Autor Wątek: Burnout Paradise  (Przeczytany 33213 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #160 dnia: Marzec 15, 2018, 16:04:26 »
Czyli 4x mniej pikseli! ;) Ale faktyczne to dość kuriozalne.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #161 dnia: Marzec 17, 2018, 15:47:50 »
Nie zdawałem sobie sprawy z tego jak bardzo brakowało mi Burnouta. Niby mam wszystkie na półce, ale grając na dwóch konsolach nie mam zbytnio ochoty odpalać trzeciej.
Wszystkie wady Paradise przestały mi wczoraj przeszkadzać i czerpałem czystą przyjemność z jazdy. Do nieobrotowej mapy się przyzwyczaiłem, do sygnalizacji zakrętów też, a trasę pomyliłem może ze trzy razy tylko.
Nadal nie umywa się do B2 i B3, bo ruch uliczny to jakiś żart i wpadnięcie na cokolwiek graniczy z cudem.
Uzależnia jak cholera i liczę na jakieś multi z Forumowiczami nocną porą :)

I uświadomiłem sobie, że tak naprawdę pierwszy raz zapłaciłem za Paradise, bo wersję na PC mam za darmo (błąd cenowy Origin UK), na PS3 też (było w Plusie, którego dostałem w ramach przeprosin po słynnym fakapie PSNu), a na półce stoi używka kupiona za "odszkodowanie" (swego czasu kolega pożyczył sąsiadowi moje Enslaved i dzieciak sąsiada zmasakrował płytę, a że wtedy zapłaciłem za nią 60 zł, to tyle mi oddał i traf chciał, że za te 6 dych kupiłem Enslaved wraz z Burnoutem :) ), więc tak naprawdę pierwszy raz zapłaciłem za tę grę i 145 zł, to niska cena :)

Offline Pierog

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #162 dnia: Czerwiec 04, 2018, 09:57:07 »
Hm... wróciłem do ojczyzny, szwędam  się po sklepach. Widzę że Paradise po 80 zł. No to bierzemy. W końcu to jedna z najdłużej ogrywanych przeze mnie gier i jedyna z wyścigówek obok Split/Second którą mogę kupić raz jeszcze.

Myślę sobie że wszyscy są szczęśliwi. Ja - bo kupiłem tanio ulubioną grę (nie jako cyfrówkę bez Boberka za dolara z PSN USA  tylko jako porządną, prawilną płytę). Wydawca - bo wreszcie dostał ode mnie jakieś większe pieniądze (PS3 - cyfrówka za dolara, dodatek za 5 dolarów, XBOX 360 - używka za 20 zł, cyfrówka za darmo z GOLDA). Półka z grami - kolejny remaster na ps4 (tylko przy tej generacji na mojej półce ponad 50% tytułów te remastery, paranoja)

Włączam, gram, robie kilka wyścigów. Wszystko spoko. Widzę że nić się nie zmieniło ale też nic nie miało się zmienić. Do czasu jak biorę wyścigi takedown. Wszystko pięknie ale pod koniec wywala mi do pulpitu i jest error dotyczący wycieku pamięci systemowej (nie pamiętam jego numeru). No kurwa. Na konsoli? Błąd systemu? Chyba coś mi się przewidziało. Gram dalej, po godzinie znów to samo. Ja pierdole. Jakim chujem trzeba być aby wypuścić grę z błędem na konsoli. ZAMKNIĘTYM systemie i nie można tego przez KILKA miesięcy od premiery zlikwidować. Rozumiem że na PC z nieskończoną liczbą konfiguracji ale na konsoli gdzie mamy 2 (słownie DWIE) konfiguracje?

Przyjmie mi ktoś tą grę na zwrot? Już wolę sobie kupić Gravity Rush 2/Knacka/Ratcheta czy Last Guardiana, które pewnie przynajmniej działa...

Offline Marcin Szymański_

• I Am Robot
  • Verified by Żabka and Freshmarket
« Odpowiedź #163 dnia: Czerwiec 04, 2018, 10:04:39 »
Wydaje mi sie, ze sklep nie ma tu nic do rzeczy - pisz do wydawcy albo dewelopera.

Offline Pierog

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #164 dnia: Czerwiec 04, 2018, 10:06:57 »
Wydaje mi sie, ze sklep nie ma tu nic do rzeczy - pisz do wydawcy albo dewelopera.

No ale to nie sklep sprzedaję rzecz która nie działa lub jest zrąbana? Przecież jak nie będzie miał problemów to może to przyjąć nic nie obiecując i wysłać do EA. Ale nigdy nie reklamowałem oprogramowania które jest zrąbane więc nie wiem.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #165 dnia: Czerwiec 04, 2018, 10:28:09 »
Usuń i zainstaluj jeszcze raz.

Offline hadxmen

• Super Badass
  • I wish i was dead.
« Odpowiedź #166 dnia: Czerwiec 04, 2018, 10:34:15 »
Pierog nie rób siary w sklepie i reklamuj u dystrybutora - towary cyfrowe objęte są innym prawem niż fizyczne i nie można ich reklamować bezpośrednio w sklepie (jedyny wyjątek to nośnik, nie treść nośnika).

W swoim życiu pamiętam tylko jedną sytuację, przy której można było reklamować grę w sklepie - premiera Arkham Knight na PC - po umowie z dystrybutorem sklep miał prawo przyjąć zwrot nawet rozpakowanego nośnika.