Autor Wątek: River City Soccer Hooligans a.k.a następca GOAL 3  (Przeczytany 4677 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Chomiczówka

  • Gość
River City Soccer Hooligans a.k.a następca GOAL 3
« dnia: Czerwiec 10, 2010, 16:27:47 »
Cóż, chyba nadszedł czas by zadbać o swoją reputację na forum i ożywić kącik DS-a ;)

Zaczynamy od gorącego tematu. Wydaje mi się, że niewielu graczy ominęło Goal 3, czyli Kunio-kun no Nekketsu Soccer League z Pegasusa. Na pewno znajdzie się tutaj jeszcze kilku zapaleńców poza mną, którzy w zamierzchłych (oczywiście liczone moją miarą) czasach zwlekali ze zjedzeniem obiadu czy kolacji tylko po to, aby spędzić kilka kolejnych niezapomnianych chwil z grą.Cóż, do rzeczy. Firma Aksys Games postanowiła odświeżyć swój klasyk sprzed lat wprowadzając kilka kosmetycznych zmian i wydać go na przenośną konsolę Nintendo.
Do naszej dyspozycji będzie oddanych 13 drużyn. Wraz z postępem będziemy odblokowywać unikalne przedmioty które będziemy mogli rozdać dla naszych klubowych kolegów, a ich liczba będzie oscylować w granicach pięćdziesięciu. Jeśli to nam nie wystarczy, będziemy mogli również sprawdzić nasze umiejętności poprzez Wi-fi w trybie multiplayer dla czterech osób. Premiera w Stanach Zjednoczonych jest zaplanowana na 18 czerwca 2010 roku.

Nie ukrywam, że jestem wielkim fanem tej gry. Miejmy nadzieję na szybką premierę w Europie. W międzyczasie zapraszam do dyskusji.