Autor Wątek: Assassin's Creed: Brotherhood  (Przeczytany 50917 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kimsim

• Mieszkaniec tego forum
  • It's Good To Be Bad
Odp: Assassin's Creed: Brotherhood
« Odpowiedź #240 dnia: Maj 16, 2012, 11:57:04 »
Nie mogę się doczekać odpowiedzi w innym temacie więc piszę jeszcze tutaj.

Na PSN US są obniżki na gry Ubisoftu. Ja od dawna poluję na "Assassin?s Creed Brotherhood ? The Da Vinci Disappearance". I tutaj pojawia się moje pytanie. Czy jeśli kopię to DLC na PSN US to będzie ono działało na moim polskim koncie?

Offline Vuko Drakkainen

• I Am Robot
« Odpowiedź #241 dnia: Wrzesień 07, 2012, 17:32:43 »
Głupia sprawa, kupiłem dziś AC:B w Platynowym wydaniu z jakimś tam kodem, ale zgłupiałem chcąc go wpisać, gdyż okazało się że kod jest pięcioczęściowy  ??? Ktoś wie jak go wpisać?

Orientuje się ktoś, czy wersja dostępna w PSS jest w wersji z PL napisami?
Stare, ale może komuś się przyda - nie, nie jest po polsku. Ma bodaj pięć języków mówionych i dziesięć pisanych, ale wśród nich brak jest niestety naszego. Piszę niestety bo zaoszczędziłoby to mi wydania 89 zł.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2012, 17:37:49 wysłana przez Vuko Drakkainen »

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #242 dnia: Wrzesień 07, 2012, 17:38:03 »
To moze byc UBI kod, powinna byc instrukcja jak uzyc.

Offline Vuko Drakkainen

• I Am Robot
« Odpowiedź #243 dnia: Wrzesień 07, 2012, 17:45:23 »
To moze byc UBI kod, powinna byc instrukcja jak uzyc.
Instrukcja jest, ale kiepska. Kiepska, bo inaczej opisane są menusy w grze a inaczej w instrukcji. Ja wchodzę do menu gry->dodatki->zawartość dodatkowa->PSS (tam wchodzę w zakładkę zrealizuj kod, ale że kody na PS3 są trzyczęściowe to jestem w dupie :/).

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #244 dnia: Wrzesień 07, 2012, 17:56:02 »
Wydaje mi sie, ze to nie PSN kod tylko UBI i musisz go wpisac w grze. O ile dobrze pamietam to w menu gry powinno byc cos takiego jak extras i tam mozna go wpisac. UBI kody sa przypisane do konta.

Offline Vuko Drakkainen

• I Am Robot
« Odpowiedź #245 dnia: Wrzesień 07, 2012, 17:58:21 »
Wydaje mi sie, ze to nie PSN kod tylko UBI i musisz go wpisac w grze. O ile dobrze pamietam to w menu gry powinno byc cos takiego jak extras i tam mozna go wpisac. UBI kody sa przypisane do konta.
Może i powinno, ale u mnie nie ma. Mam patrząc od góry: gra jednoosobowa, wieloosobowa, opcje, dodatki. Zero extrasów. Zresztą w ogóle połączenia z kontem Ubi nie mam. To znaczy tu nie mam, bo wersję z PSS mi na koncie UPLAY dodało, ale teraz nie pamiętam czy był tam jakiś dodatkowy link, czy też gra została dodana sama z siebie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2012, 18:02:22 wysłana przez Vuko Drakkainen »

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #246 dnia: Wrzesień 07, 2012, 17:59:59 »
Może i powinno, ale u mnie nie ma. Mam patrząc od góry: gra jednoosobowa, wieloosobowa, opcje, dodatki. Zero extrasów.

Ja mialem angielska wersje to dlatego. Sprobuj w dodatkach.

Offline Vuko Drakkainen

• I Am Robot
« Odpowiedź #247 dnia: Wrzesień 07, 2012, 18:04:54 »
Sprobuj w dodatkach.
jack3k5, przecież próbowałem, i nic. Tzn. przenosi mnie do PSS, ale tam to już wiesz...

Offline Misiakk

• I Am Robot
  • Viva Yuri!
« Odpowiedź #248 dnia: Wrzesień 07, 2012, 18:07:21 »
A na co to kod w ogóle?

Offline Vuko Drakkainen

• I Am Robot
« Odpowiedź #249 dnia: Wrzesień 07, 2012, 18:12:23 »
A na co to kod w ogóle?
2 misje solo (Akwedukty, Rynek Trajana); 2 postacie do multi (meh); zbroja dla Ezio (smocza zbroja).

Offline Misiakk

• I Am Robot
  • Viva Yuri!
« Odpowiedź #250 dnia: Wrzesień 07, 2012, 18:18:22 »
Może dali Ci kod z wersji na xboxa :)

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #251 dnia: Wrzesień 07, 2012, 18:18:40 »
Sprobuj w dodatkach.
jack3k5, przecież próbowałem, i nic. Tzn. przenosi mnie do PSS, ale tam to już wiesz...

Sorry w angielskiej wersji tam to bylo. W dodatkach powinno byc submenu ekslusyna zawartosc:

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20101117170104AAx6oV4

Byc moze trzeba to redeemnac na stronie www ubi. Tak chyba mialem z kodem na bete Brotherhood.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2012, 18:22:03 wysłana przez jac3k5 »

Offline Vuko Drakkainen

• I Am Robot
« Odpowiedź #252 dnia: Wrzesień 07, 2012, 18:40:17 »
Sprobuj w dodatkach.

Sorry w angielskiej wersji tam to bylo. W dodatkach powinno byc submenu ekslusyna zawartosc:

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20101117170104AAx6oV4
U mnie to wygląda następująco:
1.
2.
3.
4.
Byc moze trzeba to redeemnac na stronie www ubi. Tak chyba mialem z kodem na bete Brotherhood.
Znowu mam się z nimi użerać? Niedawno kłóciłem się z nimi o brakującą względem informacji z pudełka zawartość, a teraz jeszcze to :-\ .

P.S.
Jak mogę zmniejszyć zdjęcia?

Offline jac3k5

• I Am Robot
    • Ev1lMustache
« Odpowiedź #253 dnia: Wrzesień 07, 2012, 18:43:13 »
Tu powinines znalezc rozwiazanie swojego problemu (wszystko jest odblokowane w polskiej edycji):

http://gametrade.pl/grupa/xbox-360/t/ac-brotherhood-edycja-specjalna-kod

Offline Vuko Drakkainen

• I Am Robot
« Odpowiedź #254 dnia: Wrzesień 07, 2012, 18:51:21 »
Tu powinines znalezc rozwiazanie swojego problemu (wszystko jest odblokowane w polskiej edycji):

http://gametrade.pl/grupa/xbox-360/t/ac-brotherhood-edycja-specjalna-kod
No, to teraz wszystko jasne - dzięki wielkie :-).

PS
Sprawdziłem postaci dostępne w multi, i tam tych dodatkowych, które miały zostać odblokowane kodem, nie ma. Cóż zapewne mam się cieszyć, że chociaż te misje są dodane  >:(. Najpierw problemy z zawartością AC:R teraz niedziałający kod na zawartość dodatkową - Ubisoft jako dystrybutor przestał dla mnie istnieć. Następne ich gry będę zatem kupował - o ile będę kupował - jedynie z rynku wtórnego, tam przynajmniej nie będę się wku... denerwował, że opis na pudełku niezgodny jest ze stanem faktycznym.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2012, 19:24:13 wysłana przez Vuko Drakkainen »

Offline Simplex

• Żywa Legenda
  • Jak tu coś wpisać?
« Odpowiedź #255 dnia: Wrzesień 07, 2012, 19:39:40 »
Nigdy nie pamietam jak sie dokladnie zmniejsza, jest chyba parametr "size" albo "width".

Ale jak wrzuciles na imgura, to spokojnie mogles stamtad wziac linki z mniejszymi obrazkami.

Offline Vuko Drakkainen

• I Am Robot
« Odpowiedź #256 dnia: Wrzesień 07, 2012, 23:17:42 »
Ale jak wrzuciles na imgura, to spokojnie mogles stamtad wziac linki z mniejszymi obrazkami.
Pomyślałem o tym, ale jak widać nie znalazłem. Pierwszy raz korzystałem z tej strony, ale na przyszłość obiecuję poprawę ;-).

Chwilę pograłem i zauważyłem jeden irytujący błąd - w każdej nowej lokacji mam coś nie tak z obrazem (tzn. wygląda to tak, jak ktoś z zaćmą może widzieć świat. Czyli mam taki mleczny obraz), i dopiero jak w ustawieniach gry zmienię jasność to obraz na jakiś czas wraca do normy. Spotkał się ktoś z was już z czymś takim?

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
  • Nie liczę klatek, gram w gry
« Odpowiedź #257 dnia: Sierpień 12, 2013, 23:05:30 »
Zacząłem grać wczoraj w Assassin's Creed: Brotherhood. Widzę, że wszyscy zachwycają się tą grą, tak samo jak AC2. Bardzo podobał mi się początek gry (Monteriggioni), a nawet... wątek Desmonda. Teraz jestem w Rzymie i zostałem przytłoczony ikonkami na mapie - zaczyna się to, czego nie cierpię w tej serii, czyli łażenie od ikonki do ikonki żeby siedemdziesiąty raz wykonać taką samą czynność. Teraz nie dość, że trzeba się wspinać na wieże, to jeszcze trzeba polować na jakichś kapitanów, a potem te wieże podpalać. Argh! Chcę lubić tą grę, ale po dwóch godzinach gry dzisiaj zaczynam odczuwać znużenie, dla mnie grę musi pchać fabuła, sandboxy to nie moja działka (wyjątki: RDR i Sleeping Dogs). Obiecałem sobie, że oleję wszystkie ikonki i będę robił tylko zadania, ale tak się do końca nie da, bo wtedy mam nieodkrytą mapę i poblokowane regiony. Sad panda. :(

Nie podoba mi się też włoski akcent, raził mnie już w AC2. Toć w dwójce nawet sobie autorzy jaja zrobili i wrzucili tekst "It's a me... Mario!" w wykonaniu wuja Ezio.

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #258 dnia: Sierpień 13, 2013, 11:29:37 »
Panowie, żebym się zbytnio nie męczył* - czy możecie mi powiedzieć które z pobocznych zajęć przekładają się na jakieś wymierne korzyści w grze? Widzę, że w tej części doszła ekonomia miasta, jakieś inwestycje, etc. Co to daje poza przypływem gotówki (na co mi tyle kasy? RT + X + najbiedniejszy sztylet = win)?

* Wczoraj próbowałem się dostać do rifta na Koloseum. Sam sobie go znalazłem, ale nie wiedziałem jak w niego wleźć. Wykoncypowałem, że muszę zeskoczyć, a Ezio się chwyci dziury. Ponoć dobrze kombinowałem, ale nie wiedziałem, że w locie trzeba jeszcze B nacisnąć i spadłem... I znowu trzeba się wspinać na samą górę - nie lubię tak, quick save by mi się przydał. :P

BluePL

• Gość
« Odpowiedź #259 dnia: Sierpień 13, 2013, 11:31:58 »
Zacząłem grać wczoraj w Assassin's Creed: Brotherhood. Widzę, że wszyscy zachwycają się tą grą, tak samo jak AC2.
????!? Jacy wszyscy. Rozgrywka z AC2 była wystarczająco zróżnicowana na jedna część. Może IV coś zmieni w tej materii.

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #260 dnia: Sierpień 13, 2013, 12:31:43 »
Dwójkę skończyłem kilka lat temu, więc dla mnie jest to dość świeży tytuł. ;) Do tego stopnia, że zapomniałem niektórych rzeczy związanych ze sterowaniem. Początek wskazuje na to, że Brotherhood może mi się bardziej podobać, tylko chciałbym ograniczyć zbieractwo dla samego zbierania śmieci.

Offline tolman

• I Am Robot
« Odpowiedź #261 dnia: Sierpień 13, 2013, 15:06:54 »
RT+X i najsłabszy sztylet z tego co kojarzę nie działa na ciężkich wrogów. RT+X i ukryte ostrza powinny dać radę (dopiero w Revelations to znerfili?). Poza tym warto korzystać z łańcuchowania (nowy ficzer i przy okazji pozdrawiam Vramina!) podczas bitew. Kasiora przydaje się do apgrejdu sprzętu (lepsza zbroja - więcej zdrowia) i kupowania kibli przez które można teleportować się po mieście w miarę wygodnie, ale tak poza tym to raczej sztuka dla sztuki (acziwmęty chyba jakieś są za odnowę miasta). W pierwszej kolejności zalecam wykup banków.

Jeszcze dodam, że kampania jest sporo krótsza niż w AC2 (dzięki Bogu)
(kliknij)
IMHO Braderhut to najlepsza część z trylogii Ezio pod względem rozgrywki. W AC2 było troszku ubogo a w Revalations przegięli pałę (tower defense i crafting bomb).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2013, 15:14:14 wysłana przez tolman »

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #262 dnia: Sierpień 13, 2013, 18:30:50 »
RT+X i najsłabszy sztylet z tego co kojarzę nie działa na ciężkich wrogów.

Fakt, na nich działa A, X, A, X... (kop w jaja i atak) ;) Jeszcze staram się ogarnąć czy Ezio paruje ciosy tylko jak się trzyma RT? Nie wiem co to jest łańcuchowanie, mam nadzieję, że jakiś tutorial w grze się pojawi. Znając życie i tak mi nie będzie wychodzić. :)

Offline tolman

• I Am Robot
« Odpowiedź #263 dnia: Sierpień 14, 2013, 00:19:06 »
W trakcie animacji zabijania wroga trzymasz kierunek na następnego w kolejce i naciskasz X. Ezio od razu robi animację zabijania następnego. Żeby nie było za przyjemnie wrogowie mogą się jednak w takie combo wciąć. Wtedy trzeba delikwenta skontrować (tym samym go zabijając) i można dalej ciągnąć combo (jest nawet za kilkanaście misiaków w ciągu aczifmęt). Nie pamiętam czy przed tutorialem można to robić a tutorial na ciągi odbywa się :
(kliknij)

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #264 dnia: Sierpień 14, 2013, 08:53:23 »
Hm, byłem tam i nie zauważyłem tutoriala... Żadnej informacji nie widziałem na ekranie, zabiłem ich normalnie. Oh well...

Nie wiem z czego to wynika, ale zaczęło mi się znowu podobać. Zrobiłem parę misji kurtyzan, spaliłem ze dwie wieże. Na jednego kapitana polowałem chyba z 5 razy. :D Skurczybyk od razu spieprzał do drzwi.

Spodobało mi się kiedy udało mi się do innego kapitana dotrzeć niepostrzeżenie i go zlikwidować (dość brutalnie, wyglądało to jak łamanie kręgosłupa) - wszyscy strażnicy wzięli nogi za pas zamiast ze mną walczyć. Myślałem, że zawsze będzie walka, a tu niespodzianka.

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #265 dnia: Sierpień 16, 2013, 13:10:03 »
Zacząłem grać wczoraj w Assassin's Creed: Brotherhood. Widzę, że wszyscy zachwycają się tą grą, tak samo jak AC2. Bardzo podobał mi się początek gry (Monteriggioni), a nawet... wątek Desmonda. Teraz jestem w Rzymie i zostałem przytłoczony ikonkami na mapie - zaczyna się to, czego nie cierpię w tej serii, czyli łażenie od ikonki do ikonki żeby siedemdziesiąty raz wykonać taką samą czynność. Teraz nie dość, że trzeba się wspinać na wieże, to jeszcze trzeba polować na jakichś kapitanów, a potem te wieże podpalać. Argh! Chcę lubić tą grę, ale po dwóch godzinach gry dzisiaj zaczynam odczuwać znużenie, dla mnie grę musi pchać fabuła, sandboxy to nie moja działka (wyjątki: RDR i Sleeping Dogs). Obiecałem sobie, że oleję wszystkie ikonki i będę robił tylko zadania, ale tak się do końca nie da, bo wtedy mam nieodkrytą mapę i poblokowane regiony. Sad panda. :(

Nie podoba mi się też włoski akcent, raził mnie już w AC2. Toć w dwójce nawet sobie autorzy jaja zrobili i wrzucili tekst "It's a me... Mario!" w wykonaniu wuja Ezio.

Na dzień dzisiejszy cofam powyższe. Gra wciągnęła mnie niczym Błota Pontyjskie. Gdybym tylko nie musiał być dzisiaj w pracy, to już pewnie od kilku godzin bym biegał Ezio po Rzymie. Nie zbieram tylko śmieci typu flagi czy pióra, natomiast podoba mi się odbijanie wież, misje, restaurowanie zniszczonych budynków. Press X to win też zawsze lubiłem. ;)

@tolman: dzięki za hinta o łańcuchowaniu, może w ferworze walki przeoczyłem tekst na ekranie. Wczoraj spróbowałem i już wiem o co chodzi.

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #266 dnia: Sierpień 31, 2013, 00:51:58 »
Pytanko - rozpocząłem 8. sekwencję, mam się udać do Castello w Watykanie. W Watykanie widzę również dwa zlecenia zabójstwa, z tym że w tej chwili cały Watykan jest terenem strzeżonym, więc nie mogę się po nim swobodnie poruszać. Nie wiem czy kontynuować wątek główny? Chciałbym wykonać oba te zlecenia.

Offline tolman

• I Am Robot
« Odpowiedź #267 dnia: Sierpień 31, 2013, 01:03:00 »
Same Castello zawsze jest na czerwono, więc możesz śmiało brać te zlecenia. Najwyżej ubijesz/ominiesz strażników po drodze.

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #268 dnia: Sierpień 31, 2013, 14:36:50 »
Chyba że tak, nie chciałem robić rozpierduchy. Pomyślałem, że może jak pociągnę wątek główny to w wyniku jakiegoś wydarzenia fabularnego zostanie wyłączona ta strefa (tak jak po spaleniu wieży Borgiów).

Offline tolman

• I Am Robot
« Odpowiedź #269 dnia: Sierpień 31, 2013, 19:18:35 »
W każdej części o Ezio jest taka strefa. Podejrzewam, że umożliwiają w ten sposób robienie aczifmętów/wyzwań nawet po skończeniu wątku i questów.

Offline DarkStar

• Żywa Legenda
« Odpowiedź #270 dnia: Sierpień 31, 2013, 22:52:22 »
Nie, wszystko się wyjaśniło. Castello było strzeżone, Watykan nie. :) Po prostu nie widziałem granicy strefy na minimapie, wystarczyło ominąć wejście do Castello i dostać się do właściwiej części Watykanu gdzie już można się poruszać normalnie.

Skończyłem grę - było super. Nie wiem co mi się stało, ale AC2 mi się nie podobał (koszmarnie mnie wynudził - chyba próbowałem za bardzo zajmować się nudnymi czynnościami takimi jak zbieranie flag czy piór), natomiast Brotherhood wręcz przeciwnie. Bardzo ładna grafika (PC), konkretny system walki (nie obchodzi mnie to, że walkę wygrywa się kontratakiem - finishery są zajebiste i nie powtarza się ciągle ten sam), solidny gameplay, świetna muzyka (zasługuje na wyróżnienie) i interesująca historia. Misje poboczne też są super i warto je robić. Nie zrobiłem tylko jednego zadania z antidotum dla otrutej kurtyzany - nakurwowałem się, sprawdziłem na YT żeby się przekonać, że inni gracze też przy tej misji obrażają matki pracowników Ubisoftu i dałem sobie spokój. :)

Podoba mi się w sumie w tej grze wszystko. Nawet wspinaczki było więcej niż w Tomb Raiderze i była lepiej zrobiona (bardziej pomysłowo). Wątek sci-fi z kosmitami... też mi się podoba. :) Powiało mi trochę w końcówce Mass Effectem 1 i wizytą na Ilos. Za Revelations się wezmę dopiero w przyszłym roku, może do AC3 doczłapię za rok albo półtora. :)

Ode mnie 8.5/10 (zastanawiam się trochę nad 9-ką).

Na liczniku mam 38h! Spodziewałem się 25, ludzie chyba to kończyli w 20. Zrobiłem praktycznie wszystkie zlecenia i wszystkie misje z Cristiną, zdobyłem pancerz Brutusa i oczywiście ukończyłem wątek główny.

budda

• Gość
« Odpowiedź #271 dnia: Sierpień 31, 2013, 22:56:00 »

Offline Duplo65

• Badass
« Odpowiedź #272 dnia: Sierpień 31, 2013, 22:58:04 »
IMO Brotherhood był jeszcze świetny, ale tak odpaliłem Revelations i włączałem tylko raz w tygodniu może. Ta gra po prostu w ogóle nie porywa. Wszystko jest takie... powolne, fabuła nie ma takiego rozpędu jak chociażby w AC2 czy Brotherhoodzie właśnie. Doszedłem gdzieś do połowy i nie chciało mi się grać dalej, aż dałem kuzynowi dać do pogrania na X'ie i płyta ma teraz piękny pierścień zarysowany (grałem tak rzadko, że nawet nie zainstalowałem i ruszanie pracującego xboxa swoje zrobiło). Uwolnił mnie od tego crapa  8)