Autor Wątek: Binary Domain [PS3/x360]  (Przeczytany 28737 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

THU31

• Gość
Odp: Binary Domain [PS3/x360]
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 17, 2012, 18:18:52 »
Wklejam linka gdyby ktoś kiedyś szukał opinii, bo tam zginie w tłumie.

http://forum.polygamia.pl/dyskusje/jaka-gre-ostatnio-ukonczyles/msg327073/#msg327073

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 17, 2012, 20:29:34 »
Trzeba bylo odwrotnie, bo tutaj bedzie ewentualna dyskusja, a nie w zbiorczym wiadrze.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

THU31

• Gość
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 17, 2012, 20:53:44 »
Jak ci się będzie nudziło, to możesz zamienić posty miejscami. :P

Jakoś z reguły ludzie tam dają opinie, to i tam napisałem.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 18, 2012, 01:27:51 »
Na zavvi BD jest na 3 miejscu na liscie najlepiej sprzedajacych sie gier na PS3. No ale przy cenie 15 gbp to developer/wydawca raczej gór złota nie zarobi.

THU31

• Gość
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 18, 2012, 01:33:56 »
Pewnie sie dobrze sprzedała, bo było 10 funtów jeszcze wczoraj.

BluePL

• Gość
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 18, 2012, 08:48:28 »
Na amazonie tez bylo 10f na ps3 wczoraj.

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 25, 2012, 21:37:41 »
Dobra, odwołuję swój wcześniejszy hate, bo faktycznie historia i narracja są mocnym punktem tej gry. Dalej twierdzę, że mogli z tego zrobić coś ciekawszego, niż japońską wariację na temat Gearsów, ale gra się przyjemnie. I wierząc, w to co twierdził o tym tytule Sir Mike liczę, że i w dalszych etapach fabuła mnie nie rozczaruje.

Offline Jeti

• Stały bywalec
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 25, 2012, 21:49:19 »
Fabuła w Binary Domain jest coraz lepsza z każdym etapem, ale końcówka trochę rozczarowuje, bo spodziewałem się czegoś... dojrzalszego. Nie rozumiem za to narzekań na rozgrywkę. Fajnie się sypią te wszystkie robociki  :) Bossowie też są ok, a ten wielki żyrandol to mistrzostwo świata  ;D

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 25, 2012, 21:51:46 »
Narzekania w znaczeniu, że gameplayowo mogło to być coś innego, niż tpp shooter. Jest ok, ale takich tytułów ostatnio obrodziło.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 25, 2012, 22:02:23 »
Może ale nie przypominam sobie czegoś równie dobrego.

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 25, 2012, 22:13:41 »
Jeśli chodzi o _mechanikę_ strzelania w tpp? To albo masz wybitnie krótką pamięć, albo w trakcie premiery nowego Maxa lub Spec Opsów zaszyłeś się pod jakiś kamień ;)

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 25, 2012, 22:32:33 »
Spec Ops grałem w demo, cudów w gameplayu nie stwierdziłem, ba wydawał mi się nawet mniej nawet niż przeciętny ale to tylko demo. Maxa unikam z powodu braku znaczka jakości Remedy. Z opinii na neogafie wnioskuje, że ludziom się podoba jak cover shooter a że dla mnie Max jest tożsamy z zupełnie innym modelem rozgrywki to raczej to nie jest gra dla mnie. Gameplay w BD jest dla mnie dopełnieniem całej gry i dla tego mi się podoba jakby nie było grze tych przeciwników, bossów, mini bossów to pewnie bym go uznał za przeciętny. A tak to świetnie się bawiłem choć trochę sobie popsułem grę czytając tekst i spoilery na jawnych snach ale to on mnie zachęcił do kupna więc w sumie win win.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 25, 2012, 22:33:11 »
Co do maxa zgoda, ale co takiego niezwykłęgo było w mechanice strzelania w Spec Ops?

THU31

• Gość
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 25, 2012, 22:34:14 »
Jeśli chodzi o _mechanikę_ strzelania w tpp? To albo masz wybitnie krótką pamięć, albo w trakcie premiery nowego Maxa lub Spec Opsów zaszyłeś się pod jakiś kamień ;)

To już chyba problem tego, że teraz grasz w tą grę, która wyszła pół roku temu, a tamte dwie dość niedawno.

Wg mnie BD byłaby o wiele gorszą grą będąc FPS-em.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2012, 22:35:51 wysłana przez Ja Być z Polska »

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 25, 2012, 22:37:57 »
Byłaby o wiele lepsza jako western rpg. ;)

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 25, 2012, 22:46:16 »

To już chyba problem tego, że teraz grasz w tą grę, która wyszła pół roku temu, a tamte dwie dość niedawno.

Wg mnie BD byłaby o wiele gorszą grą będąc FPS-em.

To raczej problem Krustiego, który twierdzi, że niczego lepszego sobie nie przypomina, więc nie zrozumiałeś wypowiedzi, do której się odnosisz.

Simplex, hmm, lepiej działający cover system, lepiej zbalansowany recoil i zdecydowanie mniej irytujące AI towarzyszy.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 25, 2012, 22:49:20 »
Bo my chyba inaczej rozumiemy gameplay. ;) Dla mnie to też przeciwnicy, jak się z nimi walczy a nie tylko mechanika strzelania. Do arabusów, mieszkańców slumsów nic nie mam ale nie są to ciekawi przeciwnicy z założenia.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2012, 22:55:41 wysłana przez Krusty »

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 25, 2012, 22:56:28 »
Mistrzu, ale ja pisałem o mechanice strzelania, czyli o jednym z elementów grywalności, jako takiej. A to czy zabijanie robocików potrafiących latać dzięki gigantycznym sokowirówkom na głowach sprawia ci większą frajdę, niż strzelanie do "arabusów" pozostawię już do rozstrzygnięcia twojemu psychoanalitykowi.

THU31

• Gość
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 25, 2012, 23:02:43 »
Bo my chyba inaczej rozumiemy gameplay. ;) Dla mnie to też przeciwnicy, jak się z nimi walczy a nie tylko mechanika strzelania. Do arabusów, mieszkańców slumsów nic nie mam ale nie są to ciekawi przeciwnicy z założenia.

O, i ja właśnie dlatego nigdy nie tkne Gearsów.

Co do Spec Ops, oglądałem sporo filmików, i kompletnie mnie ta gra nie zaciekawiła. Już GRFS prędzej.
Praktycznie zawsze moje odczucia z gry pokrywają się z tym co wcześniej widzę na gameplay-ach, dlatego też raczej nigdy nie odbiłem się od żadnej gry (pomijam Steamowe kupowane za grosze).

Jak dla mnie to setting jest nawet ważniejszy niż gameplay. Spec Ops może i ok gra, Max raczej świetna gra, ale w obie prędko nie zagram, to po prostu nie jest do końca to co lubie. A jakbym o Binary Domain słyszał wcześniej, to może i bym na premierze kupił. Już w pierwszym oglądanym filmiku mi się bardzo spodobała, a w samej grze było jeszcze lepiej.

Swoją drogą czy Spec Ops oferuje coś nowego czy rewolucyjnego? Na filmikach tego nie zaobserwowałem.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 25, 2012, 23:05:03 »
Mistrzu, ale ja pisałem o mechanice strzelania, czyli o jednym z elementów grywalności, jako takiej. A to czy zabijanie robocików potrafiących latać dzięki gigantycznym sokowirówkom na głowach sprawia ci większą frajdę, niż strzelanie do "arabusów" pozostawię już do rozstrzygnięcia twojemu psychoanalitykowi.
Może mnie taboret uwiera ale też do czego strzelasz też wpływ na na grywalność. Zresztą chyba to jasno wyłożyłem post wyżej.;) 

Swoją drogą czy Spec Ops oferuje coś nowego czy rewolucyjnego? Na filmikach tego nie zaobserwowałem.

Ponoć jakieś wybory moralne i możliwość zapoznanie się z wariacją na temat jednej z najlepszych książek/filmów w historii. ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2012, 23:06:56 wysłana przez Krusty »

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 25, 2012, 23:08:08 »
Krusty, jasna sprawa, że wpływa na grywalność, jest wypadkową settingu, fabuły etc. Ja jednak pisałem jedynie o mechanice, jako czymś, co miało być w założeniu możliwe do obiektywnej oceny.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 25, 2012, 23:15:57 »
Mechanika jest może nawet przeciętna ale prawda jest taka że cała ta generacje nie zrobiła nic ciekawego z AI czy też samym strzelaniem. Ale nie można o niej pisać w oderwaniu od walki z tymi robotami. O to mi chodzi i jak tak rozumiem gameplay całościowo. ;) Dlatego mi się gra tak podoba choć nie jestem fanem tego co obecnie dostarcza nam Japonia to BD bardzo u mnie plusuje.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 25, 2012, 23:28:08 »
Spec Ops nadrabia ciekawa fabułą oraz
(kliknij)

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 26, 2012, 00:05:03 »
A ja dzisiaj ja wlasnie skonczylem. Zaczne od tego co mi nie podeszlo i od razu zaznaczam, ze bedzie tego znacznie, znacznie mniej. Spodziewalem sie, ze komunikacja glosowa bedzie lepszym i lepiej zrealizowanym ficzerem. Niestety...nieco sie rozczarowalem. Jest to plytsze od kaluzy powstalej po pieciominutowej mrzawce. Polowe gry przeszedlem uzywajac tego, a druga darowalem sobie tym bardziej, ze gra moje rozpaczliwe "Help!", jako żadanie leczacej szprycy z uporem maniaka interpretowala jako "Hold!".
Jesli zagracie to darujcie sobie ten bajer. Po stronie minusow dodalbym jeszcze tylko to o czym prawie wszyscy  przedpiscy pisali, czyli AI druzyny pakujacej sie pod lufe, co nie pozostaje bez wplywu na ich trust level wobec nas.  Wlasnie...te rozmowki w trakcie rozgrywki pomiedzy teammates...Spodziewalem sie czegos glebszego...ale zaraz zaraz...Na tym naprawde konczy sie lista minusow i dalej biegnie juz prawdziwa wataha plusow dodatnich, jakimi sa niezla grafika, plynnosc,  swietne strzelanie (o kapitalnie padajacych i sypiacych sie robocikach nie napisal w tym topicu chyba jeszcze tylko Jaroslaw Kaczynski i jego kot),swietna i nieglupia fabula, oraz ZNAKOMICIE wykonane i wyrezyserowane cutscenki. Te dwie ostatnie rzeczy (jakosc fabuly i filmikow na silniku gry) absolutnie nie sa dla mnie zaskoczeniem, albowiem po tworcach Yakuzy nie moglem, wrecz nie mialem prawa  spodziewac sie fuszerki pod tym wzgledem.

Na koniec stawiam ocene 8,5/10 i jest to najmocniejsze 8,5, jakie kiedykolwiek tutaj postawilem. Dodatkowo uwazam, ze za taka cene za jaka ja mozna kupic to wielki wstyd w nia nie zagrac i to juz teraz. Innymi slowy IMO gra ma obecnie zdecydowanie najkorzystniejszy stosunek jakosci do ceny z gier ktore znam...

Offline Furio

• I Am Robot
  • R=2Gm/c2
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 26, 2012, 00:12:53 »
Oj kurcze strasznie mnie jara ten tytuł. Jeśli ktoś zobaczy u siebie w mieście wersję na ps3 w jakiejś fajnej cenie, to bardzo proszę o zakup. Kaskę mogę wysłać przed. Za dużo dobrego już o tej grze słyszałem, a demo tylko potwierdziło moje przypuszczenia. Tego mi trzeba.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #105 dnia: Lipiec 26, 2012, 00:26:48 »
Oj kurcze strasznie mnie jara ten tytuł. Jeśli ktoś zobaczy u siebie w mieście wersję na ps3 w jakiejś fajnej cenie, to bardzo proszę o zakup. Kaskę mogę wysłać przed. Za dużo dobrego już o tej grze słyszałem, a demo tylko potwierdziło moje przypuszczenia. Tego mi trzeba.
Nie wiem jaka cene uwazasz za fajna. Ja w gdanskim Carrefourze widzialem ja na PS3 po 49 zeta.. Na iksa gra jest o cale dwie dychy tansza...

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #106 dnia: Lipiec 26, 2012, 08:28:21 »
zabijanie robocików potrafiących latać dzięki gigantycznym sokowirówkom na głowach

Nie mogę się doczekać aż w końcu w to zagram ;D
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
  • Hejter MGS i Death Stranding
« Odpowiedź #107 dnia: Lipiec 26, 2012, 08:43:12 »
Binary Domain podobało mi się, gameplay był dość miodny (wolę walczyć z organicznymi przeciwnikami, ale jak walka z syntetykami jest zrealizowana dobrze to też mi to pasuje, choć pod tym względem BD ustępuje innemu japońskiemu TPS - Vanquishowi), ale do gry przyciągnęły mnie zwiastuny prezentujące fabułę. Pod tym względem jednak trochę się na BD zawiodłem, bo liczyłem na większe rozbudowanie i na możliwość poważnego wyboru moralnego pod koniec gry (co by pasowało z jej dość sporą nieliniowością jak na TPS). Po prostu potencjał nie został wykorzystany.  W związku z tym, pod względem przedstawionych wydarzeń poważniejsza i cięższa "Linia" bardziej mi się podobała (i tutaj nawet nie o te cztery możliwości wyboru w trakcie gry chodzi). W zakresie gameplayu ciężko mi wskazać lepszą grę spośród tych dwóch - u Japończyków (niedawno wyczytałem, że gra przeszła proces "westernizacji" przed wydaniem jej poza Japonią) jest trochę przyjemniej i łatwiej, a całość przypomina GoW, z kolei u Niemców setting bardziej mi się podobał, najwyższy poziom trudności był solidnym wyzwaniem (w przeciwieństwie do BD), a całość kojarzyła mi się mocno z Army of Two (w szczególności z sequelem i w sumie chodzi tutaj o całokształt, zarys fabuły, wybory moralne, nie tylko mechanikę i generalny wygląd).
W ogólnym rozrachunku bardziej podobała mi się gra Yager, ale BD to też dobra pozycja.

P.S. Ja wprawdzie rozumiem i nie mam pretensji, że jak chcę grę w okolicach premiery to muszę zapłacić cenę premierową, która to zacznie się niechybnie zmniejszać wraz z biegiem czasu, ale spadek ze 199 do 30 PLN w ciągu niecałych 5 miesięcy potwierdza to co jakiś czas temu powiedział Jim Sterling - że sprzedaż gier w okolicach premiery będzie spadać w obliczu tak szybkich obniżek i powstanie błędne koło: gra się słabo sprzedaje to cena szybko leci na pysk i przy następnej premierze ludziska się będą wstrzymywać aż do obniżki, więc gra będzie się słabo sprzedawać.

Śmiałbym się jakby ten grafoman Kojima upadł i sobie głupi ryj rozwalił!

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #108 dnia: Lipiec 26, 2012, 08:48:49 »
P.S. Ja wprawdzie rozumiem i nie mam pretensji, że jak chcę grę w okolicach premiery to muszę zapłacić cenę premierową, która to zacznie się niechybnie zmniejszać wraz z biegiem czasu, ale spadek ze 199 do 30 PLN w ciągu niecałych 5 miesięcy potwierdza to co jakiś czas temu powiedział Jim Sterling - że sprzedaż gier w okolicach premiery będzie spadać w obliczu tak szybkich obniżek i powstanie błędne koło: gra się słabo sprzedaje to cena szybko leci na pysk i przy następnej premierze ludziska się będą wstrzymywać aż do obniżki, więc gra będzie się słabo sprzedawać.

+1 niestety

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #109 dnia: Lipiec 26, 2012, 10:19:38 »
A co to graczom przeszkadza?
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #110 dnia: Lipiec 26, 2012, 10:27:33 »
A co to graczom przeszkadza?

Yyy, że takie gry jak BD w ogóle przestaną powstawać i z gier "dużych" będą klepane tylko pewniaki typu Call of Duty, bo nic innego się nie będzie opłacało tworzyć? To się zresztą już zaczęło dziać - duże pieniądze inwestuje się tylko w popularne i rentowne tytuły, innowacyjne, nieznane (lub po prostu mniej znane) gry są niechętnie finansowane, a jak już są to nie na tyle żeby dorównać "wypasaniu" tytułom AAA i koło się zamyka poprzez: "fajne, ale poczekam jak stanieje". W związku z czym sequel Binary Domian jest mało prawdopodobny. Winę za taki stan rzeczy ponoszą (jeśli można mówić o winie, w końcu rynek to rynek) gracze i tylko i wyłącznie oni, bo przykładów gier, które są dobre, zostały wysoko ocenione i podobały się tym, którzy w niego grali (względnie nieliczni) są liczne (np. Singularity). Ich słaba sprzedaż wynikała więc nie z jakości samych gier, tylko z faktu, że to nie kolejne CoD/Killzone/Assassin's Creed.

W sumie nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to, że wiele z osób "czekających aż stanieje" nie narzekało na brak nowych IP. Nie wiem tylko czy to się bardziej pod ignorancję czy pod hipokryzję kwalifikuje.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2012, 10:37:18 wysłana przez TurboGad »

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #111 dnia: Lipiec 26, 2012, 10:44:49 »
Niech budzety zmniejsza, to beda wiecej zarabiali 8).

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #112 dnia: Lipiec 26, 2012, 10:56:54 »
Niech budzety zmniejsza, to beda wiecej zarabiali 8).

Już to robią wypuszczając gry skrojone pod XBL/PSN, ale raz, że tutaj działa ta sama mentalność - czekanie na przecenę (pewnie w wielu przypadkach zasadne), a dwa - nie wiem jak inni, ale ja jednak wolę "duże" tytuły (niekoniecznie zaraz AAA) i chyba ogół populacji graczy niecasualowych (którym do szczęścia nie wystarczają kolejne mutacje Angry Birds) nie chciałby żeby taki gry zniknęły. Niestety/stety, jeśli kiedykolwiek znikną, to nie ze złośliwości wydawców, tylko na nasze (graczy-klientów) własne życzenie.

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #113 dnia: Lipiec 26, 2012, 11:12:48 »
Ja sie nie poczuwam zupelnie.
Dla mnie gra za 150+ PLN jest po prostu za droga. Moge dac 60-80 PLN, w baaardzo wyjatkowych wypadkach ciut wiecej. I zawsze sprzedaje (chyba, ze juz naprawde g*wno warta, jak lezala kilka lat).

Jesli z takimi zalozeniami firmy nie potrafia ulozyc budzetu, w ktorym kupilbym nowke od nich, to kupuje uzywke lub czekam na przecene. To nie gracze maja sie ukladac pod firmy, a firmy maja tak zarzadzac produkcja, by w danym srodowisku sie utrzymac i zarabiac.

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #114 dnia: Lipiec 26, 2012, 11:13:19 »
Binary Domain się słabo sprzedało, bo teraz ciężko znaleźć dobry moment wydania gry. W okolicach premiery BD wyszedł Syndicate i na rynku był dość świeży Deus Ex 3, o wydaniu pierwszego Deus Ex na gog'u nawet nie wspominając.
Widocznie graczom ciężko przełknąć tyle tytułów osadzonych w klimatach cyberpunkowych na raz.

Do tego demo nie nastawiało zbyt pozytywnie i część graczy po prostu czekała na obniżkę, bo troche strach kupić crapa w pełnrj cenie. Założę się, że kontynuacja sprzedała by się o niebo lepiej na premierze. Bo w tej chwili istnieje jakaś tam baza fanów, którzy pre-ordery złożą tak wcześnie jak tylko się da.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #115 dnia: Lipiec 26, 2012, 13:05:10 »
@Turbogad, w tym co mówisz jest duzo racji, ale wydawcy tez mogliby na to reagowac np obnizajac cene premierowa - przypominam casus Snipera. Nieznany (albo znany ze złej strony) Dev/Wydawca, nowe IP, gra słabiutkeńka - a dzieki temu ze na premierze kosztowala zauwazalnie mniej od gier AAA, to sprzedala sie w zaskakujaco duzej ilosci egzemplarzy.

Wiadomo, ze ceny CoDa nikt nie obnizy, ale jesli wydawcy chca aby nowe IP sie sprzedalo, najwyrazniej musza jakos zmotywowac do tego graczy. A co by bylo gdyby gra wyszla np za polowe, czy 60% ceny premierowej a potem dluzszy czas nie taniala? Nie byloby problemu z "poczekam, aż stanieje". Ale oczywiscie rozmaici "shareholders" i "stakeholders" sie na to nie zgodza. Wola wrzucic nowe IP za 60$, po 2 miechach zgodzic sie na przceny o 50%, a potem lamentowac, ze nikt nie kupuje nowego IP i wszyscy czekaja aż stanieje.

Zreszta nasza dyskusja jest troche abstrakcyjna, bo ceny gier podobne jak na zachodzie (jak nie wyzsze)  a zarobki kilkukrotnie nizsze. Przy przyzwoitych zarobkach europejskich raczej nikt by tu nie narzekal ze gry sa za drogie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2012, 13:09:26 wysłana przez Simplex »

Offline JasonX44

• Badass
« Odpowiedź #116 dnia: Lipiec 26, 2012, 13:16:56 »
http://www.ultima.pl/binary_domain_limited_edition/i11355/  za 60.00 zł grzech nie wziąć kupiłem niedawno i jestem bardzo zadowolony .

Offline Romek

• I Am Robot
  • #także
« Odpowiedź #117 dnia: Lipiec 26, 2012, 13:20:22 »
http://www.thehut.com/games/platforms/ps3/binary-domain/10293158.html - 9.95GBP, opcjonalna zniżka 10% i darmowa wysyłka po wpisaniu kodu JULY2410
Podziwiaj moje trofea. Zobacz, ile osiągnąłem!

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #118 dnia: Lipiec 26, 2012, 13:25:36 »
@Simplex - zgadzam się. Sprzedawanie gier z "drugiej ligi" po niższej cenie aniżeli standardowa to chyba jedyne słuszne wyjście. Widać zresztą, że zaczyna być stosowane - np. takie Inversion nawet na Zachodzie jest sprzedawane po cenach poniżej standardowych już od dnia premiery. Póki co tyczy się to jednak tylko właśnie gier tego pokroju.

Offline JasonX44

• Badass
« Odpowiedź #119 dnia: Lipiec 26, 2012, 13:35:16 »
http://www.thehut.com/games/platforms/ps3/binary-domain/10293158.html - 9.95GBP, opcjonalna zniżka 10% i darmowa wysyłka po wpisaniu kodu JULY2410

Product Details
Dubbing Languages:
Espa?ol
Subtitle Languages:
Espa?ol

Mam nadzieje ze to bład.Jesli jednak jest po hiszpansku(i tylko) to lipa miałem kiedys Turoka w tym języku tragedia.