Autor Wątek: Battlefield: Bad Company 2  (Przeczytany 745326 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
Odp: Battlefield: Bad Company 2
« Odpowiedź #3440 dnia: Grudzień 09, 2010, 14:31:54 »
Tydzien temu pozbylem sie xklocka (ktory przez ostatnie pol roku odpalony byl moze z 5 razy) i nie tesknie :)

wniosek: jesteś masochistą  8)

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #3441 dnia: Grudzień 09, 2010, 21:24:56 »
Mam nadzieję, że przed premierą Vietnamu, uda mi się dobić do 50 lvl. Bo po premierze dodatku, to już ciężko będzie ;)

Offline Yeb

• Ultimate Badass
  • aka Yebaka
« Odpowiedź #3442 dnia: Grudzień 09, 2010, 21:56:34 »
80h i będzie twoje ;D

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #3443 dnia: Grudzień 09, 2010, 22:06:42 »
@Yebaka, grałbyś jutro Onslaught? :)

Offline mierniczek

• I Am Robot
« Odpowiedź #3444 dnia: Grudzień 10, 2010, 08:42:52 »
Pochwale sie moim malym, wczorajszym osiagnieciem

Platynka w RPG-7 :), teraz czas na platynowanie Gustava :)

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #3445 dnia: Grudzień 10, 2010, 09:10:29 »

Gratuluję. A ja robię wszystkie naszywki, wczoraj wpadła za 100 killi C4. Zostały dwie - 100 tracer darts, mam 22 i 50 Combat Excellence Pin, mam 43. Byłoby 44, ale miałem 7 kill streak i skończyła się runda ;).

Offline mierniczek

• I Am Robot
« Odpowiedź #3446 dnia: Grudzień 10, 2010, 09:17:54 »
Mi z pinow brakuje "3ch road killi".
Raczej nigdy tego nie zrobie, bo moze to dziwnie zabrzmi, ale nie lubie jezdzic pojazdami w BC2 :)

Raz bylem bliski zdobycia tego pina, gdy na Panama Canal, zaraz po rozpoczaciu rundy zaminowalem quada i pojechalem w strone bazy przeciwnika "zaliczyc" czolg. Objechalem cala mape. Patrze a tu wrogowie biegna (nie widzieli mnie bo bylem za ich plecami).
Jade - jeden rozjechany. Jade dalej - drugi rozjechany. Potem wysiadka z quada i bumm w czolg. Ubil mnie ktos z boku i zakonczylem zabawe z pojazdami w tej rundzie. W sumie moglbym probowac znalezc jeszcze jedengo chetnego do rozjechania, ale jakos odpuscilem.

Do tego nie mam pinow z Rush (zniszczenie M-Comow), bo poprostu nie gram w ten tryb. Gram wylacznie Conquesta i nie zanosi sie bym to zmienial.
Reszte mam.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #3447 dnia: Grudzień 10, 2010, 09:27:43 »

Piny mam wszystkie, a tego zrobiłem na Panama Canal właśnie. Po prostu wziąłem quada, przypomniałem sobie Carmageddon i jazda ;D. Tylko trzeba pamiętać by przy rozjeżdżaniu nie celować w przeciwnika środkiem pojazdu, a oponą. Zrobiłem chyba przy drugim podejściu.

Offline mgenek

• Badass
« Odpowiedź #3448 dnia: Grudzień 10, 2010, 09:32:12 »

Piny mam wszystkie, a tego zrobiłem na Panama Canal właśnie. Po prostu wziąłem quada, przypomniałem sobie Carmageddon i jazda ;D. Tylko trzeba pamiętać by przy rozjeżdżaniu nie celować w przeciwnika środkiem pojazdu, a oponą. Zrobiłem chyba przy drugim podejściu.

Dobrze jest też na Arica Harbor w Rushu na pierwszych dwóch mcomach atakując. Wsiada się w Hamera i jeździ dookoła bazy. Przy odrobinie szczęścia do zrobienia za pierwszym razem.

Darty są łatwe. Strzelasz do wszystkiego czym jeździ przeciwnik i wpadnie szybko.
Pzdr.
Michał

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #3449 dnia: Grudzień 10, 2010, 10:15:54 »

Platynka w RPG-7 :), teraz czas na platynowanie Gustava :)

Hehehe tak sobie sprawdzałem swoje staty z RPG i już mam platynę nawet nie wiem kiedy to zrobiłem :D

Offline Czaju

• Super Badass
« Odpowiedź #3450 dnia: Grudzień 10, 2010, 11:15:19 »
A jakieś recepty na kille sprzętem pływającym dacie?
PSN ID: czajuprime

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #3451 dnia: Grudzień 10, 2010, 11:21:26 »
Isla Innocentes, Attackers. Bierzesz łódkę z granatnikiem na dziobie, ustawiasz się za wysepką przed pierwszą parą M-Comów by mieć bazę w zasięgu i walisz z granatnika. Można spróbować zrobić tak jeszcze na Laguna Presa, ale ten pin zrobiłem na Isla Innocentes.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #3452 dnia: Grudzień 10, 2010, 11:33:25 »
A jakieś recepty na kille sprzętem pływającym dacie?

Sadzasz się na miejscu pasażera w jakiejś łódce i strzelasz z dowolnej broni (Snajperka, assault rifle, co tam chcesz). To jest liczone jako kill na pływających.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline ksztyrix

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #3453 dnia: Grudzień 10, 2010, 11:53:53 »
Łodzie to jeden z najbardziej niedocenianych pojazdów. Ale to wina idiotów którzy sami biorą łódź, wpieprzają się na brzeg i dają się zabić po sekundzie, zamiast stanąć tak żeby dać dobre pole do ostrzału kolesiowi na granatniku.

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #3454 dnia: Grudzień 10, 2010, 12:33:50 »
Łodzie to jeden z najbardziej niedocenianych pojazdów.

Jak dla mnie to jeden z najgorszych pojazdów. To działko na nich jest katastrofalne. Nie wiadomo, jak właściwie z tego strzelać, by wroga zabić (jakoś te pociski dziwnie lecą). Plus, że ma spory dmg i jak już się trafi, to trup jest na 100%. A tak btw., łodzie bardzo łatwo zniszczyć (jeden pocisk z byle jakiej bazooki i idziemy do wirtualnego nieba).

Offline ksztyrix

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #3455 dnia: Grudzień 10, 2010, 13:14:07 »
Owszem ale jak dobrze się ustawisz żeby mieć MCOMy na widoku to zanim cię zniszczą nabijesz masę kili.

Offline l0s r0b3rt0s

• Badass
  • a.k.a. pernaq
« Odpowiedź #3456 dnia: Grudzień 10, 2010, 13:55:14 »
A tempo w jakim można taką łodzią wysadzić mcomy jeśli się dobrze przyceluje... ekspres! :D

Offline Czaju

• Super Badass
« Odpowiedź #3457 dnia: Grudzień 10, 2010, 14:02:03 »

Sadzasz się na miejscu pasażera w jakiejś łódce i strzelasz z dowolnej broni (Snajperka, assault rifle, co tam chcesz). To jest liczone jako kill na pływających.

Nooo, jeśli to zadziała, to jestem domu!  :D THX!
PSN ID: czajuprime

Offline ksztyrix

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #3458 dnia: Grudzień 10, 2010, 14:06:19 »
A tempo w jakim można taką łodzią wysadzić mcomy jeśli się dobrze przyceluje... ekspres! :D

Dokładnie, na laguna presa można pierwsze dwa zniszczyć nawet nie stawiając nogi na lądzie.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #3459 dnia: Grudzień 10, 2010, 14:29:53 »
\

Tak było do czasu patcha :]

Offline ksztyrix

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #3460 dnia: Grudzień 10, 2010, 15:15:51 »
To zepsuli kolejną rzecz? >:(

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #3461 dnia: Grudzień 10, 2010, 15:20:53 »
Nie zepsuli, ograniczyli exploity polegajace na niszczeniu mcomow w inny sposob niz poprzez uzbrojenie ladunku.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #3462 dnia: Grudzień 10, 2010, 15:29:10 »

Nie bluźnij :]

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #3463 dnia: Grudzień 10, 2010, 15:32:59 »

Nie bluźnij :]

+1
Arm & Cover zamiast Jihad C4.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline ksztyrix

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #3464 dnia: Grudzień 10, 2010, 16:21:28 »
Nie zepsuli, ograniczyli exploity polegajace na niszczeniu mcomow w inny sposob niz poprzez uzbrojenie ladunku.

Exploity które były na początku zaprojektowane jako sposób na zniszczenie mcoma? Ten "exploit" był od czasow BC. Nie rozumiem czym kieruje się DICE przy tych zmianach. Bez sensu zmieniają statsy broni, zje.bali granatnik a nie zajmą się na przykład base rapem na atacamie.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #3465 dnia: Grudzień 10, 2010, 16:28:38 »

Exploity które były na początku zaprojektowane jako sposób na zniszczenie mcoma? Ten "exploit" był od czasow BC. Nie rozumiem czym kieruje się DICE przy tych zmianach. Bez sensu zmieniają statsy broni, zje.bali granatnik a nie zajmą się na przykład base rapem na atacamie.

Nie exploity, tylko coś co było IMHO za bardzo rozpowszechnione. Dalej jest możliwe tylko wymaga dwa razy tyle wysiłku ze strony atakujących. Dobra zmiana.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #3466 dnia: Grudzień 10, 2010, 16:31:17 »

W jedynce było tak jak teraz, czyli masę czasu trzeba było poświecić żeby ją rozwalić, a nie 6 C4 i po skrzynce. Przecież w jedynce mogłeś skrzynkę nożem rozwalić ale i tak szybciej to się odbywało przez podłożenie ładunku  i bezpieczniej :]

Michael_999

• Gość

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #3469 dnia: Grudzień 11, 2010, 14:32:38 »
http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2010/12/10/watch-pure-gameplay-from-battlefield-bad-company-2-vietnam.aspx
Ajajaj:D

Najbliższe święta spędzę w Vietnamie ;). Zapowiada się super zabawa :)

A ja będę miał kilka dni poślizgu, bo święta spędzam z rodzicami, w domu będę dopiero 28.12.......
Ech, może by tak wziąć ze sobą konsolę? ;)

don_wroc_love

• Gość
« Odpowiedź #3470 dnia: Grudzień 11, 2010, 20:34:43 »
a ja z innej beczki - G3

faktycznie fajne i opanowanie go (wbrew opiniom jakie słyszałem ;P ) nietrudne, ale ta ilość amunicji.... aaah, bez perka ammo nie da się grać, bo po paru killach nie ma czym strzelać :/

Offline skowron

• Badass
    • http://skowrons.digart.pl/
« Odpowiedź #3471 dnia: Grudzień 11, 2010, 20:42:20 »
a ja z innej beczki - G3

faktycznie fajne i opanowanie go (wbrew opiniom jakie słyszałem ;P ) nietrudne, ale ta ilość amunicji.... aaah, bez perka ammo nie da się grać, bo po paru killach nie ma czym strzelać :/

Dlatego gram Assault+ C4 + G3 + Perk na C4. Cały czas mam ammo, cały czas mam C4. Zabawa murowana.

Offline Kondzio

• Junior
  • *
« Odpowiedź #3472 dnia: Grudzień 11, 2010, 22:50:13 »
Mam takie małe pytanie. Bo z okazji, że będę miał czasu teraz więcej myślałem żeby kupić sobi Bad Company 2. Jednak zastanawiam się czy nie za późno trochę? Bo przeczytałem gdzieś, że pusto na starych mapach...

Pozdrawiam :D

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #3473 dnia: Grudzień 11, 2010, 22:52:02 »
Mam takie małe pytanie. Bo z okazji, że będę miał czasu teraz więcej myślałem żeby kupić sobi Bad Company 2. Jednak zastanawiam się czy nie za późno trochę? Bo przeczytałem gdzieś, że pusto na starych mapach...

Pusto, bo się ludzie zachłysnęli nowymi mapkami. Jak się nagrają, to wrócą na stare też.

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #3474 dnia: Grudzień 12, 2010, 00:13:50 »

A dla mnie te "nowe" mapy tez juz sa stare ;) Po poczatkowym szale, teraz juz mi zazwyczaj wszystko jedno na czym gram. Inna sprawa, ze z "nowych" podoba mi sie jedynie Zimna Wojna (za to podoba sie bardzo, bardzo, bardzo).

Offline JurasOK

• Stały bywalec
  • Gry / Capoeira Esporao / Krav-Maga / ASG
« Odpowiedź #3475 dnia: Grudzień 12, 2010, 00:16:17 »

Ja osobiście kupiłem tydzień czy 2 temu i nie narzekam :) za to narzekam na inne rzeczy :) właściwie jedną śmigłowce :) wiecie o co chodzi ;)
...zabijanie to ciężki kawałek chleba...

Offline Alexej

• Moderator Globalny
  • I Am Robot
  • Nowa generacja nikogo, ja chcę kolejnej!
« Odpowiedź #3476 dnia: Grudzień 12, 2010, 11:48:20 »
Ja jestem jakiś niedorozwinięty czy coś?
Jak ustawić assaultowi bieganie z C4?

PSN ID: AlexejPL Steam: Alexej Origin: Alexejpl Uplay: AlexejPL

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
« Odpowiedź #3477 dnia: Grudzień 12, 2010, 11:57:02 »
C4 otrzymasz tylko jezeli wybierzesz inny rodzaj broni niz karabiny szturmowe (oprocz M14 i G3; nie wiem czy one sie kwalifikuja jako szturmowe - nie znam sie na broni :P). Ogolnie nie mozesz biegac np. z M416 i C4.

don_wroc_love

• Gość
« Odpowiedź #3478 dnia: Grudzień 12, 2010, 12:45:28 »

Pusto, bo się ludzie zachłysnęli nowymi mapkami. Jak się nagrają, to wrócą na stare też.

na Team Deathmatch (czy tam squad deathmatch, czy jak to się w BC2 nazywa) jest wporzo - nie zauważyłem, żeby nagle było mniej graczy

don_wroc_love

• Gość
« Odpowiedź #3479 dnia: Grudzień 12, 2010, 14:02:14 »
a i pytanie - jak ustawić dodatkowe opisy przy nicku w BC2? (te w nawiasie kwadratowym)?
grzeboliłem w ustawieniach i nic nie znalazłem :/