Autor Wątek: Battlefield 4  (Przeczytany 881168 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DzikiKaczor

• I Am Robot
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #4480 dnia: Marzec 20, 2014, 14:01:31 »
A ludzie z forumu to moja dodatki? Bedzie z kim pograc z sama podstawka czy raczej bez szans? :) (PC)

Kwestia za ile możesz mieć premium,a za ile samą grę( ale tanio może być bo nie ma online passów)
Ja na tą chwilę nie mam w ogóle Second Assault

No podstawka 70zł, premium + 120.

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #4481 dnia: Marzec 20, 2014, 14:06:32 »
A ludzie z forumu to moja dodatki? Bedzie z kim pograc z sama podstawka czy raczej bez szans? :) (PC)

Kwestia za ile możesz mieć premium,a za ile samą grę( ale tanio może być bo nie ma online passów)

NIe jest źle ;) Jeśli chcesz wszystkie dodatki, a żadnego nie masz za free to się opłaca. Ryżing jest bardzo fajny, SA jest dla metro-lolków (ponoć Omańska zajebista jak zawsze) a Naval zapowiada się pysznie ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2014, 14:10:12 wysłana przez biomedic »

Offline Screwball

• Żywa Legenda
  • Specjalizuje się w starych linkach.
    • www.facebook.com/skrubolski
« Odpowiedź #4482 dnia: Marzec 20, 2014, 14:29:11 »
Myślę, że całkiem sporo ludzi ma jednak same podstawki. Chociaż nie wiem jak na pc, gdyż
PC NIKOGO
psn - Skrubolski
www.facebook.com/skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline biomedic

• I Am Robot
  • aka Biomm
« Odpowiedź #4483 dnia: Marzec 20, 2014, 14:35:12 »
Myślę, że całkiem sporo ludzi ma jednak same podstawki. Chociaż nie wiem jak na pc, gdyż
PC NIKOGO

No dokładnie ale bierz pod uwagę, że na PC jest o wiele taniej niż u nas ;)

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #4484 dnia: Marzec 20, 2014, 14:56:06 »
No niestety kutasy każą sobie płacić za wygodę :C
psn - Skrubolski
biurko 70x40x50 cm @ drewno + kartka (kratka) a5 + długopis, obudowa - żółty bic 6'', wkład - noname

Offline Dropout Boogie

• I Am Robot
  • God Bless Sony!
« Odpowiedź #4485 dnia: Marzec 20, 2014, 15:31:34 »
Mapy z Second Assault imo są bardzo dobre.
Nawet Fire Storm jest cholernie grywalne.
Dodatkowo efekty jakie są na tych mapach są świetne.
Zatoka Omańska i burza piaskowa FTW!

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #4486 dnia: Marzec 20, 2014, 16:32:06 »
Burza piaskowa wygląda fajnie, ale słabo sie gra bo gówno widać, close quarters sie robi. Ogólnie świetny dodatek, i Firestorm w istocie jest grywalny dzięki dwóm dodatkowym flagom (w BF3 na PC to nie była zła mapa).

Offline Krojsta

• Super Badass
« Odpowiedź #4487 dnia: Marzec 20, 2014, 16:50:49 »

Ja na przykład postanowiłem nie kupować premium, dopóki chociaż lagów się nie pozbedą. Ostatnio miałem przerwę ale wracam do grania, samemu lub w grupie bo np. z Vraminem mi się kiedyś bardzo dobrze grało i jak wszyscy są w czarnej dupie przez techniczne niedociągnięcia to jakoś tak

Pieprzony tapatalk z jego sygnaturami ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2014, 17:13:27 wysłana przez Krojsta »

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
    • https://twitter.com/Vramiin
« Odpowiedź #4488 dnia: Marzec 21, 2014, 08:30:52 »
Ja na przykład postanowiłem nie kupować premium, dopóki chociaż lagów się nie pozbedą. Ostatnio miałem przerwę ale wracam do grania, samemu lub w grupie bo np. z Vraminem mi się kiedyś bardzo dobrze grało i jak wszyscy są w czarnej dupie przez techniczne niedociągnięcia to jakoś tak

Graliśmy wczoraj w Ryżing (znów) i lagów nie było. Za to na Kaspianie z drugiego asfalta były i to takie że ciężko się grało. Na Firestormie były mniejsze, na Omanie chyba nie było, a Metro na 64 osoby jest totalnie bez sensu (ha, płynne przejście, jak w Forumogadce ;) ) . Wojna pozycyjna jako strategia skończyła się już jakiś czas temu i naprawdę nie rozumiem dlaczego mamy się w to bawić w grze która odwzorowuje współczesny mniej więcej konflikt :) . Jak coś to dodaj mnie do znajomych na PSN, ostatnio znów mam melodię na BFa i gram regularnie (czytaj: prawie codziennie :) ) . Tyle tylko że jak wyjdzie Naval Strike, to będzie testowany tryb Carrier Assault, o ile oczywiście nie będzie lagów.

Offline Krojsta

• Super Badass
« Odpowiedź #4489 dnia: Marzec 21, 2014, 15:31:37 »
W znajomkach się mamy ;) Ja będę grał od niedzieli, ale będę miał teraz dużo czasu. Zobaczę jak tam z lagami i pewnie się w końcu złamie, bo ten trailer z Carrier Assault mi się podobał, w końcu jakieś urozmaicenie.

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #4490 dnia: Marzec 21, 2014, 16:58:56 »
Nareszcie jakiś nowy tryb który się fajnie zapowiada. Ale znając Nasze Ulubione DICE (tm) poczekaj może na opinie posiadaczy Premium, żebyś kasy bez sensu nie wtopił.

Offline wojtakus

• Mieszkaniec tego forum
  • I serve one master, and his name is gaming
    • Moja strona
« Odpowiedź #4491 dnia: Marzec 24, 2014, 12:22:14 »
Burza piaskowa wygląda fajnie, ale słabo sie gra bo gówno widać, close quarters sie robi.
no nie wiem kurcze, w końcu to takie nienaturalne że podczas burzy piaskowej jako tako widać na 10 metrów a potem jest słabo.
Kup se qrna noktowizor, będziesz widział jak w słoneczny dzień tylko na zielono :D

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #4492 dnia: Marzec 24, 2014, 12:43:16 »
"w końcu to takie nienaturalne że podczas burzy piaskowej jako tako widać na 10 metrów a potem jest słabo."

A kto twierdzi, ze to nienaturalne?

Offline wojtakus

• Mieszkaniec tego forum
    • Moja strona
« Odpowiedź #4493 dnia: Marzec 24, 2014, 12:50:17 »
Tak zrozumiałem JBZP że Mu ta burza przeszkadza grać

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #4494 dnia: Marzec 24, 2014, 12:53:58 »
Bo mu przeszkadza, ale czy on twierdzil, ze to jest nienaturalne, ze podczas burzy jest ograniczona widocznosc?
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2014, 13:06:39 wysłana przez Simplex »

Ja Być z Polska

• Gość
« Odpowiedź #4495 dnia: Marzec 24, 2014, 13:07:39 »
No przeszkadza mi w graniu, ale w jakim języku to znaczy że jest nienaturalne? Żeby niby wszystko co naturalne i realistyczne musi być zajebiste?

Offline wojtakus

• Mieszkaniec tego forum
    • Moja strona
« Odpowiedź #4496 dnia: Marzec 24, 2014, 13:16:53 »
no ok ok mea culpa, źle odczytałem intencje :)

ale burza jest zajebista :D

Offline Punkstyler

• Super Badass
  • Best game ever? Counter-Strike 1.6
« Odpowiedź #4497 dnia: Marzec 24, 2014, 20:10:52 »
Wie ktoś coś, czy jutro przy okazji dodatku ma być jakiś patch?

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #4498 dnia: Marzec 24, 2014, 22:44:59 »
Na Battlelogu nic nie napisali na ten temat. Ostatnie info to patch na Łoniaka z 10 marca.

Offline Netor

• Super Badass
  • PC ni-ko-go!
« Odpowiedź #4499 dnia: Marzec 25, 2014, 07:07:22 »
http://battlelog.battlefield.com/bf4/news/view/take-the-fight-to-the-sea-with-battlefield-4-naval-strike/

Starting tomorrow, Battlefield 4 Premium members on consoles will be able to experience the ultimate sea-to-sea warfare. The third expansion pack for Battlefield 4, Naval Strike takes the intense and dramatic water-based combat introduced in Battlefield 4 to four all-new maps set in the South China Sea while introducing a new game mode and vehicle.

However, we are delaying the launch of Battlefield 4 Naval Strike on PC. We?ve detected an issue and it needs to be solved. Quality is our number one priority and we will not release Battlefield 4 Naval Strike on PC until we feel it meets the highest quality level possible. We are also working on a larger update to release alongside Battlefield 4 Naval Strike on PC that will address the issue of Tablet Commander not working correctly. Once we have a confirmed date for PC, we?ll be sure to update those players on our official channels. We appreciate your patience and look forward to seeing everyone on the Battlefield.

Trololo :D.

Czyli tylko next-geny master race dzisiaj robią za beta-testerów!

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #4500 dnia: Marzec 25, 2014, 08:06:30 »

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #4501 dnia: Marzec 25, 2014, 09:00:11 »
Zostawiłem włączone PS4, ciekawe czy uda mi się ściągnąć DLC z fabryki.

Offline Yeb

• Ultimate Badass
  • aka Yebaka
« Odpowiedź #4502 dnia: Marzec 25, 2014, 10:09:50 »

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #4503 dnia: Marzec 25, 2014, 10:37:50 »
fix'd

psn - Skrubolski

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #4504 dnia: Marzec 25, 2014, 12:04:36 »
Na Battlelogu nic nie napisali na ten temat. Ostatnie info to patch na Łoniaka z 10 marca.

Będzie patch na PS4.

GENERAL FIXES
-General stability improvements
-Fix for a crash that could occur when players were customizing vehicles.
-Fix for an issue in the Rush game mode where end-of-round screen would always indicate that there were 60 minutes left of the game.
-Fix for an issue where the splash damage for IFV shells, Helicopter rockets, and Mortar rounds was unable to destroy deployed equipment.
-Fix for an issue that could cause the quad bike to explode when it hit indestructible objects.
-Fix for an issue that would cause sniper rifles to display too much bloom when aiming in snowy conditions, especially the outside areas of Operation Locker.
-Fix for an issue where the ECM would sometimes fail to jam incoming missiles.
-Shortened the take-off distances for jets to match the length of the runways in Second Assault maps.
-Fix for going above ceiling exploits in Operation Metro.
-Fix for a new MAV riding exploit.
-Fix for kill camera jittering/strobing sometimes if colliding with other world objects or terrain.
-Fix for soldiers getting catapulted when walking on steep surfaces

NETCODE
-Fix for an issue where the kill camera would display the incorrect killer.
-Fix for an issue where the kill card won't show up when playing on servers which have the kill camera turned off.
-Fixed an issue where other soldiers would appear to fire in the wrong direction when turning quickly.
-Fix for weapons firing twice, or not at all in some instances.
-Fix for an issue where explosions didn't do any damage to infantry and vehicles that were outside of the combat area.
-Fix for an issue where late-joining players wouldn't correctly experience Levolution events on Paracel Storm and Flood Zone.
-Fix for an issue that could cause packet loss.

PROGRESSION
-Added Gold Battlepacks as rewards for Class Service Stars, allowing players that have reached the max Rank to continue earning new Battlepacks.

WEAPONS / GADGET TWEAKS
-Increased the damage of the normal buckshot against targets with Body Armor.
-Reduced the vertical recoil of the M4 and M16A4 to give these burst fire weapons a tighter burst accuracy in their mid- to long range role.
-Reduced the side-to-side and first shot recoil of the G36C. This weapon now has the lowest side-to-side recoil of the carbines, giving it a clear controllable low rate of fire role, especially when compared to the AK5C, Type-95B-1 and the AKU-12.
-Tweaked the detonation time of the 40mm LVG so it bounces less before going off. The maximum damage has however been reduced to 80 like the RGO.
-Reduced the number of how many 40mm HE and LVG rounds players can carry, from 4 to 3.
-Increased the time it takes to get new 40mm round from ammo boxes. The time is longer for HE and LVG grenades and shorter for utility grenades like SMK and FLASH.

GRENADE TWEAKS
-Increased the time it takes to get new RGO IMPACT, V40 MINI, M84 FLASHBANG and M18 SMOKE grenades from ammo boxes. Since the player now carries more of these grenades, the resupply delay needed to be longer to prevent grenade spamming.

VEHICLE TWEAKS
-Significantly improved the suppression from mounted vehicle weapons, including miniguns, HMGs, LMGs, and all shells types for all armored vehicles.

AIRCRAFT TWEAKS
-Further reduced the repair rate for the Scout Helicopters and the Transport Helicopters.
-Significantly increased the damage of Transport Helicopter miniguns.
-Changed the flight ceilings on Gulf of Oman, Caspian Border and Operation Firestorm to better match the height of the structures in those levels.
-Adjusted the damage of the 25mm and 30mm cannons for both Attacks Jets and Mobile AA to be equal in Damage Per Second to the 20mm default weapons. These weapons were clearly poorer choices in all circumstances, and their different rates of fire are intended to be the player's choice factor for these weapon systems.

AC-130 GUNSHIP TWEAKS
-Increased the splash damage and the range at which the JDAM bombs can achieve max splash damage. The JDAM's power was not properly balanced with its difficulty to use. The JDAM remains a primarily anti-vehicle weapon, though this change will increase the effectiveness against all targets.
-Increased the accuracy and direct hit damage of the AC130 40mm cannons. 40mm cannons can now be used to fire pinpoint shots in 2-3 round bursts, enabling them to provide accurate fire on infantry and vehicle targets. Their velocity has also been marginally increased to aid their accuracy.
-Increased the splash damage and range of the AC130 25mm cannons. These cannons now do approximately 50% more damage, in a slightly increased area of impact. The increased damage as well as increased suppression effects will allow the 25mm cannon to fill its role as an area of effect weapon against infantry.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple
« Odpowiedź #4505 dnia: Marzec 25, 2014, 12:09:53 »
Nowe lagi!

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam
« Odpowiedź #4506 dnia: Marzec 25, 2014, 12:15:09 »
Pożujemy, zobaczymy. Póki co jestem sceptyczny, obym się mylił.

Offline Bloodergo

• Żywa Legenda
  • Better on Apple

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #4508 dnia: Marzec 25, 2014, 12:22:06 »
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?

Offline Yeb

• Ultimate Badass
  • aka Yebaka
« Odpowiedź #4509 dnia: Marzec 25, 2014, 13:19:23 »
Wersja na PC musi być konkretnie spieprzona skoro:

However, we are delaying the launch of Battlefield 4 Naval Strike on PC. We?ve detected an issue and it needs to be solved. Quality is our number one priority and we will not release Battlefield 4 Naval Strike on PC until we feel it meets the highest quality level possible.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #4510 dnia: Marzec 25, 2014, 13:21:54 »
Gorzej, jeśli konsolowe też są zjebane, ale nie mogli już nic zrobić bo build leżał w certyfikacji.
"Men, it has been well said, think in herds; it will be seen that they go mad in herds, while they only recover their senses slowly, and one by one." Charles Mackay
"kłamstwo łatwo sprzedać paroma zdaniami i atrakcyjnym hashtagiem, a prawda bywa nudna i przydługa" znany bloger Bart

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #4511 dnia: Marzec 25, 2014, 13:28:51 »
A czy to że leżał w certyfikacji oznacza że MUSIAŁ zostać wydany za wszelką cenę?

Offline Screwball

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #4512 dnia: Marzec 25, 2014, 13:29:37 »
To już jest do ściągnięcia?
psn - Skrubolski

Offline Vramin

• Żywa Legenda
  • Non serviam

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #4514 dnia: Marzec 25, 2014, 13:44:32 »
A czy to że leżał w certyfikacji oznacza że MUSIAŁ zostać wydany za wszelką cenę?

Nie wiem. Tylko się obawiam.

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #4515 dnia: Marzec 25, 2014, 14:01:05 »
Chce wierzyc ze jakby był jakis solidny fakap na każdej platormie, to by nie wydali. Może faktycznie tylko na PC coś zjebali.

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #4516 dnia: Marzec 25, 2014, 16:00:22 »
Teraz mi się rzuciło w oczy:

-Added Gold Battlepacks as rewards for Class Service Stars, allowing players that have reached the max Rank to continue earning new Battlepacks.

Znaczy teraz da się wszystko (dog tagi etc.) odblokować :)

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #4517 dnia: Marzec 25, 2014, 16:03:10 »
A dokladnie to jak to dziala? Battlepacki za każdą gwiazdkę za granie klasą? I jeśli tak, to czy przyznają packi wstecz? (jesli ktoś już natłukł milion gwiazdek)

Offline szczqcz

• I Am Robot
  • [citation needed]
« Odpowiedź #4518 dnia: Marzec 25, 2014, 16:04:43 »
A dokladnie to jak to dziala? Battlepacki za każdą gwiazdkę za granie klasą?
Pewnie tak.

I jeśli tak, to czy przyznają packi wstecz? (jesli ktoś już natłukł milion gwiazdek)
Pewnie nie.

Offline Emiel

• Moderator Globalny
  • Żywa Legenda
  • Nie wie kto to Emil!
« Odpowiedź #4519 dnia: Marzec 25, 2014, 16:41:37 »

Nie, ale przecież wiesz, że

Money is our number one priority

;D
Moje opinie są moje i tylko moje, tzw. własne.
Cytat: Starh
EMIEL jak chesz next gena to sprzedaj konsole.. taka rada. Tak czytam Twe posty i zawsze Ci coś nie pasuje.... Czy ty kiedykolwiek byłeś w pełni z czegoś zadowolony?