Autor Wątek: Battlefield: Bad Company 2  (Przeczytany 813199 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
Odp: Battlefield: Bad Company 2
« Odpowiedź #2200 dnia: Maj 29, 2010, 15:08:58 »
Fun jest, tylko sporo mniejszy.

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #2201 dnia: Maj 29, 2010, 15:22:08 »
Ja gram sam. I powiem tak - komunikacja jest bardzo wskazana. Czasem ktoś odjeżdża mi czołgiem sprzed nosa, a ja tylko rozpaczliwie za nim biegnę w nadziei, że się zatrzyma. ;)

Ale, jeszcze raz podkreślam, gram sam i bez headseta, a jetem pod wielkim wrażeniem. W odstawkę poszło wszystko inne, w tym Mass Effect 2, którego nawet nie odfoliowałem :D A jak robiłem zakupy to B:BC2 miał być tylko dodatkiem do ME2.

A tak w ogóle, to dziś zakończyłem ścieżkę rozwoju dla mechanika. Zagrałem chwilę szturmowcem, ale źle mi się grało. Przesiadłem się na medyka i... poczułem MOC :D

Pobawiłem się też trochę snajperką. Fajne, ale ja lubię zabijać na krótkie dystanse :>

Offline sivy_

• Badass
  • Blue is the colour...
« Odpowiedź #2202 dnia: Maj 29, 2010, 15:29:40 »
Dzięki za odpowiedź. Planuję właśnie kupić gry z promocji EA 2 za 1. Na pewno biorę 2010 FIFA WC ale właśnie zastanawiam się nad drugą grą. Będzie to chyba BC2:)

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #2203 dnia: Maj 29, 2010, 15:35:35 »
Dzięki za odpowiedź. Planuję właśnie kupić gry z promocji EA 2 za 1. Na pewno biorę 2010 FIFA WC ale właśnie zastanawiam się nad drugą grą. Będzie to chyba BC2:)

Bierz bez zastanowienia. A jak przejdziesz kampanię to się odezwij - sam niedawno zacząłem i przeżywam właśnie okres fascynacji tą grą. We dwóch będzie raźniej ;)

Offline sivy_

• Badass
  • Blue is the colour...
« Odpowiedź #2204 dnia: Maj 29, 2010, 15:41:00 »
Nie ma problemu. Jak tylko zakupię i konsola wróci z naprawy to się odezwę. Pozdro.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #2205 dnia: Maj 29, 2010, 16:12:44 »
EA właśnie rozszerzyło mój VIP code na drugiego użytkownika mojego PS3.

Zadziwiające. Jest jakieś oficjalne info o zmianie dotychczasowej praktyki?
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #2206 dnia: Maj 29, 2010, 16:30:53 »
To normalka przecież. Przynajmniej na X360.

Offline mgenek

• Badass
« Odpowiedź #2207 dnia: Maj 29, 2010, 16:36:40 »
Warto kupić tą gre jeżeli będzie się grało samemu  w multi? samemu w sensie nie ze znajomymi tylko z obcymi ludźmi. Bo słyszałem że jak sie nie ma zgranej paczki to nie ma funu z grania...

IMO bardzo warto. Zależy jak trafisz. Jak będziesz miał w składzie ludzi, którzy grają zespołowo to będzie super zabawa nawet z nieznajomymi chińczykami. Jak trafisz na lamusów to kicha będzie nawet jak się super będziecie rozumieli.

Ja gram bardzo nieregularnie, więc trudno mi jest trafić na znajomych z listy a mimo to świetnie się bawię.
Pzdr.
Michał

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #2208 dnia: Maj 29, 2010, 18:41:21 »
No właśnie, doszedłem do wniosku, że zgrany team przeciętniaków rozłoży na łopatki niezgranych, przypadkowo dobranych debeściaków. Co nie zmienia faktu, że mimo wszystko WARTO B:BC2 mieć :)

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #2209 dnia: Maj 30, 2010, 10:23:31 »
Warto kupić tą gre jeżeli będzie się grało samemu  w multi? samemu w sensie nie ze znajomymi tylko z obcymi ludźmi. Bo słyszałem że jak sie nie ma zgranej paczki to nie ma funu z grania...

Moim zdaniem nie warto. Skonczylem single, pogralem kilka meczy multi i jest nudno i biednie. Jak zawsze multi jest duzo lepszy ze znajomymi, ale przy tak druzynowej grze jak BC granie samemu jest szczegolnie ubogie.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #2210 dnia: Maj 30, 2010, 10:49:13 »

Moim zdaniem nie warto. Skonczylem single, pogralem kilka meczy multi i jest nudno i biednie. Jak zawsze multi jest duzo lepszy ze znajomymi, ale przy tak druzynowej grze jak BC granie samemu jest szczegolnie ubogie.

Nie zgodzę się z Tobą wszystko zależy z kim grasz. Kwestia squadu, nie raz była pikna sieczka z obcymi ludźmi . Przeważnie się dobrze gra jak masz w squadzie jakiś veteranów, a z czasem więcej osób potrafi piękne akcje robić. Większe doświadczenie etc robi swoje. Każdy z nas był kiedyś Noobem ;]
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2010, 11:04:28 wysłana przez biomedic »

Offline mgenek

• Badass
« Odpowiedź #2211 dnia: Maj 30, 2010, 12:20:57 »
Nie zgodzę się z Tobą wszystko zależy z kim grasz. Kwestia squadu, nie raz była pikna sieczka z obcymi ludźmi . Przeważnie się dobrze gra jak masz w squadzie jakiś veteranów, a z czasem więcej osób potrafi piękne akcje robić. Większe doświadczenie etc robi swoje. Każdy z nas był kiedyś Noobem ;]

+1

BTW czy graliście wczoraj w nocy? Co chwila mnie wywalało z serwera, nie mogłem się połączyć, za chwilę mogłem i znowu mnie wywalało (problemy z połączeniem).
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2010, 13:22:35 wysłana przez mgenek »
Pzdr.
Michał

Offline modjo

• Junior
  • *
« Odpowiedź #2212 dnia: Maj 31, 2010, 15:36:40 »
Wracając do dyskusji związanej ze sławnym płotkiem, faktycznie ten bug nadal istnieje. Dziwne, bo jak sprawdzałem po pierwszym patchu to było ok. Do tego Ludzie się wycwanili do tego stopnia, że podlatują heli i mała seryjka w płotek i po punkcie A.

Ostatnio w związku z graniem o dziwnych porach miałem okazję grać z przypadkowymi ludźmi. I jak to z nimi bywa raz lepiej raz gorzej. Zdarzały się rundy takie w których byli sami snajperzy oprócz mnie. Ale nie narzekam. Zawsze można zmienić serwer.

Ekipa się trochę wykruszyła, ale mi nadal gra się w BC2 fajnie. Głównie dzięki epickim akcjom i zajebistym miodnym momentom, których na próżno szukać gdzie indziej.

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #2213 dnia: Maj 31, 2010, 16:53:00 »
Mam takie pytanie, które mnie od jakiegoś czasu nurtuje:

Czemu czasem jest tak, że po zgonie mogę się zrespawnować obok innego gracza, a czasem przez całą grę mam do wyboru tylko miejsce startu? Jest to dla mnie bardzo dziwne i mam wtedy wrażenie, jakbym grał z botami :/ Albo czemu jest tak, że gra 7 osób, a respawn jest możliwy przy 2-3 z nich?

Offline Lupus

• Badass
« Odpowiedź #2214 dnia: Maj 31, 2010, 16:56:50 »
Możesz się respawnowac tylko przy żywych członkach twojego squadu. Jeśli jesteś w jakimś, a mimo wszystko możesz się respawnować tylko w punkcie startowym, to znaczy, że wszyscy jesteście martwi i grzecznie musicie zasuwać na pole bitwy.

Offline modjo

• Junior
  • *
« Odpowiedź #2215 dnia: Maj 31, 2010, 16:57:43 »
Jako obrońca nie możesz się respawnować obok kolegi który zaszedł za daleko na terytorium wroga.

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #2216 dnia: Maj 31, 2010, 17:09:58 »
Okay, ja rozumiem, że jak są martwi to nici z respawnu, ale przynajmniej powinni być na liście. A tymczasem na liście jest tylko baza i nic więcej... I czasem tak przez całą rundę.

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
« Odpowiedź #2217 dnia: Maj 31, 2010, 17:14:41 »
Jezeli na liscie nie ma nikogo tzn. ze nie jestes przydzielony do zadnego squadu.

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #2218 dnia: Maj 31, 2010, 17:26:40 »
Jezeli na liscie nie ma nikogo tzn. ze nie jestes przydzielony do zadnego squadu.

eee... coś mnie ominęło? Czuję, że się błaźnię każdym kolejnym pytaniem, ale naprawdę nie wiem o co chodzi :/

Offline modjo

• Junior
  • *
« Odpowiedź #2219 dnia: Maj 31, 2010, 17:35:18 »
Wciskasz wtedy start i dajesz wyszukaj mi drużynę czy coś w ten deseń.
Po prostu grałeś bez 4 osobowego teamu.,. Jako samotny wilk :)

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
« Odpowiedź #2220 dnia: Maj 31, 2010, 17:36:47 »
Tak samo przy pierwszym ładowaniu mapy gra sie pyta czy chcesz dolaczyc do jakiejs druzyny ;)

Offline Nowaczek

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2221 dnia: Maj 31, 2010, 17:50:41 »

eee... coś mnie ominęło? Czuję, że się błaźnię każdym kolejnym pytaniem, ale naprawdę nie wiem o co chodzi :/
Coś czuje że to wiąże się z twoim nickiem  ;D

Offline Don Simon

• Żywa Legenda
  • Gin&Tonic Team
« Odpowiedź #2222 dnia: Maj 31, 2010, 17:59:02 »
Co by nie gadac to zwazywszy na fakt, iz BC2 stawia na multi brak jakiegokolwiek tutoriala jest zenada. Instrukcja to jak zwykle gowniany folderek i nic nie daje. A przydaloby sie jakies wprowadzenie dla gracza z informacjami jak grac, jakie sa opcje, co to spotowanie, squad itepe. A tak to nowicjusze lataja na slepo i bez wsparcia kogos grajace dluzej albo posilkowania sie jakas strona z radami sie nie da. Glupie to.
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Więc dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2223 dnia: Maj 31, 2010, 18:10:03 »
Brak tutka to swoją drogą porażka na całej linii (nawet w popierdółce typu BF1943 był), ale Niekumaty, czy kliknales chociaz na linki ktore podeslalem parenascie postow temu?
http://forum.polygamia.pl/index.php/topic,2826.msg107845.html#msg107845

BTW. jest jeszcze jeden przypadek kiedy jestes w druzynie, twoi ziomale żyją, ale nie możesz się na nich spawnować - gdy są w pojeździe w którym nie ma już miejsca dla dalszych pasażerów.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #2224 dnia: Maj 31, 2010, 19:45:52 »
Co by nie gadac to zwazywszy na fakt, iz BC2 stawia na multi brak jakiegokolwiek tutoriala jest zenada. Instrukcja to jak zwykle gowniany folderek i nic nie daje. A przydaloby sie jakies wprowadzenie dla gracza z informacjami jak grac, jakie sa opcje, co to spotowanie, squad itepe. A tak to nowicjusze lataja na slepo i bez wsparcia kogos grajace dluzej albo posilkowania sie jakas strona z radami sie nie da. Glupie to.

A taki tutorial był i wypuścił go DICE

http://www.youtube.com/watch?v=i7zrasGgnNg

miłego oglądania i jest więcej filmików instruktażowych :)

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #2225 dnia: Maj 31, 2010, 22:01:15 »
Brak tutka to swoją drogą porażka na całej linii (nawet w popierdółce typu BF1943 był), ale Niekumaty, czy kliknales chociaz na linki ktore podeslalem parenascie postow temu?
http://forum.polygamia.pl/index.php/topic,2826.msg107845.html#msg107845

BTW. jest jeszcze jeden przypadek kiedy jestes w druzynie, twoi ziomale żyją, ale nie możesz się na nich spawnować - gdy są w pojeździe w którym nie ma już miejsca dla dalszych pasażerów.

Obejrzałem tylko filmik, w drugiego linka nie klikałem. Szczerze mówiąc myślałem, że już wiem wszystko co powinienem ;)

Offline aZiss

• Super Badass
« Odpowiedź #2226 dnia: Maj 31, 2010, 23:25:39 »
W BC2 jak widać wiesz coraz bardziej czego jeszcze nie wiesz ;P

Zebrałem dla klarowności:

Przy ładowaniu mapy pyta czy Cię przydzielić do drużyny. Jak w oknie respawnu masz jakichś członków squadu to są ich tagi wypisane. Jak są zaciemnione to znaczy, że zginęli i czekają na respawn, albo siedzą w full obsadzonym pojeździe. Jak nie ma tagów członków, albo Ci zniknęli tzn. nie ma wolnych miejsc w drużynach, albo członkowie squadu wyszli z gry. Wtedy ciśniesz szukanie drużyny jak pisał modjo. Może to chwilę potrwać.
(kliknij)

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #2227 dnia: Czerwiec 01, 2010, 15:47:45 »
Spoko, spoko, już po wypowiedzi modjo mi się rozjaśniło ;)
A żeby uzupełnić i zakończyć wątek "drużyn": w tabeli wyników "twoi" towarzysze broni są oznaczeni na żółto. No i dzięki temu także wiem, że "żółtasy" ganiające po mapie są z mojego teamu. Przedtem się zastanawiałem czemu jedni są żółci, a drudzy niebiescy...

Różne mam ostatnio walki. Czasami jest tak, że jestem w ścisłej czołówce, drugi albo trzeci spośród wszystkich graczy, a za to wczoraj w nocy zbierałem tak okrutne baty, że właściwie zmuszałem się do grania - po prostu nic nie wychodziło :( Potwierdza się, ile zależy od ekipy.

Offline Nowaczek

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2228 dnia: Czerwiec 01, 2010, 16:09:56 »
Mam pewne pytanie, które mnie nurtuje  ??? Gdy jadę w czołgu, lub lecę helikopterem to wyskakuje mi czerwona ramka i piszę że pocisk jest naprowadzony. Myślałem że ma to jakiś związek z strzałkami naprowadzającymi, ale raz spróbowałem trafić helikopter i strzelić do niego i dupa... dlatego proszę o wyjaśnienie  :'(

Offline jarken

• Super Badass
  • You ROCK!
« Odpowiedź #2229 dnia: Czerwiec 01, 2010, 16:32:41 »
Wystarczy, gdy ktoś celuje do Ciebie z ręcznych wyrzutni rakiet.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #2230 dnia: Czerwiec 01, 2010, 16:33:04 »
Bo to na ciebie ktoś naprowadza, a nie ty na kogoś ;)

Offline Krojsta

• Super Badass
« Odpowiedź #2231 dnia: Czerwiec 01, 2010, 17:08:09 »
Żeby poprawnie korzystać ze strzałek musisz strzelić w pojazd (albo osobę) a potem wycelować z RPG albo Carla Gustava i PRZYTRZYMAĆ celownik na tym znaczniku strzałki (to chyba kwadracik taki czerwony był).

Offline sew360

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2232 dnia: Czerwiec 01, 2010, 18:04:17 »
Takze gram w BFa 2 od czasu promocji EA. Gdyby nie kamperzy i dzieci COD... I tak gra wymiata ;D
Mysle ze jeszcze sporo o grze niewiem, i chyba nie tylko ja. Czasem wydaje mi sie ze tylko ja umiem spotowac wroga, albo uzywac strzalek lol
Czasem mam dziwny blad: wchodze do meczu na Isla incentes jako attacker i zonk. Brak punktu odrodzenia, nawet jak jestem z kims w druzynie nie moge sie na nim odrodzic. ???

PS. Szuka ktos jeszcze jedną tarcze do teamu? (edit: Xbox)   ;)

Offline Terror

• Junior
  • *
« Odpowiedź #2233 dnia: Czerwiec 01, 2010, 18:20:07 »
Fun może i jest, to nie tak, ze sie nie da grać, ale fakt, jak masz ekipe do grania to mniodność tej gry mocno wzrasta
No hope. No cure. No problem

Offline Niekumaty_

• Ultimate Badass
  • GoW, GoW2, GoW3, GoW4!
« Odpowiedź #2234 dnia: Czerwiec 01, 2010, 19:44:40 »

PS. Szuka ktos jeszcze jedną tarcze do teamu? (edit: Xbox)   ;)

Zaproś mnie do przyjaciół, razem poszukamy teamu :)

Offline lutoslav

• I Am Robot
  • RDR
« Odpowiedź #2235 dnia: Czerwiec 01, 2010, 22:12:33 »
No i dzięki temu także wiem, że "żółtasy" ganiające po mapie są z mojego teamu. Przedtem się zastanawiałem czemu jedni są żółci, a drudzy niebiescy...

Żółci :D? To jak ty masz ustawiony tv, ze widzisz ich jako zoltych :D? Powinni byc zieloni :D

Offline afwi

• Ultimate Badass
  • Evul One
    • Vivid Games
« Odpowiedź #2236 dnia: Czerwiec 01, 2010, 22:56:05 »
No i dzięki temu także wiem, że "żółtasy" ganiające po mapie są z mojego teamu. Przedtem się zastanawiałem czemu jedni są żółci, a drudzy niebiescy...

Żółci :D? To jak ty masz ustawiony tv, ze widzisz ich jako zoltych :D? Powinni byc zieloni :D

przecież to jasne, że ma TV ustawiony po chińsku skoro widzi swoich na żółto :)

Offline Pafnucy

• Stały bywalec
« Odpowiedź #2237 dnia: Czerwiec 02, 2010, 00:22:09 »
Ok, też mam pytanko z gatunku "noobowskich" ;).
Jak zmienić broń w tym zdalnie sterowanym helikopterku? Jak na razie tylko z rakiet udaje mi się strzelać :<.

Offline ksztyrix

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #2238 dnia: Czerwiec 02, 2010, 00:40:04 »
Perk do pojazdów który umożliwia strzelanie z drugiej broni. Odblokuje się jako ostatni.

Offline sew360

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #2239 dnia: Czerwiec 02, 2010, 13:28:47 »
Zaproś mnie do przyjaciół, razem poszukamy teamu :)
Poszło.

Ma ktos tutaj status Veteran? Mam obie czesci BFBC i probuje podlinkowac gamertaga ale cos mi nie idzie... Jak ktos wie jak pomoc to z gory dziekuje ;)