Autor Wątek: Colin McRae - Dirt 2  (Przeczytany 18926 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yanogore

• Super Badass
  • dyslektyk z zamilowania
    • something
Colin McRae - Dirt 2
« dnia: Sierpień 19, 2009, 11:59:38 »
Zaczynam temat w zwiazku z demem gry ktore wg. codisow ma pojawic sie w tym tyg na konsolach nowej gen.

The most exciting, intense, off-road racing game of the year is almost upon us, with the game hitting shop shelves on September 11th. But if, like most of us, you just can?t wait that long to hit the DiRT, then you?ll be pumped to hear that the next-gen console versions of the demo are going to be released this week. Hit the Official DiRT 2 Website for the latest news, updates, and more!

Pierwszy Dirt byl dla mnie jedna z miodnejszych scigalek wiec mam nadzieje ze 2 utrzyma ten status.

Offline olas

• Super Badass
    • http://www.woollenteddies.net
Odp: Colin McRae - Dirt 2
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 19, 2009, 13:20:18 »
1wsza czesc byla super, ale znudzila mi sie po pewnym czasie, ale byla naprawde najfajniejsza scigalka w jaka gralem w sumie.

Szybko w sumie wychodzi, myslalem ze jakos na pazdziernik trzeba sie przygotowac

Offline yanogore

• Super Badass
    • something
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 19, 2009, 13:27:47 »
heh ja bede musial zaczekac do z tydzien po premierze bo nie bede akurat w domu przez 2 tygodnie ale w demo napewno zagram - pewnie juz dzis na 360 a jutro na ps3

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 19, 2009, 18:22:01 »
A ja mialem nadzieje ze w Dirt 2 bedzie wiecej Rally niz Off-Road. Niestety z tego co widzialem to jest na odwrot. Dlatego bardziej czekam na GT5 z WRC i NASCAR :)

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 19, 2009, 22:27:42 »
A ja mialem nadzieje ze w Dirt 2 bedzie wiecej Rally niz Off-Road. Niestety z tego co widzialem to jest na odwrot. Dlatego bardziej czekam na GT5 z WRC

poprawione ;-)

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 19, 2009, 22:52:36 »
NASCAR nie ? :)

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 19, 2009, 23:58:06 »
NASCAR?
brrr

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 20, 2009, 04:08:59 »
Ja tam NASCAR bardzo lubie :)

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 20, 2009, 07:39:45 »
Dzisiaj demko gry na Xbox Live i PSN. Koniecznie trzeba sprawdzić co tam Codemasters przygotowali :).

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 20, 2009, 08:01:58 »
kurza twarz to trzeba isc sciagnac

Offline yanogore

• Super Badass
    • something
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 20, 2009, 09:16:12 »
Gral juz ktos? Ja moze dzisiaj po pracy siade na chwile obczaic co wymodzili.

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 20, 2009, 09:19:51 »
Gral juz ktos? Ja moze dzisiaj po pracy siade na chwile obczaic co wymodzili.

Na US jeszcze nie ma

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 20, 2009, 09:25:20 »
no jeszcze niema, zawsze jak cos ma wyjsc w xbm to mi sie wydaje ze o 00:01 juz bedzie  :)

Offline ViktoR

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 20, 2009, 14:16:46 »
Na XBL już jest demko DIRT 2 do zassania.
In the rain or in the snow
Got the got the funky flow

(kliknij)

Offline yanogore

• Super Badass
    • something
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 20, 2009, 14:23:53 »
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2009, 14:26:27 wysłana przez yanogore »

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 20, 2009, 15:19:36 »
Aaaaaa.....

Menusy są wspaniałe, jeszcze lepsze niż w jedynce.
jedynki nie kupiłem tylko dlatego, że w demie nie było najwyższego poziomu realizmu, wiec nie wiedziałem czy mi podejdzie.
W demie dwójki jest poziom hardcore i oooo taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak.
To wreszcie wygląda tak jak powinno, każdy zakręt na braku przyczepności, piach chrzęści pod kołami, rozpaczliwie próbujesz utrzymać się w trasie. Jest tak jak powinno wyglądać WRC na szutrze.
Pewniak do kupna jak już zdobędę kierownicę.

Hmm, już wiem co robię na święta - Dirt 2, FM3, NFS Shift i MS wheel.

Offline shmayek

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 20, 2009, 15:36:27 »

Znaczy sie wreszcie czuc ze jedziesz samochodem a nie pudelkiem kartonowym? Napisz cos wiecej o modelu jazdu.

Offline yanogore

• Super Badass
    • something
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 20, 2009, 15:43:07 »

Znaczy sie wreszcie czuc ze jedziesz samochodem a nie pudelkiem kartonowym? Napisz cos wiecej o modelu jazdu.
Ale przeciez to nie jest temat o gran turismo! :D

Offline shmayek

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 20, 2009, 15:54:48 »

Ale przeciez to nie jest temat o gran turismo! :D

Spoko, ale jak w jedynce dalo sie zahamowac samochodem ze 150kmh do 0 w 2 sek, to czulem sie jakbym jezdzil podelkiem zapalek :/ Tak wiec napisz cos wiecej.

Offline yanogore

• Super Badass
    • something
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 20, 2009, 16:02:04 »
az tak zle nie bylo, bynajmniej na tych najwyzszych poziomach trudnosci gdzie fizyka byla naprawde niezla, fakt ze na asfalcie hamowanie bylo smieszne - to samo grid

bede gral wieczorem jak dotre do domu wtedy dam znac

Offline shmayek

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 20, 2009, 16:09:42 »
bede gral wieczorem jak dotre do domu wtedy dam znac

Ok, myslalem ze masz to demo pod reka, moje sie juz sciaga, wiec do wieczora to sam bede wiedzial :)

Offline yanogore

• Super Badass
    • something
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 20, 2009, 16:11:05 »
moje juz zassane ale nie mam jak sprawdzic (wlaczylem sciaganie sie przez stronke a moje dzieucha wlaczyla mi konsole wiec po pracy bede modl odrazy testowac :D)

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 20, 2009, 16:19:44 »
ręczna skrzynia biegów i poziom hardcore naprawdę dają dużo radości i trochę wyzwań. Z całą pewnością nie jest to true symulacyjny poziom, ale jest wymagający. Zwłaszcza z kamerą z kabiny - widać nie wiele, przy wjeżdżaniu w większe kałuże nie widać kompletnie nic. Poziom emocji trochę opadł po zmianie kamery na maskę - standardowo widać więcej i jeździ się łatwiej.
Trudno mi się wypowiedzieć cod o realizmu, nigdy nie prowadziłem 150km/h po szutrze :)
Ale mnie ten poziom przekonuje, jest wymagający i satysfakcjonujący. No i o ile w demie jedynki faktycznie czuć było kartonik, to tutaj z całą pewnością dodano temu kartonikowi duże stalowe jaja, bo jeździ się o wiele bardziej testosterogennie.

No i w opcjach samochodu można sobie włączyć wiszącego na lusterku avatara ;d

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 20, 2009, 17:38:39 »
nie chce nic mowic, ale w pierwszym DIRT'cie na poziomie hardcore tez gralo sie dosc "trudno", co nie zmienia faktu, ze na kierownicy gra byla w zasadzie niegrywalna (no moze nie az tak bardzo niegrywalna jak GRID, ale i tak gralo sie BARDZO dziwnie - duzo gorzej niz w Coliny 04 czy 2005). czekam na aktualizacje europejskiego PSNa, jak sciagne to nie omieszkam przetestowac demka na kolku. ale filmiki z gry nie nastrajaja mnie optymistycznie ;-)

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 20, 2009, 17:56:41 »
Kurcze a ja jeszcze ściągam demko Mini Ninjas i nie skończyło się ono ściągać :(. Colin musi poczekać ale pobiorę demko DiRT 2 na pewno. Czytam posty wyżej i widać po wypowiedziach, że szykuje się świetna pozycja.

CoZaBzdura

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 20, 2009, 19:15:26 »
jak tam pograliscie ? to wkoncu to symulator pod kierownice jest czy nadal arcade?

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 20, 2009, 19:55:39 »
jak tam pograliscie ? to wkoncu to symulator pod kierownice jest czy nadal arcade?

pewnie poznym wieczorem cos bede w stanie napisac dopiero ;-)

CoZaBzdura

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 20, 2009, 19:56:27 »

pewnie poznym wieczorem cos bede w stanie napisac dopiero ;-)

z ktorego PSN sciagasz bo moglem przeoczyc ;/ ?

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 20, 2009, 20:01:51 »

IE
jest jeszcze demko Sturmovika, Mini Ninjas i WET :>

pogralem na kolku i jest tak sobie. stare coliny nadal wypadaja pod tym wzgledem lepiej. ale myslalem, ze bedzie gorzej. gra ewidentnie zrobiona pod pada :-/
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2009, 23:54:20 wysłana przez Sialala »

Offline shmayek

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 21, 2009, 09:57:27 »
Jesli chodzi o model jazdy to jest o niebo lepiej niz w jedynce, ale i tak nie przypomina nic a nic starych colinow. Do demo wrzucili baja i jakies kurde samochody nie wiadomo z jakiej klasy :/ Nie dali zadnej trasy laczacej szuter z asfaltem i zadnej typowej czteronapedowki wrc. Troche szkoda bo chetnie sprawdzilbym jakies ciekawsze auto na takiej laczonej trasie. Mimo wszystko gra warta zakupu, ale jak dla mnie dopiero z drugiej reki, nie ma mowy zebym ja kupil w dniu premiery.

BTW w zapowiedzi PSX Extreme jest playtest Dirt2, FM3 i SHIFTa. Ponoc 2 z dnich to hity, ciekaw jestem ktore... po ciuchu licze ze FM3 i SHIFT.

Offline yanogore

• Super Badass
    • something
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 21, 2009, 10:16:53 »
ok moze stare coliny fajnie gralo sie na kierownicy ale na padzie byla zamula, fizyka i model jazdy byl nudny -  w nowych colinach jest moze efekciarsko i troche za bardzo to przebarwione ale dzieki temu adrenalina i przyjemnosc z jazdy (padem) jest o niebo wieksza niz w starych colinach, jak dla mnie albo robic konkretny symulator rally jak rb albo bardzo przyjemny semi-symulator wlasnie jak diry, te coliny 3,4,5 no niby fajnie sie gralo ale to nie mialo w sobie tego czegos jalowe jakies te gry takie byly, pozatym co to symulacja kiedy jedziesz jakim subaru po luku i cisniesz momentalnie gaz a auto zwyczajnie pzyspiesza.... a o tytanowych krzakach juz nie wspominam w rally sie nie jedzie idealnie linia drogi czasem sie scina niestety w starych colinach zdzblo trawy moglo nas zatrzymac

co do dirta 2 to jak narazie menu mi sie strasznie nie podoba, grafika wydaje sie ladna - ale miejsce gdzie np asfalt spotyka sie z poboczem jest zwyczajnie plaskie jest tylko nalozona tekstura popekanego asfaltu :/ jezdzi sie przyzwoicie ale to nie sa moje dyscypliny...

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 21, 2009, 10:46:16 »

IE
jest jeszcze demko Sturmovika, Mini Ninjas i WET :>

pogralem na kolku i jest tak sobie. stare coliny nadal wypadaja pod tym wzgledem lepiej. ale myslalem, ze bedzie gorzej. gra ewidentnie zrobiona pod pada :-/

na kierownicy jeszcze nie sprawdzałem, ale na padzie jest genialnie :)
zagrałem raz obie dostępne trasy i jak wcześniej nie byłem przekonany, tak teraz chcę tą grę
trzeba wreszcie używać hamulców i to na długo przed zakrętem, można wreszcie pokonywać zakręty na poślizgu
a nie jak w jedynce, gdzie po wcisnięciu hamulca przed zakrętm zamiast zwolinć zatrzymywałem się 2m przed zakrętem

może dam radę dzisiaj po południu sprawdzić jak jest na kółku, ale nawet gdyby trzeba było grać na padzie, ja tą grę na pewno kupię

Offline Przemowawa

• Nowy Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 21, 2009, 11:16:15 »
Wogóle demko Dirta 2 pojawi sie na PL Store !?

SimonX

• Gość
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 21, 2009, 11:28:46 »
ja nie czekałem i zassałem z konta UK
to taki problem założyć sobie konto na UK i USA, zeby miec możliwość sciągnąć wszystko co się pojawia?

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 21, 2009, 13:32:18 »
no to napisze kilka slow wiecej.
(zapowiada sie kolejny dlugi i nudny post ode mnie ;-))

grac na kierownicy sie da, zabawa jest przednia (spedzilem z demkiem ponad godzine), ale z Colinem 04 to ta gra wspolnego wiele nie ma. nie trzeba uwazac na kaluze, bo przejezdza sie przez nie jakby ich nie bylo (choc wygladaja fantastycznie), nie trzeba martwic sie o hopki, ze po wyladowaniu rzuci nas gdzies w krzaki (nawet FF nie puszcza kierownicy luzem jak jestesmy w powietrzu - podobnie zreszta kaluz praktycznie nie czuc), jedyne czym musimy sie martwic, to to, zeby miec odpowiedni bieg przy braniu zakretow poslizgami. i mimo to jest bardzo miodnie. wylaczamy myslenie i lecimy na pale w sumie - chociaz zeby zdobyc jakas dobra pozycje na mecie, trzeba zakrety brac bezblednie. kwestia kilku przejazdow IMO.
czy to wada? oj nie. dla mnie to taki Ridge Racer z rajdowkami, grywalny na kierownicy. nie jestem pewien, jak by mi szlo granie na automatycznej skrzyni biegow - ale na recznej jest sporo frajdy.

i teraz kilka zarzutow - Force Feedback ogranicza sie do trzesienia. nawet jak lecimy w poslizgu, to nadal trzesie i w sumie po FF okreslic tego, kiedy tracimy przyczepnosc sie nie da. najbardziej mi sie ta gra kojarzy z Sega Rally - z tym, ze tam FF jest genialny, szkoda, ze tutaj takiego nie ma. za to nie jezdzi sie w kolko - wiec duzy plus.
jesli beda dostepne normalne rajdowki (WRC), beda zroznicowane trasy (Anglia, Francja, Szwecja, Finlandia!) to pewnie sie skusze na uzywke kiedys. DIRT2 uswiadomil mi, jak bardzo mi brak gry WRC na konsole nowej generacji. przez to coraz bardziej nie moge sie doczekac GT5.

nie wymagam realizmu rodem z RBR - ale cholera nie rozumiem tego regresu w stosunku do chocby Colinow z PS2. IMO nawet Colin McRae 2 ma lepszy model jazdy niz DIRT2. co - podkresle to jeszcze raz - nie oznacza, ze w DIRT2 gra sie niefajnie. gra sie bardzo fajnie, graficznie jest miazga (choc zdarzaja sie problemy z synchronizacja pozioma czasami), gra daje sporo satysfakcji z dobrego przejazdu - ale to nadal nie to.
aha - i czy tylko mnie irytuje brak pilota i koszmarna mapka na gorze? jestem zdecydowanie zwolennikiem strzalek i/lub pilota.

szkoda, ze do demka dali takie dziwne auta - bo to tez moze wplywac na wrazenia z demka. jest gdzies jakas lista aut? czy to bedzie taki yo-madafaka-pimp-my-WRC?

Katanka

• Gość
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 21, 2009, 13:39:46 »
ja nie czekałem i zassałem z konta UK
to taki problem założyć sobie konto na UK i USA, zeby miec możliwość sciągnąć wszystko co się pojawia?

zamiast USA warto zamontowac CANADA - zawsze pojawia się to samo co w USA, a przelicznik dolarów jest taki sam 1USD=1CAD, tylko, że dolar z Kanady jest o wiele tańszy ;) Nawet doliczając TAX i tak wyjdzie taniej.

PS. Jesyny problem to podanie poprawnego kodu pocztowego, bo Kanada ma jakieś porąbane kody np.  1a2v

Offline yanogore

• Super Badass
    • something
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 21, 2009, 13:42:34 »
postaram sie pisac posty jak najkotsze

gralem w d2 w wer. x360 wczoraj, wjechanie w kaluze powoduje sciagniecie auta i zmniejszenie jego predkosci, na hopkach pare razy wypadlem z trasy/zatrzymalem sie na dachu - trzeba uwazac imo

z Colinem 04 to ta gra wspolnego wiele nie ma
dzieki Bog przynajmniej jesli chodzi o fizyke i model jazdy szkoda ze d2 ma w sobie tak malo rally w rally imo

z porownaniem do rr to przegiecie, w gt5 rally bedzie takie jak w gt4 (na 99%) imo

nie gralem na kierownicy to sa moje odczucia po zagraniu padem ;) na 360, dzisaj wieczorem moze stestuje wersje ps3

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 21, 2009, 14:03:24 »
gralem w d2 w wer. x360 wczoraj, wjechanie w kaluze powoduje sciagniecie auta i zmniejszenie jego predkosci, na hopkach pare razy wypadlem z trasy/zatrzymalem sie na dachu - trzeba uwazac imo 

nie na hopkach, tylko na skalkach na poboczach - to sie zgodze, ze mozna przekoziolkowac. ale hopki - w sensie na samej drodze - to mi sie to nie zdarzylo. to samo z kaluzami - auto jechalo przez nie jakby ich nie bylo. gralem oczywiscie na poziomie Hardcore.
moze sprawdze, jak to wyglada na padzie :>

Offline yanogore

• Super Badass
    • something
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 21, 2009, 14:05:17 »
zobacze na ps3 moze dali inne buildy jako demo na rozne konsole

Offline nikvist

• Stały bywalec
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 21, 2009, 14:32:09 »
PS. Jesyny problem to podanie poprawnego kodu pocztowego, bo Kanada ma jakieś porąbane kody np.  1a2v

http://www.fakenamegenerator.com/gen-male-us-ca.php

i po problemie ;)