Autor Wątek: Dead Island Riptide  (Przeczytany 23733 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
Dead Island Riptide
« dnia: Sierpień 31, 2012, 19:53:37 »
Pierwsze screenshoty z "Dead Island Riptide". Czekacie?

Kto nie grał w '1' powinien uważać na spoilery, oczywiście można było spodziewać się takiego błahego wyjścia z sytuacji: http://uk.ign.com/articles/2012/08/31/dead-island-riptide-details-and-screens

Pomijając samą fabułę:
- nowa postać, oczywiście z unikalnym drzewkiem umiejętności,
- nowi przeciwnicy,
- dynamiczna pogoda,
- co-op communication features,
- hub defense missions where the survivors will "need to strategically place traps, fences and turrets to fend off oncoming Zombie onslaughts and to protect the humans in these sanctuaries."

« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2012, 20:15:01 wysłana przez Acrid »

THU31

• Gość
Odp: Dead Island Riptide
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2012, 19:58:53 »
Czekamy, czekamy. Zanosi się na miodny co-op.

Offline marvelous

• Prezes
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 31, 2012, 20:11:47 »
To będzie jakiś dodatek, sequel, DLC?

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 31, 2012, 20:16:00 »
To będzie jakiś dodatek, sequel, DLC?
Back at E3 2012, publisher Deep Silver announced Dead Island Riptide, a sequel to developer Techland's 2011 hit Dead Island. And that's pretty much all the companies said. Later, Deep Silver said the game would only cost you $50, but said nothing about the game. Nothing until today.

Offline Naked Blaze

• Badass
  • When I Play I'm Naked
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 31, 2012, 20:24:02 »
Jako fan Dead Island i wszelakich gier z zombie nie mogę się doczekać, mam nadzieje tylko że system zapisu stanu gry będzie lepszy niż w części pierwszej. Poza tym chyba dużo w grze bym nie zmienił.

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 31, 2012, 20:31:52 »
Poza tym chyba dużo w grze bym nie zmienił.
Craft, rozbudowany i wykorzystujący w pełni zdobyte części.

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 01, 2012, 09:40:21 »
Za $25 na przecenie biore, sorry ale poprzednia czesc byla tak nudna ze gydby nie co op to chyba bym ja sprzedal po paru dniach.

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 01, 2012, 09:51:04 »
- hub defense missions where the survivors will "need to strategically place traps, fences and turrets to fend off oncoming Zombie onslaughts and to protect the humans in these sanctuaries."
Czyli taki TD? No to ja sobie odpuszczam. Szkoda, bo Dead Island bardzo mi się podobało.

Musiol

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 18, 2012, 18:02:38 »

THU31

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 18, 2012, 18:24:59 »
Dobre CGI nie jest złe. Szkoda, że jakość słabiutka, do tego jakieś 24.025 FPS ma źródło tego filmiku w formacie WMV.

Ja ogólnie lubie takie teasery, nie mówiące w sumie nic o grze.

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 18, 2012, 19:03:49 »
Ja nie lubię, bo tak jak już pisałem jest to pewnego rodzaju oszukiwanie ludzi bo ten trailer nie ma nic wspólnego z grą oprócz z zombiech. OK to jest prerenderowany teaser, ale to nie zmienia faktu, że jednak większość firm nawet teasery wypuszcza takie które wpisują się w klimat danego tytułu. Ehh, jakoś zebrało mi się na narzekanie. No i fakt faktem, że jakoś słaba. No ale Riptide to mały projekt z dużo mniejszym budżetem, tak więc również na reklamy kasy brakuje :)

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 04, 2012, 22:58:19 »

Dead Island Riptide is the cover game of Gameinformer issue 235! If the artwork by Wojciech Ostrycharz, Techland's amazing concept artist, seems familiar to you, it should :). Wojciech is also the man behind the official cover art of the original Dead Island game.

Offline Jabol

• Super Badass
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 04, 2012, 23:08:45 »
Zajebiście zajebiste :). Ciekawe czy kiedykolwie doczekamy się polskiej płyty lub polskiego muzyka na okładce takiego Rolling Stones na przykład :)

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 04, 2012, 23:16:51 »
wooow, niezły sukces, zwłaszcza w takim okresie (xcom, dishonored, hitman, halo, forza, cod i cholera wie co jeszcze)

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

Musiol

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 04, 2012, 23:29:55 »
Z tym, że w tym miesiącu, GI ma aż 5 okładek. Oprócz DI jest Ni no Kuni, nowe Metro, Fuse i Beyond

Offline Naked Blaze

• Badass
  • When I Play I'm Naked
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 05, 2012, 08:16:24 »
Dawać mi tu grę a nie okładki :D

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 30, 2012, 15:02:21 »
Dead Island Riptide will be available on PC, Xbox 360, and PlayStation 3 in North America on April 23, 2013, and April 26, 2013 in the rest of the world!

Pre-ordering the game will give you access to an exclusive pack of Weapon Mods for even more exotic ways to dismember both your favorite undead and the new enemies found on Palanai. Select retailers will also have a Special Edition of Dead Island Riptide, containing not just the Weapon Mods pack, but also a unique alternate character skin! More details on the Weapon Mods pack, as well as which retail partners in which countries will have the Special Edition available, will be announced soon.

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 15, 2012, 19:35:23 »
Sam B Feat. Chamillionaire - "No Room In Hell" *Uncut* [North America]
http://www.youtube.com/watch?v=MsPAYAmmqnQ

Offline Zboro

• Mieszkaniec tego forum
  • Life's been good to me so far...
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 10, 2013, 20:43:23 »

Amerykańskie wydanie kolekcjonerki.

Limitowana edycja nazwana Rigor Mortis dostępna ma być jedynie w wersjach na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3 i kosztować 79,99 dolarów. W pudełku, będącym miniaturową podróżną walizką, znajdziemy:

specjalne wydanie gry, posiadające alternatywną okładkę, kod DLC oraz cyfrową mapę strategiczną
    figurka egzotycznej tancerki zombie
    otwieracz do butelek w kształcie odciętej dłoni
    kluczyk do domku letniskowego z drewnianym brelokiem

Deep Silver na razie nie potwierdziło czy podobny zestaw pojawi się także po drugiej stronie Atlantyku. Warto dodać, że polska edycja kolekcjonerska może dodatkowo różnić się od ewentualnego europejskiego odpowiednika.
źródło: gry-online.pl

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 15, 2013, 22:33:30 »
Oni to chyba specjalnie zrobili taki zabieg marketingowy bo nikt się tytułem nie interesuje? Bo nie może być, że cycki we krwi nie były dla nich przed ogłoszeniem czymś, co może wywołać 'problem' (jak dla kogo).

Official Deep Silver (@deepsilver)
http://www.twitlonger.com/show/kngs7f

Techland
Dear Dead Island fans and gamers: Techland had no prior knowledge of the contents of the limited Zombie Bait edition of Dead Island: Riptide. It, like all the other physical editions of the game, was designed solely by the game's global publisher, Deep Silver. They have issued a statement on the matter and Techland will not issue any further comments.

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 15, 2013, 22:57:21 »
Dla mnie ta kolekcjonerka to przegięcie, figurka jest obleśna i nie mieści się w mojej małej głowie, skąd tyle obrony dla niej w komentarzach w necie. Właściwie wszystkim się podoba, nikt nie widzi nic dziwnego w cycastym zmasakrowanym korpusiku...
Ręce mi opadają już.

Offline MaZZeo

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 16, 2013, 00:53:58 »
No ja nie wiem o co ten raban. Potem niektórzy się dziwią czemu seks to w grach temat tabu i czemu młodzież jest za wszelką cenę przed tym chroniona (trepanacje czaszki i odrywanie kończyn za to na propsie), skoro sami ludzie reagują tak histerycznie na kawałek zakrwawionego, zakrytego cycka (cycków).

Offline aux

• Mieszkaniec tego forum
  • Where is my mind?
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 16, 2013, 01:29:25 »
Dawno nie widziałem tak beznadziejnego gadżetu w kolekcjonerce. Rozumiem figurkę skąpo odzianej laseczki, ale same cyce? WTF! Dla mnie to głupie i bez sensu.

Offline hazi

• I Am Robot
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 16, 2013, 02:23:29 »
A mnie ręce opadają jak widzę wielce oburzonych. Gdzie to ich oburzenie jak dzielni żołnierze, bombardują wioski pełne niewinnych ludzi w imię rozkazów z góry? Gdzie ich oburzenie jak w praktycznie każdym programie informacyjnym non stop bombardują nas seksem i przemocą? Gdzie ich oburzenie jak w telewizji puszczają filmy pełne przemocy? itd. itp.
Come on people, nie macie już z czego robić problemów? Dla mnie nie ma w ogóle dyskusji. Sprawa jest oczywista. Zagranie marketingowe tylko i wyłącznie, aby o grze było głośno. Cel osiągnięty. Mission acomplished. Good bye. Case closed. Finito.

Offline szpynda

• I Am Robot
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 16, 2013, 03:41:58 »
A gdzie to to mozna zamówić? To byłaby moja pierwsza kolekcjonerka. Tylko mogli skalę 1:1 zrobić ;D
Tak. Nie każdy jest zniewolony własnymi decyzjami życiowymi.

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 16, 2013, 06:40:12 »
Ja się dziwię, że taki pomysł się prawie wszystkim podoba.
Wg. mnie co innego gra, gdzie przemoc ma uzasadnienie fabularne, co innego figurka obleśnego stwora, a co innego figurka okaleczonych zwłok. Naprawdę wg. mnie trzeba być psychopatą, żeby sobie takie coś na biurku postawić.

Nie podoba mi się to i tyle mają z takiej promocji, że ja tej gry nie kupię.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2013, 06:42:56 wysłana przez SimonX »

Offline carloz

• Prezes
  • Moderator
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 16, 2013, 07:14:07 »
Dla mnie to jest dziwne, ciekawe czemu nikt nie podnosił lamentu przy np. figurce z FEAR3 , a tutaj artykuł na głównej ( ciekawe czy grając też autor jest taki wrażliwy? Na szczęście gry mają PEGI, więc może takie unika ). Jak się komuś nie podoba to niech nie kupuje. Ja olewam, ale kolekcjonerów może zainteresuje.

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 16, 2013, 07:29:41 »
Hmmm... Naga postać z gry w ciąży  vs cycate zmasakrowane zwłoki bez głowy.
Serio, nie ma różnicy?
Bo i tu i tu cycki są, to nie widzisz różnicy?
OK. Może wytłumaczę: nie chodzi o cycki, chodzi o to, że figurka przedstawia zwłoki. TRUPA. Nie przedstawia nawet zombiaka, przedstawia trupa. I jak to nie jest chore dla graczy, to ja nie chce być utożsamiany z graczami.
Tyle ode mnie.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
  • Hejter MGS i Death Stranding
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 16, 2013, 07:39:43 »
Ja rozumiem, że się komuś taka figurka może nie podobać, tak samo jak może się nie podobać film pokroju "Hostel". Tyle tylko, że taki przemysł filmowy święte oburzenie związane z seksem i krwią na ekranie przechodził kilkadziesiąt lat temu, a świat gier przechodzi to teraz, ot tyle i tylko tyle. Choć z drugiej strony, filmy są cały czas od czasu do czasu bashowane, ale są to zwykle głosy mniejszości, a nie ogółu...zupełnie jak w tym przypadku, więc może stosunek do gier się mimo wszystko normalizuje. Ja uważam (osobiście mi się nie podoba), że ta figurka wpisuje się w undead-chłam będący obecnie na topie. Na Halloween ludziska przebierają się za zgniłe i częściowo zmasakrowane zombie, są jakieś kolekcjonerskie artykuły związane z filmami o zombie będące np. sztuczną głową zombie, którą (w domyśle) ktoś odrąbał, itp..

PS Ja bym tu prędzej gwałtownej reakcji środowisk feministycznych się spodziewał, ale może fakt, że obwód biustu figurki nie jest taki znowu duży sprawił, że się sprawa nie zakwalifikowała do rozpatrzenia  ;D

@SimonX - ale mimo wszystko ta figurka Almy na pewno została by przez wielu uznana za disturbing choćby właśnie z tego powodu, że płód jest fluorescencyjny i świeci w ciemnościach.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2013, 07:53:27 wysłana przez TurboGad »

Śmiałbym się jakby ten grafoman Kojima upadł i sobie głupi ryj rozwalił!

Offline carloz

• Prezes
  • Moderator
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 16, 2013, 07:44:22 »
@Simonx Masz trochę racji, ja sie jednak tak nie wczuwam. Różnicę czuję. Zakup tego IMO bez sensu.

Twórcy w każdym bądź razie dostali to czego czego chcieli, mają szum medialny.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2013, 07:46:09 wysłana przez carloz »

password

• Gość
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 16, 2013, 08:21:49 »
Zakrwawione cycki trupa na biurku? Dziękuje wole "Żywe" :D Także gadżet dla małolatów jak znalazł.
Swoją drogą olali damską część graczek. Co dziewuszki będą oglądać cycki? Nigga please...

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 16, 2013, 08:50:10 »
Mnie to lata - EK, więc nikt nikogo nie zmusza do kupowania.
A swoja droga idę o zakład, że większości oburzonych nie robiło się niedobrze przy reklamach i akcjach promocyjnych Dextera. Które do lajtowych nie należały. Bojkotów serialu nie stwierdzono.
IMO duży szum o nic - zwłoki, to zwłoki i tyle.

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 16, 2013, 09:12:18 »
Nie, zwłoki to nie "zwłoki i tyle".
Tym się m.in. różnimy od zwierząt, że zwłoki otaczamy szacunkiem.

Zaraz ktoś powie, że "Nekrofilia - mnie to lata.
Ja osobiście nie gustuję, ale jak toś lubi to czemu nie, przecież to nie tak, że temu trupowi dzieje się jakaś krzywda".

Wiele osobó (nie tylko tutaj) mówi, że "mnie się nie podoba, ale nie mam nic przeciwko". Jak się komuś nie podoba, to IMHO POWINIEN mieć coś przeciwko.

Powracamy trochę do dyskusji o tolerancji - ja jestem zdania, że nie wszystko należy tolerować w imię wyższych_zasad_wszechobecnej_super_tolerancji.
Bo tutaj nie chodzi o to czy komuś się podobają podarte jeansy, przekłuty sutek, czy nawet wiara w inne bóstwo. Zawsze gdzieś jest granica tolerancji, każdy ma ją pewnie gdzie indziej.
Jak widać moja tutaj została przekroczona.

Znalazłem jeszcze jeden powód dlaczego mnie to nie lata: ktoś będzie przechodził obok pudełka z tą EK w sklepie, zobaczy, skrzywi się i pomyśli "To te giereczki, co Szymon w nie gra? OMG"
Nie życzę sobie.

Offline tytacz

• I Am Robot
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 16, 2013, 09:22:38 »
hahahaha, nekrofile  :D

To pewnie ci co kupili kolekcjonerki Feara 3 lubują się potajemnie w pedofilii  ::)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2013, 09:24:34 wysłana przez tytacz »

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
  • Hejter MGS i Death Stranding
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 16, 2013, 09:29:11 »
Wiele osobó (nie tylko tutaj) mówi, że "mnie się nie podoba, ale nie mam nic przeciwko". Jak się komuś nie podoba, to IMHO POWINIEN mieć coś przeciwko.

Nie bardzo rozumiem jak to ma działać. Ja np. gardzę niektórymi twórcami i ich twórczością i jak ktoś się mnie zapyta o opinię o nich to powiem, ze szkoda na to czasu i pieniądze, że to chłam i badziewie, ale nie będę kopii kruszył o to, że komuś innemu się podoba, bo ma o tego święte prawo i jego gust i upodobania sprawiają, że widzi w tym coś czego ja nie widzę. W jaki sposób mam mieć coś przeciwko w takie sytuacji? Namawiać innych żeby się na takie dzieła wypieli, bo mnie się nie podoba? Pikietować, namawiać do bojkotu, domagać się cenzury? Przecież nie mam do tego żadnego prawa i dobrze, bo chęć przekucia własnych obiekcji na jakieś faktyczne skutki w sytuacji kiedy chodzi o preferencje i nic więcej jest głupia i zła. Z drugiej strony mnie się podoba wiele rzeczy, które inni uznali by za obrazoburcze i obraźliwe dla ich uczuć (różnorakich) i w porządku, mają do tego prawo, ale już walczyć z tym nie bardzo. Co innego jakby się komuś z tego tytułu faktycznie krzywda działa, ale się nie dzieje.

PS Ja sobie z kolei ŻYCZĘ żeby było coraz więcej (autentycznie) hardcorowych treści w naszym ulubionym medium. Żeby granica tego co wolno pokazać była sukcesywnie przesuwana aż do całkowitej likwidacji - i nie chodzi tutaj nawet o preferencje, ale o ideę. Od mnożenia tematów tabu i "świętości" są związki wyznaniowe i środowiska takie jak te, które zgotowały USA prohibicję (dla przykładu), a nie świat sztuki i rozrywki.

@tytacz - ale ciężarna Alma jest wersją, która wiekiem nie podpada pod paragraf  ;D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2013, 09:32:25 wysłana przez TurboGad »

Śmiałbym się jakby ten grafoman Kojima upadł i sobie głupi ryj rozwalił!

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 16, 2013, 09:31:09 »
Nie będę tu się wdawał w filozoficzne dysputy o szacunku dla worka mięsa, który faktycznie kiedyś był osobą. Każdy ma swoją granicę tolerancji - moja ustawiona jest bardzo wysoko i mi to, podobnie jak promocja Dextera (a przypomnę tylko o fontannach wypełnionych sztuczną krwią czy ulicach obchlapywanych sztuczną krwią z autobusów - plakaty promo z zakrwawionym Hallem trzymającym dziecko też nie wywołały powszechnej dramy) kompletnie nie przeszkadza.

Zaraz ktoś powie, że "Nekrofilia - mnie to lata.
Ja osobiście nie gustuję, ale jak toś lubi to czemu nie, przecież to nie tak, że temu trupowi dzieje się jakaś krzywda".
Nie przesadzaj, skrajność która kompletnie nie ma odniesienia. :/

Znalazłem jeszcze jeden powód dlaczego mnie to nie lata: ktoś będzie przechodził obok pudełka z tą EK w sklepie, zobaczy, skrzywi się i pomyśli "To te giereczki, co Szymon w nie gra? OMG"
Nie życzę sobie.
Uważam, że ludzie mają mózgi i sami potrafią myśleć nie ulegając powszechnej histerii - jeśli ktoś ocenia cię przez pryzmat jakiejś gry stojącej w sklepie, to nie wiem czy jest wart twojego czasu. Zresztą, nagonka w mediach na graczy trwa, więc na dobra sprawę już dawno powinieneś zostać zlinczowany, bo jesteś potencjalnym zagrożeniem dla każdego dookoła. :)

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 16, 2013, 10:05:38 »
Figurka Almy byla denna.
Ta figurka tez jest denna.

Wnerwia mnie hipokryzja - trupy, strzelanie w glowe (Max Payne) i zabawy z siekiera sa ok, ale cycki, seks, normalne relacje dorosle w grach nie wystepuja i sa tabu. DNO!
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline carloz

• Prezes
  • Moderator
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 16, 2013, 10:21:14 »
... i wydawca już sie wycofał z tej kolekcjonerki mam nadzieje, ze niektórym ulżylo i poczują sie lepiej. ;)

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 16, 2013, 10:40:37 »
Ciekawym, czy wogóle mieli faktycznie jakąś produkcję tej figurki ustawioną, czy to taki troll marketingowy był.

Offline MaZZeo

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 16, 2013, 11:12:04 »
W grze też zwłoki otaczasz szacunkiem?

Ta figurka to taki sam poziom sztuczności jak wirtualne trupy, czemu ci to przeszkadza tylko w jednym przypadku?

W ogóle to dam sobie obie łapy uciąć, że jakby to popiersie było męskie i płaskie to by to przeszło bez echa.