Autor Wątek: Battlefield V  (Przeczytany 151310 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Punkstyler

• Super Badass
  • Best game ever? Counter-Strike 1.6
Odp: Battlefield V
« Odpowiedź #2160 dnia: Kwiecień 05, 2019, 14:57:55 »

BFBulletin nie jest oficjalnym kontem, ale często mają potwierdzone info. Oby.
Nie zmienia to jednak faktu, że content podawany jest przez pipetę jak to mój znajomy określił...

Offline Biskup

• Prezes
« Odpowiedź #2161 dnia: Kwiecień 06, 2019, 14:03:24 »
Stary i głupi nabrałem się na te 49zł... Jaka to jest w dalszym ciągu słaba gra. Zapomniałem już, że tutaj nie ma zawartości, że strzela się jak laserem (co według niektórych jest największą zaletą), mapy puste i sterylne, klimat wojenny nie istnieje, brakuje mi tylu rozwiązań z BF1, że po prostu nie mogę dalej na to patrzeć. Najgorszy BF w jakiego grałem. Koszmar nie wart 49zł.

Offline widmo

• Junior
  • *
« Odpowiedź #2162 dnia: Kwiecień 06, 2019, 16:02:57 »
Znowu nie przesadzajmy. Gram od początku 2-3 razy w tygodniu ( o ile pozwoli na to życie) i uważam że nie jest taki zły. Fakt ma swoje bolączki ale grywam for fun i jest znośnie :)
pozdrawiam
Deru kugi wa utareru

Offline Estevez

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #2163 dnia: Kwiecień 08, 2019, 18:02:44 »
Jeszcze nikt nie napisal, ze bedzie mozna strzelac polskom giwerom?

https://i.redd.it/tdxir19w9vq21.png

Karabin 1938M (alternatively ?Kbsp wz. 1938M?)

?The Kbsp wz.38M self-repeating rifle Model 38M was a prototype Polish 7.92mm semi-automatic rifle used by the Polish Army during the Invasion of Poland of 1939.? (Wikipedia)

Offline Punkstyler

• Super Badass
« Odpowiedź #2164 dnia: Kwiecień 08, 2019, 18:15:24 »
Za pół roku ;)

// Tapatalk. Sorry za ewentualne błędy.

Offline tolman

• I Am Robot
« Odpowiedź #2165 dnia: Kwiecień 10, 2019, 10:54:38 »
Wczora pograłem pierwsze pół godziny konkłesta medykiem z jakimś śmiesznym Stenem. Odnoszę wrażenie, że w przeciwieństwie do Kolodudi nie ma tu asysty przy celowaniu, ale za to jest asysta dla lecących pocisków. Po naszemu w Kolodudi sam celonwik był klejący do wroga a BFV wystarczy mniej więcej w kierunku wroga wycelować, nacisnąć spust a pociski same magicznie do niego dolecą.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #2166 dnia: Kwiecień 12, 2019, 09:05:34 »
Dla mnie Conquest jest cały czas miodny, pograłem wczoraj chwilę i było więcej niż OK.

Offline Estevez

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #2167 dnia: Kwiecień 12, 2019, 23:47:09 »
Conquest nieustajaco daje rade - zwlaszcza po pewnej przerwie w graniu w BF5...

Offline Punkstyler

• Super Badass
« Odpowiedź #2168 dnia: Kwiecień 13, 2019, 03:24:38 »
Szkoda, że trochę utracił swój sandboxowy charakter. Zapewne przez mniejszą liczbę gadżetów, pojazdów transportowych oraz mam wrażenie że po BF1 ludzie mają inną mentalność. Tam biegało się zergiem, i przeniosło się to w dużej ilości do BFV. Ale jak się gra ze znajomymi, i np zamiast tylko biegać od punktu do punktu czasem pobroni się czegoś to jest zacnie. Mogliby dać pojazdy za kontrolę nad punktem jak w poprzednich częściach (tak jest chyba tylko na fjelu, dostaje się samolot) i nie robić punktów "centralnych". Czyli takich jak hangar na Aerodromie gdzie przenosi się cała akcja i robi się clusterfuck. Ale i tak jest spoko. Powrót do starego systemu punktowania uratował ten tryb. Jak ktoś ma ekipę to polecam pograć też frontlines. Ze znajomymi gra się świetnie, nie to co w BF1 (inna konstrukcja map i punktów). Bez znajomych niestety często można trafić na team "co ja tu robię?". Brakuje mi miejskich map w starym stylu. Chodzi o ich budowę. Karkand, Talah Market, Azadi, Kharg, Mashtuur City. Te mapki, mimo że były miejskie były zupełnie inne od tego co mamy obecnie np na Devastation. Wszyscy zaś chcą dostać remastera Wake Island... Nie rozumiem tego. Nienawidzę tej mapy i kompletnie nie łapię jej fenomenu.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2019, 03:27:20 wysłana przez Punkstyler »

Offline widmo

• Junior
  • *
« Odpowiedź #2169 dnia: Kwiecień 13, 2019, 21:10:54 »
mmm Karkand i wracają wspomnienia z BFII.
Ja natomiast uważam że obecne mapy w BFV są spoko.No może oprócz Panzerstorm, która dla mnie jest jakimś wypadkiem przy pracy.
Problem polega na tym że tych map jest po prostu mało. Z początku grałem po 2-3 godzinki co sprawiło że po 2 tygodniach miałem dość :)
Obecnie gram 2-3 razy w tygodniu po godzince i jakoś znoszę monotonie map. Ważne że jest do kogo strzelać :)
Deru kugi wa utareru

Offline Punkstyler

• Super Badass
« Odpowiedź #2170 dnia: Kwiecień 14, 2019, 16:10:49 »
No nowych mapek brakuje strasznie. Gram więcej od Ciebie w bfa i powoli już czuję zmęczenie. A jedtem tu chyba największym fanem tej serii, więc inni pewnie dawno już się znudzili :) Zwłaszcza, że FS mnie nie porwał i mimo że gram od czasu do czasu (z kumplami 50% winrate na oko w fs :p) to jednak ja chcę nowe mapy do zwykłego bfa..  no ale trzeba czekać do 30 maja, a potem w czerwcu kolejne...

Offline focka01

• Stały bywalec
« Odpowiedź #2171 dnia: Kwiecień 18, 2019, 15:37:11 »
Nowy tryb to mini conquest nastawiony na rozpierdol, przypomina mi sie metro.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #2172 dnia: Kwiecień 19, 2019, 11:06:38 »
Wiadomym jest że serię Battlefield wielbię uwielbieniem czasem ślepym. To prawda i nie będę się wypierał. Jednakowoż, niech będzie zapisane, ciężko jest wielbić tę serię w tych dniach. Cthulhu świadkiem.

To co EA/DICE odjaniepawla, czasem wymyka się próbom zrozumienia przyczyn dla których zrobili tak a nie inaczej. Do tego stopnia że stwierdzenie "gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze" przestaje do obecnej sytuacji przystawać.

Ten przydługi wstęp ma na celu pokazać jak bardzo nie rozumiem idei Conquesta Grind. W teorii jest to mniejszy Conquest, mniej flag, mniejsze mapy, infantry only. I... tak, macie rację. Mamy to już od DLC Close Quartets do BF3 i nazywa się Dominacja. Dodam ze gra się w to całkiem nieźle, kończę odblokowywać karabinek dla medyka.

Bo medyk, o czym informuję z mieszanymi uczuciami, dostał nową kategorię broni. Nową, czyli nie taką jak inni. Nazywa się to "carbine" i brzmi znajomo z BF4. Pierwszy karabinek z tej kategorii ma wbudowany tlumik, chyba jest bolt action, nazywa sie DeLisle Commando i ponoć był w singlu. Nie wiem, nie grałem w singla. Dla mnie singiel w BF to coś co teoretycznie można ale po co, coś jak jedzenie zupy widelcem czy granie na PC ;D

I kompletnie tego nie rozumiem. Po co tworzyć nowe kategorie na siłę, zmieniając nazwy tego co już jest? Medykowi dać semi auto rifle wspólne z reconem, wykroić nowe mapy z Firestorma i użyć ich w innych trybach i już.

Mam wrażenie że mieli zebranie. A jak powszechnie wiadomo, na zebraniach kreuje się własny obraz świata, pasujący do wizji tego co chce się na zebraniu osiągnąć. Zebranie to stan umysłu tak odległy od realnego świata, że gdy chce się taką odległość osiągnąć w warunkach pozapracowych, należy użyć naprawdę srogich prochów. Widać ze robią takie rzeczy od dawna i nie przejmują się konsekwencjami. Choćby MOH 2010. Grę dałoby się chyba uratować gdyby dodali więcej map w tryby które były grane. Zamiast tego dodali nowe tryby w które nie grał nikt. Brzmi troszkę znajomo?

EA/DICE robili już z BFem różne rzeczy, ale to co robią teraz powoduje że zwyczajnie o Battlefielda się boję. Scenariusz jest znany - zebranie, udziwnienia, gra się nie sprzedaje, panowie w skórzanych płaszczach o świcie wyprowadzają markę pod mur i... wiadomo co dalej. Widzieliśmy to już wiele razy. I nie chcę oglądać tego raz jeszcze, tym razem z Battlefieldem w roli głównej.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2019, 11:10:27 wysłana przez Vramin »

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #2173 dnia: Kwiecień 19, 2019, 11:16:41 »
Ja przestałem wierzyć, że ten tytuł jeszcze wyjdzie na prostą i odpuściłem granie. Ale gra jako usługa w wykonaniu Dice wyszła dokładnie tak jak się spodziewałem, że wyjdzie. Szkoda.

Offline indeed

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #2174 dnia: Kwiecień 19, 2019, 11:45:10 »
Też niestety straciłem wiarę, że coś jeszcze z tego BF-a będzie. Nie gram już prawie 4 miesiące, ale co jakiś czas zaglądam w ten wątek i sprawdzam, czy może wreszcie coś ruszyło. Coś, czyli nowe mapy. I jakoś cały czas nic, zamiast tego kolejne nowe zupełnie mnie nieinteresujące tryby. Rozumiem, że pewnie jest taniej zrobić nowy tryb, niż zaprojektować nową mapkę, ale takie rozwiązanie miałoby jakikolwiek sens, gdyby w BF-ie było choaiż te 15 plansz.

Offline Biskup

• Prezes
« Odpowiedź #2175 dnia: Kwiecień 19, 2019, 13:14:00 »
W tej chwili za bodaj 21zł jest BF1. Polecam sprawdzić, bo niektórzy po piątce (np ja ;) ) mogą zacząć ostro ciorać i być w niemałym szoku jak o wiele, wiele, wieeele lepsza jest to gra. Cena kiepskiej flaszki!

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #2176 dnia: Kwiecień 20, 2019, 00:19:09 »
W tej chwili za bodaj 21zł jest BF1. Polecam sprawdzić, bo niektórzy po piątce (np ja ;) ) mogą zacząć ostro ciorać i być w niemałym szoku jak o wiele, wiele, wieeele lepsza jest to gra. Cena kiepskiej flaszki!
Bzdura. Bf1 to najgorszy pełnoprawny bf!

Offline Biskup

• Prezes
« Odpowiedź #2177 dnia: Kwiecień 20, 2019, 07:00:22 »
Może. Ale jeden z najlepszych sieciowych FPS obecnie.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #2178 dnia: Kwiecień 20, 2019, 07:36:49 »
Żeby nie było - w BFV,  mimo tego że EA/DICE na zebraniach pracują co sił by tę grę jak najbardziej spierdolić, gra mi się naprawdę fajnie (sprawdzić czy nie Firestorm). Jedynka jest spoko, ale wolę V, WWII>WW1, IMO.

Offline Biskup

• Prezes
« Odpowiedź #2179 dnia: Kwiecień 20, 2019, 08:56:36 »
Z tym się zgodzę. Problem jest taki, że tej WWII nie czuć ani grama w tej odsłonie. Bardziej, to jakiś modern warfare przypomina. No i manifest lgbt.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #2180 dnia: Kwiecień 20, 2019, 09:05:07 »
No i manifest lgbt.

Jestem zdrowym, białym, heteroseksualnym graczem w multi Battlefielda V i nie zauważam owego manifestu. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to to, że mundury w sklepie są prezentowane na damskich modelach a dla mnie, jako męskiej, szowinistycznej świni wojna jest domeną facetów i na linii frontu, w okopach, nie ma miejsca dla pań.

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #2181 dnia: Kwiecień 20, 2019, 11:44:41 »
No i manifest lgbt.
a to juz jakies grube urojenia są. Zreszta - visibility jest tak slabe, ze nawet jakby biegali z tymi manifestami na sztandarach, to i tak by nie było widać  ;D

Offline Punkstyler

• Super Badass
« Odpowiedź #2182 dnia: Kwiecień 20, 2019, 12:02:10 »
@vramin. Nie uważasz, że medyk z autokampą snajpera byłby op? Jest to jedyna klasa, która ma zdolność leczenia się w nieskończoność. Ja już oczami wyobraźni widzę medyków kampiących całą rundę na swoim ukochanym kamieniem :) Ale faktem jest  że karabinek jest słaby. Pewnie dostanie lekkiego buffa w przyszłym patchu.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #2183 dnia: Kwiecień 20, 2019, 12:09:42 »
@vramin. Nie uważasz, że medyk z autokampą snajpera byłby op?

Ajć, mój błąd. Ten nowy karabinek skojarzył mi się ze snajperskim bolt action rifle i stąd pomyłka. Powinno być:

Medykowi dać semi auto rifle wspólne z assaultem (np. M1A1)

Bo z bronią dalekiego zasięgu faktycznie byłby OP i nie bardzo miałby sens - medyk powinien leczyć i podnosić w pierwszej linii a nie siedzieć za kamieniem :)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2184 dnia: Kwiecień 20, 2019, 12:16:10 »

No i manifest lgbt.
Rozwiń myśl, pokaż jakieś przykłady.

Offline widmo

• Junior
  • *
« Odpowiedź #2185 dnia: Kwiecień 20, 2019, 20:39:56 »
Ja gram medykiem i uwielbiam grać podstawową bronią - Sten. I na dobrą sprawę, Moim zdaniem to jedyna godna uwagi broń u medyka. No ale są gusta i guściki.
pozdrawiam
Deru kugi wa utareru

Offline Punkstyler

• Super Badass
« Odpowiedź #2186 dnia: Kwiecień 20, 2019, 21:11:19 »
Eeee no bez przesady. Dla mnie każda broń medyka jest dobra. Suomi i thompson to masakratory w cqb. Zk , sten i mp40 to lasery na średni i dobre z biodra w cqb. Teraz robię 600 fragów (z każdej broni robię) z EMP. I na początku bardzo mi nie leżało, ale teraz jest ok.

Offline Estevez

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #2187 dnia: Kwiecień 20, 2019, 22:01:53 »
W opisie Grind sie pojawia czesto zdanie, ze to cos w stylu Metro ale to sie nie umywa do Metro. Fajnie sie gra ale czemu wszystkie mapy w Grind sa gdzies na powietrzu? Metro bylo zajebiste wlasnie przez to, ze bylo po czesci pod ziemia albo wewnatrz budynkow.

Offline Punkstyler

• Super Badass
« Odpowiedź #2188 dnia: Kwiecień 20, 2019, 23:03:45 »
Grind to syf :)

Offline widmo

• Junior
  • *
« Odpowiedź #2189 dnia: Kwiecień 21, 2019, 07:51:50 »
Dlatego piszę że są gusta i guściki :)
Swoją drogą w BF1 klasa medyk była dużo ciekawsza :/
Deru kugi wa utareru

Offline dziki

• Prezes
« Odpowiedź #2190 dnia: Kwiecień 21, 2019, 09:51:54 »
No i manifest lgbt.
a to juz jakies grube urojenia są. Zreszta - visibility jest tak slabe, ze nawet jakby biegali z tymi manifestami na sztandarach, to i tak by nie było widać  ;D

ja jeszcze nie zauwazylem, ale dopiero w polowie kampanii jestem. Moze takie cukierki na final? ;) Natomiast granie18-letnia baba to duza smiesznosc jest :)
gram w gry, a nie polygony! :P

Offline Punkstyler

• Super Badass
« Odpowiedź #2191 dnia: Kwiecień 21, 2019, 11:28:23 »
Chyba o to mu chodziło. Bo ja nie kojarzę aby były tam homo wątki. No ale grałem tylko ostatnią część, żeby skórkę dla czołgu odblokować.

Offline wrobel

• Super Badass
« Odpowiedź #2192 dnia: Kwiecień 21, 2019, 12:53:47 »
Z tym się zgodzę. Problem jest taki, że tej WWII nie czuć ani grama w tej odsłonie. Bardziej, to jakiś modern warfare przypomina. No i manifest lgbt.
Gdzie to lgbt? Skończyłem kampanię 3 dni temu i nic nie zauważyłem.

Offline piter86_pl

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #2193 dnia: Kwiecień 21, 2019, 16:30:40 »
Może mu się pomyliło z feministkami i kolorowymi upchniętymi na siłę w imię chorej poprawności politycznej, z którą eadice podczas kampanii promocyjnej się nie kryło.

btw. w dalszym ciągu nie mogę uwierzyć, że ten temat jeszcze żyje.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2194 dnia: Kwiecień 21, 2019, 17:17:10 »

Może mu się pomyliło z feministkami i kolorowymi upchniętymi na siłę w imię chorej poprawności politycznej, z którą eadice podczas kampanii promocyjnej się nie kryło.
A co to ma do rzeczy z lgbt?

Offline dziki

• Prezes
« Odpowiedź #2195 dnia: Kwiecień 21, 2019, 23:16:03 »
fraza klucz: "moze mu sie pomylilo"
gram w gry, a nie polygony! :P

Offline Punkstyler

• Super Badass
« Odpowiedź #2196 dnia: Czerwiec 05, 2019, 15:45:17 »
https://youtu.be/zVy9_DyIosQ

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #2197 dnia: Czerwiec 05, 2019, 15:46:59 »

Ale podbili lvl capa do 500 - może Biskup wróci ;)

Offline focka01

• Stały bywalec
« Odpowiedź #2198 dnia: Czerwiec 05, 2019, 16:14:35 »
https://youtu.be/zVy9_DyIosQ

No i elegancko, w końcu co się dzieje w tym battlefieldzie, merkury jeszcze mi się nie znudził ale nowe tryby by się przydały do tej mapy.

Offline snow-man

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2199 dnia: Czerwiec 05, 2019, 17:05:41 »
Te Metro to musi być naprawdę popularna mapa. Nie rozumiem tego fenomenu.