Autor Wątek: Battlefield V  (Przeczytany 101824 razy)

Offline Estevez

• Aktywny forumowicz
Odp: Battlefield V
« Odpowiedź #1760 dnia: Styczeń 15, 2019, 23:20:51 »
dla mnie nieporozumieniem jest to, ze dodaja klasyczny tryb Rush ale tylko na jakis czas. Do tego dodadza pare nowych trybow i bedzie wygladalo to tak, ze jak ktos, kto kiedys gral w BF zechce sobie zagrac w "piatke" i zobaczy liczbe trybow (z czego polowa nie bedzie nic mu mowila) a potem sie okaze, ze wogole czesc z nich zniknie, to jaka jest szansa, ze taki ktos zagosci na stale.
Rozumiem, ze chca zeby gracze grali caly czas i wprowadzaja duzo zmian ale to sa zmiany, ktorych nikt nie chce ;-) Juz teraz dla wielu ludzi nie jest jasne jakie sa roznice miedzy Grand Operations czy Frontlines a jak dodadza nowe to chaos murowany. Ja i tak gram w Conquest glownie lol

Offline Punkstyler

• Super Badass
  • Best game ever? Counter-Strike 1.6
« Odpowiedź #1761 dnia: Styczeń 15, 2019, 23:41:14 »
Sprawdziłem te dźwięki i... są złe... Na devastation słyszałem flankujących typów, którzy byli 20-30 metrów ode mnie... a dzielił nas budynek.

Offline Biskup

• Prezes
« Odpowiedź #1762 dnia: Styczeń 15, 2019, 23:49:00 »
Miała być kamera śmierci poprawiona, a spierdolili ją jeszcze bardziej. Pomijając już ogromny zoom na przeciwnika, który pokazuje bardzo często samą głowę (jest koszmarnie wycentrowany) to animacja ukazania oprawcy trwa dłużej i jest teraz "przerwa" pomiędzy animacjami zanim wskakuje kolejna, już ta z "wykrwawianiem". Przez to zdarzyło mi się, że podnosił mnie medyk w czasie tej przerwy w animacji właśnie, po czym zabili go, a ja zablokowałem się w limbo xD Nie mogłem się odrodzić, ani zdechnąć (mam filmik dla zainteresowanych) Jedyna opcja to wyjście z meczu. Sprawa druga. Teraz kroki przeciwnika faktycznie słychać nienaturalnie głośno nawet jak jest w znacznej odległości. Po co to kurwasz, przecież wcześniej było dobrze... Ja naprawdę wierzę, że oni chcą zrobić graczom dobrze, ale pogrążają się straszliwie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2019, 23:50:47 wysłana przez Biskup »

Offline Punkstyler

• Super Badass
« Odpowiedź #1763 dnia: Styczeń 16, 2019, 00:08:09 »
Zjebane jest to, że nie wiesz czy typ jest 3m od Ciebie czy 30... Ehh Dice... Będzie co hotfixować.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #1764 dnia: Styczeń 16, 2019, 01:10:45 »
Jak mnie nachodzi ochota żeby zagrać, wchodzę tu ;)

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #1765 dnia: Styczeń 16, 2019, 11:17:47 »
Ja do BFV, ale co kto lubi ;D

Offline Biskup

• Prezes
« Odpowiedź #1766 dnia: Styczeń 16, 2019, 12:00:52 »
Jak mnie nachodzi ochota żeby zagrać, wchodzę tu ;)

Wiesz co, ja chętnie ich pochwalę jeśli zrobiliby coś porządnie, bo gra siadła mi bardzo mocno, ale jak z każdym kolejnym paczem psują multum rzeczy i piszą "a przetestujcie, powinno działać, a jak nie to nie wiemy" to inaczej się po prostu nie da. I smutne to mocno, że taka marka jak BF tak nisko upada. Żeby jeszcze te poprawki wypuszczane były częściej, to może bym przebolał, a tak? Trzeba czekać kolejny miesiąc na wdrożenie? Bez jaj.

Wracając jeszcze do zwiększenia głośności kroków przeciwnika, to jest to fakap niezły, bo gra się "na słuch" bardzo często. Wcześniej było tak, że słyszałeś wroga, wiedziałeś że jest praktycznie obok i miałeś powiedzmy 2 sek. na reakcję - jeśli nie to trup. Teraz grając np. na mapie "Spustoszenie" w Dominację, to zdobywając "C" (ten pod mostem) słychać przeciwnika jak jest gdzieś w obrębie "C" a tam może wyjść z każdej strony (chociaż w tym wypadku słychać  było go na górze, hen wysoko nade mną co jest kolejnym absurdem) Wcześniej granie na słuch, to była część taktyki, teraz wprowadza straszliwą dezorientację, bo nie wiesz, czy wróg jest obok Ciebie, czy gdzieś tam, kilkadziesiąt metrów dalej sobie łazi. Porażka.

Offline freekEza

• Super Badass
« Odpowiedź #1767 dnia: Styczeń 17, 2019, 15:43:45 »
Wypowiedź z 2014 :P
In detailed interviews with Eurogamer, EA CEO Andrew Wilson and DICE general manager Karl-Magnus Troedsson said the development teams behind the Battlefield series had learned their lesson the tough way after Battlefield 4 launched in a state many players labelled broken.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #1768 dnia: Styczeń 17, 2019, 16:59:45 »
Ludzie szybko zapomnieli, jakie problemy były w BF4. Te w BFV to przy nich pryszczyk (chociaż i tak zupełnie niezrozumiałe, szczególnie biorąc pod uwagę ich poprzednie gry).

pozdr
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #1769 dnia: Styczeń 17, 2019, 17:24:14 »

Offline focka01

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1770 dnia: Styczeń 17, 2019, 19:37:14 »
godzinę mi zajęło odblokowanie pierwszej brońki

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #1771 dnia: Styczeń 17, 2019, 23:37:34 »
Z czym kojarzy się marka Battlefield? Z dużymi mapami, dużą liczbą graczy na serwerze i epickimi bitwami pojazdów.
No to Dice postanowiło w nowym evencie dodać tryb 8v8 xD. Do tego zamkniętych w rotacji na trzech mapach.

"Killcam" i głośność kroków to już w ogóle jest jakiś żart.

Imo ta gra jest zdecydowanie większym fuckupem niż BF4 na premierze.

Offline Estevez

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #1772 dnia: Styczeń 18, 2019, 00:44:17 »
Mi glosnosc krokow odpowiada - slychac wszystko elegancko; nawet slyszalem jak za mna ktos biegl wczoraj...

Moja ulubiona mapa w BF4 byla miedzy innymi Ziba Tower - wiec niekoniecznie kojarzy sie tylko z wielkimi mapami...

Offline focka01

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1773 dnia: Styczeń 18, 2019, 07:06:59 »
Nooo, wszyscy uwielbiają panzerstorm.
Mi te małe potyczki odpowiadają bo 64 graczy może być czasami cholernie męczące.
Na killcam to wyjebka ale te kroki to jakiś żart, przejmuje punkt i słyszę kroki, no to sobie myślę że za ścianą typek biegnie, coś długo mu to zajmowało to wychylam się zza rogu a on jakieś 30 metrów ode mnie.
No kurwa

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #1774 dnia: Styczeń 18, 2019, 07:11:01 »
Mi glosnosc krokow odpowiada - slychac wszystko elegancko; nawet slyszalem jak za mna ktos biegl wczoraj...

Za tobą, przed tobą, nad tobą, pod tobą. Słychać jak biegnie 30 metrów dalej i robi się dubstep.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #1775 dnia: Styczeń 18, 2019, 08:23:05 »
A ja bawię się świetnie. Weekly z tidesów zrobione, teraz tylko trzeba zmodyfikować ten nowy peem by zwiększyć szybkostrzelność. Bardzo jestem ciekaw nowych broni dla supporta.

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1776 dnia: Styczeń 18, 2019, 09:21:33 »
Z czym kojarzy się marka Battlefield? Z dużymi mapami, dużą liczbą graczy na serwerze i epickimi bitwami pojazdów.
No to Dice postanowiło w nowym evencie dodać tryb 8v8 xD. Do tego zamkniętych w rotacji na trzech mapach.

Nie ma to jak się przypierdolić dla samej przypierdolki. To 8x8 zabiera ci duże mapy?

Masz pamięć rybki Dory, no ale nie martw się, wyjdą kiedyś kolejne BFy, będziesz jeszcze bardziej jęczeć, więc może zacznij się już teraz cieszyć jakie BFV jest super, oszczędzę ci tego okresu oczekiwania na to.

pozdr
psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline indeed

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #1777 dnia: Styczeń 18, 2019, 09:36:06 »

Oj przesadzasz, w BF4 po premierze nie dało się grać, tutaj mamy wybrakowany produkt z błędami, ale grać można bez problemu. Nie żebym BFV bronił, bo i mnie denerwuje to, co DICE wyczynia, ale jednak skala problemu jest zupełnie inna niż przy BF4.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #1778 dnia: Styczeń 18, 2019, 09:39:08 »
Moja ulubiona mapa w BF4 byla miedzy innymi Ziba Tower - wiec niekoniecznie kojarzy sie tylko z wielkimi mapami...

Pozostając w klimacie ;D
Nie ma to jak się przypierdolić dla samej przypierdolki.

To czy Ziba Tower nie była przypadkiem w BF3, w dodatku Close Quarters? Lubiłem Scrapmetal z tego DLC.

Offline Pistak

• Super Badass
  • !
« Odpowiedź #1779 dnia: Styczeń 18, 2019, 09:47:16 »
Też uważam, że powinni iść w drugą stronę. Raczej wolałbym zwiększyć ilość graczy na jednym serwerze plus większa mapa i bardziej złożona. Coś podobnego do tej dżungli co pozniej dodali do BF4 (operation outbreak). Screwball weź lepiej Snickersa zjedz.
"W wyścigu szczurów zająłbym ostatnie miejsce."

Offline Biskup

• Prezes
« Odpowiedź #1780 dnia: Styczeń 18, 2019, 10:00:11 »

Za tobą, przed tobą, nad tobą, pod tobą. Słychać jak biegnie 30 metrów dalej i robi się dubstep.

To jest straszne co z tym zrobili... Serio, ja teraz przy obronie celów to głupieję, bo tylko zewsząd kroki słychać, a przeciwnika brak. Chyba przelewa się moja czara goryczy :(

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1781 dnia: Styczeń 18, 2019, 10:46:31 »
Też uważam, że powinni iść w drugą stronę. Raczej wolałbym zwiększyć ilość graczy na jednym serwerze plus większa mapa i bardziej złożona.

Też bym wolał, ale co to za powód do przypierdalania się, że dają też inne tryby? Myślicie, że przygotowanie tych wielkich map to jest taka sama robota jak tego 8x8?

pozdr
psn - Skrubolski

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #1782 dnia: Styczeń 18, 2019, 11:57:21 »
Nie ma to jak się przypierdolić dla samej przypierdolki. To 8x8 zabiera ci duże mapy?

Nie. Nie zabiera. Niech sobie zrobią nawet 1v1. Ale niech mnie nie "zmuszają" do grania w taki tryb. A teraz cały tydzień eventu jest ustawione pod to. Tyle rzeczy mają do zrobienia, a oni wydają jakiś tryb wydmuszkę żeby jeszcze podzielić ludzi na serwerach - tak jakby wcześniej nie trzeba było czekać po kilka minut żeby wejść na jakiś serwer.

Ja dokładnie pamiętam jak działał BF4. Nawet pisałem apele do serwisów growych żeby o tym pisały/weryfikowały swoje recenzje. Wciąż - uważam, że aktualnie BFV jest większym fuckupem.

Offline Estevez

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #1783 dnia: Styczeń 18, 2019, 16:15:31 »

Pozostając w klimacie ;D
Nie ma to jak się przypierdolić dla samej przypierdolki.

To czy Ziba Tower nie była przypadkiem w BF3, w dodatku Close Quarters? Lubiłem Scrapmetal z tego DLC.

tak, pomylilem sie. Wynika to z tego, ze jak zaczeli dodawac mapy z BF3 w BF4 (typu Operation Metro, Gulf of Oman itd.) to mocno liczylem na to, ze Ziba tez tam bedzie ale ostatecznie nie byla. No i uraz w memorce pozostal ;-)

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #1784 dnia: Styczeń 18, 2019, 16:35:01 »
Wciąż - uważam, że aktualnie BFV jest większym fuckupem.

Dlaczego? Wolisz grę, w którą się nie da grać, ale ma kontent czy taką, w którą da się grać, ale brakuje kontentu? Jeżeli to pierwsze, to ok, rozumiem.

pozdr
psn - Skrubolski

Offline Estevez

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #1785 dnia: Styczeń 18, 2019, 18:32:05 »
Jeszcze nie gralem w Squad Conquest ale westie pial z zachwytu, ze udalo sie to DICE bardzo dobrze zrobic...
https://www.youtube.com/watch?v=0AyUuALTaAY

Offline Punkstyler

• Super Badass
« Odpowiedź #1786 dnia: Styczeń 19, 2019, 11:57:28 »
Akurat w BF2 grało się mecze 8vs8, więc nie wiem skąd ten płacz. Dla mnie lepsze to niż mapy typu Fort Vaux z BF1.

Tryby czasowe są sposobem, żeby zebrać dane. Sprawdzasz ich popularność i jak jest ok to zostawiasz. Obstawiam, że Dice nie chce dzielić graczy jeszcze bardziej, bo pewnie nie ma ich tylu co było np w bf4. I ja wiem, że są tu fani np rusha którzy chcieliby aby był normalnie dostępny ale bądźmy szczerzy... W BC2 i BF3 grało się dobrze ten tryb. Potem coś nie pykło i jaza nim płakał nie będę. Breakthrough to dla mnie jego następca. A Squad conquest? Dla mnie jak pisałem jest ok. Tylko akurat w tym trybie mogliby zablokować tworzenie więcej niż 2 squadów, bo dalej trafiają się sytuacje, że na 8 osób są 4 squady...

// Tapatalk. Sorry za ewentualne błędy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2019, 12:04:09 wysłana przez Punkstyler »

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #1787 dnia: Styczeń 19, 2019, 12:17:08 »
W BF2 to się grało 64v64. ;)

Co to za zbieranie danych skoro wymuszają granie w ten tryb w evencie? Raczej oczywiste, że wyniki będą dobre :d

Offline Ja Być z Polska_

• I Am Robot
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #1788 dnia: Styczeń 19, 2019, 12:49:09 »
Ja ogólnie żałuję zakupu. I nawet nie chodzi o to, że grę można mieć obecnie za mniej niż połowę, ale że to jednak nie jest już to.

W trial mi się grało spoko, bo miałem bardzo długą przerwę od takich gier, ale emocje szybko opadły. Dla mnie Battlefield to zawsze były przede wszystkim pojazdy, a tutaj ich w praktyce nie ma. Wszystko na bazie, rzadko się pojawia, im więcej giniesz tym masz większe szanse na pojazd. A sam gameplay pojazdami też nie jest najlepszy.
Mapy są ogromne, więc tylko biegasz jak głupi od flagi do flagi, po drodze najczęściej ginąc od snajperów.

Kupiłem dla IIWŚ, ale utwierdziłem się w przekonaniu, że shootery PvP już nie dla mnie. Czasami się zagra, ale kilkuset godzin już nie spędzę.
To na 99% mój ostatni BF, chyba że wyjdzie remaster BC2 w mocno oryginalnej postaci.
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline Punkstyler

• Super Badass
« Odpowiedź #1789 dnia: Styczeń 19, 2019, 21:00:23 »
W BF2 to się grało 64v64. ;)

Co to za zbieranie danych skoro wymuszają granie w ten tryb w evencie? Raczej oczywiste, że wyniki będą dobre :d
Klanówki? Nie :)

Tryby nie znikają po zrobieniu wyzwań. Jak ludzie dalej będą je grać to one wrócą pewnie. Zobaczymy. Prawdziwym powodem (i bardzo realnym) może być też to, że nie mają więcej map gotowych pod te tryby więc udają, że taki mieli zamysł.

// Tapatalk. Sorry za ewentualne błędy.

Offline Biskup

• Prezes
« Odpowiedź #1790 dnia: Styczeń 20, 2019, 18:08:42 »
Dziś znowu miałem buga "zawisu" w limbo po zginięciu - dwa razy. I te kroki wrogów, to jest... matko coś okropnego. Odblokowałem też wszystko w aktualnych zadaniach TOW, które są oczywiście banalne i nie ma tutaj żadnego wyzwania. Odpuszczam na chwilę obecną BFV, może kiedyś jak poprawią rozgrywkę multi i dodadzą jakąś zawartość, to wrócę. Bawiłem się dobrze przez te 50h i raczej nie żałuję zakupu. Żal tylko patrzeć jak z marki, która skupiała wokół całe rzesze graczy, wychodzi taki pokrak gdzie w weekend rano nie można przez 5 min znaleźć gry. Dobrze im życzę, ale nie wierzę że uda się jeszcze wynieść tę grę na wyżyny.

No, ale byznes iz byznes.

Offline Pistak

• Super Badass
  • !
« Odpowiedź #1791 dnia: Styczeń 20, 2019, 20:04:07 »
Właśnie, biznes. Dzisiaj naprawdę na multi musi wyjść dobra gra żeby zabrać choć ułamek tego co zabrały battle royale. Mowa oczywiście o graczach. Jeżeli tam w EA ktoś nalegał na wypuszczenie bfv w takim stanie to ibardzokurwadobrze.jpg że tak słabo się to sprzedało.

Całe to tow uważam za durnowaty wymysł, bo ktoś narzuca mi jak i w jaki tryb mam grać żeby odblokować jakies gówno. W BF3 i 4 nie miałem takich atrakcji i zrobiłem kilkaset godzin (battlepacki w 4 chyba były dodane później i to było spoko). W bfv po 60h już tak się znudziłem, że nie chcę mi się odpalać gry.
"W wyścigu szczurów zająłbym ostatnie miejsce."

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #1792 dnia: Styczeń 21, 2019, 08:26:38 »
To chyba jedyny temat o grze na forum w którym większość postów jest o tym jak bardzo ludzie w tę grę nie grają ;D

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #1793 dnia: Styczeń 21, 2019, 08:33:41 »
Ja gram. Ale no, zaden BF tak nie irytował jednocześnie będąc tak dobrym :D Balans dalej jest z dupska, co chwile mecze jakie gram kończą się przewagą zwycięzców na poziomie 200+... Wchodzenie na przeszkody mam wrażenie działa jeszcze gorzej niż przed patchem. TTD dalej zwalone, choć już nie tak częste.

Jak do premiery Division2 się nie ogarną, to zostaną im tylko promki i sprzedawanie gry po 39zł....

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #1794 dnia: Styczeń 21, 2019, 09:20:06 »
To jest właśnie najgorsze. Ja już bym dawno porzucił tę grę, ale fajnie mi się w niej strzela i jak działa to gra się super. Gorzej jak nie działa i są co chwila nerwy na każdą pierdółkę.

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #1795 dnia: Styczeń 21, 2019, 09:48:13 »
A - bardzo fajnie mi się grało na tym 8vs8 conquescie. Mniejszy chaos, brak takich przytkanych punktów gdzie siedzi 40os, wszystko wybucha i dostajesz heada nie wiadomo skąd, w dobrej ekipie dużo taktyczniej można pograć. Właśnie dlatego lubie te Tides, bo można popróbować innych trybów - bo normalnie to człowiek poza standardowy conquest nosa nie wychyla.

Offline focka01

• Stały bywalec
« Odpowiedź #1796 dnia: Styczeń 21, 2019, 11:29:07 »
Osobiście uważam że zwykły conquest to najgorszy tryb w 5,  większość czasu spędzasz biegnąc z jednego punktu do drugiego i tak kurwa przez pół godziny.
Wolę coś konkretnego jak linia frontu albo przełamanie a i tdm odpalę jak mam ochotę po prostu sobie postrzelać do ludzi.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #1797 dnia: Styczeń 21, 2019, 11:58:12 »
A - bardzo fajnie mi się grało na tym 8vs8 conquescie. Mniejszy chaos, brak takich przytkanych punktów gdzie siedzi 40os, wszystko wybucha i dostajesz heada nie wiadomo skąd, w dobrej ekipie dużo taktyczniej można pograć. Właśnie dlatego lubie te Tides, bo można popróbować innych trybów - bo normalnie to człowiek poza standardowy conquest nosa nie wychyla.

+0,7 bo IMO Squad Conquest byłby lepszy bez pojazdów. Poza tym jednak gra się w to naprawdę fajnie.

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #1798 dnia: Styczeń 21, 2019, 12:09:22 »
W CoDa sobie pograjcie! :P

Offline hesus

• I Am Robot
« Odpowiedź #1799 dnia: Styczeń 21, 2019, 12:24:55 »
Grałem, nie podoba mi się.

Osobiście uważam że zwykły conquest to najgorszy tryb w 5,  większość czasu spędzasz biegnąc z jednego punktu do drugiego i tak kurwa przez pół godziny.
Wolę coś konkretnego jak linia frontu albo przełamanie a i tdm odpalę jak mam ochotę po prostu sobie postrzelać do ludzi.

Na Hamadzie faktycznie takie wrażenie jest, ze do kazdego punktu daleko. Ale na pozostałych mapkach imo już dużo lepiej.