Autor Wątek: Assassins Creed: Origins  (Przeczytany 32348 razy)

Misiakk i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
Odp: Assassins Creed: Origins
« Odpowiedź #680 dnia: Grudzień 31, 2017, 10:09:20 »
Bugi w grze z ogromnym otwartym światem w którym setki rzeczy oddziałują na siebie w sposób którego nie zawsze da się przewidzieć to norma i trzeba albo zaakceptować albo nie grac.
W wiedzminie były bugi uniemożliwiające zakończeń zadań.

Online knur

• Super Badass
  • 8==>
« Odpowiedź #681 dnia: Grudzień 31, 2017, 12:20:52 »
Mi też się marzy gra z otwartym światem i takim ai, gdzie jak mnie wróg zobaczy i się ukryję to później przez kilka godzin będą przeprowadzać śledztwo z detektywem w poszukiwaniu mojej osoby i nie będę się już mógł pokazać w tamtych terenach przez kilka miesięcy! Realizm w grach musi być!

Offline randydisher

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #682 dnia: Grudzień 31, 2017, 13:53:43 »
Ogólnie nie chcę wchodzić w dyskusję dłuższą, nie podoba Ci się ta gra - spoko, w 2017 wyszło tyle różnych cudów, że każdy powinien być zadowolony, odniosę się tylko do paru punktów ;)

No popatrz, a ja Wieśkowi 3 na premierę nie miałem nic do zarzucenia i skończyłem grę bez ani jednego buga. Tutaj już po kilku godzinach znalazłem takiego buga, że aż wysłałem ticket do Ubisoftu, żeby naprawili.

W to że nie trafiłeś na żadnego buga w W3 nie uwierzę, ja nie mogłem ukończyć paru questów, z czego niektóre (ten z wilkiem bodajże) były zabugowane długi, długi czas.

Już pomijając to że sterowanie płotką to było (i nadal w sumie jest) trochę koszmarne przeżycie. Ruchy Bayeka przy Geralcie to też mistrzostwo świata.

Potem zrobiłeś troszkę bezsensowne porównywanie 1:1 Asasyna do Soulsów. Ja porównałem tylko walkę bo widać od początku, że ta z Origins jest inspirowana tą z Soulsów.

Chyba nikt nie oczekiwał, że z systemu walki, który był samograjem (ACII -> aż do Syndicate) Ubisoft nagle zrobi w tej dziedzinie coś lepszego niż From Software? Jest lepiej, ale nadal jest masa pola do poprawy. Poza tym to jest gra dla casuali -> Ubi nigdy nam nie zaserwuje hardkorowego systemu walki, który jest naprawdę bardzo wymagający.

Super, że ACO ma piękny świat, ale to nie zmienia faktu, że sam świat nie zrobi świetnej gry kiedy podstawowe mechaniki kuleją.

W mojej opinii te mechaniki nie kuleją, kwestia gustu pewnie.

W ACO jest 100 misji pobocznych - zapamietalem jedna. Grobowcow w ogole nie wykorzystano jak trzeba.
Ubisoft dobrze zrobil to, co potrafi: otoczke.

Wiadomo, że misje poboczne to nie poziom Krwawego Barona, ale fajnie wprowadzały w ten świat i dla mnie osobiście były na tyle dobrze zrobione, że sporo z nich zrobiłem - w żadnej grze nigdy nie robię 100% i tutaj oczywiście też spasowałem - ale przez te ok. 40h ta gra mnie naprawdę wciągnęła i dała sporo zabawy.

Grobowce - faktycznie, mogło być lepiej, liczyłem na poziom znany z AC II i tutaj trochę zawód był.

Online Marcin Szymański_

• I Am Robot
  • Verified by Żabka and Freshmarket
« Odpowiedź #683 dnia: Styczeń 12, 2018, 10:48:51 »
Wpadła mi wreszcie misja, która nie wiadomo czemu nie pojawiła mi się podczas pierwszego przejścia: A Gift from the Gods. Misja jest wkrętką z FFXV i także tu Ubisoft wyjebał się na plecy... Początek jest zajebisty, spada meteoryt (naprawdę, zrobili to dobrze) i odkrywa wejście do tajemniczego grobowca. Jest rzymska liczba XV, jest zagadka i jest fajny zegar słoneczny. Mogło być tak dobrze...
A wszystko ogranicza się do przewinięcia czasu i wystrzeleniu kilku strzał w pierwszy filar z lewej. Serio. Można było pod to uszyć fajny klimat, ale po co?

Po misji dostajemy miecz z FFXV, tarczę i ... Czokobosa z wielbłąda.

Oni tam coś mają nie tak na poziomie wykonania. Pomysły mają fajne (jak choćby 70% ACIV), ale jak przychdzi do wykonania, to coś zdycha.

Online Astarot

• Badass
« Odpowiedź #684 dnia: Styczeń 12, 2018, 11:07:23 »
Czas? Jak masz dany pomysł i 1/3 potrzebnego czasu na wykonanie zadania to wychodzi Ubigame.

Offline TurboGad

• I Am Robot
  • Poplecznik Koticka
« Odpowiedź #685 dnia: Styczeń 12, 2018, 11:08:25 »
Nie miałeś tej misji wcześniej, bo ją dopiero później dodali wraz z którymś patchem.

Pojawiły się osiągnięcia do pierwszego fabularnego DLC. Jak pisali, że to będzie "nowy region" to wszystko wskazuje na to, że to będzie JEDEN region, taki jak Cyrenajka (pewnie będzie na zachód od niej - bo Rzymianie).

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"

Offline xpogox

• Aktywny forumowicz
  • Nowy na forum :>
« Odpowiedź #686 dnia: Styczeń 12, 2018, 11:11:50 »
Miałem to samo  ;D patrze jakiś nowy mark na mapie, idę... uuu ciekawie, tajemnicza zagadka. No ale rozwiązanie i wilebłąd przerobiony na Choco mnie rozwalił  ;D

btw ktos się orientuje jaka cena bedzie za to nowe DLC?

Online Marcin Szymański_

• I Am Robot
« Odpowiedź #687 dnia: Styczeń 12, 2018, 11:19:32 »
Nie miałeś tej misji wcześniej, bo ją dopiero później dodali wraz z którymś patchem.
Gralem przed swietami na starym save i tez nie bylo. Ale to nie jest wazne - wpadlo i to sie liczy. :)

100% nie zrobie tak czy siak - po ostatnim paczu spierdolila mi sie mapa. Dwa miejsca, w ktorych bylem sa odznaczone i nic nie moge z tym zrobic - bo skarby juz zebrane. Podobnie mam z jednym z grobowcow. Licze ze to tylko mapa nawala a w tle to zlicza.

Ubi powinien tego Haszaszyna wydawac ja Rockstar wydaje GTA - raz na kilka lat - moze wtedy by im wystarczylo czasu.

Offline randydisher

• Mieszkaniec tego forum
« Odpowiedź #688 dnia: Styczeń 12, 2018, 13:10:21 »
Ubi powinien tego Haszaszyna wydawac ja Rockstar wydaje GTA - raz na kilka lat - moze wtedy by im wystarczylo czasu.

Liberum veto!

Na tej generacji konsol prawdopodobnie żadnego GTA nie zobaczymy (poza remasterem GTA V) - nowe najwcześniej pewnie w 2020 roku (więc pewnie już next gen).

Cała generacja bez Assassyna? :( Oby nie

Offline mac5

• Nowy Forumowicz
  • *
« Odpowiedź #689 dnia: Dzisiaj o 13:33:40 »
walka z anubisem- pokonałem go , dostałem miecz poszukiwacz dusz
a zadanie nadal było dostępne
trzeba go pokonać wiele razy żeby cały set anubisa zdobyć?
można za jednym posiedzeniem czy za każdym ogłoszeniem dostępności?

Online Marcin Szymański_

• I Am Robot
« Odpowiedź #690 dnia: Dzisiaj o 13:39:29 »
Biłem go chyba z pięć razy i dostałem tylko miecz. Prawdopodobnie za każdym razem jak startuje event to jest losowana jedna rzecz.
Swoją drogą te walki są tak proste, że można je wygrać jedną ręką. :)