Autor Wątek: Achievement thread (X360 i Xbox One)  (Przeczytany 511227 razy)

Offline TurboGad

• Żywa Legenda
  • Hejter MGS i Death Stranding
Odp: Achievement thread (X360 i Xbox One)
« Odpowiedź #3160 dnia: Kwiecień 21, 2019, 13:46:35 »
W Ryse jakiś czas po premierze dodali osiągnięcia z kryteriami, które większość graczy miała już spełnione - one się odblokowały u mnie "poza ekranem", ale nie zdziwiłbym się jakby było z nimi podobnie jak z tymi w Formie.

Śmiałbym się jakby ten grafoman Kojima upadł i sobie głupi ryj rozwalił!

Offline MoszeUsz

• Badass
« Odpowiedź #3161 dnia: Kwiecień 22, 2019, 10:07:28 »
Zdarzały mi się sytuacje, że były dodane jakieś nowe osiągnięcia, włączałem daną grę i w czasie jej wczytywania one wyskakiwały. Bo wtedy jest wczytywany save gry i to jest logiczne. To z FH3 mnie zaskakuje, bo wygląda na to, że nie trzeba mieć już gry, aby dostawać osiągnięcia.

Offline Ja Być z Polska_

• I Am Robot
  • Nuż, Widelec Klienta Hydzę
« Odpowiedź #3162 dnia: Kwiecień 25, 2019, 20:45:11 »
W czwórce czegoś takiego nie było, przynajmniej u mnie. Dodali w patchu sporo osiągnięć, miałem wcześniej spełnione warunki dla kilku z nich, ale gra/system nie bierze tego pod uwagę. Chyba że na konsoli inaczej to działa, bo w czwórkę gram na PC.

Xboksa nie odpalałem od stycznia, a chyba później dodali te achievementy do trójki, to muszę odpalić i sprawdzić. Ale wątpię żebym któreś spełniał.

Szkoda, że do tej pory nie dodali nic do FM7, a aż tyle do Horizonów. Smuteczek.
III-v materials can only result in n-channel HFETs or NPN BJTs. You can't make an active pull-up device, which is required for any VLSI use. Only very high power resistive pull-up or current steering logic is possible.

Offline MoszeUsz

• Badass
« Odpowiedź #3163 dnia: Kwiecień 25, 2019, 21:41:44 »
W czwórce dostałem achievementy po ostatnim uaktualnieniu po włączeniu gry mimo, że nie spełniałem wymagań. Dostałem trzy osiągnięcia za zdobycie 30 gwiazdek w nowych fabułach, a tylko w jednym przypadku miałem te gwiazdki zdobyte. Dwóch pozostałych fabuł nawet nie włączyłem, a osiągnięcia za ich kompletne ukończenie mi wpadły.