej machamy lapkami te jej strzeleckie skile sa malo przydatne.
Na razie jestem na pierwszej mapie, a tam wiadomo - broni strzeleckiej nie ma (nie liczac tego questowego rewolweru i jednego pistoletu). Amunicji takze nie ma skad wziasc, wiec sie nie postrzela.
Nadzieja w drugiej miejscowce, bo tam juz mozna znalezc np zabarykadowanych ludzi, ktorym pistoleciki mozna juz odebrac.
Czy jednak wystarczy amunicji i czy skille Purny sa na tyle dobre zeby caly czas "walczyc gunami"?
Mam nadzieje, ze nie szastajac pociskami na lewo i prawo da sie jednak komfortowo grac :)
Ewentualnie chyba mozna samemu wytwarzac amunicje.
Jak pogram wiecej - przekonam sie na wlasnej skorze :)

btw w najnowszym CDAction bedzie DI (chyba z tym jednym DLC). Jak ktos nie gral - bedzie okazja przetestowac gre.

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #590 dnia: Lipiec 30, 2013, 10:14:05 »
btw w najnowszym CDAction bedzie DI (chyba z tym jednym DLC). Jak ktos nie gral - bedzie okazja przetestowac gre.
Ooo dzięki za info, miałem ochotę pochlastać trochę zombie, może wezmę.

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #591 dnia: Lipiec 30, 2013, 11:12:35 »
Jak przechodziliśmy z Simpleksem i jego kimś tam to ten ktoś tam właśnie grał Purną. Poza normalnymi broniami ona ma skill fury w którym wyciąga specjalny rewolwerek, który jest bardzo mocny. Tak więc nawet w resorcie można coś postrzelać.

Amunicji w mieście jest już dużo więcej (głównie pistolety), znajduje się też blueprinty do tworzenia, a chyba od dżungli można amunicję kupować w niektórych sklepikach więc luz.

Mimo wszystko strzelanie to najsłabszy element tej gry. Koszenie melee jest cudowne.

Offline mierniczek

• I Am Robot
« Odpowiedź #592 dnia: Lipiec 30, 2013, 11:55:44 »
Doskonale wiem ze sensem gry jest reczne wybijanie zombiakow, ale chcialem sprobowac czegos innego :)
Kusi mnie jeszcze ponowne odpalenie Riptide i zagranie tym "karateka".
To co ta postac robi kopniakami - poezja

Offline mierniczek

• I Am Robot
« Odpowiedź #593 dnia: Lipiec 31, 2013, 08:19:05 »
Niestety nie moge juz edytowac poprzedniej wiadomosci.

Kupilem wczoraj CDAction i niestety wersja Dead Island w tym czasopismie to wersja "zwykla".
Myslalem ze bedzie to wersja z tym DLC.
Na plytce dorzucone jest z 5-6 jakis modow, ale po krotkim wczytaniu sie w ich opis nawet nie bede tego instalowal (jeden z nich dodaje np bronie palne z nieskonczona amunicja, inny zas powoduje ze na obszarze otwartym panuja "egipskie ciemnosci" - takie ze trzeba sobie latarka swiecic. Jak nas wtedy zombiaki przycisna to moze byc goraco).

Tak sobie teraz pomyslalem ze musze poprzegladac te "stare" plytki z CDA, bo pelno ich lezy gdzies po polkach i te steamowe kody sie marnuja.
Trzeba bedzie w odpowiednim watku dac te kody ludziom, bo ja np kodu do DI juz nie uzyje, a ktos by mogl pograc :)

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #594 dnia: Lipiec 31, 2013, 08:32:38 »
Dlatego nie wiem czy nie wziąć tego: http://www.humblebundle.com/
Za około 15 złotych(czyli tyle co cda, dostajemy dużo gier PLUS Dead Island GOTY.

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #595 dnia: Lipiec 31, 2013, 08:42:47 »
Za około 15 złotych(czyli tyle co cda, dostajemy dużo gier PLUS Dead Island GOTY.
Kupiłem i nie działa. Jak czytam własnie na ekranie: Wymaga aktywacji pełnej gry. :( W celu wyjaśnienia zapraszam do tematu o STEAM. Kurwa.

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #596 dnia: Lipiec 31, 2013, 09:10:10 »
Kupiłem i nie działa. Jak czytam własnie na ekranie: Wymaga aktywacji pełnej gry. :( W celu wyjaśnienia zapraszam do tematu o STEAM. Kurwa.
Niezłe jaja by były jakby to tylko dlc były :)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #597 dnia: Lipiec 31, 2013, 09:26:21 »
Nie ma opcji zeby to bylo samo dlc, jesli tak jest to błąd Humbla, na pewno to da sie wyjasnic.

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #598 dnia: Lipiec 31, 2013, 09:45:04 »
Problem rozwiązany: najpierw trzeba aktywować klucz z bundle'a 1 a potem z bundle'a 2.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #599 dnia: Lipiec 31, 2013, 09:53:18 »
Gdyż klucz z bundla 2 zawiera DLC do gry obecnej w bundlu 1. Ja akurat mialem SR3 z poprzedniego bundla THQ dlatego moglem dodac od razu drugi klucz.