Autor Wątek: Days Gone  (Przeczytany 68409 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marcin Szymański_

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
Odp: Days Gone
« Odpowiedź #1240 dnia: Czerwiec 07, 2019, 14:08:46 »
Zepsuje ci sprawdzanie: Nie podaza. :)
Przynajmniej tak bylo przed tym nowym paczem. Moze cos zepsuli. :)

Kiedy te czelendze?

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #1241 dnia: Czerwiec 08, 2019, 09:22:13 »
Wyzwania w czerwcu, data jeszcze nieustalona. Na razie jedynie Survival.

https://blog.eu.playstation.com/2019/06/06/days-gones-new-dlc-challenges-you-to-survive-an-endless-freaker-horde/
Later in June we will begin releasing Challenges. Each week a new combat, bike, or horde challenge drops with unique rules and scoring modifiers.
Doing well at challenges awards wearable patches that come with perks.

Offline SinfulScholar

• Prezes
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #1242 dnia: Czerwiec 20, 2019, 21:33:10 »
Ej gram w to juz moze 7(?) godzin i poki co bawie sie swietnie. Denerwuje mnie troche to paliwo w motocyklu i brak wspomagania celowania ale nie mozna miec wszystkiego. Nawet fabula jest interesujaca. Jak taka gra dostaje 7mki to far krajce powinny dostawac 5, najwyzej 6.

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #1243 dnia: Czerwiec 20, 2019, 21:38:38 »
Aim assist jest na 100%.
Jak zrobisz lepszy bak to już nie będziesz tego odczuwał, później kanistry albo stacje są często na trasie, mi się tylko raz skończyła benzyna.

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #1244 dnia: Czerwiec 20, 2019, 21:51:05 »
Mnie nigdy, a fast travel użyłem może z 5 razy. Teraz gram na Survival i też jest OK.

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #1245 dnia: Czerwiec 20, 2019, 23:17:27 »
Ej gram w to juz moze 7(?) godzin i poki co bawie sie swietnie. Denerwuje mnie troche to paliwo w motocyklu i brak wspomagania celowania ale nie mozna miec wszystkiego. Nawet fabula jest interesujaca. Jak taka gra dostaje 7mki to far krajce powinny dostawac 5, najwyzej 6.

Late to the party :D

Offline LukeSpidey

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1246 dnia: Czerwiec 26, 2019, 16:09:07 »
Jestem gdzieś po 10 godzinach, ale gram wolno. Gra się ok, ale głosy to zjebali na maxa. Kiedy gra wymaga dyskrecji to postać drze mordę do radia jakby koleś po drugiej strony był z 10m od nas. Strasznie to psuje imersję.

Paliwo mi nie przeszkadza, cały czas to kontroluję więc jest spoko. Dla mnie mapa trochę za mała. Motorem się szybko przemieszcza. W sumie to nawet sobie jeszcze specjalnie nie postrzelałem, bo wszystko załatwiam po cichaczu. Gra ma super klimat. Na razie mi się podoba.

Offline knur

• I Am Robot
  • 8==>
« Odpowiedź #1247 dnia: Czerwiec 26, 2019, 16:26:45 »
Mapa nie jest za mała, wydaje ci się. :)

Offline SinfulScholar

• Prezes
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #1248 dnia: Czerwiec 26, 2019, 16:30:18 »
dokładnie, nie wiem ile mam już na liczniku, może 35h i końca nie widać

pytanie dla osób co przeszły:
(kliknij)

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #1249 dnia: Czerwiec 26, 2019, 17:57:10 »
Sporo.

Offline SinfulScholar

• Prezes
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #1250 dnia: Czerwiec 27, 2019, 09:54:09 »
ja prdl to ta gra końca nie ma :D fajnie mi się gra ale te zadania w tym obszarze są mega męczące i powtarzalne. i wyjazd z tego obozu trwa zdecydowanie za długo...

Offline Berek

• Mieszkaniec tego forum
  • Chaotyczny Zły
« Odpowiedź #1251 dnia: Czerwiec 27, 2019, 10:01:51 »
Do platyny są potrzebne te dwa trofea z dlc? Internety nic nie piszą na ten temat.

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #1252 dnia: Czerwiec 27, 2019, 10:02:13 »
Do platyny nigdy nie trzeba trofeów z dlc.

Offline JaWamDam

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1253 dnia: Czerwiec 27, 2019, 10:03:14 »
Długa gra ale zatęsknisz, jak już przejdziesz :D

Offline Berek

• Mieszkaniec tego forum
  • Chaotyczny Zły
« Odpowiedź #1254 dnia: Czerwiec 27, 2019, 10:06:05 »
Tak myślałem ale nie są te trofea oddzielnie jak to zwykle bywa tylko na głównej liście. Stąd wydawać by się mogło głupie pytanie.

Offline SinfulScholar

• Prezes
  • Drop It Like It's Hot
« Odpowiedź #1255 dnia: Czerwiec 27, 2019, 10:13:34 »
Tak myślałem ale nie są te trofea oddzielnie jak to zwykle bywa tylko na głównej liście. Stąd wydawać by się mogło głupie pytanie.

są oddzielne

• Żywa Legenda
  • Wiosło mi ukradli.
« Odpowiedź #1256 dnia: Czerwiec 27, 2019, 10:16:47 »
Zagraj na poziomie Survival, to dopiero zobaczysz jak dluga to gra. :) Zero minimapy, wiec motorem jedziesz na czuja. Pasek zycia i staminy dostepny jest tylko jak na chwile wlaczy sie ten tryb lowcy/detektywa. Zasoby sa nieco ograniczone, nie mozna naprawiac broni, nie wiesz ile masz ammo. Z GUI tak naprawde widac tylko znacznik celu.
Bronie melee tez dzialaja nieco inaczej - baaardzo docenilem siekiery. Do tego unikam walki wrecz, bo jak mi gosciu przyjebal siekiera, to sie zlozylem w sekunde. Strzal z shotguna i karabinow kladzie od razu. Zombie zabija dwoma ciosami.
Oczywiscie hordy omijam baaaardzo szerokim lukiem.
Aha, jeszcze wskazniki motocykla sa na motocyklu, wiec trzeba z niego zejsc zeby sprawdzic ilosc paliwa itp. Pulapki zabieraja ponad 75% zycia. Jak przypadkiem wpadnie motocyklem na pulapke z lina, to wczytuje save.
Oczywiscie nie ma zaznaczania przeciwnikow i lornetka oraz noc staje sie naszym przyjacielem.

Mnie sie podoba, bo zazwyczaj w grach wylaczam caly interface graficzny. Tu ladnie to podkrecili over 9000 i dostalem Pikacz The Game.

Polecam tez dlatego, ze wraz z progresem postaci gra wcale nie robi sie prostsza.

Offline Berek

• Mieszkaniec tego forum
  • Chaotyczny Zły
« Odpowiedź #1257 dnia: Czerwiec 27, 2019, 10:33:26 »

są oddzielne

Faktycznie ????

Offline LukeSpidey

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #1258 dnia: Czerwiec 27, 2019, 15:02:37 »
Zagraj na poziomie Survival, to dopiero zobaczysz jak dluga to gra. :) Zero minimapy, wiec motorem jedziesz na czuja. Pasek zycia i staminy dostepny jest tylko jak na chwile wlaczy sie ten tryb lowcy/detektywa. Zasoby sa nieco ograniczone, nie mozna naprawiac broni, nie wiesz ile masz ammo. Z GUI tak naprawde widac tylko znacznik celu.
Bronie melee tez dzialaja nieco inaczej - baaardzo docenilem siekiery. Do tego unikam walki wrecz, bo jak mi gosciu przyjebal siekiera, to sie zlozylem w sekunde. Strzal z shotguna i karabinow kladzie od razu. Zombie zabija dwoma ciosami.
Oczywiscie hordy omijam baaaardzo szerokim lukiem.
Aha, jeszcze wskazniki motocykla sa na motocyklu, wiec trzeba z niego zejsc zeby sprawdzic ilosc paliwa itp. Pulapki zabieraja ponad 75% zycia. Jak przypadkiem wpadnie motocyklem na pulapke z lina, to wczytuje save.
Oczywiscie nie ma zaznaczania przeciwnikow i lornetka oraz noc staje sie naszym przyjacielem.

Mnie sie podoba, bo zazwyczaj w grach wylaczam caly interface graficzny. Tu ladnie to podkrecili over 9000 i dostalem Pikacz The Game.

Polecam tez dlatego, ze wraz z progresem postaci gra wcale nie robi sie prostsza.
Kusi, bo na normal jest za łatwy, ale chyba już jestem za daleko i nie będzie mi się chciało zaczynać od początku.