Autor Wątek: Call of Duty: Black Ops  (Przeczytany 238246 razy)

gurafikku

• Gość
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #800 dnia: Listopad 17, 2010, 09:13:58 »
nie wiem po co oni robia te porownania gra na oby dwa systemy w multi i tak to wyglada jak gnoj ! Tekstury laduja sie na wszystkim na co sie popatrzy po kilka ladnych sekund bron, sciany podloga itd itd

Może masz za mało ramu w iksboksie?  ;D Na Ps3 aż tak bardzo tego nie widzę. Jedynie podczas startu da się to zauważyc jak wszystko się doczytuje.

Nie zauważyłeś bo tekstury na Ps3 się nie wyostrzają, tylko pozostają w postaci "very-low" 8) zaś na xie maja kilka etapów wyostrzania. Proste.

Offline blazej

• I Am Robot
« Odpowiedź #801 dnia: Listopad 17, 2010, 10:22:56 »
Wysłałeś, bo widziałem :)

Offline izi

• Super Badass
« Odpowiedź #802 dnia: Listopad 17, 2010, 10:30:26 »

aaaaa ok :D ja go dzisiaj nie umiałem znaleźć :) więc usuwam posta :)

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #803 dnia: Listopad 17, 2010, 11:20:53 »
Kurwicy dostanę z tą grą na plejaku, zawiesza mi konsolę raz na 2 godziny grania. Czasami bez zapowiedzi po prostu jest zwiech a czasami fpsy spadają mniej więcej do 5 i dopiero zawieszka. Tylko w multi.

Offline Yeb

• Ultimate Badass
  • aka Yebaka
« Odpowiedź #804 dnia: Listopad 17, 2010, 12:09:07 »
Ja miałem zwiechę tylko 2 razy, obydwa przy ładowaniu poziomu w multi, konsola stanęła na loadingu i trzeba ją było ją zresetować.

A przy okazji wbiłem pierwszy prestiż ;D Teraz mogę zabrać się za singla :)

Offline blazej

• I Am Robot
« Odpowiedź #805 dnia: Listopad 17, 2010, 12:14:22 »

No nie znalazłeś, bo zniknął, albo ktoś usunął :) Teraz znowu zostałeś bez posta.

Offline blazej

• I Am Robot
« Odpowiedź #806 dnia: Listopad 17, 2010, 12:16:55 »

A przy okazji wbiłem pierwszy prestiż ;D

Co daje taki prestiż i za co się go dostaje? Jest gdzieś to jakoś zgrabnie opisane?

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #807 dnia: Listopad 17, 2010, 12:19:11 »
Co daje taki prestiż i za co się go dostaje? Jest gdzieś to jakoś zgrabnie opisane?

Prestiż to szacun na dzielni, to laski u twych stóp i zazdrosne spojrzenia innych.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #808 dnia: Listopad 17, 2010, 12:55:45 »
Kurwicy dostanę z tą grą na plejaku, zawiesza mi konsolę raz na 2 godziny grania. Czasami bez zapowiedzi po prostu jest zwiech a czasami fpsy spadają mniej więcej do 5 i dopiero zawieszka. Tylko w multi.
Mi sie tylko raz gra zawiesila, wiec dla mnie to nie problem. Jesli jednak w ciagu tygodnia programisci nie wrzuca patcha poprawiajacego plynnosc animacji to pozbywam sie gry.Po dzisiejszej sesji az mnie oczy bola :(

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #809 dnia: Listopad 17, 2010, 13:11:56 »

Prestiż to szacun na dzielni, to laski u twych stóp i zazdrosne spojrzenia innych.
Pięknie napisane :) tak w ogóle przy prestiżu tracimy także perki pro? Nie chce mi się męczyć z duchem ponownie. Fartem to wbiłem, na 20h gry raptem kilka razy widziałem żeby ktoś używał sentry guna.

Offline Yeb

• Ultimate Badass
  • aka Yebaka
« Odpowiedź #810 dnia: Listopad 17, 2010, 13:28:51 »
Nawet swojej historii bojowej nie możesz zobaczyć bo odblokowuje się dopiero na 13 poziomie.

Offline izi

• Super Badass
« Odpowiedź #811 dnia: Listopad 17, 2010, 14:01:38 »

No nie znalazłeś, bo zniknął, albo ktoś usunął :) Teraz znowu zostałeś bez posta.

Dziwne- ciekawe kto mi usuwa posty =C

To pytam jeszcze raz- znajdą się chętni na mały turniej ze skromną nagrodą dla zwycięzcy?

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #812 dnia: Listopad 17, 2010, 14:11:51 »
Jaki jest maksymalny poziom doświadczenia jaki można zdobyć w multi Black Ops, po którym można sobie odblokować prestiż?

Offline skowron

• Badass
    • http://skowrons.digart.pl/
« Odpowiedź #813 dnia: Listopad 17, 2010, 14:16:15 »
Jaki jest maksymalny poziom doświadczenia jaki można zdobyć w multi Black Ops, po którym można sobie odblokować prestiż?
Z tego co wiem 50. Prestiżów jest 15.

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #814 dnia: Listopad 17, 2010, 14:17:57 »
Z tego co wiem 50. Prestiżów jest 15.

Czyli będzie co robić :)

Offline tomci

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #815 dnia: Listopad 17, 2010, 22:52:48 »

To pytam jeszcze raz- znajdą się chętni na mały turniej ze skromną nagrodą dla zwycięzcy?

Ja zagram  paru chłopaków ode mnie z klanu pewnie też

Offline crow

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #816 dnia: Listopad 18, 2010, 07:45:18 »

Ja zagram  paru chłopaków ode mnie z klanu pewnie też

<odezwa klanowiczów> Tak zagramy!

Offline amsnake

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #817 dnia: Listopad 18, 2010, 09:13:27 »
Ja pare dni temu po raz pierwszy od czasów quake i cs zagralem w sieci w Halo:Reach. Po raz pierwszy na konsoli. No i ..... przypomnialy mi sie stare, dobre czasy - spodobalo mi sie :)

Musze sie jednak przyznac, ze doswiadczenie w temacie tego, jakie mechanizmy rządza multiplayerem w grach FPP mam zerowe, stąd prosba o wyjasnienie mi jednej rzeczy :)

W halo jest mozliwosc wyszukania ludzi o podobnych jak moje umiejętnosciach (skill). No i jakos to chyba dobrze działa, bo zdarza mi sie wygrać :D Czy tak jest we wszystkich grach tego typu - w tym w Black Ops (dzis zaczynam zabawe wlasnie w te gre)? Skad algorytm wie, co potrafie? Na postawie moich poprzednich gier?

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #818 dnia: Listopad 18, 2010, 09:16:19 »
Ja pare dni temu po raz pierwszy od czasów quake i cs zagralem w sieci w Halo:Reach. Po raz pierwszy na konsoli. No i ..... przypomnialy mi sie stare, dobre czasy - spodobalo mi sie :)

Musze sie jednak przyznac, ze doswiadczenie w temacie tego, jakie mechanizmy rządza multiplayerem w grach FPP mam zerowe, stąd prosba o wyjasnienie mi jednej rzeczy :)

W halo jest mozliwosc wyszukania ludzi o podobnych jak moje umiejętnosciach (skill). No i jakos to chyba dobrze działa, bo zdarza mi sie wygrać :D Czy tak jest we wszystkich grach tego typu - w tym w Black Ops (dzis zaczynam zabawe wlasnie w te gre)? Skad algorytm wie, co potrafie? Na postawie moich poprzednich gier?
Teoretycznie w Black Ops wyszukuje wedlug jakosci polaczenia (tylko) w praktyce troche to kuleje

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #819 dnia: Listopad 18, 2010, 09:29:26 »
Pozwole sobie przekleic info z innego forum:

"tym momencie deweloperzy pracują nad długą listą poprawek dla Call Of Duty: Black Ops na konsole Xbox 360 i Playstation 3. Zmiany mają wyeliminować lagi, glitch'e, błędy z grą drużynową i poziomami audio. Pełna lista zmian (ponad 20), z którymi zmaga się studio znajduje się w rozwinięciu newsa.
- Szybsze wyszukiwanie meczu
- Poprawione wyszukiwanie meczu i hosta
- Tygodniowe i miesięczne z wynikami
pokazują złe statystyki
- Poprawki do lobby drużynowego, tak by team nie rozpadał się w trakcie
- Dobieranie graczy z możliwie najlepszym połączeniem
- Poprawa wyszukiwania hosta, tak by zawsze był wybrany przed uruchomieniem rozgrywki
- Poprawki po stronie serwera i gracza by wyeliminować błędy w uploadowaniu filmów
- Poprawa błędu krzyżowania się statystyk trybu szkoleniowego z tymi z multiplayera
- Naprawa błędu blokady serii ofiar w trybie szkoleniowym
- Naprawa wybuchu rakiet Valkyrie zaraz po starcie, w niektórych przypadkach
- Naprawa błędu braku możliwości kontrolowania działka w określonych warunkach
- Naprawa utraty funkcjonalności, gdy guzik był wciśnięty podczas utraty połączenia
- Polepszenie poziomu audio, zwłaszcza kroków i wystrzałów
- Polepszenie poziomów audio podkładania / rozbrajania bomb
- Dodatkowe zabezpieczenia
przed oszustami
- Zablokowano częściowe wnikanie gracza w drzewa na Array
- Zablokowano możliwość wskakiwania na niewidzialną krawędź w bazie rakietowej, blisko B3 na Launch
- Zablokowano możliwość wyskoczenia poza mapę na Summit, gdy serwer jest ustawiony na maksymalną szybkość
biegania
- Na Havanie zablokowano wskakiwanie na niewidzialną krawędź powyżej drzwi w kwadracie C2
- Nuketown - poprawiono punkty odradzania, gdy gracz powracał do gry na głowie manekina
- Zablokowano możliwość głosowania na tą samą mapę 2 razy pod rząd
- Dodatkowe funkcje blokujące możliwość spamowania (przeszkadzania) gdy gracz jest w grze"

Brakuje informacji na temat najwazniejszej poprawki, a mianowicie poprawienia plynnosci animacji na PS3 w multi. Jak jeszcze to zalataja to mozna grac dalej...

Offline amsnake

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #820 dnia: Listopad 18, 2010, 09:30:43 »
Teoretycznie w Black Ops wyszukuje wedlug jakosci polaczenia (tylko) w praktyce troche to kuleje

No to bez sensu - nowicjusz bedzie ciągle obrywal :)

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #821 dnia: Listopad 18, 2010, 09:36:29 »
@Czezare
Szczerze to ja nie wiem o co Ci chodzi z tą płynnością w multi. Może grasz na jakimś słabym łączu? Osobiście nic nie mam do rwania animacji, biegają jak potrzeba czasami przy starcie z respa widać taką jakby przepychankę miedzy ludzikami i to wszystko.

Co do samych poprawek to fajnie, że nad czymś pracują. Chociaż dla mnie jedynie istotne są głośniejsze kroki, o tych niewidzialnych ścianach itd nawet nie wiedziałem.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #822 dnia: Listopad 18, 2010, 10:08:24 »
@Czezare
Szczerze to ja nie wiem o co Ci chodzi z tą płynnością w multi. Może grasz na jakimś słabym łączu? Osobiście nic nie mam do rwania animacji, biegają jak potrzeba czasami przy starcie z respa widać taką jakby przepychankę miedzy ludzikami i to wszystko.
Ser, pograj 2 godziny w Black Opsa na X360, a potem natychmiast wlacz wersje PS3. Roznice wychwycisz niemal natychmiast.Wiem...jesli gra sie na jednym sprzecie to zupelnie nie przeszkadza, bo nie ma porownania...

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #823 dnia: Listopad 18, 2010, 10:21:06 »
To przeszkadza Ci po prostu, że na klocku jest lepiej? Mi chodzi o to, że braku płynności (chyba) ja nie jestem w stanie wychwycić. Dla mnie wszystko wygląda ok, a jakieś spadki animacji zrzucam na lagi. Jedyne notoryczne zawieszanie konsoli wkurza mnie w multi, aż się zastanawiałem czy z plejakiem wszystko ok. Sprawdziłem więc na innych tytułach i jest wszystko ok, tylko CoD takie cyrki odwala. Ciekawe kiedy ten patch...

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #824 dnia: Listopad 18, 2010, 10:28:13 »
To przeszkadza Ci po prostu, że na klocku jest lepiej? Mi chodzi o to, że braku płynności (chyba) ja nie jestem w stanie wychwycić. Dla mnie wszystko wygląda ok, a jakieś spadki animacji zrzucam na lagi.
Nie, mnie przeszkadza to, ze na PS3 jest gorzej.Black Opsa kupilem na ta konsole i na niej gram. Wersje na X360 mam pozyczona tylko do jutra. Brak plynnosci to zupelnie nie jest kwestia jakosci lacza, wszak obie konsole mam podlaczone do tego samego. Roznica i to duza wystepuje nawet w Szkoleniu Bojowym, a wiec grze z botami...

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #825 dnia: Listopad 18, 2010, 10:33:54 »
Skoro tak mówisz to Ci wierzę, chciałbym to zobaczyć na iksie ale wydawanie prawie 200 zł nie jest tego warte na chwilę obecną. Chociaż może być i tak, że nawet jakbym obejrzał dokładnie CoDa na iksie to bym nic nie zobaczył. Raczej nie jestem wyczulony na takie niuanse graficzne, dopóki fpsy nie skaczą jak szalone(chyba ostatnią grą gdzie zauważalne spadki widziałem to GTA). Tylko jeśli tak jest, to jakim cudem można było tak spieprzyć sprawę z grą na którą czekały miliony? 

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #826 dnia: Listopad 18, 2010, 10:47:13 »
Tylko jeśli tak jest, to jakim cudem można było tak spieprzyć sprawę z grą na którą czekały miliony? 
Sam zadaje sobie od jakiegos czasu to pytanie, ale jak mowie...peestrojkowcom nic przeszkadzac nie bedzie, bo nie maja z czym porownac...Zreszta i tak moga sie cieszyc, ze nie graja na pececie ;)

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #827 dnia: Listopad 18, 2010, 10:48:53 »
Skoro tak mówisz to Ci wierzę, chciałbym to zobaczyć na iksie ale wydawanie prawie 200 zł nie jest tego warte na chwilę obecną. Chociaż może być i tak, że nawet jakbym obejrzał dokładnie CoDa na iksie to bym nic nie zobaczył. Raczej nie jestem wyczulony na takie niuanse graficzne, dopóki fpsy nie skaczą jak szalone(chyba ostatnią grą gdzie zauważalne spadki widziałem to GTA). Tylko jeśli tak jest, to jakim cudem można było tak spieprzyć sprawę z grą na którą czekały miliony? 

A po co sie mieli meczyc jak i tak miliony sie rzuca do supermarketow?

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #828 dnia: Listopad 18, 2010, 10:50:45 »
Powiedź to ludziom czekającym na GT5... ;)

Offline Yeb

• Ultimate Badass
  • aka Yebaka
« Odpowiedź #829 dnia: Listopad 18, 2010, 11:46:04 »
Właśnie się pojawił patch 1.03 ;D

Offline Ser

• Super Badass
« Odpowiedź #830 dnia: Listopad 18, 2010, 12:21:33 »
Zaimplementowane zostały zmiany te które Czezare wymienił czy to jakiś patch oderwany od rzeczywistości? Jest jakieś miejsce gdzie można sprawdzić co to dokładnie zmienia w grze?

Offline Yeb

• Ultimate Badass
  • aka Yebaka
« Odpowiedź #831 dnia: Listopad 18, 2010, 13:01:53 »
Zaraz zadzwonię do Treyarch ;D

Offline skowron

• Badass
« Odpowiedź #832 dnia: Listopad 18, 2010, 13:48:21 »
Jak na razie jedyną zmianą jaką zauważyłem, to inne miejsce informacji ile ludu gra obecnie w tym trybie.

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #833 dnia: Listopad 18, 2010, 15:12:51 »
Jak na razie jedyną zmianą jaką zauważyłem, to inne miejsce informacji ile ludu gra obecnie w tym trybie.

Wreszcie! Czekam na to od premiery!

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #834 dnia: Listopad 18, 2010, 15:56:46 »
Pozwole sobie przekleic info z innego forum:

"tym momencie deweloperzy pracują nad długą listą poprawek dla Call Of Duty: Black Ops na konsole Xbox 360 i Playstation 3. Zmiany mają wyeliminować lagi, glitch'e, błędy z grą drużynową i poziomami audio. Pełna lista zmian (ponad 20), z którymi zmaga się studio znajduje się w rozwinięciu newsa...

No to czekam w takim razie :).

Offline skowron

• Badass
« Odpowiedź #835 dnia: Listopad 18, 2010, 23:24:12 »
http://www.youtube.com/watch?v=dCye35G50nw&feature=player_embedded
Ucieczka przed RC-XD w iście filmowym stylu :)

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #836 dnia: Listopad 19, 2010, 07:02:48 »

Offline amsnake

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #837 dnia: Listopad 19, 2010, 08:00:22 »
No to i ja dołoże swoje, jako ze wczoraj odpaliłem gre...

Wczesniej gralem w MW , MW2.
Uważałem MW za zdecydowanie lepsza gre od sequelu (pod wzgledem klimatu i grywalności). Przychylam sie do opinii ze do grania w MW2 trzeba chyba miec ADHD :) No i ... BO jest bardziej zblizone w temacie rozgrywki wlasnie do MW2 - niestety. Sama historia fajna. Moj prywatny ranking jesli chodzi o gry FPP to: BF:BC2, Halo:Reach, CoD:MW , MoH,  CoD:BO, CoD:MW2 , Killzone2.

Natomiast jesli chodzi o multi .....
Jesem ZAWIEDZIONY. A dlaczego?
W temacie grania w sieci w shootery jestem totalnym nowicjuszem. Odpalilem tydzien temu po raz pierwszy Halo:Reach w multi i cholernie mi sie spodobało. Nie dostawałem po dupie (wyszukiwanie wg skill) i strasznie mnie zabawa wciągnęła.
Odpaliłem wczoraj BO i jakos mnie nie powaliło. Konsola wybrala mi jakis strasznych kilerów :) (czy da sie na to cos poradzic?), miałem kilka przypadków, kiedy po respawnie przed nosem miałem odwroconych plecami przeciwników (??). Po pierwszej rozgrywce nie miałem ochoty na kontunuacje - choc oczywiscie bede jeszcze próbował :)

Poki co, numerem jeden dla mnie w multi - a doswiadczenie mam TYLKO z dwoma pozycjami :) - pozostaje Halo:Reach :) Na razie tylko i wyłącznie za to, że po pierwszej rozgrywce miałem ochote na kolejną. Po pierwszej partii w BO miałem ochote na ...... partie w HALO :)

Gra napewno nie jest warta tych 180-190 PLN po jakie chodzi nowa. Ja kupilem za 120 uzywke :)

Offline afwi

• Ultimate Badass
  • Evul One
    • Vivid Games
« Odpowiedź #838 dnia: Listopad 19, 2010, 09:20:32 »
patch wprowadził również blokadę głosowania dwa razy na poprzednią mapę, wiec chyba to ten, o którym ktoś pisał w wątku.

Offline crow

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #839 dnia: Listopad 19, 2010, 10:27:51 »
Odgłosy kroków również zostały znacząco poprawione :)