Autor Wątek: Battlefield: Bad Company 2  (Przeczytany 813200 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aZiss

• Super Badass
Odp: Battlefield: Bad Company 2
« Odpowiedź #2600 dnia: Sierpień 09, 2010, 21:58:53 »
Jak teraz wygląda granie noobów w BFa? Pograłem przez net na premierze a teraz mi się zachciało pyknąć od czasu do czasu jakiś meczyk. Zastanawiam się tylko, czy nie zostali już sami wyskillowani kamperzy i wymiatacze? Na premierze było git.

Nie zniechęcaj się. Jeszcze mi się nie trafiło ostatnio, aby wszyscy byli jak to określiłeś "wymiataczami". Każdy ma czasem zły dzień. Zaobserwowałem nawet wysyp ludzi poniżej 20 poziomu. Często i gęsto ich. Problem jedynie czasem jest kiedy, jak wspominali przedpiszcy, trafi się 2-3 z poziomem 40+, jednym tagiem i zamiatają mapę. Pewnie headsety mają i są dobrze zgrani. Trzeba przeboleć, ewentualnie wyjść i wbić znów.
(kliknij)

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #2601 dnia: Sierpień 12, 2010, 08:40:43 »
Ktoś tu kiedyś pytał, czy piny ze Spectacta wliczają się do naszywek typu "get all weapons pins", "get all combat pins" itp. Wczoraj sprawdziłem i okazało się że nie. Gra przyznała mi naszywkę "get all pins" (i te o których pisałem wcześniej), choć nie mam zrobionych dwóch pinów snajperskich ze Spectacta. Tylko tych dwóch pinów mi brakuje by mieć naprawdę wszystkie.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #2602 dnia: Sierpień 12, 2010, 09:13:00 »
Tylko tych dwóch pinów mi brakuje by mieć naprawdę wszystkie.

To teraz naszywki chyba? :D Mi brakuje 4, z których jedyna frustrująca to Distingushed Combat Excellence 50x 8 killstreak.
Nienawidzę dostać w czapę kiedy mam 7 osób na liczniku.

"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #2603 dnia: Sierpień 12, 2010, 09:27:10 »
To teraz naszywki chyba? :D

Faktycznie, czas na naszywki, ale jak patrzę na niektóre wymagania to wiem że długo potrwa zanim zrobię wszystkie, jeśli w ogóle. Chyba zacznę robić tę za brązowe gwiazdy we wszystkich broniach, ale snajperem to ja tego nie widzę ;). Jedyna klasa której nie czuję.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #2604 dnia: Sierpień 12, 2010, 09:40:02 »
Faktycznie, czas na naszywki, ale jak patrzę na niektóre wymagania to wiem że długo potrwa zanim zrobię wszystkie, jeśli w ogóle. Chyba zacznę robić tę za brązowe gwiazdy we wszystkich broniach, ale snajperem to ja tego nie widzę ;). Jedyna klasa której nie czuję.

E tam, Recon jest całkiem fajny tylko trzeba wiedzieć jak go wykorzystać. Jedyna naszywka przy której trzeba snajpić faktycznie to ta za 100 marksman headshotów. Całą resztę fajnie sie robi grając w zwarciu. Ja biegałem najpierw z M95 i Red Dotem traktując ją jako shotguna, a rzucanie kulek bardzo pomaga teamowi (chyba że grasz na hardkorze, wtedy nie bardzo). Tak mi się to spodobało, że kiedy zrobiłem 500 killi snajperką, zacząłem grać shotgunem 870 Combat i po prostu to pokochałem.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #2605 dnia: Sierpień 12, 2010, 09:45:17 »
Ja biegałem najpierw z M95 i Red Dotem traktując ją jako shotguna, a rzucanie kulek bardzo pomaga teamowi.

O,świetny pomysł, dzięki :). Co do kulek - wiem, fajny patent.

Tak mi się to spodobało, że kiedy zrobiłem 500 killi snajperką, zacząłem grać shotgunem 870 Combat i po prostu to pokochałem.

Ja swego czasu bardzo polubiłem USAS-12 Auto, jest moc :). Aż mi się autoshotgun z pecetowego CS przypomiał.

Offline Yeb

• Ultimate Badass
  • aka Yebaka
« Odpowiedź #2606 dnia: Sierpień 12, 2010, 09:56:53 »
Tylko tych dwóch pinów mi brakuje by mieć naprawdę wszystkie.

To teraz naszywki chyba? :D Mi brakuje 4, z których jedyna frustrująca to Distingushed Combat Excellence 50x 8 killstreak.
Nienawidzę dostać w czapę kiedy mam 7 osób na liczniku.

Najłatwiej zdobyć to w hc snajperem. Kiedyś udało mi się zrobić tak 16 zabójst na tej mapce co była w becie.

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #2607 dnia: Sierpień 12, 2010, 10:25:04 »
Zamówiłem w końcu BC2. Gracie w to jeszcze (x360)? Mogę liczyć na jakąś pomoc w achievach? Widzę, że macie sigi ze statystykami. Czy jest taki sig żeby wykorzystywał avatar jaki ustawiłem sobie w profilu gry na koncie ea?
Gregys out.

Offline Gregys

• Żywa Legenda
  • pukier cuder
« Odpowiedź #2608 dnia: Sierpień 12, 2010, 13:56:54 »
Ostatnie pytanie jest nieaktualne ;) Pozostaje czekać na grę i  kupić golda.
Gregys out.

Offline mierniczek

• I Am Robot
« Odpowiedź #2609 dnia: Sierpień 13, 2010, 12:54:14 »

Ja swego czasu bardzo polubiłem USAS-12 Auto, jest moc :). Aż mi się autoshotgun z pecetowego CS przypomiał.

Tez lubie shotguny. I jak tylko wbije 1000 kili w USAS 12 to zabieram sie za te jednostrzalowce.

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #2610 dnia: Sierpień 13, 2010, 15:53:36 »

Tez lubie shotguny. I jak tylko wbije 1000 kili w USAS 12 to zabieram sie za te jednostrzalowce.

A mi nie odpowiadają przez długi czas przeładowania. Trzeba trafić za pierwszym razem, bo inaczej mogiła.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #2611 dnia: Sierpień 17, 2010, 09:52:33 »
Widzieliście jakie mapy-tryby dadzą w map pack 6? Panama Canal w DM i Laguna Presa Squad Rush. Porażka na całej linii to ostatni VIP jak na razie do BF BC:Vietnam na 100% nic nie dadzą, może po. Ogólnie zero map z pojazdami :/ Strasznie DICE mnie rozczarowało pod tym względem
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2010, 10:06:43 wysłana przez biomedic »

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #2612 dnia: Sierpień 17, 2010, 09:55:43 »
Ilość kombinacji mapa - tryb jest ograniczona przy kilku trybach i kilku mapach :). Mogliby dać jakąś nową mapkę, np. coś ze starego BF2 przystosowane do BC2.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #2613 dnia: Sierpień 17, 2010, 10:10:13 »
Ostatnio tak się zastanawiałem dlaczego mapy w BC2 są mniejsze niż w BC1 i wyszło mi że zrobili to tak żeby zabrać trochę klientów MW i też ogłosili BF3 na konsole, więc te duże mapy będą własnie na BF3. Zresztą nie wyobrażam sobie żeby inaczej było, w końcu to Battlefield a nie jego odłam :) Ale przemysł growy idzie w kierunku przemysłu muzycznego: prostota kicz i ilość co daje marną jakość

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
« Odpowiedź #2614 dnia: Sierpień 17, 2010, 15:48:07 »
prostota kicz i ilość co daje marną jakość

Yeah... Pure B:BC2...

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #2615 dnia: Sierpień 17, 2010, 15:57:18 »
prostota kicz i ilość co daje marną jakość

Yeah... Pure B:BC2...

Nom w sumie nie wiem czy już bym nie olał BC2 ale gram z kumplami więc jest spoko, no i CQ poprawili i to on przypomina mi że to jeszcze BF. Bez tego ciężko by miał BC2 u mnie.

A wszystko przez Acti i tych co im nabijają kasę, więc kolej rzeczy jest taki że wszyscy chcą tak zarobić. Skończyły się czasy że gry się robiło z pasji a nie dla kasy :( No i dzieciaki są coraz głupsze bo nie potrafią sobie radzić z cięższymi grami i dzięki temu powstają proste gry które można skończyć w 6 godzin

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #2616 dnia: Sierpień 17, 2010, 16:01:15 »
no dobra - mam glupie pytanie.
wrocilem do multi w B:BC2 i z tego co pamietam, to kiedys mialem w lewym dolnym rogu minimapke. teraz tej minimapki nie mam. o co jakby chodzi? da sie ja jakas wlaczyc? map praktycznie nie znam w ogole, wiec bez minimapki to gubie sie momentami jak dziecko we mgle ;)

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #2617 dnia: Sierpień 17, 2010, 16:06:59 »
no dobra - mam glupie pytanie.
wrocilem do multi w B:BC2 i z tego co pamietam, to kiedys mialem w lewym dolnym rogu minimapke. teraz tej minimapki nie mam. o co jakby chodzi? da sie ja jakas wlaczyc? map praktycznie nie znam w ogole, wiec bez minimapki to gubie sie momentami jak dziecko we mgle ;)

Włączyłeś sobie tryb Hardcore ;) przy wyborze trybu masz wybór rozgrywki zwykły lub HC

Offline sew360

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2618 dnia: Sierpień 17, 2010, 16:16:00 »
Swoją drogą to jakiś idiota wymyślił żeby grając w hardcore dostawać punkty za spotowanie i rzucanie czujników ruchu. Tak samo brak minimapy, ale wciskając start pokazuje sie nam mapa z wszystkimi pozycjami naszych/pojazdami/zauwazonymi wrogami, minami... ;D

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #2619 dnia: Sierpień 17, 2010, 16:20:54 »
Swoją drogą to jakiś idiota wymyślił żeby grając w hardcore dostawać punkty za spotowanie i rzucanie czujników ruchu. Tak samo brak minimapy, ale wciskając start pokazuje sie nam mapa z wszystkimi pozycjami naszych/pojazdami/zauwazonymi wrogami, minami... ;D

No dokładnie. Powinien być kompas coś jak w BF2 Project Reality lub Arma. Patrzysz na kompas i Mówisz kumplowi ze squadu: wróg na 220 i od razu wiadomo co gdzie i jak, a tak  ten Tryb jest dla małolatów pilnujących swojego K/D ratio chodź czasem uda się jakiś fajny meczyk rozegrać. Dlatego głównie gram na Core . Trzeba mieć skilla i mocno kombinować. W HC łatwiej o samotnych wilków, niestety.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2010, 16:23:00 wysłana przez biomedic »

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #2620 dnia: Sierpień 17, 2010, 18:45:52 »
Włączyłeś sobie tryb Hardcore ;) przy wyborze trybu masz wybór rozgrywki zwykły lub HC

aha... no to ladna gapa ze mnie ;)

Offline crow

• Aktywny forumowicz
« Odpowiedź #2621 dnia: Sierpień 19, 2010, 21:56:02 »
Kupiłem grę na premierze, użyłem kodu VIP, pograłem, wbiłem platynkę i sprzedałem. Jeżeli bym teraz kupił znowu BC2 bez kodu to czy miałbym mapki dla VIPów?

Offline Mexx

• Super Badass
  • Magnificent.
    • Twitter
« Odpowiedź #2622 dnia: Sierpień 19, 2010, 21:59:08 »
Yep, VIP jest przypisany do konta.

Offline Syon

• Stały bywalec
  • PSN: xxSYONxx || XBL: xSYONx || Origin: KingSyon
« Odpowiedź #2623 dnia: Sierpień 20, 2010, 09:52:37 »
Wróciłem do multi BC2 po długiej przerwie i mam pytanie: czy dostanie w czapę z shotguna (Saiga) z 20-25 metrów jest na porządku dziennym i nie powinieniem mieć o nic pretensji? Majstrowali coś przy nich (shotgunach)? Jak sięgam pamięcią to takich wałków nie widziałem wcześniej.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #2624 dnia: Sierpień 20, 2010, 09:55:08 »
Zdarzało mi się z Saigi trafiać z takiej odległości, ale z perkiem 12 Gauge Slugs. Nie wiem czy coś przy nich majstrowali, gram od maja.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #2625 dnia: Sierpień 20, 2010, 09:59:09 »
czy dostanie w czapę z shotguna (Saiga) z 20-25 metrów jest na porządku dziennym i nie powinieniem mieć o nic pretensji?

-----------------

Mi z Combat 870 zdarza się robić marksman headshoty (Ponad 100 metrów). I to nie jest wałek, bo nie walisz na oślep tylko trzeba precyzyjnie wymierzyć. No i oczywiście używać perka slugs. który ci wiązkę pocisków zwęża.

Offline uHo

• Mieszkaniec tego forum
  • Peng jest zawsze!
« Odpowiedź #2626 dnia: Sierpień 20, 2010, 10:21:48 »
Co jest chore i powinno byc poprawione patchem dawno temu.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #2627 dnia: Sierpień 20, 2010, 10:25:05 »

---------------------

Dlaczego niby? Przesadzona jest ta broń? Celownik optyczny ma? Za dużo naboi w magazynku? Za szybko strzela czy o co chodzi?

Offline Krojsta

• Super Badass
« Odpowiedź #2628 dnia: Sierpień 20, 2010, 10:29:50 »
Dopiero teraz odkryłem strzelby w tej grze jak robiłem brązowe gwiazdki. Są genialne, zwłaszcza 870. W paru meczach nabiłem serie po 20 osób biegając z tą bronią. Jasne, perk ze slugsami może się wydawać przesadzony ale hej, ile razy dostaliście z M60? ;p

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #2629 dnia: Sierpień 20, 2010, 10:34:35 »

---------------------

Dlaczego niby? Przesadzona jest ta broń? Celownik optyczny ma? Za dużo naboi w magazynku? Za szybko strzela czy o co chodzi?

Dlatego że po ostatnim patchu dźwigneli damage każdej pompy do maximum. Na HC kolesie ściągają ludzi z kilometra pompami

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #2630 dnia: Sierpień 20, 2010, 10:39:25 »
Dlatego że po ostatnim patchu dźwigneli damage każdej pompy do maximum. Na HC kolesie ściągają ludzi z kilometra pompami

-------------------------

Omg, to dlaczego nie gracie tą bronią skoro jest taka rewelacyjna. Stara gadka o noobtube? Ja nie widzę tabunów ludzi biegających z shotgunami. Jest ich dużo mniej niż reszty broni.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #2631 dnia: Sierpień 20, 2010, 10:45:15 »

-------------------------

Omg, to dlaczego nie gracie tą bronią skoro jest taka rewelacyjna. Stara gadka o noobtube? Ja nie widzę tabunów ludzi biegających z shotgunami. Jest ich dużo mniej niż reszty broni.

JA z tym nie mam problemu bo nie gram na HC. ale ogólnie są jakieś granice absurdu :)

Offline uHo

• Mieszkaniec tego forum
  • Peng jest zawsze!
« Odpowiedź #2632 dnia: Sierpień 20, 2010, 10:45:50 »
Z kilometra sciagam kolesi snajpa a nie shotgunem bo to jest po prostu lameria.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #2633 dnia: Sierpień 20, 2010, 10:48:56 »

Że takie proste to jest?

JA z tym nie mam problemu bo nie gram na HC. ale ogólnie są jakieś granice absurdu :)

Że takie nierealistyczne?

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #2634 dnia: Sierpień 20, 2010, 10:50:02 »

To jest zły balans broni, Dzieciaki  narzekały na forum, że słabe pompy( pewnie przypominał im się BC1 gdzie tam one też były przesadzone) i DICE wszystkim shotgunom dźwignął staty.

Że takie proste to jest?

Że takie nierealistyczne?

1. No trudne to nie jest szczególnie że Pompy mają celownik na HC jako jedynie bronie

2. NIe  -jest prosty, ściąga camperów, brakuję kompasu. Wolę klasyczną rozgrywkę w BFie
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2010, 10:56:58 wysłana przez biomedic »

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #2635 dnia: Sierpień 20, 2010, 10:52:40 »

Bo osobiście wolę broń strzelającą seriami, ale czasem (np. ostatnie M-Comy w Port Valdez) gdy wiem że będzie walka w krótkim dystansie, to biorę USAS12. Ale faktycznie, zdarza mi się to bardzo rzadko.

A jak przy shotgunach jesteśmy - wbijam brązową gwiazdę w shotgunie podczepianym pod assault rifle i wczoraj trochę z nim pobiegałem. Na bliską odległość, przy dobrym wycelowaniu to masakra jest :). Przeciwnik dostał i poleciał parę metrów do tyłu, niezła sprawa.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #2636 dnia: Sierpień 20, 2010, 10:56:49 »
To jest zły balans broni, Dzieciaki  narzekały na forum, że słabe pompy

----------------------

Bo były bezużyteczne. Teraz się fajnie nimi strzela. I nie są przesadzone :)

1. No trudne to nie jest szczególnie że Pompy mają celownik na HC jako jedynie bronie

2. NIe  -jest prosty, ściąga camperów, brakuję kompasu. Wolę klasyczną rozgrywkę w BFie

1. Kolega ci mówił? Bo ze statystyk wynika że z 870 zabiłeś 3 osoby a ze SPASA 10.

2. Nie gram na HC, a pytałem czy tak prosto się strzela, na co zresztą odpowiedziałeś.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2010, 11:07:50 wysłana przez szczqcz »

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #2637 dnia: Sierpień 20, 2010, 11:15:01 »
To jest zły balans broni, Dzieciaki  narzekały na forum, że słabe pompy

----------------------

Bo były bezużyteczne. Teraz się fajnie nimi strzela. I nie są przesadzone :)

1. Kolega ci mówił? Bo ze statystyk wynika że z 870 zabiłeś 3 osoby a ze SPASA 10.

2. Nie gram na HC, a pytałem czy tak prosto się strzela, na co zresztą odpowiedziałeś.

Saige używałem najwięcej, a ich nie używam wolę coś bardziej automatycznego

I nie baw się w sarkazm bo Bfie jakieś tam pojęcie mam :) Ja nie mam nic do siły strzału ale mam do odległości. Wiesz jaki skuteczny zasięg ma SPAS-12 w rzeczywistości? 35 metrów, więc śmieszne jest jak kolo cię ściąga z tej broni z odległości 500m, ale to cały czas mówię o trybie HC w zwykłym rzadko to spotykam

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #2638 dnia: Sierpień 20, 2010, 11:20:31 »
I nie baw się w sarkazm bo Bfie jakieś tam pojęcie mam :)

Przecież wiem. Ale ja z 870 strzelam często, i uważam że ma ogromne wady, a jej używania trzeba się nauczyć. Więc nie uważam żeby była to broń dla noobów.

Wiesz jaki skuteczny zasięg ma SPAS-12 w rzeczywistości?

W rzeczywistości jak dostaniesz kulkę to padasz, nie potrzeba połowy magazynka. I nie biegają za tobą medycy z defibrylatorem którzy cię podniosą jak ktoś cię ustrzeli.

Offline uHo

• Mieszkaniec tego forum
  • Peng jest zawsze!
« Odpowiedź #2639 dnia: Sierpień 20, 2010, 11:23:09 »
Jezeli srut ma zasieg jak pocisk 7,62mm to smiejac sie moge powiedziec tylko tyle:

- jest to wiocha wymagajaca patcha
- grajcie jak mezczyzni   :)