Autor Wątek: Binary Domain [PS3/x360]  (Przeczytany 29181 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czezare

• Gość
Odp: Binary Domain [PS3/x360]
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 02, 2012, 12:07:37 »
Przepyszne!
Kupie chyba w gram.pl lub Ultimie. Nigdzie taniej w Polsce nie widze, a z zavvi nie chce mi sie 2 tygodnie czekac...Zreszta...i tak roznica cenowa minimalna...

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 02, 2012, 12:16:35 »

wolałbym jednak wersje ntsc-j ;p ta 'nasza' to straszny rotfl za każdym razem jak na to patrzę.

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 02, 2012, 12:26:22 »
Ta skośnooka z pistoletem z kartonu z dodatkowymi ząbkami na przodzie też nie jest dziełem sztuki.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 11, 2012, 15:49:43 »
http://www.youtube.com/watch?v=1TNJS6Fre9M&feature=player_embedded

Tryb multiplayer.

Naprawdę ciekawie się to zapowiada.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 11, 2012, 16:49:02 »
http://www.youtube.com/watch?v=1TNJS6Fre9M&feature=player_embedded

Tryb multiplayer.

Naprawdę ciekawie się to zapowiada.
Jakkolwiek by to zajebiscie nie wygladalo to smiem watpic czy multiplayerowe serwery BD sie zapelnia graczami. Ja ta gre kupuje glownie dla singla. Strasznie mnie ciekawi jak wypadnie ten arcynowatorski i szumnie zapowiadany system porozumiewania sie przez headset z czlonkami teamu...

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 11, 2012, 16:59:34 »
To prawda o popularności pokroju BF czy CoD można zapomnieć. Towarzysze i ich zachowanie zapowiada się świetnie, o ile będzie będzie działać, jak należy.

Czepiając się, to logo wygląda tragicznie, jak gra trzeciej kategorii...

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 14, 2012, 14:36:20 »
SEGA have announced that a playable demo of Binary Domain will be coming on February 15.

The demo will be available on the Xbox 360 and Playstation 3 and will feature two missions from the final game. You?ll take control of Dan Marshall and take control of a squad of teammates to battle through two of the early Rust Crew?s missions set in near future Tokyo.

fak je!

A przy okazji: http://www.oxm.co.uk/38082/features/how-binary-domain-makes-boss-fights-exciting-again/ czyli How Binary Domain makes boss fights exciting again, patrząc na mój temat, nie można przejść obok tego tekstu obojętnie ;)

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 14, 2012, 14:39:35 »
O to jest dobra wiadomość. Jutro ogrywamy demo :)

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 15, 2012, 15:41:48 »
Przeszedłem demko i muszę powiedzieć, że całkiem mi się podoba. Jeszcze nigdy mi się tak fajnie do robotów nie strzelało, latają kawałki pancerza, złom się sypie aż miło i tak jak w Dead Space tak i tutaj trzeba zweryfikować swoje pojęcie o tym jak wyeliminować przeciwnika. Poza tym system rozpoznawania mowy, słabo to działa z moją wymową angielskiego, nie wiem jak u innych, ale niezależnie od tego to patent mi się bardzo podoba, jest takie większe uczucie imersji.

Offline Acrid

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • pank rok
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 15, 2012, 20:34:09 »
Nie podszedł mi zbytnio feeling broni, jakoś nie odczuwam tego, że strzelam. Nie wiem czemu, jutro spróbuje raz jeszcze. ogólnie, tak jak myślałem, wygląda jak najbardziej obiecująco ;)

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 15, 2012, 22:19:24 »
No bronie takie trochę nijakie, ale efekty ich działania to rekompensują.

Offline Dalthon

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 16, 2012, 10:49:56 »
Nie podszedł mi zbytnio feeling broni, jakoś nie odczuwam tego, że strzelam.
z każdej broni strzela się "tak samo" bez różnicy czy jest to pistolet czy wielgachne działo.
ograłem demko (obie misje) i szkoda mi było czasu jaki się to demko ściągało (o samym graniu nie wspominając). co z tego że źle to nie wygląda, skoro gra sie delikatnie mówiąc słabo. to już wolę raz jeszcze przejść terminatora niż raz jeszcze odpalić misję z demka - traaaaaaaaagedia.
trzymać się z daleka.

Offline mataman

• I Am Robot
Binary Domain [PS3/x360]
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 16, 2012, 11:38:32 »
Crapiszon i tyle. Japońskość aż bije od tego tytułu, jak się chce podrobić GoW'a to trzeba umieć to zrobić.

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 16, 2012, 11:46:45 »
Niestety, ale moja zasada się sprawdziła po raz kolejny:

Czezare, fajny z Ciebie gość, ale wszystko, co z japońskiego chłamu zachwalasz to zawsze mega crapiszon, jak dla mnie :) Tym razem jest identycznie, to wygląda, jak GoW 1 wannabe za 5USD.

Offline Xian

• Administrator
  • Żywa Legenda
  • Bartek S.
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 16, 2012, 12:01:07 »
A mi dla odmiany podobało się i jestem na tak. Kiedy do drużyny wybrałem dwie kobiety, zdziwiłem się, kiedy między sobą rzuciły, że wiedzą dlaczego tak wybrałem... Przytaknąłem, to obraziły się obie ;D Widziałem rozbudowę ekwipunku, zdolności ciekawie się to zapowiada wstępnie 6,5/10, czyli lepiej niż myślałem.

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 16, 2012, 14:10:23 »
Niestety, ale moja zasada się sprawdziła po raz kolejny:

Czezare, fajny z Ciebie gość, ale wszystko, co z japońskiego chłamu zachwalasz to zawsze mega crapiszon, jak dla mnie :) Tym razem jest identycznie, to wygląda, jak GoW 1 wannabe za 5USD.
Gusta i biusta, wiadomo.Ja nikogo nigdy na sile nie przekonuje ;) Ludzie sobie chwala Amalura, a ja dla odmiany na niego nawet patrzec nie moge! ;D Ja BD kupuje, bo mi sie po prostu podoba.W demku zaserwowano tylko drobny wycinek tego, co w fullu znajdziemy. Beda nawet sekcje jezdzone. Szkoda tylko, ze nie udalo mi sie jeszcze wyprobowac najciekawszego ficzera, jakim ta gra moze sie poszczycic, a mianowicie porozumiewanie sie z AI via headset. Wczoraj moglem uzywac tylko przyciskow, albowiem nie chcialem przeszkadzac malzonce w ogladaniu serialu. Czy ktos to w miare solidnie przetestowal i moze cos napisac na ten temat?

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 16, 2012, 15:01:42 »
Wydawanie poleceń przetestowałem i nie polecam.
Mamy z pińcet poleceń, a rozpoznawanie mowy mocno kuleje.

Żeby FUCK nie rozpoznawało? Albo DAMN IT? OK rozpoznało dopiero jak powiedziałem "O Kiej", bo jak mówiłem "Oł Key" to nihuhu.
Żona tylko głową kręciła jak powtarzałem w kółko: szit, sziet, szieet, fak, fak, fak, fak, FAAAK! Nie wiem jak bym sobie poradził z RETREAT albo COVER ME. Spróbuję jeszcze raz jak będzie cicho w pokoju, bo córcia gadała z pluszakami i to mogło przeszkadzać.

Swoją drogą demko przyjemne, puszki się ładnie rozsypują. Prawie złożyłem pre-ordera ale demo przekonało mnie, żeby ten zakup odłożyć na później, a cena spadnie raczej szybko.
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 16, 2012, 15:39:31 »
Wydawanie poleceń przetestowałem i nie polecam.
Mamy z pińcet poleceń, a rozpoznawanie mowy mocno kuleje.

Żeby FUCK nie rozpoznawało? Albo DAMN IT? OK rozpoznało dopiero jak powiedziałem "O Kiej", bo jak mówiłem "Oł Key" to nihuhu.
Żona tylko głową kręciła jak powtarzałem w kółko: szit, sziet, szieet, fak, fak, fak, fak, FAAAK! Nie wiem jak bym sobie poradził z RETREAT albo COVER ME. Spróbuję jeszcze raz jak będzie cicho w pokoju, bo córcia gadała z pluszakami i to mogło przeszkadzać.

Swoją drogą demko przyjemne, puszki się ładnie rozsypują. Prawie złożyłem pre-ordera ale demo przekonało mnie, żeby ten zakup odłożyć na później, a cena spadnie raczej szybko.
Znalazlem jednak chwile, zeby to przetestowac. Potwierdzam to co pisze kolega SzczwanyGapa. Rozpoznawanie glosu na PS3 kuleje bardzo mocno. Moze tylko trzy slowa mi rozpoznalo i to po wielkich bolach.Teraz testuje na X360...

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 16, 2012, 15:41:36 »
córcia gadała z pluszakami

jak powtarzałem w kółko: szit, sziet, szieet, fak, fak, fak, fak, FAAAK!

No, ladne metody wychowawcze. Opieka spoleczna juz w drodze... 8)
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline mark24

• Badass
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 16, 2012, 15:42:30 »
w ogóle jest możliwość gry bez tego debilnego rozpoznawania głosu? Ja gram głównie w nocy - ewentualnie w dzien, ale wtedy mała buszuje po mieszkaniu. Nie będę darł się do mikrofonu ani w dzien, ani wieczorem a tym bardziej w nocy...

Offline SzczwanyGapa

• Żywa Legenda
  • HANG ON TO YER HELMET...
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 16, 2012, 15:49:19 »
córcia gadała z pluszakami

jak powtarzałem w kółko: szit, sziet, szieet, fak, fak, fak, fak, FAAAK!

No, ladne metody wychowawcze. Opieka spoleczna juz w drodze... 8)

Odłożyła misia i wzięła kaczkę, bo tata kwakał ;D

w ogóle jest możliwość gry bez tego debilnego rozpoznawania głosu?

Czezare ci odpowiedział zanimi zadałeś to pytanie ;)

Szkoda tylko, ze nie udalo mi sie jeszcze wyprobowac najciekawszego ficzera, jakim ta gra moze sie poszczycic, a mianowicie porozumiewanie sie z AI via headset. Wczoraj moglem uzywac tylko przyciskow, albowiem nie chcialem przeszkadzac malzonce w ogladaniu serialu.
"Co się tak kurwa patrzysz? Nas tu nie ma!"

Offline mark24

• Badass
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 16, 2012, 15:51:00 »
Aaa no tak - nie doczytałem. Jeżeli ten ficzer ma przyciągnąć mnie do gry to odpadam w przedbiegach :) Dla mnie osobiście to antyficzer i ZUO!!!

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 16, 2012, 16:39:13 »
Sprawdzilem na X360.System rozpoznawania komend na xboxie dziala o niebo lepiej! W zasadzie wszystkie ok 80 odzywek, ktore mozna rzucic w kierunku AI gra z mniejszymi, a najczesciej zadnymi problemami rozpoznala  i zapisala. System dziala bardzo fajnie. Najprostszy przyklad. Jestesmy uglebieni dogorywajac i wykrwawiajac sie po serii niemilucha.Wystarczy, ze do headsetu powiemy "Help!", a czlonek teamu biegusiem przybliza sie aby nam zaaplikowac leczaca szpryce. Mozna tez odpowiadac na slowne zaczepki zdobywajac sympatie badz antypatie teamowca. Cos tam nie teges powiedzialem czarnuchowi (nie pamietam juz co) to sie przez pewien czas na mnie boczyl ;)
Martwi mnie dysfunkcjonalnosc systemu na PS3, bo zamierzalem zaopatrzyc sie w ta gre wlasnie na konsole Sony, a teraz sie zastanawiam :( Pobawie sie jeszcze suwaczkami w grze i ustawieniami samego headsetu (Nokia BH-104) to moze cos sie poprawi...

Offline Dalthon

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 16, 2012, 16:54:51 »
zamierzalem zaopatrzyc sie w ta gre wlasnie na konsole Sony
no to teraz już jasne! jesteś po prostu konsekwentny: lubisz japońskie crapiszony ;)

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 16, 2012, 18:53:50 »
Nie no gra na dobre 7/10 IMO tak stwierdzając po demie, jeśli poprawią rozpoznawanie mowy, bo z tego co mówicie to nie jest problem tylko z moją wymową, zresztą w End War specjalnie problemów nie miałem, a komendy tam były dłuższe.

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 16, 2012, 21:44:25 »
Ta gra również wybija się znakomitym voice actingiem, szczególnie ten francuski akcent w 2. misji. Mocap na podobnie wysokim poziomie (powala np. animacja zmiany magazynku w trakcie biegu) widziałem jedynie w tym niszowym tytule (http://www.fantasmagieria.net/?p=269).

Ode mnie mocne 10/100

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 16, 2012, 22:30:10 »
Ta gra również wybija się znakomitym voice actingiem, szczególnie ten francuski akcent w 2. misji. Mocap na podobnie wysokim poziomie (powala np. animacja zmiany magazynku w trakcie biegu) widziałem jedynie w tym niszowym tytule (http://www.fantasmagieria.net/?p=269).

Ode mnie mocne 10/100
Sarkazm? :)

Offline draak

• I Am Robot
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 16, 2012, 23:56:33 »
Delikatny ;)

Pikacz

• Gość
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 17, 2012, 08:17:06 »
Kompletnie nie czuję broni w tym demo i zmasakrowało mnie to, że za przypadkowe "postrzelenie" postaci z drużyny traci się u niej cośtamkurwacosiętraci. Szczegolnie, że czasem sami wchodzą pod lufę.
System wydawania komend głosem na X360 jest świetny i bardzo mi się podoba. Niestety, tak jak nie podoba mi się Gears of War tak i ten tytuł raczej nie trafi na moje konsole.

Czezare

• Gość

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 22, 2012, 17:13:50 »
Pierwsza ocena calkiem przychylna:

http://uk.ps3.ign.com/articles/121/1219149p1.html

Dlugosc kampanii (ok 10h) jak dla mnie ok. Biore!

THU31

• Gość
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 08, 2012, 19:06:01 »
Co-op to tylko jakiś dodatkowy tryb z hordami? Kampanii nie da się przejść w co-opie? Jeśli tak, to lipa, bo gra do co-opa idealna.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 08, 2012, 19:15:06 »
Jezu ale Sega odwaliła numer z szybką konwersją gry nawet UI się na xboxowe nie przełącza jak wybieram pada. I ta optymalizacja, naprawdę po takiej klęsce na konsolach to miałem jednak nadzieję, że konwersje to nie będzie historia w stylu wypuśćmy badziewny port i niech sprzeda choć troszeczkę w cyfrowej dystrybucji by ratować finanse.

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
  • Hejter MGS i Death Stranding
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 08, 2012, 19:16:07 »
Co-op jest tylko w multi. Że gra jest "idealna" do co-op'a to bym nie powiedział. Wszystko kręci się raczej wokół Dana, a nie całej drużyny, no i główny "ficzer", czyli komunikacja z SI za pomocą głosu byłby przez żywych graczy niwelowany.

Śmiałbym się jakby ten grafoman Kojima upadł i sobie głupi ryj rozwalił!

mateuszgreloch

• Gość
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 08, 2012, 19:17:10 »
Jak się nie przełącza. U mnie normalnie wyświetla ikonki itp. Gra nie zacina i nie stwarza problemów.

Musiol

• Gość
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 08, 2012, 19:19:02 »
Jak się nie przełącza. U mnie normalnie wyświetla ikonki itp. Gra nie zacina i nie stwarza problemów.
Steam dostał łatkę zaraz po premierze, która naprawiała między innymi problemy z UI i dodała ustawienia FOV.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 08, 2012, 19:23:57 »
Demo też?

Offline olas

• Super Badass
    • http://www.woollenteddies.net
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 24, 2012, 21:26:14 »
Udalo mi sie wyrwac gre na ebayu za 8.50GBP i powiem szczerze lepiej mi sie gra niz w ostatnie Gears of War (nie zeby bylo zle), ale moze podoba mi sie tematyka.

Gra jest sztampowa do bolu - wyluzowany czarny, spiety Angol, fajna azjatka itp, ale gra sie milo, latwo i przyjemnie. Jest w miare zroznicowana, jakies skutery, potem strzelanie i tak na zmiane.

Graficznie cos a la troszke lepszy Alpha Protocol, ale znowu calkiem do przezycia.

Za taka cene polecam w kazdym badz razie :)

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 07, 2012, 23:57:08 »
No skończyłem dzięki Amazonowi i złodziejskiej cenie. Złodziejskiej bo gra jest warta więcej niż te moje skromne 34 złote z przesyłką.;) Ok, gra ma swoje minusy jak znienawidzone osobiście przez mnie kucanie i dość krótka kampanię czy żenujące ale nie przeszkadzające za wiele AI drużyny.
Ale jest zaskakującą dobrze napisana mimo swojej dość sztampowej fabule i postaciach. Zawsze jak sięgam po jakieś gry, anime, książki, seriale czy filmy to mimo, że cenie sobie oryginalność czy interesujące nowe pomysły fabularne to jednak wole rzeczy dobrze napisane które nie wywołuje u mnie uczucia żenady na widok tego co wyprawiają autorzy dialogów. Ale czym by byłaby nawet dobrze napisana gra bez dobrego gameplaya. ;) Na szczęście BD ma całkiem dobry gameplay, strzelanie daje satysfakcje, wszelkie ulepszenia postaci i broni czuć w przeciwieństwie do wielu innych podobnych gier. No i w końcu bossowie są porządnie zrobienie, nie trzeba się zastanawiać co robić by pokonać danego kolesia bo wszystko jest logiczne, nawet poszczególne fazy mają swój sens a nie tylko są dodane na sile by sztucznie przedłużać grę.
Graficznie gra nie porywa, angielski dubbing jest przyzwoity, na pochwale zasługują design, muzyka i efekty dźwiękowe.
Wersja pecetowa chodzi bardzo dobrze, jedyne do czego można się na siłę przyczepić, że bez pada gra się gorzej.
Duży plus ze gra bardziej skłania się w kierunku Asimova niż w rodzime klimaty.

Podsumowując, gorąco polecam, bardzo mi się podobało chyba nawet lepiej będę gre wspominał niż takiego Mass Effecta 2.

(kliknij)