Autor Wątek: Batman: Arkham Asylum  (Przeczytany 107580 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krusty

• Żywa Legenda
  • Badass Beard on Win10
Odp: Batman: Arkham Asylum
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 06, 2009, 21:30:05 »
Nie ma co ukrywać, że większość gier powiązanych w jakimś stopniu z komiksem/filmem to klapy. Ile można wymienić takich tytułów, które trzymają wysoki poziom?
Jeśli chodzi o same komiksowe:
XIII
Spiderman 2x z PSX
               Web of Shadows
Marvel Ultimate Alliance
Marvel Vs. Capom 2x
Shadow Man
The Darkness
X-men Legends
X-Men Origins: Wolverine
The Punisher
Rogue Trooper
Hulk
Alien vs. Predator 2x
Judge Dredd: Dredd Vs. Death
Jesli miałbym dodać jeszcze serialowo/filmowe to zebrało by się jeszcze więcej.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2009, 21:31:39 wysłana przez Krusty »

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 06, 2009, 21:38:36 »
No k*rwa! nie mam pytan podchodzilem do tej gry bardzo sceptycznie odpalilem i sie obsralem "grafika" doslownie zrywa gacie nieprawodopodobne ta gra moze smialo stac na polce obok KZ2, Uncharted i napewno nie bedzie musiala sie wstydzic. Ciekawy jestem ilu producentow gier ktore beda wychodzic w najblizszych miesiacach pojdzie za ciosem i dopilnuje aby ich dzieci prezentowaly sie chociaz w 50% podobne "jakosciowo" do Batmana. Warto tez powiedziec ze system walki niby tylko dwa przyciski ale nie mam pytan jak to widowiskowo wyglada gra jest mroczna i bardzo powazna czuje sie kupiony zwlaszcza ze w menu jest opcja download content czyli napewno dostaniemy nowa zawartosc do gry po premierze.

http://www.youtube.com/watch?v=4LPU5vD4kPo :>

Czyli wrażenia, jak najbardziej pozytywne. Bardzo dobrze :). Ja teraz czekam na demko na Live i również zasysam :). Ciekawe, jak prezentuje się wersja na Xboxa.

Offline olas

• Super Badass
    • http://www.woollenteddies.net
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 06, 2009, 21:45:15 »
jak to kumpel skomentowal: f amazing. Komentarze Jokera tez niezle: "Your uncle J ":]

naprawde fajne, mroczne a design przeciwnikow ekstra: tego croca to nie chcialbym spotkac na zywo :)

zapowiada sie naprawde mega gra

Chyba poleci pre-order

Offline jojok21

• Stały bywalec
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 06, 2009, 22:29:11 »
Ciekaw jestem o co biega z tymi challengami Riddlera... Jest za to sporo achievementów...(8)

Offline shiretoko

• Junior
  • *
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 06, 2009, 22:48:07 »
polce obok KZ2, Uncharted
heh widocznie dostalem inne demo  ::)
po demie gry napewno nie kupie :) nie interseuje mnie w kolko mashowanie []

Offline Max666

• Badass
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 06, 2009, 23:59:55 »
polce obok KZ2, Uncharted
heh widocznie dostalem inne demo  ::)
po demie gry napewno nie kupie :) nie interseuje mnie w kolko mashowanie []

O gustach sie nie dyskutuje. :P Ma prawo sie nie podobac.

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 07, 2009, 00:11:56 »
Dupa, dupa, dupa ! Nic nie czytam czekam do jutra  :P

Offline Dr. Who

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 07, 2009, 01:36:11 »
Ciekawi mnie,czy po zakończeniu linii fabularnej można jakoś "zwiedzać" Arkham ;)
I'm a doctor. ;)

Offline jojok21

• Stały bywalec
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 07, 2009, 06:08:40 »
Czy mi się wydaje czy live nie ma, tzn. nie da się teraz połączyć...Cóż, w takim razie ściągne dopiero po powrocie do domu.

Michael_999

• Gość
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 07, 2009, 07:18:05 »
Czy mi się wydaje czy live nie ma, tzn. nie da się teraz połączyć...Cóż, w takim razie ściągne dopiero po powrocie do domu.

Włączam rano konsolę, podłączyłem się do Live bez jakichkolwiek problemów. Jednak patrzę, a tu dema, jak nie było, tak nie ma :(. Nosz kurcze! :/ Trzeba będzie czekać do godzin popołudniowych. Ech...

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 07, 2009, 07:38:07 »
A może nie ma na eur, a jest na us? Sprawdzał ktoś? Nie zbawiło by mnie to bo mam silver na us, ale przynajmniej miałbym co przeklinać :]

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 07, 2009, 08:02:11 »
A może nie ma na eur, a jest na us? Sprawdzał ktoś? Nie zbawiło by mnie to bo mam silver na us, ale przynajmniej miałbym co przeklinać :]

Tak, na US juz jest do pobrania.

Offline Drake PL

• Aktywny forumowicz
  • GT: Drake PL
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 07, 2009, 08:32:39 »

Tak, na US juz jest do pobrania.

o 8 rano demo pojawilo sie na marketplace na kontach UK

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 07, 2009, 09:07:42 »
zagralem w demko i wrazenia mam mieszane. kolejna gra, ktora moze kupie, jak stanieje do 15 Euro ;-)
graficznie jest fajnie - szczegolnie modele postaci. poza tym animacja postaci jest swietna - przypomina mi troche Assassin's Creed. dzwiekowo bez zarzutow, chociaz synchronizacja ust z kwestiami mowionymi jest raz lepsza, raz gorsza. momentami jak z reklam proszkow do prania ;-)
rozgrywka - dla mnie najslabszy element. ja rozumiem, ze idziemy w kierunku upraszczania rozgrywki, ze gry typu Ninja Gaiden to w tej chwili nisza nisz, ze nikt nie chce sie uczyc trzech stron kombosow, zeby pokonac przeciwnika, ale litosci... to, ze jest bardzo (BARDZO!) efektownie, nie rozgrzesza tego, ze system walki jest tak prostacki. juz w Assassin's Creed i najnowszym Prince of Persia to bylo uproszczone do bolu - tutaj developerzy poszli jeszcze o kolejny krok dalej. zdaje mi sie, ze to Zooltar narzekal, ze w POPie jedzie sie na autopilocie. grajac w demko Batmana mialem dokladnie takie samo wrazenie - z tym, ze w zwiazku z faktem iz znajdujemy sie w zamknietym budynku - nie musimy caly czas poruszac sie skaczac po scianach (choc to tez sie da), ale chodzimy po ziemi, wskakujac na gargulce w momencie gdy pojawiaja sie przeciwnicy. no wlasnie - gargulce. liczylem, ze jak zaatakuje typa, a potem uciekne mu na gore na gargulca (zna ktos jakikolwiek budynek, w ktorym takie gargulce sa W SRODKU, a nie NA ZEWNATRZ?) to przeciwnicy zorientuja sie, ze wlasnie tam sie chowam i albo tego gargulca zniszcza, albo beda bardziej uwazac na to, co sie dzieje u sufitu. figa z makiem. strzelaja za nami, dopoki nie wskoczymy na kolejnego gargulca. przepraszam, ze tak naduzywam slowo "gargulec" w tej wypowiedzi, ale dla mnie to bzdura roku. liczylem bardziej na jakies rusztowania podtrzymujace dach, jakies stalowe umocowania, cokolwiek - ale gargulce?? w srodku budynku??
fajnie zaprezntowano takze tryb detektywa w filmiku, ktory leci po zakonczeniu demka. Batman przelacza sie w ten tryb i szuka kogos. na ziemi widac slady z podpisami "slad kogos tam". i tak co 5 metrow. i po tych sladach zapewne dojdziemy do przeciwnika/poszukiwanej osoby. no faktycznie - trzeba sie wykazac zdolnosciami detektywistycznymi!
na plus - panienka Jokera :) az kupilbym swojej TŻ taki ciuszek ;-)
no i dialogi. bardzo niedobre. prawie tak niedobre jak w ostatnich filmach o Batmanie.
chyba nie jestem targetem dla tej gry - komiksow DC nigdy nie czytalem, zawsze wolalem jesli juz to Asterixa i Obelixa (albo te o Ais) z tych zagranicznych. z filmow podobal mi sie jedynie pierwszy Batman Burtona.
aha - warto przesluchac wywiady z Jokerem ;-) to tez jest fajna rzecz.
obstawiam, ze gra bedzie z gatunku tych, co to nie da sie ich nie skonczyc, z latwymi achievmentami, dostanie bardzo wysokie noty (bo grafika, udzwiekowienie, ogolne poczucie bycia facetem w skorzanym wdzianku ;-)) i za pol roku jej cena spadnie do najnizszego poziomu cen uzywek. moze sie myle, ale demko nie spowodowalo wskoczenia na moja liste zakupow ;-)

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 07, 2009, 10:50:55 »
Moje wrazenia w zasadzie pokrywaja sie z tymi, ktore opisal wyzej Sialala. Co moge jeszcze dodac? Mi osobiscie bardzo przeszkadza brak subtitles.Tak pewnie bedzie i w pelnej wersji. Moje umiejetnosci jezykowe sa niskie, ale napisy zawsze bardzo pomagaja.Nie wiem dlaczego ich nie ma :-[ Sprawa numer dwa. Czy jakiemus developerowi uda sie w koncu rozwiazac problem kolizji obiektow?Coraz mniejsze mam na to nadzieje. Widok zaglebionych  w scianie az do polowy konczyn pokonanych przez Batmana niemiluchow wcale nie nalezy do rzadkosci. Poza tym wszystko wyglada bardzo unrealowato.Chodzi o silnik. Wiekszosc obiektow nienaturalnie swieci sie jak psu jajca. Coz...taka moda.
W kazdym badz razie po przejsciu dema nikt z mojej strony nadmiernych "achow" i "ochow" nie uslyszy.Produkt dobry, ale bez rewelacji.
Czy kupie pelna wersje? Glownie przez brak subtitles bede sie bardzo zastanawial. Moze Wolfenstein okaze sie jednak lepszym wyborem?

Offline Drake PL

• Aktywny forumowicz
  • GT: Drake PL
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 07, 2009, 11:09:24 »
Glownie przez brak subtitles bede sie bardzo zastanawial.
hmm, a zagladales do opcji? bo ja tak i widzialem opcje ich wlaczenia, co prawda sa ich nie wlaczalem ale sadze ze dziala

UPDATE: wlaczylem konsole i sprawdzilem, subtitlesy dzialaja :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2009, 11:14:03 wysłana przez Drake PL »

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 07, 2009, 11:16:03 »
Glownie przez brak subtitles bede sie bardzo zastanawial.
hmm, a zagladales do opcji? bo ja tak i widzialem opcje ich wlaczenia, co prawda sa ich nie wlaczalem ale sadze ze dziala

UPDATE: wlaczylem konsole i sprawdzilem, subtitlesy dzialaja :)
Przepraszam, zwracam honor.Subtitles faktycznie jest do wlaczenia w Audio Options.Ja patrzylem tylko w Options ;)

Offline Dr. Who

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 07, 2009, 11:27:22 »
no i dialogi. bardzo niedobre. prawie tak niedobre jak w ostatnich filmach o Batmanie.
Chyba graliśmy w dwie inne gry i oglądaliśmy dwa różne filmy,bo tu chyba mowa o Batmanach Nolana? :P
I'm a doctor. ;)

Offline charlesz

• Badass
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 07, 2009, 12:05:51 »
Więc i ja dodam kilka słów od siebie. Graficznie bardzo ładnie ale silnik Unreala znudził mi się już totalnie po drugich gyrosach i mam już go serdecznie dosyć. Wszystkie gry na tym silniku wyglądają prawie tak samo. Rozgrywka jest za bardzo umowna. Zgadzam się z tym co napisał Sialala, dopiszę jeszcze tylko, że jak eliminowałem po cichu kolesi którzy byli oddaleni obok siebie dosłownie dwoma metrami a żaden z nich nie zauważył jak zabijam jego kolegę przypomniały mi się czasy pierwszego Mahnunta tyle, że jeszcze generacje wcześniej. Żenada totalna. No i ta walka jednym praktycznie przyciskiem. Taki Watchmen systemem kombosów, rewersali, stunów i całym tym tałatajstwem zjada Batmana bez popity. Podoba mi się za to sam klimat (trochę jak z Riddicka), design przeciwników i motyw z wiszeniem z sufitu. Chyba jednak odpuszczę sobie zakup w dniu premiery. O jak dobrze, że wypuszczają co jakiś czas dema.

Wie ktoś, czy pojawi się demo Wolfenstein'a ? Co czuje, że chyba zainwestuje jednak w niego tego lata a człeka nietoperza zostawię sobie na "kiedyś tam po taniości". 

(kliknij)

Offline Cubituss

• Super Badass
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 07, 2009, 12:28:14 »
Ciekaw jestem o co biega z tymi challengami Riddlera... Jest za to sporo achievementów...(8)

Trzeba gdzieś wleźć i coś znaleźć, bazując na wskazówkach, zostawianych przez Riddlera. Fajne.

Offline olas

• Super Badass
    • http://www.woollenteddies.net
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 07, 2009, 13:10:15 »
Fakt jest pare durnych akcji typu: zabijanie a obok stoi 2 kolesi z gunami, ale szczerze mowiac jakos ostatnio nic ciekawego nie wychodzi, wiec ma to tez swoj wplyw na odbior gry (oprocz COJ ale to inny klimat).

Poza tym, fajny mroczny klimat, wydaje mi sie ze scenariusz moze byc ciekawy, wiec za 34 funciaki moge jeszcze zaryzykowac

Jestem ciekaw jak wyjdzie porownanie wesji X a PS bo na PS calkiem przyjemnie sie gralo...

Offline Michał Broda

• I Am Robot
    • M2- Podcast
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 07, 2009, 19:30:56 »
Mi się gra bardzo podoba. Fakt trochę sztucznie to wygląda jak nokautuje się kolejnych oddalonych od siebie o 2m przeciwników ale to jest malutki minusik przy całości gry. Walka nie jest skomplikowana ale jak poczytacie na jej temat to ma pewną głębię, ciężko zrobić fajną walkę z wieloma przeciwnikami a batman robi to moim zdaniem najlepiej, nie ma się do wyboru kombosów, ale zdecydowanie ma się kontrolę nad samą walką, a na wyższych poziomach trudności zdaje się nie ma wskaźników kontrataków itp i wtedy już będzie ciężej jak komuś nie pasuje że gra sama się przechodzi. Poza tym to jest sam początek więc wiadomo że nie będzie trudny.

Offline Yeb

• Ultimate Badass
  • aka Yebaka
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 07, 2009, 20:53:03 »
ze system walki jest tak prostacki. juz w Assassin's Creed i najnowszym Prince of Persia to bylo uproszczone do bolu

Sialala zrób trofeum w PoP za użycie wszystkich możliwych kombinacji combosów to pogadamy.

Offline Lupus

• Badass
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 07, 2009, 22:04:47 »
Sialala zrób trofeum w PoP za użycie wszystkich możliwych kombinacji combosów to pogadamy.
Ale jak rozumiem warto w walce używać większości tych combosów, bo inaczej walki to mordęga i przeciwnicy nie do pokonania? Bo z tego co pamiętam całą grę przeszedłem używając dwóch, może trzech combosów na najwyższym poziomie trudności, o ile bła mozliwość zmiany poziomu, bo pamięc mnie już nieco zawodzi. Mnogośc ciosów =/= rozbudowany system walki.

Offline jojok21

• Stały bywalec
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 07, 2009, 22:09:59 »
Przeszedłem przed chwilką króciutkie demko i jest fajnie, ale przekonany na 100% do kupna nie jestem. Szkoda, że pokazali znany dobrze wszystkim fragment rozgrywki... I w dodatku wstęp gry skrócili w stosunku do tego co zobaczymy w pełnej wersji.
Grafika i animacja bardzo dobre, ale fakt faktem Unreal Engine wszędzie wygląda tak samo i czuję się jakbym grał w kolejne Gearsy.
Pewnie nabędę, ale na pewno nie z żadnym podnieceniem, ot po prostu dobry tytuł - w sam raz na przeczekanie do października.

Offline Tadeg

• Padawan
  • **
  • Hadouken!
    • Gamebox24.pl
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 07, 2009, 23:18:04 »
Batman zapowiada się na rewelacyjny tytuł. Strasznie żałuję, ze gra ma kategorię wiekową 16+, widziałbym jeszcze bardziej mrocznego batmana 18+:)

a demko udało mi się przejsc JEDNA reką:)

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 08, 2009, 00:30:52 »
a demko udało mi się przejsc JEDNA reką:)

A co robiles druga ? ;)

Offline Michaelius

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 08, 2009, 01:20:43 »
Ja raczej dolacze do klubu kupic kiedys jak stanieje.

Chociaz klimat trzyma bardzo dobrze, graficznie gra jest niezla, ale tak samo jak riddick to jednak nie moj typ rozgrywki.

No i jest pare rzeczy slabo wykonanych gargulce w srodku ???, walka na dwa guziki (wyglada efektownie , ale nie moge oprzec sie wrazeniu , ze tylko ja obserwuje , ale w niej nie uczestnicze) czy przeciwnicy twardo wpatrujacy sie w drzwi choc kawalek dalej wlasnie dusisz ich kumpla.

Musze jutro sciagnac demko wersji pc i zobaczyc jak tam bedzie.

Offline dazzlerazzle

• Badass
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 08, 2009, 02:51:57 »
Jak dla mnie miodzio  :P

Offline Crazy Butcher

• Badass
  • NO PAIN, NO GAIN
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 08, 2009, 05:48:46 »
Co wy sie tych gargulcow uczepiliscie co wy konserwatorzy zabytkow  ?? :)
Poszperalem troche i w architekturze mozna wyrorznic dwa rodzaje gargulcow:

GARGOYLE- wystepuja tylko na zew. budynkow i pelnial funkcje rynien odprowadzajacych wode podczas deszczu
GROTESCQUES - pelnial funkcje ozdobną, mozemy je znalesc na zewnatrz jak i wewnatrz budynkow ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2009, 10:13:17 wysłana przez Crazy Butcher »

Offline fanboj

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 08, 2009, 09:12:20 »
...dla tych, ktorzy maja dwie konsole i nie wiedza jaka wersje wybrac, wersja na ps3 bedzie miala dodatki typu granie jokerem... co wiecej, o ile pierwsze gry byly konwertowane z iksboxa na ps3, tak teraz wyglada na to, ze zaczyna byc odwrotnie, bo wersja na ps3 wyglada na oko lepiej...

Offline jojok21

• Stały bywalec
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 08, 2009, 10:27:45 »
A zaraz ktoś jakieś porównanie zrobi i okaże się, że jednak wersja na X360 jest lepsza ;). Już tak na oko jeden forumowicz ocenił Battlefielda 1943, sądził, że wersja na PS3 jest bardziej dopracowana graficznie. A okazało się, że na X360 są lepsze tekstury :-*

Offline qbar

• Polygamia Team
  • Prezes
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 08, 2009, 10:41:50 »
Gralem w obie i osobiscie nie widze roznicy. Fakt faktem, ze Jokerem pograc mozna tylko na PS3.

Offline Sialala

• Żywa Legenda
  • tekst osobisty
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 08, 2009, 12:18:25 »

heheh - mi sie nie chce wracac do gier, ktore juz przeszedlem ;-)
a bardziej niz szukac kombosow w POPie wole poszukac ich w Virtua Fighter :F

Offline Dr. Who

• Padawan
  • **
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 08, 2009, 14:29:18 »
Powiem tak,gra jest wyśmienita.Jeżeli rozkręci się jeszcze bardziej w pełnej wersji to zostanie kandydatem o tytuł "Best game of 2009" ;)
I'm a doctor. ;)

Offline charlesz

• Badass
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 09, 2009, 18:15:44 »
Skończyłem sobie demko na PC. Nie będę pisał oklepanych tekstów że gra wygląda lepiej niż na PS3/X360 (zresztą zależy kto jakim sprzętem dysponuje), do tego według mnie o dziwo sterowanie myszką jest bardziej intuicyjne niż na konsoli ale to nie wszystko ... demo jest PL ! Tak proszę państwa, demo międzynarodowe zawiera polskie napisy. Dlaczego więc ponownie polscy gracze konsolowi musza obejść się smakiem i dostać wersję uboższą ? Dwa razy droższą i uboższą ? Dziwy to wielkie ... nie wiem nigdy tego nie zrozumiem, ile to może kosztować pracy i nakłady sił, żeby skopiować napisy przygotowane już wcześniej dla wersji blaszkowej na konsole. Czy komenda "kopiuj/wklej" jest aż taka trudna do wykonania przez szanownych panów programistów ? Tylko mi proszę znowu nie wyjeżdżać z tekstami typu że wydawca gry konsolowej kieruje się innymi (przeze mnie idiotycznymi i zupełnie nie zrozumiałymi) pobudkami niż wersji pecetowej, że to zupełnie na czym inny polega, że się nie opłaca itp. Gówno prawda napiszę i tyle. GÓWNO prawda, jeżeli gra zostaje wydana również w Polsce na konsole to powinna również zawierać polskie napisy jak na pecetach.  Komenda "kopiuj/wklej" z PC na PS3/X360 na pewno nie jest taka trudna do wykonania. Nikt mnie do tego nie przekona.

(kliknij)

Offline jojok21

• Stały bywalec
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 09, 2009, 18:53:56 »
Dlaczego więc ponownie polscy gracze konsolowi musza obejść się smakiem i dostać wersję uboższą ?
Wersja na PC nie ma acziwów/trophies ;D

Czezare

• Gość
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 09, 2009, 19:10:15 »
jeżeli gra zostaje wydana również w Polsce na konsole to powinna również zawierać polskie napisy jak na pecetach.  Komenda "kopiuj/wklej" z PC na PS3/X360 na pewno nie jest taka trudna do wykonania. Nikt mnie do tego nie przekona.
W pelni popieram.Jestesmy obcy we wlasnym kraju, a nasz jezyk jest traktowany jak jakas  niepotrzebna szmata.Ech...! >:( To jednak nie kto inny jak polscy parlamentarzysci powinni zadzialac i wprowadzic w Polsce prawo podobne do francuskiego. Tam zadna gra nie ma prawa ukazac sie bez chociazby zaszytej wersji francuskiej...Jest przeciez podobno ustawa o ochronie jezyka polskiego.Dlaczego by jej nie znowelizowac rozszerzajac ja  o koniecznosc posiadania wersji polskiej we wszystkich wydawanych u nas w kraju grach video?

Offline wugie

• Badass
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 09, 2009, 19:25:58 »
Szykuje się kolejny protest graczy ? Może i tym razem doczekamy się patcha dodającego wersję polską.
Charlesz ma rację. Jeśli już polska wersja jest to dlaczego nie dodać jej do edycji konsolowej ? Rozumiem, gdyby w ogóle nie było polskiej wersji, ale tak..

Offline Qu84

• Ultimate Badass
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 09, 2009, 20:12:17 »
Po polsku czy nie demo sprawilo, ze nie moge sie doczekac.
Ceterum censeo reviewers esse delendam!