Autor Wątek: (X360) RS: Las Vegas - problem z objective'm albo "jak nie stracić save'a"  (Przeczytany 1924 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kipers

• Junior
  • *
Cześć,

Mam mały problem w RS:LV - w Dante's Theatre, gdzie jednym z objective'ów jest pozyskanie danych z huba terrorystów, mój "save" oszałał - doprowadziłem ekipę do huba, odzyskałem dane, wymłuciłem wszystkich Tango i czas było zbierać się do helikoptera na dachu (nowy objective). Zacząłem krążyć po budyku i pech chciał, znalazłem się w miejscu poprzedniego "saving progress" (koło schodów prowadzących do lóż teatralnych). Po chwili zostałem zabity i mój respawn miał miejsce w przedostatnim miejscu - koło tychże schodów, zamiast na scenie koło huba, a objective brzmiał znowu "exctract data from terrorist's hub", zamiast "exctract to the chopper". Żaden problem, pomyślałem i zacząłem podchody pod hub jeszcze raz - myk polega jednak na tym, że jak do niego docieram, to już nie mogę zrobić - zwyczajnie nie da się zhackować huba po raz drugi.

Pytanie brzmi - da się to jakoś uratować? Gram na poziomie reality i po prostu nie wyobrażam sobie przechodzenia całej gry ponownie. Czy jak wybiorę z menu głównego "single player -> story mode -> Dante's theatre -> The Hub" będę mógł rozpocząć The Hub od początku i nie stracę całego save'a do singla?

pozdrawiam,
k.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2008, 15:33:07 wysłana przez kipers »